با اتوبار شهران اسباب کشی آسان را انتخاب کنید: 

عزیزانی که در محدوده شهران زندگی می‌کنند می‌توانند با تماس با اتوبار شهران صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را به افراد متخصص بسپارد. ما در زمینه اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی مراحل اسباب‌کشی را با کارهای حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی از خدمات ویژه‌ای که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته این بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار شهران

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

همچنین ما با تخفیف‌های۴۵% که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام می‌دهیم خدمات اسباب‌کشی در تهران و شهرهای دیگر برایتان انجام خواهد داده شد. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شهران تمامی مراحل فوق را با مدیریت درست به‌خوبی پیش ببرید. بدون این  که در حین جابجایی وسایل شما صدمه ببیند اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود و توسط افراد آموزش‌دیده بدون این که صدمه‌ای به وسایلتان برسد. تمامی وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در ماشین‌های باربری و اتوبار شهران برای شما قرار می‌دهیم.

ارسال کارگران حرفه ای برای اسباب کشی در بارسنتر:

شما می‌توانید اثاثیه سنگین چیدمان منزل بسته‌بندی لوازم جابجائی و کارگران خالی را از اتوبار شهران درخواست نمایید یکی از خدمات اسباب‌کشی در باربری و جابجایی برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی اثاثیه منزل است. که به‌صورت حرفه‌ای و با استفاده از متدها و تجهیزات ویژه‌ای ویژه‌ای برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته شده‌ است. که شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات تنها با یک تماس تلفنی تمامی خدمات را از ما دریافت نمایید. اتوبار شهران  برای شما مشتریان عزیز و سایل را به‌صورت حرفه‌ای بسته‌بندی می‌کند بسته‌بندی یکی از عامل‌های مهمی است که باید در اسباب‌کشی انجام شود. همچنین بسته‌بندی لوازم سنگین مانند:مبلمان، یخچال‌های فریزر، میزهای ناهار خوری، و دیگر وسایل را برای شما دوستان عزیز انجام خواهد داد. ما با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم این تجهیزات شامل: سلفون‌ها، نایلون‌های حباب دار، کارتن‌های چندلایه، کارتن‌های رگال دار، بابل رپ‌ها، ضرب گیرها، و دیگر خدمات و تجهیزات مدرن بسته‌بندی هست که شما می‌توانید به‌صورت جداگانه این وسایل را برای بسته‌بندی لوازم خود دریافت کنید. فروش لوازم بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز در اتوبار شهران انجام می‌شود شما می‌توانید به هر وسیله‌ای که برای بسته‌بندی احتیاج دارید از ما دریافت نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن وسایل برای شما دوستان عزیز ارسال نمایید. خدمات اسباب‌کشی و حمل اثاثیه منزل را برای شما دوستان عزیز با ماشین‌های مناسب باربری انجام می‌دهیم تا در حین جابجایی وسایل شما دوستان عزیز صدمه‌ای نبیند. اسباب‌کشی ترفندهای خاص خود را دارد به‌همین خاطر باید با دقت انجام شود. بسته‌بندی لوازم باید به‌صورت ماهرانه انجام شود ما برای شما تمامی لوازم را با جداسازی بسته‌بندی می‌کنیم لوازم شکستنی و کریستال‌های شما را در صرف و چیدمان مخصوص قرار می‌دهیم تا در هنگام جابجایی آسیبی به آن‌ها وارد نشود اسباب‌کشی یک کار خلاقانه است به‌همین خاطر باید با راهکارهای خاص آن را انجام داد.

دسترسی سریع به شعبه‌های مختلف در سرتا سر تهران:

چندین روز قبل از اسباب کشی اتوبار شهران برای شما دوستان عزیز با یک برنامه‌ریزی خاص اسباب کشی را انجام می‌دهد. راننده‌های باربری بارسنتر با تجربه ای که دارند می‌توانند مورد اعتماد قرار بگیرند آن‌ها به مسیرها مسلط هستند و با داشتن سابقه در تهران برای شما شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ایم که شما می‌توانید در هر کجا که قرار دارید به شعبه‌های مختلف دسترسی داشته باشید :

  1. اتوبار شوش
  2. باربری پردیس
  3. اتوبار فدائیان اسلام
  4. باربری پرستار

شما می‌توانید به تمامی شعبه‌های بالا به راحتی دسترسی داشته  باشید. ما چیدمان را بر طبق سلیقه مشتریان انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب باربری شهران با ماشین‌های مسقف و روباز بهره‌مند شوید. منتظر تماس شما حتی در ایام تعطیل نیز هستیم اتوبار شهران با در نظر گرفتن هزینه مناسبی جهت اسباب‌کشی برای شما هزینه‌های مناسبی را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید با انتخاب باربری و اتوبار شهران از تخفیف‌های ویژه ۴۵% که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. البته باید بدانید که هزینه اسباب‌کشی در هر اسباب‌کشی قیمت‌های متفاوتی دارد به‌همین خاطر بستگی به نوع انتخاب ماشین موردنظر باربری تعداد کارگران ارسالی، استفاده از آسانسور، مسافت طی‌شده توسط ماشین‌های باربری، استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی، استفاده از تیم‌ها چیدمان و بسته‌بندی، نیز می‌تواند در هزینه‌ها و قیمت‌های باربری و اسباب‌کشی شما دوستان عزیز تاثیر داشته باشد. اما نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا ما برای شما دوستان عزیز با تخفیف‌های ۴۵% که در نظر گرفته‌ایم تمایز خود را نسبت‌به سایر باربری‌ها به نشان داده‌ایم همچنین شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شهران از بیمه‌نامه و بارنامه معتبر دولتی نیز بهره‌مند شوید. با در دست داشتن این بیمه‌نامه و بارنامه می‌توانید به‌راحتی بار خود را به مقصد موردنظر ارسال نمایید.

با انتخاب اتوبار شهران  بدون کوچک‌ترین آسیب وسایل را جا به جا کنید:

بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به بار شما وارد شود ما بار را در مقصد موردنظر شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده تحویل شما خواهیم داد. تمامی وسایل‌هایی که در ماشین‌های باربری قرار دارند بیمه هستند پس با خیال راحت می‌توانید بار خود را بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای جابجا کنید و منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا برای شما دوستان عزیز خاطره خوب یک اسباب‌کشی را در روزهای گرم تابستانی داشته باشیم.

در کنار شما دوستان عزیز هستیم عزیزانی که در محدوده شهران زندگی می‌کنند می‌توانند با تماس با اتوبار شهران صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را به افراد متخصص بسپارند ما در زمینه اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی مراحل اسباب‌کشی را با کارهای حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز انجام دهیم.

شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی از خدمات ویژه‌ای که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته این بهره‌مند شوید. همچنین ما با تخفیف‌های ۴۵% چهل و پنج‌درصدی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام می‌دهیم. خدمات اسباب‌کشی در تهران و دیگر شهرهای دیگر برایتان انجام خواهد شد. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شهران تمامی مراحل فوق را با مدیریت درست به‌خوبی پیش ببرید بدونه که در حین جابجایی وسایل شما صدمه ببیند اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود و توسط افراد آموزش‌دیده بدون این که صدمه‌ای به وسایلتان برسد تمامی وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در ماشین‌های باربری و اتوبار شهران قرار می‌دهیم.

تجهیزات بسته بندی در اتوبار شهران برای مشتریان:

شما می‌توانید اثاثیه سنگین، چیدمان منزل، بسته‌بندی لوازم، جابجائی و کارگران خالی را، از اتوبار شهران درخواست نمایید. یکی از خدمات اسباب‌کشی در باربری و جابجایی برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی اثاثیه منزل است. که به‌صورت حرفه‌ای و با استفاده از متدها و تجهیزات ویژه‌ای برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته شده‌ است که شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات تنها با یک تماس تلفنی تمامی خدمات را از ما دریافت نمایید. اتوبار شهران  برای شما مشتریان عزیز وسایل را به‌صورت حرفه‌ای بسته‌بندی می‌کند. بسته‌بندی یکی از عامل‌های مهمی است که باید در اسباب‌کشی انجام شود همچنین بسته‌بندی لوازم سنگین مانند: مبلمان، یخچال‌های فریزر، میزهای ناهار خوری، و دیگر وسایل را برای شما دوستان عزیز انجام خواهد داد. ما با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم این تجهیزات شامل :

  • سلفون‌ها
  • نایلون‌های حباب دار
  • کارتن‌های چندلایه
  • کارتن‌های رگال دار
  • بابل رپ‌ها
  • ضرب گیرها

و دیگر خدمات و تجهیزات مدرن بسته‌بندی هست که شما می‌توانید به‌صورت جداگانه این وسایل را برای بسته‌بندی لوازم خود دریافت کنید. فروش لوازم بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز در اتوبار شهران انجام می‌شود شما می‌توانید به هر وسیله‌ای که برای بسته‌بندی احتیاج دارید از ما دریافت نمایید. تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن وسایل برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم. خدمات اسباب‌کشی و حمل اثاثیه منزل را برای شما دوستان عزیز با ماشین‌های مناسب باربری انجام می‌دهیم تا در حین جابجایی وسایل شما دوستان عزیز صدمه‌ای نبیند. اسباب‌کشی ترفندهای خاص خود را دارد به‌همین خاطر باید با دقت انجام شود. بسته‌بندی لوازم باید به‌صورت ماهرانه انجام شود. ما برای شما تمامی لوازم را با جداسازی بسته‌بندی می‌کنیم لوازم شکستنی و کریستال‌های شما را با چیدمان مخصوص قرار می‌دهیم تا در هنگام جابجایی آسیبی به آن‌ها وارد نشود. اسباب‌کشی یک کار خلاقانه هست به‌همین خاطر باید با راهکارهای خاص آن را انجام داد باید چندین روز قبل از اسباب کشی اتوبار شهران  را برای یک برنامه‌ریزی خاص انتخاب کنید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار شهران بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار شهران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار شهران کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند