خدمات بی نظیر اتوبار دردشت بارسنتر:

ما تمام خدمات باربری را با ارزان ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهیم تا آن ها خدمات لازم را برای انجام یک اسباب کشی بی دردسر برای شما ارائه کنند. و برای مشتریان دائمی خود خدمات ویژه ای را در نظر گرفته ایم .ما برای یک باربری راحت و ایمن برنامه ریزی کرده ایم تا تمامی وسایل شما به سلامت و بدون هیچ آسیبی به مقصد دلخواه شما برسد فقط کافیست اتوبار دردشت را انتخاب کنید تا از این خدمات بهره مند شوید.اتوبار دردشت با ارائه مجهز ترین ماشین های استاندارد مثل خاور , ایسوز , وانت بار ها و نیسان بارها و هیوندا های مسقف  آماده باربری برای حمل و نقل های درون شهری و حمل بار به شهرستان یا هر نقطه دلخواهی که شما انتخاب کنید هستند. همکاری با رانندگان مجرب و حرفه ای و رانندگانی که حمل بار را از تهران به هر نقطه ای از ایران انجام خواهند داد.کارشناسان اتوبار دردشت، به صورت شبانه روزی به مشتریان مشاوره رایگان می دهند و با ارائه مشاوره درست بار شما را با ارزان ترین کرایه به مقصد حمل می کنند شرکت باربری بارسنتر با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی برای شما مشتریان عزیز از تخفیف ها و قیمت های مناسب استفاده خواهد کرد.

 

4.7/5 - (26 امتیاز)

اتوبار دردشت

 

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما در کنار شما عزیزان هستیم تا  تمام دغدغه های شما را در مورد اسباب کشی و استرس و نگرانی ها را برای شما رفع کنیم ما با استفاده از رعایت نکات ایمنی تضمین خواهیم کرد که بار شما به سلامت به مقصد خواهد رسید بارنامه و بیمه ما برای تضمین سلامت و امنیت بار تنظیم می شود و با بارنامه می توانید حمل بار را به راحتی و با خیال آسوده انجام دهید.

 

مزایای باربری بارسنتر در اسباب کشی و حمل نقل:

همیشه وقتی که حرف از اسباب کشی می شود شما به دنبال یک شرکت که خدمات مناسب و قیمت مناسب داشته باشد میگردید اما باید در نظر داشت که کیفیت در اسباب کشی و باربری نقش بسیار مهمی دارد اتوبار دردشت با ارائه هردو مورد همیشه رضایت مشتریان خود را جلب نموده است قیمت مناسب و کیفیت غیرقابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه کادر حرفه ای و تیم مجموعه بارسنتر باعث شده است که انتخاب هر شهروند تهرانی باربری بارسنتر باشد.
یکی از مهمترین عواملی که در اسباب کشی بسیار تاثییر دارد بسته بندی وسایل می باشد از مهم ترین وظایف یک شرکت حمل بار، بسته بندی صحیح و اصولی وسایل مختلف مشتریان می باشد که ما با ارسال تیم حرفه ای بسته بندی به راحتی برای شما این کار را انجام خواهیم داد. اگر به این مسئله دقت نشود و مراحل به درستی و رعایت نکات ایمنی انجام نشوند، ممکن است باعث آسیب رسیدن و یا گم شدن وسایل مختلف مشتریان شود پس با بسته بندی درست و دقیق توسط کادر ما دیگر نگران آسیب دیدن به وسایل خود نباشید.
حمل بار به شهرستان های اطراف و یا خارج از شهر احتیاج به یک راننده حرفه ای و مسلط به جاده داردکه بارسنتر با استفاده از راننده های با سابقه این امر را به آسانی برای شما انجام خواهد داد. اگر قصد اسباب کشی دارید اتوبار دردشت برترین خدمات باربری را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد و شما می توانید با شعبه های مختلف که در محدوده های مختلف تهران قرار دارد مثل اتوبار میدان الغدیر که در محدوده میدان الغدیر قرار دارد تماس حاصل بفرمایید ما در تلاشیم که در محدوده های مختلف تهران برای راحتی کار شما شعبه های مختلفی را ارئه دهیم.

هزینه های اسباب کشی در اتوبار دردشت به چه نحوی است؟

تمام هزینه های پرداختی توسط شما، طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است و هیچ باربری نمی تواند هزینه بیشتری از شما دریافت کند و باربری اتوبار دردشت تمامی قیمت های خود را به صورت منصفانه برای شما عزیزان ارائه داده است. هزینه های خدمات باربری برای تمام افراد یکسان نخواهد بود و به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت و قیمت یکسانی را نمی توان برای آن در نظر گرفت. نوع ماشین می تواند تا حدودی در تعیین هزینه ها نقش داشته باشد،اینکه شما چه ماشینی را برای حمل نقل وسایل خود استفاده خواهید کرد بسیار در قیمت نهایی تاثییر گذار خواهد بود .قیمت دراتوبار دردشت بسته به نوع خدماتی که اتوبار مورد نظر ارائه می دهد و همچنین استفاده شما از خدمات ویژه و متفاوت بستگی دارد و به همین خاطر نمی توان قیمت دقیقی را برای یک اسباب کشی  در نظر گرفت اما جای نگرانی نیست شما می توانید با استفاده از تخفیف 45% مجموعه بارسنتر لذت یک اسباب کشی با کیفیت را تجربه کنید.

ممکن است لوازم شما زیاد باشد و به دو ماشین نیاز پیدا کنید یا اینکه بخواهید برای جابه جایی وسایل های خرده و کوچک از باربری کمک بگیرید در این صورت شما می توانید با انتخاب ماشین هایی همچون وانت بار و نیسان بار در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اگر در طبقات بالایی ساکن هستید هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید تعداد طبقات آپارتمان می تواند تاثییر زیادی بر روی هزینه های شما بگذارد  اگر مقصد، برون شهری است هزینه بیشتر و اگر درون شهری است هزینه کمتری پرداخت خواهید کردبه همین خاطر شما با تماس با مشاوران ما که به صورت شبانه روزی در حال پاسخگویی می باشند می توانید اطلاعات بیشتری را دریافت نمایید.

ویژگی های باربری بارسنتر در حمل نقل:

خدمات منحصر به فردی که اتوبار دردشت برای شما مشتریان عزیز و همیشگی ارائه می دهد جزو خدمات کاملا استاندراد و حرفه ای در زمینه  باربری و بسته بندی می باشد حتی باربری ما می تواند برای شما عزیزان خدمات بعد از اسباب کشی را انجام دهد خدماتی همچون چیدمان منزل،نصب لوستر ها،نصب وسایل برقی مثل تلویزیون یا یخچال،لباس شویی تمامی این خدمات را با انتخاب شرکت باربری و اتوبار دردشت بارسنتر می توانید بهره مند شوید.

ما در تلاش هستیم  تا هیچ صدمه ای به وسایلتان وارد نشود و پس از جابجایی صحیح وسالم بارتان را در مقصد تحویل می دهند و بدون دخالت یا حضور شما از صفر تا صد اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد .

خدماتی که مجموعه بارسنتر برای شما انجام خواهد داد عبارت است از:

  • حمل هرگونه بار و اسباب اثاثیه منزل،کالا های اداری،جهیزیه عروس
  • استفاده از مجهزترین ماشین های استاندارد باربری
  • بسته بندی با کادر حرفه ای و آموزش دیده
  • ارسال کارگران نیرومند و زبده
  • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی معتبر
  • استفاده از کادر چیدمان بعد از تخلیه بار در مقصد
  • اعزام نیرو در زمان رزرو شده بدون اتلاف وقت
  • استفاده از وانت بار ها و نیسان بار ها

کیفیت بسته بندی ونحوه کار کارگران در اتوباردردشت:

ما با استفاده از روش ها و شیوه های نوین و پیشرفته بسته بندی در نظر داریم تا بدون کوچکترین آسیبی وسایل شما را به صورت استاندارد و ایمنی بسته بندی نماییم اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید، سالم ماندن لوازم در طی جابجایی است تا خسارت مالی به شما وارد نشود که اگر بسته بندی به صورت ایمنی و صحیح انجام شده باشد احتما وقوع این اتفاق بسیار کم می باشد. ما برای شما عزیزان تیم بسته بندی را اعزام خواهیم کرد تا با اصولی ترین روش ممکن در کوتاه ترین زمان این کار را برای شما انجام دهند.تیم بسته بندی مجموعه اتوبار دردشت بارسنتر برای بسته بندی، آموزش های لازم را دیده و با نحوه کار کاملاً آشنا هستند و نیازی نیست شما نگران آسیب دیدن وسایلتان باشید.

آنها با استفاده از تجهیزات پیشرفته بسته بندی مانند چسب ها،طناب ها،کارتن و مقوا های مستحکم و ظروف شکستنی و گران قیمت را  با نایلون های حباب دار پیچیده و در کارتن های مقوایی ضخیم قرار می دهند و بر روی کارتن ها شماره گذاری می کنند تا هنگام جابه جایی وسایل شما گم نشوند یا اسیب نبینند سپس با نوار چسب های پهن، درب کارتن را کاملاً محکم کرده.

پس از بسته بندی لوازم، حالا نوبت کارگران حرفه ای است که لوازم را به ماشین منتقل کنند اگر این کار به درستی انجام نگیرد ممکن است وسایل شما در حین جابه جایی از راهرو ها و یا پله ها دچار آسیب و یا شکستگی شوند.بارسنتر با در نظر گرفتن کارگران حرفه ای و نیرومند که مختص به شرکت بارسنتر می باشند و در قبال کار و فعالیت خود مسول می باشند به شما این تضمیین را خواهند داد که وسایل بدون هیچ مشکلی به مقصد برسند کارگران ورزیده با سال ها فعالیت، به خوبی می دانند لوازم را چگونه جا به جا کنند تا آنها آسیبی نبینند پس کافیست که شما تعداد کارگر مورد نیاز خود را انتخاب نمایید و با مشاوران ما در این مورد مشورت لازم را انجام دهید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار دردشت بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اتوبار دردشت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار دردشت کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف 49 درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند