اتوبار ولیعصر خدمات باربری در شمال تهران:

اتوبار ولیعصر واقع در شمال شهر تهران دارای مزایای خاصی است که می‌توان از میان آن‌ها به این موارد شاخص اشاره کرد. در ابتدا به سابقه طولانی مدت در ضمینه ی حمل بار و اثاث که باعث شده یکی از سریع‌ترین شعب اتوبار و باربری بارسنتر در شمال شهر تهران باشد. ارایه ی خدمات به صورت بیست و چهار ساعته از جمله دیگر مزایای این شرکت است که در کنار کارشناسانی مجرب و باسابقه ی طولانی در ضمینه ی حمل بار که قبل از آغاز فرآیند بارگیری به صورت رایگان آماده ارایه خدمت به همشهریان گرامی هستند تا در سریع‌ترین حالت ممکن بهترین بسته بندی را ارایه دهند که توسط نیروی کارگر زبده و ورزیده با مناسب‌ترین خودرو که متناسب با ابعاد بار انتخاب می‌شود و با بهره گیری از بهترین راننده‌ها اقدام به حمل بار به صورت بیمه شده می‌نمایند. که مجموعه این عوامل باعث می‌شود سریع‌ترین خدمت را با کم‌ترین هزینه به شما همشهری عزیز ارایه دهد. لازم به ذکر است اتوبار ولیعصر  به صورت شبانه روزی آمادگی انتقال بار به هر نقطه از کشور عزیزمان توسط بهترین خودروها  به صورت بیمه شده را دارد.

۵/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار ولیعصر در شمال تهران

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار ولیعصر در شمال تهران با دارا بودن شعب فراوان در سطح شهر تهران با تجربه ای چندین ساله همواره آماده ی ارایه خدمات به شما همشریان و هموطنان عزیز در حوزه‌های باربری و اتو بار بوده که اکنون خرسند است با معرفی شعبه ی اتو بار ولیعصر در ارایه ی بهتر خدمات به شما و همشهریان گرامی در جهت رفاه حال بیشتر شما در هنگام اثاث کشی و جابه جایی قدمی برداشته است.

اتوبار پرستار

اتوبار ولیعصر ارایه دهنده ی خدمات باربری:

اتوبار ولیعصر جهت حمل بارهای بین شهری، حمل اثاثیه منزل، ادارات، و شرکت‌ها با تخصص خاص خود و چیدمان بار توسط راننده حرفه ای در هرنقطه و مکان در سریع‌ترین زمان آماده ی خدمت رسانی است.

شرکت با تجهیز نمودن کامیونت‌های خود بصورت دوجداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها وضد خط وخش با تخصص خاص خود استفاده می‌کند.

یکی از نقاط قوت باربری و اتوبار بارسنتر داشتن کادری مجرب و کارازموده است که هر کدام دارای بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان هستند.

این باربری شعبه ی شمال تهران است مشتریان عزیز می‌توانند طبق موقعیت مکانی خود با شماره‌های موجود از باربری و اتوبار بارسنتر تماس گرفته و وقت جا به جایی خود را اعلام کنند.

در هر نقطه تهران هستید فقط کافیست با اتوبار و باربری بارسنتر تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بارز این شرکت بهره مند شوید.

حفظ سلامت بار برای ما بسیار مهم است:

سلامت کالای در حال جا به جایی مهم‌ترین اصل در ضمینه ی حمل و نقل اثاث شرکت‌ها است. که کادر مجرب از هنگام شروع فرآیند بسته بندی با قرار دادن ضربه گیرهای پارچه ای یا کاغذی و بسته بندی حرفه ای اولین قدم در فرآیند حفظ سلامت بار را آغاز می‌کنند. انجام چیدمان صحیح بار درون خودرو ی مخصوص اتوبار منجر به کاهش ضربات احتمالی به بار می‌شود که در کنار استفاده از خودروهای مخصوص که دارای سیستم تعلیق خاصی جهت کاهش ضربات حاصل از حرکت روی جاده هستند باعث شده میزان خسارت احتمالی به بار در هنگام جابه جایی به صفر برسد. که به هیچ وجه خسارت‌های مثل از دست دادن یادگاری‌های قدیمی خانوادگی یا شکسته شدن ظروف شکستنی یا کالایی دارای ارزش معنوی هستند که در صورت اسیب دیدن جبران خسارت آن‌ها به صورت صحیح امکان پذیر نیست نشود. در کنار این‌ها استفاده از نیروی کار زبده و توانمند با قدرت بدنی بالا جهت جا به جایی وسایل سنگینی مثل یخچال‌های ساید بای ساید و مبلمان‌های سنگین باعث رفع ریسک آسیب دیدگی این وسایل شده است. در کنار همه ی این‌ها در صورت محال اگر خسارتی به هر یک از وسایل وارد شود بیمه ی اتوبار ولیعصر که زیر مجموعه باربری و اتوبار بارسنتر است در این ضمینه پاسخگو خواهد بود.

باربری و اتوبار بارسنتر دارای شعب متعدد در تمام نقاط تهران است

سرعت در باربری و اتوبار بارسنتر:

روال کار اتوبار ولیعصر ۳ ساعته برای انجام هر سرویس دهی است شروع این روند از هنگامی که کامیون در درب منزل مشتری حاضر می‌شود، آغاز و تا پایان تخلیه ساعت خاتمه در فاکتور قید می‌شود.

همچنین شرکت برای رضایت مشتریان در همه سرویس دهی‌ها کامیون‌های مخصوص و جدید خواهد فرستاد تا ساعات اضافی را بسیار کم کند و از این لحاظ صرفه جویی شود. ( باربری و اتوبار بارسنترکامیون‌های غیراستاندارد و کند را استفاده نیست. )

اتوبار ولیعصر دارای مجوز کار رسمی از اتحادیه حمل و نقل استان تهران است که مشتریان عزیز می‌توانند با خیالی آسوده نقل مکان خود را به ما بسپارند.

همچنین یکی از مزیت‌های شرکت قیمت‌های بسیار مناسب آن نسبت به سایر شرکت‌ها و تضمین سلامت کالای شما است.

جهت اطلاع اتوبار ولیعصر بر خلاف شرکت‌های دیگر به هیچ وجه هزینه کنسل شدن سرویس‌ها را از مشتری دریافت نمی‌کند و در صورت لغو شدن سرویس بدون دریافت هیچگونه هزینه ای عودت داده خواهد شد.

مشتریان عزیز می‌توانند برای اطلاع از هزینه‌ها و سایر امکانات با پشتیبانی باربری و اتوبار بارسنتر بصورت تمام وقت تماس و از مشاورین ما راهنمایی بگیرید.

 

 

این اتو بار در کجای تهران قرار دارد ؟

باربری و اتو بار ولیعصر در شمال تهران واقع شده

هزینه ی باربری چگونه محاسبه می‌شود ؟

هزینه ی باربری در اتو بار ولیعصر با توجه به میزان بار مسافت خودروی مورد نیاز و نیروی کار موجد در پروژه محاسبه می‌شود

آیا این باربری تحت نظر اتحادیه باربری و اتو بار هستند؟

بله تمام شرکت‌های زیر مجموعه ی باربری و اتو بار بارسنتر از جمله اتوبار ولیعصر تحت نظر اتحادیه هستند