شرکت حمل اثاثیه و اتوبار ملاصدرا:

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید کالا‌ها و وسایل خود را از یک مکان به مکان دیگری منتقل نمایید، یا قصد داشته باشید وسایل و اثاثیه سنگین و گران قیمتی را که برای منزل خود خریداری نموده اید، از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال دهید. انتقال این گونه اثاثیه و اجناس به هیچ وجه با وسایل نقلیه معمولی و برای افراد بودن تجربه امکان پذیر نیست. باربری و اتوبار ملاصدرا که در منطقه شمال تهران فعالیت دارد، یکی از شعبه‌های ارائه دهنده خدمات باربری در استان تهران و کشور است، که بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان اثاثیه در مقصد را به بهترین شکل ممکن و صفر تا صد انجام می‌دهد.

در نظر داشته باشید که این گونه جابه جایی‌ها کاری تخصصی و نیازمند تجربه است و چنانچه فرد در این زمینه تجربه کافی نداشته باشد، قطعا می‌تواند به خود یا وسایلی که قرار است جابه کند، آسیب و خسارت وارد کند. بدین ترتیب، از آنجایی که  فرایند اسباب کشی وسایل خانه امری بسیار تخصصی است باید با رعایت نکات ایمنی در این زمینه انجام بگیرد، مدیریت باربری ملاصدرا در شرکت اتوبار ملاصدرا  کلیه خدمه و کادر فنی خود را به خدمت گرفته است تا به حمل بار و اثاث کسی به بهترین شکل ممکن انحام شود و در کوتاه‌ترین زمان وسایل منزل بدون آسیب و صدمه به محل مورد نظر برسند.

یک شرکت باربری معتبر، برای اسباب کشی صفر تا صد خدمات و سرویس‌های حمل اثاثیه و بار را برای شما انجام می‌دهد و دیگر نیازی نیست دست به سیاه و سفید بزنید. استخدام یک شرکت خدمات اثاث کشی در حفیفت، بیمه کردن خود و وسایل با ارزش شما در مقابل آسیب‌های و خطرات احتمالی است، پس شما را با خدمات اتوبار ملاصدرا در تهران آشنا خواهیم کرد، تا بتوانید شما هم با آرامش خاطر کامل پروسه اسباب کشی و بسته بندی یا حمل و انتقال هر گونه وسیله ای را به سادگی و بدون استرس انجام دهید.

دلایل استفاده از سرویس‌ها و خدمات اتوبار ملاصدرا:

داشتن یک برنامه ریزی دقیق و یک زمانبندی درست برای حمل و نقل اثاثیه منزل، ادارات و یا هر محل دیگری، یکی از اساسی مراحل باربری است که اگر بدون یک زمانبندی مشخص انجام بگیرد، باعث سخت شدن عملیات حمل بار می‌شود. تعیین زمان بسته بندی وسایل مختلف، زمان چیدمان بار در محل و بهترین ساعت برای حمل و ارسال بار و اسباب یکی از عواملی است که در برنامه ریزی‌های از پیش تعیین شده ی اتوبار ملاصدرا مورد توجه قرار می‌گیرد. از این رو برای اتوبار در ملاصدرا با بهره گیری از کادر با سابقه، کلیه مراحل به شکلی اصولی و تخصصی با توجه به نوع و حجم بار انجام می‌گیرد.

روش بسته بندی وسایل منزل و تجهیزاتی که قرار است برای بسته بندی هر نوع وسیله ای استفاده شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر لوازم بسته بندی اصولی، شیوه و متدی که به وسیله آن لوازم بسته بندی می‌شوند نیز بسیار مهم و حیاتی است. اتوبار ملاصدرا برای طبقه بندی وسایلی و اجناسی که قرار است بسته بندی شوند، از وسایل متناسب و شیوه‌های مدرن بسته بندی استفاده می‌کند. در این راستا از بهترین نوع کارتن‌های محکم، فوم‌های چند لایه، نایلون حباب دار، لوازم ضربه گیر، انواع چسب و بهترین لوازم بسته بندی استفاده می‌شود و بسته بندی به شیوه ای انجام می‌شود که در هنگام حمل بار کارتن‌ها باز نشوند و جابه جایی آن‌ها ایمن‌تر صورت بگیرد.

پس از بسته بندی چیدمان در خودروی  نقلیه به شکلی صورت می‌گیرد که لوازم بزرگ و سنگین در قسمت زیرین لوازم شکستنی و حاساس قرار می‌گیرند و کلیه روال با نظم و تزتیب صورت می‌گیرد، چیدمان اصولی بار به شما این امکان را می‌دهد که از تلنبار شدن و گم شدن لوازم یا شکستن وسایل پیشگیری شود. کارکنان و پرسنل اتوبار ملاصدرا مهارت خود را در طول سال‌های طولانی در تجربه‌های گذشته خود به اثبات رسانیده اند و دانش و تخصص کافی در زمینه ی چگونگی بسته بندی و چیدمان وسایل و حمل ایمن اجناس را دارند، به شکلی که سلامتی خودشان و وسایل مشتریان به خطر نیافتد. همچنین پس از رسیدن وسایل به مقصد در صورت نیاز قادر هستند وسایل الکترونیکی شما را راه اندازی و نصب کنند.

حمل و انتقال وسایل با تجهیزات مدرن:

در زمینه حمل و ارسال یک بار و سالم رسیدن آن به مقصد، یک دغدغه مهم برای صاحب بار و مشتری محسوب می‌شود که انتخاب یک شرکت مورد اطمینان بسیار مهم بوده و در یک شرکت معتبر به عنوان یک شاخص مهم محسوب می‌گردد. حمل وسایل حجیم و سنگین در راه پله‌های طولانی و راهروهای تنگ و باریک، به تجربه و به استفاده از یک سری روش و تکنیک‌های خاص نیازمند است، یعنی استفاده از روش‌هایی که از صدمه دیدن و آسیب فیزیکی به لوازم و کالاها جلوگیری کند. کلیه افراد و تیم مشغول فعالیت در اتوبار ملاصدرا افرادی بسیار خوش برخورد هستند و با تخصص و شکیبایی بسیار زیادی راهنمایی‌های لازم را در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهند و به کلیه سوال‌های شما در محل پاسخ می‌دهند.

یکی دیگر از مرحله‌های حساس و نیازمند دقت در هنگام اسباب کشی، ارسال خودرو‌های باربری است با توجه به حجم و اندازه و نوع وسایل است، که بتواند اقلام و بار مورد نظر مشتری را به سلامت و ایمن به مقصد برساند. در باربری و اتوبار ملاصدرا از بهترین ماشین‌های حمل بار از جمله:

  1. وانت بار
  2. نیسان بار
  3. کامیون‌های مختلف
  4. انواع خاور
  5. تریلی و ماشین‌های سنگین

و انواع مختلف وسایل نقلیه استفاده می‌شود، تا مشتریان بتوانند اسباب‌هایشان را با هر حجم و اندازه ای به شکل سالم و ایمن به مقصد برسانند. این وسایل نقلیه دارای بیمه نامه بوده و قبل از شروع فرآیند اسباب از لحاظ ایمنی چک به صورت روزانه می‌شوند. دیواره‌های داخلی کلیه ماشین‌ها نیز موکت کاری شده است، تا در اثر تکان و برخورد وسایل به دیواره‌های خودرو، هیچ خط و خش یا آسیب دیدگی ایجاد نشود. رانندگان این خودروها بسیار با تجربه ای که به تمام مسیر های داخل شهری و برون شهری آشنا بوده و بهترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد انتخاب می‌کنند و همین مساله باعث می‌شود که بار مشتریان گرانقدر در ترافیک و شلوغی نمانده و به دلیل مسقف و سرپوشیده بودن ماشین درشرایط آب و هوایی مختلف با هیچ مشکلی رو به رو نشوند.

به علاوه با توجه به به این که کلیه خودروهای اتوبار ملاصدرا دارای بیمه رایگان و مجوز باربری هستند، مشتریان می‌توانند بدون هیچ نگرانی ای بابت سالم رسیدن وسایل و حمل وسایل و اثاث کشی‌های خود از آن‌ها استفاده نمایند. با بیمه کردن انواع اجناس و لوازم مشتری نیز آسودگی خاطر بیشتری خواهد داشت، به همین دلیل اتوبار و باربری بارسنتر بیمه انواع لوازم و بار را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. شرکت ما با کاهش قیمت‌ها و تخفیف‌های ویژه توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان را در زمینه تضمین و حفظ کیفیت کالای خود جلب نماید.

۴.۹/۵ - (۲۲ امتیاز)

اتوبار ملاصدرا

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اسباب کشی و حمل بار در خیابان ملاصدرا:

از نظر تقسیمات منطقه ­ای خیابان ملاصدرا تهران و خیابان شیراز شمالی در منطقه سه و محدوده ونک واقع شده­ اند و خیابان شیراز جنوبی در منطقه ۶ قرار دارد. خیابان ملاصدرا دقیقا از غرب میدان ونک آغاز می­‌شود، این خیابان یک خیابان شرقی- غربی است و در انتها با انحنایی به سمت شمال به بزرگراه چمران متصل می‌­گردد. همچنین میدان ونک نام میدانی در منطقه ونک واقع در شمال استان تهران است که در مسیر میدان ولیعصر قرار دارد و از سمت غرب با خیابان‌های ونک، ملاصدرا و برزیل مرتبط شده است.

از دیگر خیابان­‌های اصلی که با ملاصدرا تقاطع مشترک دارند، می­‌توان به خیابان­‌های شاد (در جنوب)، پردیس شرقی (در شمال)، شیرازی (در شمال و جنوب)، گلشن (در شمال) و خوارزمی (در جنوب) استان اشاره کرد. خیابان ملاصدرا دقیقا در حد فاصل ارتباطی شرق و غرب تهران قرار‌ گرفته است. همسایگی این خیابان با خیابان ولیعصر باعث شده است تا به خطوط اتوبوس تندروی شهری تجریش- راه ­­آهن دسترسی پیدا کند. همچنین ایستگاه تاکسی میدان ونک دقیقا در شما این خیابان قرار گرفته است.

اتوبار ملاصدرا  پیشرفت محدوده ملاصدرا، شیراز و شیخ بهایی به سال‌­های دهه چهل و پنجاه باز می‌­گردد. در سال ۱۳۴۲ تاسیسات آب تهران و مخزن ونک ساخته شد و یک نقشه کلی برای ونک آماده گردید. یکی از مجتمع­‌های ورزشی بزرگ تهران به نام رویال ونک در تقاطع خیابان ملاصدرا و شیراز شمالی قرار گرفته است. این مجتمع ورزشی خدماتی مانند استخر، حمام سنتی، ماساژ تراپی و باشگاه بدنسازی را ارائه می‌­دهد. هرچند به نظر می­‌رسد ملاصدرا منطقه ­ای اداری باشد ولی از نظر شرایط سکونت نیز جایگاه خوبی دارد. این منطقه یکی از مناطق خوش­نشین تهران است. بسیاری از خانواده­‌های ثروتمند در اینجا ساکن هستند، که همین باعث افزایش نرخ قیمت­‌های اجاره و خرید مسکن در ملاصدرا شده است.

اگر شما در نزدیکی‌های محدوده ملاصدرا ساکن هستید و نیاز به حمل وسایل یا کالای خود به نقطه ای دیگر از استان و یا کشور را دارید، با یک تماس کوتاه می‌توانید با مشاوره با کارشناسان اتوبار و باربری بارسنتر به خدمات مورد نیاز خود دست یابید. کارکنان اتوبار ملاصدرا به صورت ۲۴ ساعته اماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی هستند. همچنین برای راحتی کار خود می‌توانید از بخش جدید وبسایت یعنی رزرو آنلاین سرویس‌های مورد نظر خود را ثبت و سفارش دهید.

 

اتوبار ملاصدرا

 

نحوه ارتباط با شرکت و دریافت خدمات باربری بارسنتر:

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. باربری هنگام

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار ملاصدرا انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار ملاصدرا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری ملاصدرا مورد اطمینان است؟

بله، این باربری زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید..

در چه نقاطی از کشور سرویس دهی دارید؟

شرکت بارسنتر در کلیه نقاط کشور شعبه‌های مختلفی را تاسیس کرده و این قابلیت را دارد که اجناس شما را به هر نقطه ای از ایران منتقل کند.