۵/۵ - (۵ امتیاز)

وانت بار چیذر

وانت بار چیذر با قابلیت باربری اثاث منزل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده ای است که روش های نوین بسته بندی، حمل اثاثیه تنها به سبک سلیقه مشتریان، فناوری های به روز، نوآوری و افراد متخصص را شامل می شود. وانت بار چیذر بارسنتر یکی از شرکت های وانت بار است که با تلاش بی وقفه ای خود توانسته بهترین خدمات را به مشتریان تقدیم کند و بتواند با یک کنترل نظارت شده خدمات نوین در وانت بار های دورن شهری و برون شهری به مشتریان عزیز ارائه نماید . وانت بار چیذر با استفاده از نیسان بارها و وانت بار های استاندارد بار های نیمه سنگین و سنگین را جابجا می کنند ما در کنار شما هستیم با بهترین وانت بار ها جهت حمل بار و اثاثیه به تمامی نقاط شهر چیذر . در  وانت بار چیذر بارسنتر حمل بار شما با رعایت نکات ایمنی انجام می‌شود.

 

وانت بار چیذر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

 

ما به شما کمک می کنیم اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع ترین زمان مطابق با خواسته هایتان جابه جا کنید. حمل و نقل ایمن، مقرون به صرفه و قابل اعتماد را با ما تجربه کنید.

 

 

خدمات وانت بار چیذر

انواع خدماتی که وانت بار چیذر با توجه به حجم و نوع خدمات مورد نیاز می تواند ارائه نماید به شرح زیر است.

ارائه خدمات حرفه ای در امر بسته بندی وسایل و حمل اثاثیه منزل . انجام بسته بندی های مخصوص برای حمل رختخواب، حمل لباس و غیره.

حمل و نقل مطمئن با قیمت مناسب و ارائه خدمات همه روزه و بصورت شبانه روزی.

مشاوره های رایگان جهت انجام اثاث کشی آسان و راحت ، انتخاب مناسب ترین سرویس توسط کارشناسان مجرب.
استفاده از ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف ، درانواع مختلف برای حمل اثاثیه و وسایل.
استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار و اثاثیه.

وانت بار چیذر با تکیه بر کادر فنی و خودروهای مجهز بصورت تمام وقت و همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود و همشهریان محترم در راستای انجام هر چه بهتر و سریعتر خدمات حمل و نقل درون شهری و برون شهری به شرح زیر می باشد.

وانت بار چیذر به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر چیذر بزرگ و شهرستان های همجوار به ویژه در کل مناطق تهران، امکان مشاوره در بهره مندی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تماس با ما ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید.

وانت بار چیذر بارسنتر با داشتن نیرو ها و افراد باتجربه و خبره و خوش برخورد جزو یکی از بهترین باربری های موجود در منطقه چیذر تهران می باشد که همه روزه به صورت حرفه ای فعالیت می کند.

خدمات ارائه شده با متد های پیشرفته و به روز به شهروندان عزیز عرضه می شوند. از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما هستیم اگر نگران سختی اسباب کشی هستید ما به شما این اطمینان را میدهیم که این کار را به نحو احسن انجام دهیم.

محله چیذر در شمال تهران واقع شده است و جزء باربری شمال تهران بارسنتر محسوب می شود.

چیذر بیشتر به‌ خاطر امامزاده علی‌ اکبر شناخته شده‌ است. این محله پیش از این یک روستا بوده که به تدریج با گسترش شهر تهران به پایتخت ضمیمه شده‌ است. محله چیذر که آن را چیزر و بر روی سنگ‌قبرهای کهنه و قدیمی شیزر نوشته‌اند، نشان می‌دهد که در پیش از اسلام در تپه باستانی چیذر آتشکده‌ هایی متعلق به زرتشتیان وجود داشته‌ است.

وانت بار چیذر بارسنتر ، امکان انجام کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی ، حمل و نقل ، و اسباب کشی را از محله چیذر به تمام نقاط تهران و شهرهای ایران با اتوبارهای مجهز و پرنسل حرفه ای در جا به جایی و اسباب کشی دارد.

وانت بار چیذر بارسنتر با نیازسنجی و بررسی مقدار بار و لوازم منزل و محل کار شما، تجهیزات مناسب از قبیل کامیون و لوازم بسته بندی و پرسنل با تجربه را جهت بار گیری و حمل اماده می کند. شما شهروندان و ساکنان گرامی محله چیذر ، برای جابجایی بارها و کالاهای خود و هرگونه خدمات باربری در چیذر ، می توانید با بارسنتر تماس بگیرید.

 

سایر خدمات انجلم گرفته توسط بارسنتر :

اتوبار کهریزک | اتوبار در محدوده کهریزک با ۴۵% تخفیف

باربری کهریزک | باربری در محدوده کهریزک با ۴۵% تخفیف

اتوبار شهرک فجر | اتوبار در محدوده شهرک فجر با ۴۵% تخفیف

 

 

دانش نیروی انسانی بارسنتر

در وانت بار چیذر بارسنتر از علم و دانش روز برای حمل و نقل بار استفاده می شود. برخی ها گمان می کنند که حمل بار توسط کارگر و انتقال ایمن آن از یک مکان به مکانی دیگر کاری سهل و آسان است و نیاز به تخصص ندارد. در صورتی که حمل ایمن و سالم بار اهمیت زیادی دارد و برای انجام آن تخصص و مهارت لازم است. دانش و تخصص در زمینه چگونگی بسته بندی و حمل و نقل بار از مکان اولیه به داخل ماشین های حمل بار ، چیدمان اصولی بار در داخل ماشین و انتقال صحیح آن به مقصد و استقرار بار در مکان ثانویه ، اصولی دارد که افراد حرفه ای در رابطه با آن دانش کسب کرده و مهارت اندوخته اند.

امروزه دانش و تخصص بخشی جدایی ناپذیر از زندگی و حرفه افراد شده است. بدون دانش و تخصص هیچ کاری به درستی انجام نمی شود.

دانش و تخصص در زمینه بسته بندی و چیدمان بار از دیگر موارد تخصصی است که در وانت بار چیذر بارسنتر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

حمل اثاثیه منزل در باربری بارسنتر

کارگرانی که مسئول حمل بار شما هستند همگی نیرو های متخصص و باتجربه در زمینه حمل اثاثیه منزل هستند و برای اینکار آموزش های لازم را دیده اند.

تمامی ماشین هایی که برای حمل بار و باربری در چیذر برای شما فرستاده می‌ شود موکت کاری شده و دارای عایق هستند. این اطمینان را به شما می‌ دهیم که در حین جا به جایی، به لوازم شما آسیبی نخواهد رسید.

 

بیمه بار برای تمام بار های شما

تمام بارهایی که توسط شرکت بارسنتر حمل می‌شوند دارای بیمه بار معتبر هستند و در صورت بروز هرگونه حادثه خسارت وارده تمام و کمال پرداخت می‌شود. تمامی پرسنل وانت بار چیذر بارسنتر از میان افراد با تجربه و مسئولیت پذیر که سال ها در زمینه حمل بار سابقه فعالیت دارند انتخاب شده اند.

تمامی مراحل حمل بار شما در نهایت دقت انجام می‌شود و کوچکترین ضربه ای به آنها وارد نخواهد شد.

 

 

کارگرانی که مسئول حمل بار شما هستند همگی نیرو های متخصص و باتجربه در زمینه حمل اثاثیه منزل هستند و برای اینکار آموزش های لازم را دیده اند. تمامی ماشین هایی که برای حمل بار و باربری در چیذر برای شما فرستاده می‌ شود موکت کاری شده و دارای عایق هستند. این اطمینان را به شما می‌ دهیم که در حین جا به جایی، به لوازم شما آسیبی نخواهد رسید.

 

 

خدمات وانت بار چیذر تهران

وانت بار چیذر بارسنتر تهران برای رفاه حال مشتریان خدمات ویژه ای اعم از بسته بندی وسایل منزل یا محل کار ، حمل و نقل بین شهری، رعایت نکات بهداشتی و نکاتی ایمنی را ارائه می کند. رعایت نکات ایمنی یکی از مهم ترین قسمت هایی که هر باربری می بایست رعایت کند ، تا تمام وسایل منزل یا محل کار مشتریان به سلامت جا به جا شوند.

وانت بار چیذر تهران هم چنین برای تضمین کیفیت کاری خود ، وسایل مشتریان را بیمه خواهد کرد. تا زمانی که کوچک ترین مشکلی برای وسایل مشتریان پیش آید، به راحتی جبران خسارت شود. شایان ذکر است برای اینکه خدمات بیمه شامل حال مشتریان شود، باید از خدمات بسته بندی وسایل وانت بار چیذر تهران استفاده کنند.

 

سایر وانت بار در تهران

 

بسته بندی وسایل باربری چیذر

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار یکی دیگر از مهم ترین قسمت های اسباب کشی می باشد، که باید به درستی وسایل بسته بندی شوند. اگر وسایل منزل یا محل کار مشتریان به صورت صحیح بسته بندی نشود، امکان پاره شدن کارتن ها و آسیب دیدن وسایل زیاد می شود. بنابراین وانت بار چیذر تهران خدمات بسته بندی وسایل را برای سلامت وسایل منزل مشتریان ارائه می کند.

همچنین وانت بار چیذر بارسنتر تهران، برای بسته بندی وسایل کوچک مانند ظروف آشپزخانه، کتاب و… از کارتن های ۵ لایه ضخیم و برای وسایل بزرگ تر مانند یخچال ، تلویزیون و… از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهد کرد.

 

رعایت نکات بهداشتی وانت بار چیذر

امروزه ویروس کرونا عضو جدایی ناپذیر در زندگی مردم شده و باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. همانطور که در همه مشاغل پروتکل های بهداشتی رعایت می شود، در وانت بار چیذر هم باید پروتکل های بهداشتی باربری رعایت شود. وانت بار چیذر تهران تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده، من جمله استفاده کارکنان از دستکش و ماسک، ضدعفونی دقیق و کامل تمامی وسایل نقلیه بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان انجام خواهد شد.

تمامی کارکنان وانت بار چیذر تهران، به صورت ماهانه چکاپ خواهند شد، تا از ناقل نبودن به ویروس کرونا مطمئن باشیم و با اطمینان کامل به مشتریان عزیز خدمت رسانی کنیم.

 

رعایت نکات ایمنی وانت بار در چیذر

نکات ایمنی یکی دیگر از نکاتی است که هر شرکت باربری باید هنگام اسباب کشی رعایت کند، وانت بار در چیذر تهران تمام نکات ایمنی را هنگام جا به جایی وسایل منزل یا محل کار مشتریان را رعایت کرده تا به سلامت کامل اثاثیه جا به جا شوند.

نکات ایمنی شامل استفاده از دستکش های مخصوص، کفش های مخصوص و طناب های مستحکم می باشد، که در صورت استفاده نکردن از این وسایل امکان آسیب دیدن کارکنان وجود دارد، در نتیجه به وسایل مشتریان آسیب خواهد رسید.

 

 

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند