۵/۵ - (۱ امتیاز)

وانت بار میدان صنعت

وانت بار میدان صنعت بارسنتر یکی از زیر مجموعه های باربری بارسنتر می باشد که آماده است خدمات باربری و مشاوره در زمینه حمل‌ و‌ نقل و جابجایی را به مشتریان خود ارائه نماید تا با استفاده از تجربیات آن ها و مشورت با کارشناسان محترم این باربری بهترین خدمات خود را به شما شهروندان گرامی ساکن در محدوده میدان صنعت ارائه نمایند.

 

وانت بار میدان صنعت

 

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

ارائه بهترین خدمات باربری بارسنتر

برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیبی به وسایل شما لازم است از همان ابتدا، یعنی بسته بندی اثاثیه به درستی و توسط افراد متخصص انجام شود.

مهمترین نکته در فرایند اسباب کشی و باربری، رساندن بار با سلامت کامل به مقصد است. برای همین شرکتی پیشتاز خواهد بود که با بکارگیری افرادی مجرب و متخصص در هر زمینه، تمامی مراحل از بسته بندی تا حمل بار به صورت کامل استاندارد انجام شود.

وانت بار میدان صنعت بارسنتر با استفاده از مواد درجه یک از فوم، نایلون های حبابدار، سلفون های مخصوص بسته بندی، کارتون های مقوایی مستحکم، جعبه های چوبی مخصوص، چسب نواری پهن، وسایل حمل بار چرخ دار، کاغذ باطله و روزنامه و همچنین دسته بندی و مشخص نمودن لوازم شکستنی با استفاده از نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها با ماژیک، سعی دارد بهترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد.

در وانت بار میدان صنعت بارسنتر با تمام توان و قدرت با استفاده از کارگران جوان و نیرومند و با سلیقه در زمینه اثاث کشی وباربری اماده هستیم که با تمام توان به شما خدمت نماییم. این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در خصوص خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام می دهد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص می باشند.

هیچ ترسی از مراحل اسباب کشی نداشته باشید وانت بار میدان صنعت بارسنتر با ایجاد بستری آرام و استفاده از نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل این امر پر استرس را با یک خاطره شیرین برای شما جا به جا خواهد کرد و بار تجربه ای که حاصل از ارائه خدمات وانت بار میدان صنعت بارسنتر بوده است را در اختیار شما قرار خواهد داد، هیچ چیزی نمی تواند مانع یک اسباب کشی آرام برای شما باشد ما کل این مانع ها را از سر راه بر خواهیم داشت که این ادعا را بر اساس مشتری های راضی که داشتیم می گوییم وانت بار میدان صنعت بارسنتر در میدان صنعت و سایر استان های کشور اسلامی ایران، سرویس حمل و نقل در حوزه اثاثیه منزل و اسباب کشی منازل ، دفاتر و … را انجام می دهد.

وانت بار میدان صنعت بارسنتر جزو یکی از ناوگان های حمل و نقل در استان شما می باشد بویژه به همشهریان سرویس حمل و نقل را ارائه می دهد. شرکت بارسنتر با افتخار اعلام می دارد که در بین تمام باربری ها بهتر و سریع تر عمل می کند این باربری با دارا بودن کادری حرفه ای و تعداد زیادی خودرو می تواند هر نوع اثاث و باربری را از وانت گرفته تا خودروهای سنگین جابجا کند.

تعرفه باربری در شهر تهران

برای محاسبه نرخ کرایه باربری تهران باید مشخص شود که چه نوع وسیله نقلیه حمل باری با چه تعداد کارگر و چه نوع خدماتی مورد نیاز است . البته زمان تاخیر در بارگیری و تخلیه بار ،نوع بار و طبقه ای از ساختمان که بار باید به آن نقطه حمل شود نیز در قیمت باربری تاثیر گذار است. برای اطلاع از هزینه باربری ، هزینه حمل بار با وسایل باربری مختلف می توانید با شماره تلفن های شرکت باربری و اتوبار بارسنتر تماس حاصل فرمایید .

سایر باربری ها در تهران

بیمه باربری و حمل بار در شهر تهران

اگر یک شرکت بتواند در جابجایی کالا و مرسولات شما ، احتمال خطا و آسیب را به حداقل ممکن برساند ، می تواند اعتماد مشتریان را جلب کند. بیمه ای که توسط شرکت های باربری انجام می شود، می تواند به مشتریان اطمینان خاطر بدهد که اگر آسیبی به بار آنها رسید، بیمه باربری هزینه های آن ها را متقبل خواهد شد. مشتریان گرامی بارسنتر بعد از ثبت سفارش خود می توانند بنا به ارزش بار خود ، مبلغ مورد نظر خود را اعلام کنند تا در بارنامه ، به عنوان بیمه حمل بار محاسبه شود .

 

نکات بهداشتی در باربری و رعایت آن ها

باتوجه به این که این روزها مشکل ویروس و بیماری کرونا وجود دارد و افراد را از این موضوع نگران و آشفته کرده است وانت بار میدان صنعت بارسنتر با رعایت تمامی موارد بهداشتی خیال مشتریان را از بابت انجام یک جابجایی و اثاث کشی درست و صحیح راحت کرده است.

مجهز بودن به انواع خودروهای باربری همراه با تمامی امکانات از ویژگی های وانت بار میدان صنعت بارسنتر می باشد. مواقعی که فکر می کنید حجم بار و وسیله هایی که قرار است جابجا کنید کم است می توانید از سرویس وانت بار، وانت بار میدان صنعت بارسنتر استفاده کنید.

 

سایر خدمات بارسنتر :

وانت بار اجاره دار | وانت بار در محدوده اجاره دار با ۳۵% تخفیف

وانت بار میدان سپاه | وانت بار در محدوده میدان سپاه با ۳۵% تخفیف

وانت بار خواجه نظام | وانت بار در محدوده خواجه نظام با ۳۵% تخفیف

 

تمامی خودروهای موجود در بارسنتر کاملا سرپوشیده و مجهز می باشند. نیروی انسانی ماهر و سالم و با اخلاق در باربری اثاث منزل بسیار مهم است که وانت بار میدان صنعت بارسنتر توانسته است با استخدام کارگران کاربلد و آموزش دیده این امر را محقق نماید. کارکنان آماده به کار در وانت بار میدان صنعت بارسنتر با پوشیدن لباس های مخصوص و همچنین استفاده از ماسک، الکل، دستکش و…. حاضر می باشند تا کار اثاث کشی و حمل بار را برای شما عزیزان انجام دهند. وانت بار میدان صنعت بارسنتر پیشنهاد می کند که حتما قبل از مرحله تخلیه بار در محل و مکان جدید آن محل را کاملا تمیز کنید بشویید و ضدعفونی کنید تا نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

 • اسباب کشی منازل جی با بسته بندی ایمن
 • کارگر خانم و آقا برای بسته بندی اثاثیه و حمل
 • معتبرترین و باسابقه ترین
 • استفاده از خودروهای مخصوص حمل بار از جمله خاور ، نیسان ، وانت بار و استفاده از کانتینر
 • ارائه نیسان و وانت بار با استرچ رپ
 • آماده ارائه سرویس به ادارات ، سازمان ، شرکتها و ارگان های مختلف
 • درج مشخصات کامل در بارنامه معتبر برای حمل بار در داخل شهر و خارج
 • حمل و نقل داخل شهری و حمل و نقل بین شهری
 • استفاده از کارتون سه لابه ، چسب ، فوم ، سلفون ، موکت و پتو برای جابجایی
 • باربری تخصصی و مستحکم مبلمان ، بوفه شیشه ای
 • قیمت مناسب و با انصاف

 

وانت بار میدان صنعت بارسنتر با استفاده از مواد درجه یک از فوم، نایلون های حبابدار، سلفون های مخصوص بسته بندی، کارتون های مقوایی مستحکم، جعبه های چوبی مخصوص، چسب نواری پهن، وسایل حمل بار چرخ دار، کاغذ باطله و روزنامه و همچنین دسته بندی و مشخص نمودن لوازم شکستنی با استفاده از نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها با ماژیک، سعی دارد بهترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد.

 

خدمات وانت بار میدان صنعت بارسنتر

همیشه خوب است که یکسری اطلاعات کلی از شرکت‌های باربری بخواهید مانند این که آیا دارای پروانه کسب و مجوز‌های لازم در حیطه کاری خود هستند. تعداد کارگران حرفه‌ای این شرکت به چه صورت است و این که از چه خودرو‌های باربری برای حمل اثاثیه و لوازم استفاده می‌کنند یا خیر . خدمات وانت بار میدان صنعت بارسنتر بسیار متنوع می باشد که بارز ترین این‌ امکانات شامل خدمات ذیل می باشد:

_بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم
_باربری و حمل به شهرستانها
_حمل و جابجایی جهیزیه عروس
_خدمات حمل و باربری وسایل و لوازم آرایشگاهی
_حمل خودرو یا تجهیزات
_اسباب کشی اداری
_وانت بار تلفنی

_یک وانت بار موفق باید تمام امکانات و خدمات برای حمل بار را دارا باشد و بتواند به درستی بارها را بسته بندی نماید.

_خوش قول و محبوب بودن از دیگر ویژگی های یک وانت بار است.

_بهترین وانت بار ، وانت باری است که بارها و لوازم را بدون کوچکترین خسارتی تحویل دهد و این تنها با تجربه و داشتن نیروهای ماهر امکان پذیر است.

_امکان صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر، برای حمل بار. بیمه نامه یکی از مهم ترین الزامات می باشد که بسیاری از شرکت های باربری از آن چشم پوشی می کنند.

_حمل بار بین شهری و درون شهری، انجام کلیه خدمات جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل ، بسته بندی ، انواع ماشین حمل بار و کارگرانی زبده و متعهد را فقط از وانت بار میدان صنعت بارسنتر بخواهید.

 

باربری بارسنتر

باربری بارسنتر ما سهم زیادی از حمل و نقل های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما هموطنان و اتباع عزیز می باشد. شرکت باربری بارسنتر پس از انجام امور مشاوره در خصوص اسباب کشی قیمت و نرخ باربری را به شما اعلام خواهند داشت این قیمت ها که ارائه داده می شود همراه با تخفیف می باشد، این قیمت ها زیر نظر اتحادیه می باشد و بعد از صدور فاکتور توسط وانت بار میدان صنعت بارسنتر قابل تغییر نمی باشد. این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در این خصوص، خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام داده خواهد شد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص هستند و زیر نظر شرکت باربری بارسنتر فعالیت می کنند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند