۵/۵ - (۱ امتیاز)

وانت بار کارون

وانت بار کارون بارسنتر در تمام نقاط  کارون فعالیت دارد و بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به مردم عزیز می باشد. وانت بار بارسنتر همیشه و در تمام مراحل به رضایت شما می اندیشد. همواره به رعایت قوانین اتحادیه باربری پایبند است و در این دوران کرونا هم به سلامتی و حال خوب شما اهمیت می دهد. تمام کارگران و راننده ها هنگام انجام وظیفه موظف هستند تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و از ماسک استفاده نمایند. خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل، شرکت یا سازمان ، ارائه ی پکیج های مخصوص بسته بندی، حمل بار بین شهری ، حمل اسباب و اثاثیه به شهرستان و خدمات دیگر ما تنها بخشی جزئی از خدمات وانت بار کارون است.

وانت بار کارون

 

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

مهم ترین خدمات بارسنتر

  • اولین موضوع که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود نرخ کرایه و حمل بار در وانت بار بارسنتر است. نرخ کرایه ها باید منصفانه باشد و با قیمت مصوبه اتحادیه برابری کند.
  • یک وانت بار موفق باید تمام امکانات و خدمات برای حمل بار را دارا باشد و بتواند به درستی بارها را بسته بندی نماید.
  • دارای کارگرانی زبده و آموزش دیده برای حمل بار باشد.
  • خوش قول و محبوب بودن از دیگر ویژگی های یک وانت بار است.
  • بهترین وانت بار ، وانت باری است که بارها و لوازم را بدون کوچکترین خسارتی تحویل دهد و این تنها با تجربه و داشتن نیروهای ماهر امکان پذیر است.
  • امکان صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر، برای حمل بار. بیمه نامه یکی از مهم ترین الزامات می باشد که بسیاری از شرکت های باربری از آن چشم پوشی می کنند.
  • حمل بار بین شهری و درون شهری، انجام کلیه خدمات جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل ، بسته بندی ، انواع ماشین حمل بار و کارگرانی زبده و متعهد را فقط از وانت بار کارون بارسنتر بخواهید.

 

وانت بار بارسنتر همیشه و در تمام مراحل به رضایت شما می اندیشد. همواره به رعایت قوانین اتحادیه باربری پایبند است و در این دوران کرونا هم به سلامتی و حال خوب شما اهمیت می دهد. تمام کارگران و راننده ها هنگام انجام وظیفه موظف هستند تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و از ماسک استفاده نمایند.

 

حمل بار به شهرستان با وانت

وانت بار کارون بارسنتر ، امکان حمل بار به تمام شهرهای ایران را فراهم آورده است. صد البته که کار حمل بار به شهرستان بسیار دشوار است اما وانت بار کارون بارسنتر ثابت کرده است به خوبی می تواند از پس این کار برآید. با بسته بندی اصولی و ماشین های حمل بار مجهز کوچکترین خسارتی به لوازم و بارهای شما وارد نخواهد شد. اگر میزان و حجم بار شما کم است می توانید برای حمل بار به شهرستان از وانت استفاده نمایید. برای انتخاب ماشین حمل بار به شهرستان باید حجم و وزن بار، مدت زمان ارسال را درنظر بگیرید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. مشاوران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد پس خیالتان راحت باشد. وانت بار کارون بارسنتر از ابتدا تا انتهای جابجایی با شما خواهد بود .

از سایر خدمات بارسنتر :

وانت بار دامپزشکی | وانت بار در محدوده دامپزشکی با ۳۵% تخفیف

وانت بار قصرالدشت | وانت بار در محدوده قصرالدشت با ۳۵% تخفیف

وانت بار دهم فروردین | وانت بار در محدوده دهم فروردین با ۳۵% تخفیف

 

 

حمل بار از کارون با بیمه نامه رایگان

شرکت ما خدمات ارسال بار از کارون را با بیمه نامه رایگان انجام می دهد که شما نه نگرانی نسبت به بارهایتان داشته باشید و نگرانی در مورد هزینه آن ها داشته باشید. در هنگام باربری کارون ممکن است حوادثی مثل آتش سوزی ، تصادف ، آب زدگی و حوادث طبیعی و حوادث غیر طبیعی رخ بدهد که با بیمه نامه تمام این حوادث جبران می شود و بیمه تمام خسارات را نیز پرداخت می نماید.

وانت بار کارون بارسنتر با بیمه نامه رایگان را از شرکت بارسنتر بخواهید و دیگر نگران بارهایتان نباشید.

ارسال انواع کالا و بارهای تجاری و صنعتی و بارهای شخصی به صورت همه روزه با کمترین نرخ کرایه به شهرستان ها و استان های مختلف کشور در کمترین زمان ممکن به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر

سایر باربری ها در تهران

هزینه حمل وسایل

حمل وسایلی مانند تردمیل، یخچال ساید با ساید ، پیانو، گاوصندوق و… بسیار مشکل است و هزینه حمل این وسایل به صورت توافقی می باشد و معمولا به تعداد طبقات بستگی دارد. زمانی که شما با وانت بار کارون بارسنتر تماس میگیرید درباره این موارد باید با کارشناسان ما مشورت و هزینه نهایی را تایید نمایید. ما در تلاشیم از کارگران مخصوص حمل ساید که دارای قدرت بدنی بالا و دوره دیده برای حمل ساید هستند، بهره ببریم تا کوچکترین خسارتی به یخچال شما وارد نشود. حمل و نقل و جابجایی لوازم را به وانت بار کارون بارسنتر بسپارید. یکی از خودروهای باربری که بسیار مورد استفاده است ، وانت بار و نیسان بار ها می باشد. این خودروها برای حمل انواع کالا و اثاثیه و لوازم منزل مورد استفاده قرار می گیرند. برای حمل اصولی لوازم و بارها باید این کار را به اهل فن و متخصصین آن بسپارید. پرسنل وانت بار کارون بارسنتر با دارا بودن سابقه چندین ساله در زمینه باربری می توانند بهترین خدمات را به شما عرضه دارند. این خدمات جهت کسب رضایت مشتریان عزیز ارائه می شود. اگر نیاز به کارگر خالی برای بسته بندی و حمل بار، کارگر چیدمان و نظافت،ماشین حمل بار مجهز برای ارسال بار به شهرستان یا باربری درون شهری، انواع ماشین حمل بار کوچک و بزرگ وانت بار دارید ،کافی است با وانت بار کارون بارسنتر تماس بگیرید. این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در خصوص خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام می دهد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص می باشند. از وقتی که شما با وانت بار کارون بارسنتر تماس می گیرید، در این شرکت مشاوران حرفه ای هستند که به صورت شبانه روزی خدمات مشاوره در خصوص باربری، حمل اثاثیه و نوع بسته بندی ارائه می دهند اگر شما سوالی در خصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل داشته باشید مشاورین شرکت بارسنتر توضیحاتی در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با راز های اسباب کشی آسان آشنا خواهید شد.این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل و نقل دارند و می توانند بهترین های اسباب کشی را برای شما به عمل بیاورند. باربری بارسنتر ما سهم زیادی از حمل و نقل های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما هموطنان و اتباع عزیز می باشد.

مراحل ارائه خدمات این وانت بار

وانت بار کارون بارسنتر پس از انجام امور مشاوره در خصوص اسباب کشی قیمت و نرخ باربری را به شما اعلام خواهند این قیمت ها که ارائه داده می شود همراه با تخفیف می باشد، این قیمت ها زیر نظر اتحادیه می باشد و بعد از صدور فاکتور توسط باربری بارسنتر قابل تغییر نمی باشد. این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در این خصوص، خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام داده خواهد شد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص هستند که زیر نظر شرکت بارسنتر فعالیت می کنند.

ویژگی وانت بار بارسنتر

جا‌به‌جایی وسایل در سطح شهر با مشکلات متعددی همراه بوده که به همین منزله داشتن تجربه کافی در سطح شهر و به اجرا اوردن تعداد پروژه های متعدد حمل و نقلی نیازمند اعتماد کامل است به عزیزانی که در حال انجام وظیفه هستند. از مهم ترین ویژگی های وانت بار کارون بارسنتر ، جابه‌جایی ‌وسایل در کمترین زمان ممکن و سریع ترین سرویس ها در سطح شهر می باشد. حاضر شدن سریع در محل بارگیری نیز به سرعت زیاد انجام کار می افزاید وانت بار کارون بارسنتر برای رفاه و آسایش شما عزیزان در امر جابه‌جایی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ۲۴ ساعته با عالی ترین خدمات و بهترین پرسنل و کادر مجرب آماده ارائه خدمات به شما مشتریان می باشد.

هیچ ترسی از مراحل اسباب کشی نداشته باشید وانت بار کارون بارسنتر با ایجاد بستری آرام و استفاده از نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و جابه‌جایی اثاثیه منزل این امر پر استرس را با یک خاطره شیرین برای شما جا به جا خواهد کرد و بار تجربه ای که حاصل از ارائه خدمات وانت بار کارون بارسنتر بوده است را در اختیار شما قرار خواهد داد، هیچ چیزی نمی تواند مانع یک اسباب کشی آرام برای شما باشد ما کل این مانع ها را از سر راه بر خواهیم داشت که این ادعا را بر اساس مشتری های راضی که داشتیم می گوییم وانت بار کارون بارسنتر در استان و سایر استان های کشور ، سرویس حمل و نقل در حوزه اثاثیه منزل و اسباب کشی منازل ، دفاتر و … را انجام می دهد. وانت بار کارون بارسنتر با درنظر گرفتن ایمنی کامل در حمل بار و وسائل شما همراه با پرسنل مجرب و حرفه ای ، آماده ارائه ی خدمات به شماست.

 

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند