۵/۵ - (۲ امتیاز)

وانت بار میدان رسالت

وانت بار میدان رسالت با قابلیت باربری اثاث منزل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده ای است که روش های نوین بسته بندی، حمل اثاثیه تنها به سبک سلیقه مشتریان، فناوری های به روز و افراد متخصص را شامل می شود. وانت بار میدان رسالت بارسنتر با استفاده از وانت بار های استاندارد بارهای نیمه سنگین و سنگین را جابجا می کنند ما در کنار شما هستیم با بهترین وانت بار ها جهت حمل بار و اثاثیه به تمامی نقاط شهر تهران. وانت بار میدان رسالت بارسنتر یکی از شرکت های وانت بار است که با تلاش بی وقفه ی خود توانسته بهترین خدمات را به مشتریان تقدیم کند و بتواند با یک کنترل نظارت شده خدمات نوین در وانت بار های درون شهری و برون شهری به مشتریان عزیز ارائه نماید.

 

وانت بار میدان رسالت

 

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

 

وانت بار میدان رسالت تضمین رضایت، نگرش حرفه ای، کارکنان حرفه ای و آموزش دیده و با انگیزه را برای کمک به شما با مقرون به صرفه ترین قیمت در اختیار شما خواهد گذاشت. ما به شما کمک می کنیم اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع ترین زمان مطابق با خواسته هایتان جابه جا کنید. حمل و نقل ایمن، مقرون به صرفه و قابل اعتماد را با ما تجربه کنید

سایر باربری های موجود

 

خدمات وانت بار میدان رسالت بارسنتر

انواع خدماتی که وانت بار میدان رسالت با توجه به حجم و نوع خدمات مورد نیاز می تواند ارائه نماید :

  • ارائه خدمات حرفه ای در امر بسته بندی وسایل و حمل اثاثیه منزل
  • انجام بسته بندی های مخصوص برای حمل رختخواب، حمل لباس و غیره.
  • حمل و نقل مطمئن با قیمت مناسب و ارائه خدمات همه روزه و بصورت شبانه روزی
  • مشاوره های رایگان جهت انجام اثاث کشی آسان و راحت ، انتخاب مناسبترین سرویس توسط کارشناسان مجرب
  • استفاده از ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف ، درانواع مختلف برای حمل اثاثیه و وسایل
  • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار و اثاثیه

وانت بار میدان رسالت بارسنتر با تکیه بر کادر فنی و خودروهای مجهز بصورت تمام وقت و همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود و همشهریان محترم در راستای انجام هر چه بهتر و سریع تر خدمات حمل و نقل درون شهری و برون شهری :

وانت بار میدان رسالت به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار به ویژه در کل مناطق تهران، امکان مشاوره در بهره مندی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تماس با ما ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن کادری مجرب سعی کرده است که فضای دوستانه بین پرسنل و همکاران خود ایجاد نماید پرسنل ما به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا خدمات نوین و ارزنده ای را برای شما عزیزان انجام دهند زیرا اعتماد شما به وانت بار رسالت بارسنتر باعث پیشرفت ما می باشد به همین خاطر دست در دست هم خواهیم داد تا خدمات اسباب کشی را برای شما عزیزان به پیشرفته ترین روش ممکن انجام دهیم ما از صفر تا صد اسباب کشی را انجام خواهیم داد.

 

وانت بار میدان رسالت بارسنتر با استفاده از وانت بار های استاندارد بارهای نیمه سنگین و سنگین را جابجا می کنند ما در کنار شما هستیم با بهترین وانت بار ها جهت حمل بار و اثاثیه به تمامی نقاط شهر تهران. وانت بار میدان رسالت بارسنتر یکی از شرکت های وانت بار است که با تلاش بی وقفه ی خود توانسته بهترین خدمات را به مشتریان تقدیم کند و بتواند با یک کنترل نظارت شده خدمات نوین در وانت بار های درون شهری و برون شهری به مشتریان عزیز ارائه نماید.

 

نکاتی در مورد وانت بار میدان رسالت :

وانت بار میدان رسالت بارسنتر در تلاش است برای بهبود و ارتقا کیفیت خدمات خود و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان به علاوه آن ها همیشه در تلاشند که طرح های جدید و مناسبی را برای این کار ارائه دهند تا بتوانیم اسباب کشی را با جدید ترین شیوه های روز انجام دهیم بدون اینکه شما دخالتی در امر اسباب کشی داشته باشید ما آن را برای شما عزیزان با اصولی ترین روش ممکن انجام خواهیم داد.

وانت بار میدان رسالت بارسنتر دارای مدیریتی مقتدر، مسئول می باشد که در برابر وسایل شما خود را مسئول می داند و سلامت رسیدن وسایل شما به مقصد را وظیفه خود میداند.شما می توانید با انتخاب این شرکت از تمامی تجهیزات بسته بندی لوازم این شرکت بهره مند شوید و حتی می توانید به صورت جداگانه این وسایل را از مجموعه باربری بارسنتر که در هر کجا تهران شعبه های مختلف دارد، لوازم و تجهیزات بسته بندی را تهیه نمایید.

به علاوه کارکنان این شرکت باربری از دغدغه های مشتریان آگاهند و حساسیت های مشتریان بر روی وسایلشان را درک خواهند کرد به همین خاطر به صورت دلسوزانه و منظم تک تک خدمات از بسته بندی گرفته تا حمل نقل را برای شما عزیزان انجام می دهند و در حین جابه جایی وسایل شما بسیار محتاط رفتار خواهند کرد که به وسایل شما کوچکترین اسیبی وارد نشود از این رو در قبال تمامی اثاثیه آن ها احساس مسئولیت شدیدی می کند و همین باعث شده که وانت بار میدان رسالت انتخاب تمامی مردم این محدوده باشد. آن ها با برخوردی خوب و خوش رفتارانه با مشتریان توانسته اند که رضایت مشتریان را جلب نمایند لازم است که بدانید تمام پرسنل باربری بارسنتر خوش برخورد و صبورانه در پاسخ به مشتری عمل خواهند کرد و همین امر باعث شده است که وانت بار میدان رسالت بارسنتر با سابقه درخشان در عرصه باربری در استان تهران مورد استقبال تمامی مشتریان قرار بگیرد .

تضمین به سلامت رسیدن اثاثیه شما

شما باید باربری را انتخاب نمایید که در مقابل سلامت رسیدن وسایل شما به مقصد به شما تضمین دهد. وانت بار میدان رسالت بارسنتر جهت تضمین سلامت بار در حین اسباب کشی و جابه جایی در مسافت های طولانی به مشتریان خود بیمه نامه رایگان ارائه خواهد داد یکی از اساسی ترین نکات برای پیدا کردن یک باربری ایده آل پیروی کردن از بیمه های باربری است به همین خاطر در انتخاب باربری باید دقت داشت که تمامی نکات ایمنی و اصولی را در نظر میگیرند و رعایت می کنند. غیر از بارنامه، بیمه بار نیز اهمیت ویژه ای دارد بارنامه دولتی توسط وانت بار میدان رسالت برای تردد اسباب کشی های خارج از شهر انجام می شود پس اگر قرار است که اسباب کشی و یا جا به جایی برون شهری داشته باشید باید بارنامه دولتی معتبر را از بارسنتردریافت نمایید تا هتگام تردد به مشکلی برخورد نکنید. بیمه حمل بار یا بیمه باربری از جمله قدیمی ترین بیمه ها است که ما سالیان سال برای مشتریان خود آن را صادر کرده ایم تا اگر در حین مسیر خسارتی به وسایل آن ها وارد شد ما این خسارت را پرداخت نماییم در حقیقت بیمه باربری جهت جبران خسارت به بار و لوازم و وسایل آن در طول مسیر حمل بار بر اثر اتفاق هایی همچون تصادف،شکستن وسایل با ارزش،سرقت،….صورت میگیرد که لازم نیست شما نگران باشید زیرا با انتخاب وانت بار میدان رسالت بارسنتر این اتفاق ها محال ممکن است که بیوفتد .

 

سایر خدمات بارسنتر :

وانت بار سمنگان | وانت بار در محدوده سمنگان با ۳۵% تخفیف

وانت بار ارامنه | وانت بار در محدوده ارامنه با ۳۵% تخفیف

وانت بار محمودیه | وانت بار در محدوده محمودیه با ۳۵% تخفیف

 

 

 

خدمات بسته بندی

در وانت بار میدان رسالت خدمات ویژه ای توسط پرسنل ما صورت میگیرد ما می توانیم خدمات بسته بندی وسیله های شما را از صفر تا صد برای شما عزیزان انجام دهیم برای بسته بندی کالا جهت ارسال بار ابتدا پرسنل متخصص با تمامی لوازم حرفه ای به محل رفته و تمامی لوازم شخصی را که شامل ظروف شکستنی ، وسایل اشپزخانه،فرش ها،سرویس خواب،حتی یخچال های ساید بای ساید و… را بسته بندی می کنند اما در بسته بندی لوازم شکستنی مواردی را باید در نظر گرفت به همین خاطر وانت بار میدان رسالت با استفاده از نایلون های حبابدار ظرف های شما را در کارتن های چند لایه مخصوص قرار می دهند و با استفاده از ماژیک بر روی کارتن ها نام وسایل را می نویسند تا در حین جا به جایی با احتیاط حمل شود و در هنگام تخلیه بار کارگران متوجه شوند که وسایل شکستنی است و به صورت دلسوزانه آن ها را جا به جا کنند .

بسته بندی لوازم شکستنی مهمترین مرحله ای است و در بسته بندی این نوع از بارها باید جز به جز دقت داشته باشیم که هیچ آسیبی به لوازم و ظروف وارد نشود و لازم نیست شما استرس وسایل شکستنی خود را داشته باشید زیرا این کار توسط کارگران حرفه ای وانت بار میدان رسالت بارسنتر انجام می شود و آن ها دارای چندین سال تجربه در امر اسباب کشی و جا به جایی می باشند .

 

وانت بار میدان رسالت بارسنتر در کنار شما عزیزان است تا مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین سرویس ها را به شما عزیزان ارائه دهد. با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی مقرون به صرفه داشته باشید ما به صورت برنامه ریزی شده برای شما عزیزان خدمات را انجام می دهیم که از احتمال مشکلات پیش بینی شده در اسباب کشی جلوگیری کنیم . تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت تمامی پرسنل ما از راننده ها گرفته تا تیم های بسته بندی دارای چندین سال سابقه کار می باشند و تجربه این افراد باعث شده است تا خدمات اسباب کشی به صورت دقیق و منظم انجام شود. کارگران وانت بار میدان رسالت بصورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل اثاثیه شما را بسته بندی و به هر نقطه از تهران و شهرستان که بخواهید ارسال می کنند ما حتی در روزهای سرد زمستانی هم برای شما تمامی مراحل اسباب کشی را انجام خواهیم داد پس با انتخاب شرکت بارسنتر نگران زمان نباشید. ما در تمام اوقات با ارائه ی بهترین خدمات در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

 

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند