اسباب کشی وانت بار کیانشهر با  تماس تلفنی در کنار شماست:

اسباب کشی جز کارهایی است که در سال حداقل یک بار با آن مواجه خواهید شد به همین خاطر شما می توانید خودتان را درگیر این کارها را نکنید و تمامی وسایل موجود در خانه و یا ادارات را به شرکت معتبر بسپارید. از حمل و نقل گرفته تا بسته بندی آنها را برای شما انجام دهند وانت بار کیانشهر برای شما خدمات اسباب کشی و باربری را انجام خواهد داد و شما می توانید تمامی لوازم منزل خود را به شرک معتبر بسپارید.

وانت بار کیانشهر

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

بهترین راه برای انجام اسباب کشی وجود یک باربری مطمئن می باشد که دارای پرسنل متعهد می باشد و همین خاطر مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن افراد حرفه‌ای و ماشین‌های مجهز برای شما خدمات جابجایی و اسباب کشی را بدون دردسر انجام می‌دهد. پس بهتر است برای جابجا کردن وسایل خود کارها را به این شرکت بسپارید.

اسباب کشی راحتی را در کنار تیم بارسنتر داشته باشید:

وانت بار کیانشهر برای شما جابجایی بین شهری را انجام می‌دهد و با اعتماد به این شرکت می‌توانند خدمات اسباب کشی منزل خود را به راحتی از نیرو های حرفه ای ما دریافت نمایید. برای انجام اسباب کشی تمامی خدمات منزل برای شما  در نظر گرفته می شود.ارائه انواع خدمات از جمله :

  1. سرویس‌های بسته بندی
  2. سرویس های چیدمان
  3. کارگران حرفه‌ای
  4. ماشین‌های مجهز

خدمات باربری و اسباب کشی را انجام خواهیم داد شما می توانید هر سوالی که درباره اسباب کشی از نیروهای وانت بار کیانشهر دارید به صورت تلفنی از ما دریافت نمایید. فرآیند  درخواست شما برای خدمات اسباب کشی توسط کارشناسان ما ثبت می شود. شما می توانید از طریق سایت بار سنتر یک رزرو آنلاین را داشته باشید که با تماس با تلفن‌های که در بالای صفحه درج شده است با مشاوران مرکز از مشاوره رایگان بهره مند شوید.همچنین برای شما ثبت و درخواست خدمات اسباب کشی به صورت آنلاین در سایت بارسنتر در نظر گرفته ایم که شما میتوانید این خدمات را از ما به صورت حرفه ای دریافت کنید.

  • مرحله اول در اسباب کشی انتخاب یک شرکت معتبر که وارد به امور اسباب کشی و خدمات باربری میباشد می شود
  • مرحله دوم نیز برای شما دوستان نحوه خدمات بسته بندی و قیمت آن را در نظر گرفته ایم که شما میتوانید این مرحله خدمات باربری و اسباب کشی خود را از ما دریافت نمایید
  • مرحله سوم می توانید خودروی مورد انتخاب خود را با توجه به حجم وسایل تعیین کنید و از مشاوران ما کمک های لازم را جهت انتخاب ماشین باربری دریافت نمایید .

می‌توانید ماشینهای نظیر وانت بار، نیسان بار ،خاور، کامیون، را از مجموعه بارسنتر  دریافت نمایید .وانت بار کیانشهر برای شما با ۴۵% تخفیف و ارائه ماشین وانت بار و نیسان بار در کنار شما دوستان عزیز موارد جابجایی و حمل و نقل را انجام خواهد داد.شما می توانید از مشاوران ما پرس و جو کنید اگر درباره کارگرها و نحوه خدمت دهی و تعداد کارگران مورد نیازتان سوالی دارید مشاوران ما به شما کمک می کند تا تمامی سوالات شما را پاسخ دهند.

تعداد کارگران  به صورت دلخواه در نظر گرفته شده است و شما می توانید هر چند تعداد کارگر مورد نیازتان است از تیم حرفه ای وانت بار کیانشهر دریافت نمایید. برای جابجایی وسایل سنگین بهتر است از تعداد کارگران بیشتر استفاده کنید.

این لوازم مثل یخچالها ،میزهای ناهارخوری، برای شما دوستان عزیز جابجا خواهیم کرد با در نظر گرفتن تعداد کارگران مورد نظر جابجایی این وسایل آسان می باشد و شما می توانید این وسایل را با استفاده از تجهیزاتی که مجموعه بارسنتر در اختیار تیم خود قرار می‌دهد جابجا کنید. هنگام تماس با مشاوران ما آدرس و اطلاعات شما توسط آنها ثبت می شود و قبل از شروع مراحل اسباب کشی با شما تماس میگیرند و اطلاعات شما را کامل می‌کنند تا در روز اسباب کشی با ارسال پرسنل حرفه ای برای شما دوستان عزیز بدون هیچ اتلاف وقت خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام دهند .شما دوستان عزیز می توانید برای جابجایی لوازم خود با ۴۵% تخفیف ویژه که وانت بار کیانشهر برای شما در نظر گرفته است خدمات اسباب کشی و باربری را انجام دهید.

آسانسور در هزینه های اسباب کشی تاثیر دارد؟

هزینه های اسباب کشی به عوامل زیادی بستگی دارد و اسباب کشی در راه پله و آسانسور با یک قیمت نیست به همین خاطر هزینه های متفاوتی در اسباب کشی ایجاد می شود . شما نگران پرداخت هزینه هانباشید زیرا قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری می باشد. کارگران ما آموزش دیده هستند و به تمامی مراحل اسباب کشی مسلط هستند برای شما بدون کوچکترین خط و خش به وسایل وارد شود جابه جایی را انجام خواهند داد. برای شما اسباب کشی  در راه پله و آسانسور می‌تواند در قیمت‌ها و هزینه‌های اسباب‌کشی تاثیر داشته باشد. استفاده از آسانسور جهت جابجایی وسایل شما برای کارگران بسیار راحت تر است اما نگران نباشید در صورت وجود عدم آسانسور می توانیم از راهروها استفاده کنیم. کارگران ما مسلط هستند به همین خاطر جابجای با را برای شما دوستان عزیز به طوری انجام می‌دهیم که بدون خط و خش بار شما در راهروها به مقصد مورد نظر انتقال داده شود.

کارهایی که باید قبل از اسباب کشی انجام دهید شامل موارد زیر می باشد:

استفاده از لیست اسباب کشی ،لیست اسباب کشی برای شما یکی از واجبات اسباب کشی می باشد که تمامی وسایل را بسته بندی کنید به طور منظم استفاده از وسایل کارتن ها، چسب های نواری،سلفون ها، نایلون حبابدار، در بسته‌بندی به شما بسیار کمک می‌کند قبل از بسته بندی وسایل شکستنی را از دیگر وسایل جداسازی کنید. برای حمل رخخواب  از ساک ها و بقچه های مخصوص استفاده نمایید و بر روی جعبه ها نام وسایل را  را ذکر کنید ،برای جابجایی لوازم برقی بهتر است قبل از اسباب کشی آنها را از برق بکشید. مبلمان را با استفاده از نایلون و سلفون ها بسته بندی کنید .قبل از ورود به منزل جدید آن را تمیز کنید. فرش ها را وکیوم کنید، با رعایت این نکات می‌توانید توسط وانت بار کیانشهر تمامی این مراحل برای شما انجام شود.

وانت بار کیانشهر جا به جایی بین شهری:

اگر قصد جابجایی و حمل و نقل درون شهری برای مسافت های کوتاه و حجم بار کم را دارید بهترین گزینه وانت بار کیانشهر میباشد که شما میتوانید با انتخاب این وانت بار در مسافت‌های کوتاه جابه‌جایی بار و با هزینه مناسب از ما دریافت نمایید. همچنین ما برای شما حمل درون شهری و برون شهری را انجام خواهیم داد با انتخاب وانت بار کیانشهر با ۴۵% تخفیف برخوردار می شوید. شما می توانید از خدمات درون شهری و برون شهری استفاده نمایید و بسته ها و با خود را به صورت بسته بندی شده به مقصد مورد نظر ارسال نمایید.باربری بار سنتر همیشه در دسترس است و شما می توانید از طریق وب‌سایت خدمات مورد نظر خود را به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام  هفته و ایام تعطیل از ما دریافت کنید.این باربری مطمئن و قابل اعتماد است برای شما دوستان عزیز متخصصان خدمات باربری و جابجایی را انجام خواهیم داد.

شعبه های وانت بار و باربری در بارسنتر:

قیمت گذاری مناسب برای شما دوستان عزیز به صورت حرفه ای انجام خواهد شد و هزینه ها همگی به صورت منصفانه می باشد. شما می توانید هر نوع خدمات از قبل بسته بندی چیدمان، جابه‌جایی ،حمل و نقل ،جابجایی لوازم عروس، را از تیم حرفه ای با سنتر دریافت نمایید. وانت بار کیانشهر با در نظر گرفتن کارگران حرفه‌ای و تیم و پرسنل حرفه‌ای در خدمت شما دوستان عزیز برای  به جا گذاشتن خاطرات خوب اسباب کشی است.همچنین خدمات باربری متفاوت را برای شما در نظر گرفته ایم که شما میتوانید به راحتی به تمامی شعبه های ما دسترسی داشته باشید این شعبه ها در جنوب، شرق تهران آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری برای شما دوستان عزیز می باشد .همچنین شما می توانید از خدمات وانت بار و نیسان بار این مجموعه بهره مند شوید و برای استفاده از خدمات وانت بار میتوانیداز

  1. وانت بار آتی ساز
  2. وانت بار نیرو دریایی

استفاده نمایید اگر قصد حمله اثاثیه منزل را دارید می توانید از حمل اثاثیه منزل قیطریه ،حمل اثاثیه منزل دولت استفاده نمایید برای جابجایی و حمل بار به شهرستان نیز می‌توانید از باربری تهران به گرمدره  استفاده نمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار کیانشهر بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار کیانشهر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار کیانشهر کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف 49 درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند