اتوبار آذربایجان ارائه دهنده تمامی خدمات باربری و اسباب کشی:

اتوبار آذربایجان ارائه‌دهنده خدمات حمل بار اثاثیه منزل در استان تهران به سایر نقاط کشور در خدمت شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با تیم حرفه‌ای بار سنتر تماس بگیرید و نوبت خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایید. و با تماس با مجموعه باربری بار سنتر  ضمن بهره‌مندی از مشاوره رایگان کارشناسان این باربری در جریان قیمت‌ها، نحوه اسباب‌کشی، نوع عملکرد کارگران، استفاده از تیم‌های بسته‌بندی، استفاده از تیم‌های چیدمان، و دیگر خدماتی که اتوبار آذربایجان برای شما ارائه می‌دهد و شما را در جریان خواهند گذاشت و شما می‌توانید با انتخاب اتوبار آذربایجان به هر کجا از کشور که بخواهید بار خود را انتقال دهید.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

 اتوبار اذربایجان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

با ثبت درخواست توسط مشاوران ما می‌توانید از بیمه‌نامه رایگان نیز برخوردار شوید تمامی مراحل اسباب‌کشی با استفاده از برنامه‌ریزی از قبل برای شما عزیزان تعیین می‌شود. اما کیفیت کار بسیار برای ما اهمیت دارد به‌همین خاطر با رعایت نکات استاندارد و ایمنی تمامی وسایل شما را از تهران به هر مقطعی که بخواهید جابه‌جا خواهیم کرد.

اتوبار آذربایجان روز به روز در حال پیشرفت است چرا که با استفاده از شیوه‌های نوین و برنامه ریزی و خدمات ویژه باربری مدرن گروه اتوبار آذربایجان نسبت به تمامی باربری‌های سطح شهر پیشی گرفته ایم و در جهت جلب رضایت مشتریان نهایت تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به آن‌ها عرضه نماییم  با توجه به سابقه طولانی مدت.

اتوبار آذربایجان چه خدماتی را برای شما مشتریان ارائه می‌دهد:

در اولین مرحله از کار انتقال اثاثیه و وسایل منزل شما نکات ایمنی و استانداردها توسط کارگرها و تیم حرفه‌ای ما رعایت می‌شود. شما می‌توانید تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را از اتوبار آذربایجان بخواهید. ما در کنار شما هستیم که تمامی خدمات را به‌صورت شبانه‌روز برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و به شماره‌های بالا تماس بگیرید خدمات بسته‌بندی در اتوبار آذربایجان به‌صورت صفر تا صد برای شما مشتریان عزیز انجام می‌شود. ما در اتوبار خود ویژگی بارز داریم آن هم‌خدمت صادقانه به شما مشتریان عزیز است. که شما می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات این مجموعه برای شما ارائه می‌دهد رضایت خود را توسط شرکت ما اعلام نمایید. و خدا رو شکر تا به امروز تمامی مشتریان اتوبار آذربایجان از خدمات بسته‌بندی، چیدمان، باربری، حمل اثاثیه، حمل‌ونقل کالاها، راضی بوده‌اند. و همین باعث افتخارمان است ما به‌راحتی برای شما تمامی وسایل منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم لوازم شکستنی را با دقت در کارتن‌های چندلایه و با استفاده از نایلون‌های حباب دار برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی خواهیم کرد. و هم چنین لوازمی مثل مبلمان، فرش‌ها، یخچال‌های سایدبای‌ساید، لوازم آشپزخانه، و لوازم خواب سرویس خواب را برای شما با استفاده از تجهیزاتی که مجموعه باربری و اتوبار آذربایجان در اختیار ما گذاشته‌ است انجام می‌دهیم. تمامی وسایلشان به‌صورت بسته‌بندی‌شده توسط کارگران این مجموعه در ماشین‌های باربری بارسنتر چیدمان می‌کنیم. و توسط کارگران تخلیه می‌شود در منزل جدیدتان می‌توانید تمامی وسایل را به‌صورت بسته‌بندی‌شده تحویل بگیرید. شما با انتخاب باربری و اتوبار آذربایجان می‌توانید تمامی وسایل خود را با استفاده از وکیوم‌ها، نایلون و سلفون‌ها و جعبه‌های مقوایی و کارتن چند لایه توسط پرسنل ما تحویل بگیرید. ما در کنار شما عزیزان هستیم تا تمامی وسایل منزل و شما را به‌درستی و به‌نحو احسن برای شما بسته‌بندی کنیم. شما با یک تماس تلفنی می‌توانید تیم بسته‌بندی اتوبار آذربایجان را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید. ما برای شما عزیزان تمامی خدمات بسته بندی و چیدمان را به اصولی ترین روش ممکن انجام خواهیم داد. نگران نباشید وسایل را به افراد کاردان بسپارید. تا به صورت بسته بندی شده در مقصد جدید بدون هیچ مشکلی تحویل بگیرید.

بیمه نامه را از بارسنتر دریافت کنید:

اتوبار آذربایجان برای شما دوستان عزیز برای سلامت بار شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ است. اما با استفاده از رانندگان حرفه‌ای تمام تلاش خود را می‌کنیم که در سطح شهر و همچنین در جاده‌ها تردد تا به‌صورت منظم و با احتیاط انجام شود اما به‌خاطر رعایت حال شما مشتریان و حساسیت شما بر روی وسایلتان یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم. تمامی مجموعه باربری بار سنتر از صفر تا صد فرایند کار خود را متعهد هستند. به‌همین خاطر بر روی وسایل شما کاملاً حساس هستند و تمامی خدمات اسباب‌کشی را از صفر تا صد برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش یا کاهش دهید. رانندگان ما تمام سعی خود را می‌کنند که بار شما را سالم به مقصد برسانند آن‌ها  به تمامی راه‌ها و جاده‌ها مسلط هستند به‌همین خاطر می‌توانند حتی به‌صورت شبانه‌روز رانندگی کنند و بار شما را به مقصد برسانند. نگران تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر نباشید زیرا آن‌ها از صفر تا صد اسباب‌کشی در کنار شما با توجه به یک برنامه‌ریزی دقیق قبلی انجام می‌دهند.

 ماشین‌ها و کامیون‌های مسقف اتوبار آذربایجان:

تمامی ماشین‌ها و کامیون‌های مسقف و موکت بندی شده در مجموعه بار سنتر آماده ارائه انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری هستند و تمامی وسایل شما را به منزل جدیدتان انتقال دهند. شما می‌توانید با انتخاب ماشین موردنظر خود از تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری بهره‌مند شوید. ماشین‌هایی مثل کامیون، نیسان وانت‌بار، کامیون‌های۶ متری، ایسوزوها، هیوندا و دیگر ماشین‌های vip، یکی از خدماتی است که به اتوبار آذربایجان برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است. شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید. هم چنین اگر بار شما کم مقدار کمتری دارد می‌تواند از وانت‌بار و نیسان کارهای این مجموعه استفاده نمایید. تا از قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه این مجموعه بهره‌مند شوید. همچنین شما با انتخاب باربری و اتوبار خیابان آذربایجان می‌توانید از تخفیف‌های ویژه ۴۵%برخوردار شوید تمامی هزینه‌هایی که در این باربری برای شما در نظر گرفته اساس زیر نظر و فیلتر باربری کل تهران عبور کرده‌است. هدف اتوبار آذربایجان بر تمام فرآیندهای کاری این است که رضایت شما مشتریان جلب شود به‌همین خاطر با در نظر گرفتن خدمات پیشرفته سعی بر این دارد که مراحل اسباب‌کشی را برای شما عزیزان آسان‌تر کنند. به‌طوری‌که لازم نباشد شما برای انجام اسباب‌کشی از چندین روز قبل استرس جمع‌آوری مقواها و کارتون‌ها از سوپرمارکت‌های محل خود داشته باشید. ما با در نظر گرفتن تجهیزات مدرن بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز سطح باربری خیابان آذربایجان را تغییر داده‌ایم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار آذربایجان از تجهیزات مدرن باربری بهره‌مند شوید.

پرداخت هزینه مناسب در کنار پرسنلی خوش برخورد:

همچنین برای جابجایی وسایل خود می‌توانید از کارگران حرفه‌ای و نیرومند و زبده اتوبار آذربایجان استفاده نماییم تا تمامی وسایل سنگین شما را از میزهای ناهار خوری تا یخچال‌ها گرفته و جابجا کنند پس شما با رزرو تیم بسته‌بندی و همچنین کارگران مورد دلخواه می‌توانید از صفر تا صد یک اسباب‌کشی را به اتوبار آذربایجان بسپارید ما در کنار شما عزیزان هستیم تا دیگر لازم نباشد که شما کوچک‌ترین حرکتی برای اسباب‌کشی‌های خود انجام دهید. ما برای انجام امور  اسباب‌کشی در کنار شما هستیم و تک‌تک وسایل شما را جمع‌آوری و توسط تیم حرفه‌ای بسته‌بندی می‌کنیم و در منزل‌های جدیدتان تخلیه خواهیم کرد. شما با انتخاب اتوبار آذربایجان می‌توانید از تمامی این خدمات به‌صورت عالی برخوردار شوید.

پرسنل این مجموعه به‌صورت بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته در ایام تعطیل در کنار شما دوستان عزیز هستند تا تک‌به‌تک خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان انجام دهند. شما می‌توانید با تماس از مشاوره رایگان این پرسنل نیز برخوردار شوید.

هزینه‌ها در اتوبار آذربایجان زیر نظر اتحادیه باربری است و شما با انتخاب اتوبار آذربایجان می‌توانید از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید و این تخفیف‌ها شامل تخفیف‌های مجموعه ۴۵% است. که شما  مشتریان عزیز لازم نیست هزینه‌های گزاف و گران اسباب‌کشی را پرداخت نمایی. زیرا می‌توانیم با انتخاب باربری ما از تخفیف‌های ویژه ۴۵% با دریافت یک کار باکیفیت و عالی بهره‌مند شوید. ما در کنار شما عزیزان هستیم تا از صفر تا صد اسباب کشی را به‌نحو احسن برای شما انجام بدهیم. پس تلفن را برداری و روز دلخواه خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید تا آن‌ها اطلاعات لازم را جهت یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص به شما بدهد و شما را در روز اسباب‌کشی یاری نمایند. شما با انتخاب اتوبار آذربایجان می‌توانید یک اسباب‌کشی بدونه دردسر را در کنار تیم حرفه‌ای و آموزش‌دیده ما تجربه نمایید. تمامی افرادی که در این تیم کار می‌کنند همگی آموزش‌های لازم را جهت انجام تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری دیده‌اند. پس نگران نباشید همین الان تلفن را بردارید و با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا نوبت خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایید. تا در روزی‌که نوبت شما توسط آن‌ها ثبت‌شده است نیروهای حرفه ای خود را برای شما دوستان عزیز اعزام کنیم تا از صفر تا صد اسباب‌کشی را در کنار شما باشند.

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار آذربایجان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار آذربایجان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار آذربایجان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند