حمل بار و اتوبار شهید مدنی

شاید برای خیلی از ما پیش آمده باشد که در زمان اسباب کشی منزل گاهاً سردرگم می شویم و نیاز داریم که از یک شرکت اتوبار و باربری مطمئن لوازم در حین اثاث کشی کمک بگیریم. اتوبار  شهید مدنی یکی از قدیمی ترین باربری های استان تهران با نیروهای متخصص و کاربلد آماده است تا حمل اثاثیه منزل و لوازم منزل شما را انجام دهد. اتوبار شهید مدنی با در اختیار داشتن انواع خودرو های حمل و نقل در سایزهای مختلف مانند کامیون، خاور، نیسان بار و وانت بار آماده است تا لوازم منزل شما را با هر اندازه ای جا به جا نماید. کلیه ی این وسایل نقلیه مسقف و دارای موکت و تجهیزات کافی هستند. تمامی لوازم شما در اتوبار شهید مدنی بیمه می شوند و یک پرسنل با تجربه شما را در بسته بندی و حمل آنها تا مقصد همراهی می کند.

افراد متخصص ما در اتوبار شهید مدنی خدماتی مانند: بسته بندی لوازم و جابجایی و چیدمان آنها در زمان رسیدن به مقصد را نیز به شما ارائه خواهند داد. تیم حرفه‌ای اتوبار شهید مدنی با استفاده از تجهیزات با کیفیت مانند کارتن‌های ضخیم و نایلون‌های حباب دار و چسب های محکم اقدام به بسته بندی وسایل و اثاثیه شما کرده و بدون هیچ گونه آسیب و مشکلی لوازم شما را در محل تحویل می‌دهند. اگر نیاز به لوازم و تجهیزات برای بسته بندی لوازم و وسایل خود داشتید می‌توانید با شرکت اتوبار و باربری بارسنتر تماس گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تجهیزات و لوازم مورد نظرتان برای بسته بندی را دریافت کنید. شما می‌توانید با اطمینان خاطر تمامی مراحل بسته بندی و حمل وسایل منزل یا محل کار خود را از ابتدا تا انتها به باربری شهید مدنی سپرده و هیچ نگرانی بابت حمل لوازمتان و خسارت و صدمه دبدن کالای خود نداشته باشید.

معمولاً افراد عادی قادر به بسته بندی حرفه ای و صحیح لوازم منزل شما نیستند. اما تیم باربری شهید مدنی پیش از عملیات حمل و نقل اسباب منزل این کمک را به شما می کند که اثاثیه را به صورت کاملاً حرفه ای بسته بندی کنید. همچنین در تمامی خودرو های حمل بار این شرکت از پتو و لوازم مورد نیاز حمل بار استفاده می شود. به همین خاطر در زمان حمل بار، این پتوها در کنار اسباب و اثاثیه شما قرار می میگیرند تا از برخورد لوازم سنگین به یکدیگر و سایر وسایل جلوگیری شود. باربری شهید مدنی سعی بر آن داشته است تا از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات حمل و انتقال اثاثیه و کالا استفاده کند. این شرکت باربری برای سلامت و ایمنی بار از وسایل نقلیه استاندارد و با کیفیت برای حمل و نقل استفاده می کند.

افراد ساکن منطقه شهید مدنی و دیگر مناطق می توانند به راحتی با تماس با شرکت بارسنتر درخواست خدمات خود را داشته باشند. برای تماس مستقیم با اتوبار شهید مدنی به شماره تماس ها و لینک های زیر مراجعه نمایید.

 

اتوبار شهید مدنی

 

لیست کامل تری از خدمات ارائه شده توسط اتوبار شهید مدنی

اتوبار شهید مدنی |-| انتقال بار به تمام نقاط کشور
اتوبار شهید مدنی |-| بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
اتوبار شهید مدنی |-| حمل بار با وانت بار و نیسان بار
اتوبار شهید مدنی |-| ارسال نیروی کار جهت حمل بار
اتوبار شهید مدنی |-| بهترین قیمت با بیمه رایگان

 

شماره های تماس با ما

 

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *