خدمات بی نظیر اتوبار دردشت بارسنتر:

اتوبار دردشت تمام خدمات باربری را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم تا آن‌ها خدمات لازم را برای انجام یک اسباب کشی بی دردسر برای شما ارائه کنند. و برای مشتریان دائمی خود خدمات ویژه ای را در نظر گرفته ایم.

ما برای یک باربری راحت و ایمن برنامه ریزی کرده ایم تا تمامی وسایل شما به سلامت و بدون هیچ آسیبی به مقصد دلخواه شما برسد فقط کافیست اتوبار دردشت را انتخاب کنید تا از این خدمات بهره مند شوید. اتوبار دردشت با ارائه مجهزترین ماشین‌های استاندارد مثل: خاور، ایسوز، وانت بارها و نیسان بارها و هیوندا‌های مسقف  آماده باربری برای حمل و نقل‌های درون شهری و حمل بار به شهرستان یا هر نقطه دلخواهی که شما انتخاب کنید هستند.

همکاری با رانندگان مجرب و حرفه ای و رانندگانی که حمل بار را از تهران به هر نقطه ای از ایران انجام خواهند داد. کارشناسان اتوبار دردشت، به صورت شبانه روزی به مشتریان مشاوره رایگان می‌دهند و با ارائه مشاوره درست بار شما را با ارزان‌ترین کرایه به مقصد حمل می‌کنند شرکت باربری بارسنتر با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی برای شما مشتریان عزیز از تخفیف‌ها و قیمت‌های مناسب استفاده خواهد کرد.

۴.۷/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار دردشت

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما در کنار شما عزیزان هستیم تا  تمام دغدغه‌های شما را در مورد اسباب کشی و استرس و نگرانی‌ها را برای شما رفع کنیم ما با استفاده از رعایت نکات ایمنی تضمین خواهیم کرد که بار شما به سلامت به مقصد خواهد رسید بارنامه و بیمه ما برای تضمین سلامت و امنیت بار تنظیم می‌شود و با بارنامه می‌توانید حمل بار را به راحتی و با خیال آسوده انجام دهید.

مزایای باربری بارسنتر در اسباب کشی و حمل نقل:

همیشه وقتی که حرف از اسباب کشی می‌شود شما به دنبال یک شرکت که خدمات مناسب و قیمت مناسب داشته باشد می‌گردید اما باید در نظر داشت که کیفیت در اسباب کشی و باربری نقش بسیار مهمی دارد. اتوبار دردشت با ارائه هردو مورد همیشه رضایت مشتریان خود را جلب نموده است قیمت مناسب و کیفیت غیرقابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه کادر حرفه ای و تیم مجموعه بارسنتر باعث شده است که انتخاب هر شهروند تهرانی باربری بارسنتر باشد.

یکی از مهم‌ترین عواملی که در اسباب کشی بسیار تاثییر دارد بسته بندی وسایل است از مهم‌ترین وظایف یک شرکت حمل بار، بسته بندی صحیح و اصولی وسایل مختلف مشتریان است که ما با ارسال تیم حرفه ای بسته بندی به راحتی برای شما این کار را انجام خواهیم داد. اگر به این مسئله دقت نشود و مراحل به درستی و رعایت نکات ایمنی انجام نشوند، ممکن است باعث آسیب رسیدن و یا گم شدن وسایل مختلف مشتریان شود پس با بسته بندی درست و دقیق توسط کادر ما دیگر نگران آسیب دیدن به وسایل خود نباشید.
حمل بار به شهرستان‌های اطراف و یا خارج از شهر احتیاج به یک راننده حرفه ای و مسلط به جاده داردکه بارسنتر با استفاده از راننده‌های با سابقه این امر را به آسانی برای شما انجام خواهد داد. اگر قصد اسباب کشی دارید اتوبار دردشت برترین خدمات باربری را با نازل‌ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد و شما می‌توانید با شعبه‌های مختلف که در محدوده‌های مختلف تهران قرار دارد مثل اتوبار میدان الغدیر که در محدوده میدان الغدیر قرار دارد تماس حاصل بفرمایید ما در تلاشیم که در محدوده‌های مختلف تهران برای راحتی کار شما شعبه‌های مختلفی را ارئه دهیم.

هزینه‌های اسباب کشی در اتوبار دردشت به چه نحوی است؟

تمام هزینه‌های پرداختی توسط شما، طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است و هیچ باربری نمی‌تواند هزینه بیشتری از شما دریافت کند و باربری اتوبار دردشت تمامی قیمت‌های خود را به صورت منصفانه برای شما عزیزان ارائه داده است. هزینه‌های خدمات باربری برای تمام افراد یکسان نخواهد بود و به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت و قیمت یکسانی را نمی‌توان برای آن در نظر گرفت.

نوع ماشین می‌تواند تا حدودی در تعیین هزینه‌ها نقش داشته باشد، اینکه شما چه ماشینی را برای حمل نقل وسایل خود استفاده خواهید کرد بسیار در قیمت نهایی تاثییر گذار خواهد بود. قیمت دراتوبار دردشت بسته به نوع خدماتی که اتوبار مورد نظر ارائه می‌دهد و همچنین استفاده شما از خدمات ویژه و متفاوت بستگی دارد و به همین خاطر نمی‌توان قیمت دقیقی را برای یک اسباب کشی  در نظر گرفت اما جای نگرانی نیست شما می‌توانید با استفاده از تخفیف ۴۵% مجموعه بارسنتر لذت یک اسباب کشی با کیفیت را تجربه کنید.

ممکن است لوازم شما زیاد باشد و به دو ماشین نیاز پیدا کنید یا اینکه بخواهید برای جابه جایی وسایل‌های خرده و کوچک از باربری کمک بگیرید در این صورت شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌هایی همچون وانت بار و نیسان بار در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. اگر در طبقات بالایی ساکن هستید هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید تعداد طبقات آپارتمان می‌تواند تاثییر زیادی بر روی هزینه‌‌های شما بگذارد  اگر مقصد، برون شهری است هزینه بیشتر و اگر درون شهری است هزینه کم‌تری پرداخت خواهید کردبه همین خاطر شما با تماس با مشاوران ما که به صورت شبانه روزی در حال پاسخگویی هستند می‌توانید اطلاعات بیشتری را دریافت نمایید.

ویژگی‌های باربری بارسنتر در حمل نقل:

خدمات منحصر به فردی که اتوبار دردشت برای شما مشتریان عزیز و همیشگی ارائه می‌دهد. جزو خدمات کاملا استاندراد و حرفه ای در زمینه باربری و بسته بندی است حتی باربری ما می‌تواند برای شما عزیزان خدمات بعد از اسباب کشی را انجام دهد خدماتی همچون چیدمان منزل، نصب لوستر‌ها، نصب وسایل برقی مثل تلویزیون یا یخچال، لباس شویی تمامی این خدمات را با انتخاب شرکت باربری و اتوبار دردشت بارسنتر می‌توانید بهره‌مند شوید.

ما در تلاش هستیم  تا هیچ صدمه ای به وسایلتان وارد نشود و پس از جابجایی صحیح وسالم بارتان را در مقصد تحویل می‌دهند و بدون دخالت یا حضور شما از صفر تا صد اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

خدماتی که مجموعه بارسنتر برای شما انجام خواهد داد عبارت است از:

  • حمل هرگونه بار و اسباب اثاثیه منزل، کالا‌های اداری، جهیزیه عروس
  • استفاده از مجهزترین ماشین‌های استاندارد باربری
  • بسته بندی با کادر حرفه ای و آموزش دیده
  • ارسال کارگران نیرومند و زبده
  • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی معتبر
  • استفاده از کادر چیدمان بعد از تخلیه بار در مقصد
  • اعزام نیرو در زمان رزرو شده بدون اتلاف وقت
  • استفاده از وانت بارها و نیسان بار‌ها

کیفیت بسته بندی ونحوه کار کارگران در اتوباردردشت:

ما با استفاده از روش‌ها و شیوه‌های نوین و پیشرفته بسته بندی در نظر داریم تا بدون کوچک‌ترین آسیبی وسایل شما را به صورت استاندارد و ایمنی بسته بندی نماییم اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید، سالم ماندن لوازم در طی جابجایی است تا خسارت مالی به شما وارد نشود که اگر بسته بندی به صورت ایمنی و صحیح انجام شده باشد احتما وقوع این اتفاق بسیار کم است. ما برای شما عزیزان تیم بسته بندی را اعزام خواهیم کرد تا با اصولی‌ترین روش ممکن در کوتاه‌ترین زمان این کار را برای شما انجام دهند. تیم بسته بندی مجموعه اتوبار دردشت بارسنتر برای بسته بندی، آموزش‌های لازم را دیده و با نحوه کار کاملاً آشنا هستند و نیازی نیست شما نگران آسیب دیدن وسایلتان باشید.

آن‌ها با استفاده از تجهیزات پیشرفته بسته بندی مانند چسب‌ها، طناب‌ها، کارتن و مقوا‌های مستحکم و ظروف شکستنی و گران قیمت را  با نایلون‌های حباب دار پیچیده و در کارتن‌های مقوایی ضخیم قرار می‌دهند و بر روی کارتن‌ها شماره گذاری می‌کنند تا هنگام جابه جایی وسایل شما گم نشوند یا اسیب نبینند سپس با نوار چسب‌های پهن، درب کارتن را کاملاً محکم کرده.

پس از بسته بندی لوازم، حالا نوبت کارگران حرفه ای است که لوازم را به ماشین منتقل کنند اگر این کار به درستی انجام نگیرد ممکن است وسایل شما در حین جابه جایی از راهروها و یا پله‌ها دچار آسیب و یا شکستگی شوند. بارسنتر با در نظر گرفتن کارگران حرفه ای و نیرومند که مختص به شرکت بارسنتر هستند و در قبال کار و فعالیت خود مسول هستند به شما این تضمیین را خواهند داد که وسایل بدون هیچ مشکلی به مقصد برسند کارگران ورزیده با سال‌ها فعالیت، به خوبی می‌دانند لوازم را چگونه جا به جا کنند تا آن‌ها آسیبی نبینند پس کافیست که شما تعداد کارگر مورد نیاز خود را انتخاب نمایید و با مشاوران ما در این مورد مشورت لازم را انجام دهید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار دردشت بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار دردشت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار دردشت کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند