۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

وانت بار مشیریه

وانت بار مشیریه متخصص حمل اثاثیه خانه و محل کار و سازمان ها و شرکت ها با دارا بودن مجوز اتحادیه می باشد. وانت بار مشیریه همواره به فکر این است که چطور می تواند بدون نفص و بدون هیچ گونه مشکلی اثاثیه و سایل و بارهای مشتریان گرامی را جابه جا نماید . حتی در این زمینه مواردی مانند داشتن لباس فرم شرکت اتوبار و همچنین سر وقت حاضر شدن در محل مورد نظر جهت شروع خدمات اسباب کشی نیز اهمیت دارد.

 

وانت بار مشیریه

 

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

مراحل باربری در بارسنتر

 • بسته بندی لوزام منزل و یا بار
 • حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه و یا بار
 • نصب و راه اندازی و چیدمان دوباره در مقصد

وانت بار مشیریه کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم. وانت بار مشیریه بارسنتر در جهت ارائه خدمات در تهران آغاز به فعالیت کرد.

 

خدمات VIP وانت بار مشیریه

 • ارائه خدمات بسته بندی
 • ارائه مشاوره قبل از باربری در وانت بار مشیریه
 • ارائه خدمات با کامیون های نو و تمیز
 • استفاده از کارگران ماهر و ورزیده
 • خدمات باربری وسایل خیلی سنگین
 • ارائه خدمات به شرکت ها و بانک ها

وانت بار مشیریه برای انجام پروژه ی حمل و نقل شما انواع راه حل های مفید را ارایه می دهد . راه هایی که امنیت ، آرامش ، صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما عزیزان فراهم می آورد.حمل و جابجایی بار با وانت در وانت بار مشیریه همه روزه انجام می شود. اگر قصد حمل بار درون شهری را دارید و یا می خواهید بار و لوازم با حجم کم را به شهرستان ارسال کنید می توانید از خدمات وانت بار ما بهره مند شوید. تمام ارسال ها با بارنامه و بیمه نامه معتبر انجام خواهد شد.

 

سایر خدمات بارسنتر :

وانت بار قصرفیروزه | وانت بار در محدوده قصرفیروزه با ۳۵% تخفیف

وانت بار بلوار ابوذر | وانت بار در محدوده بلوار ابوذر با ۳۵% تخفیف

وانت بار آهنگ | وانت بار در محدوده آهنگ با ۳۵% تخفیف

 

 قیمت در بارسنتر

اگر باری برای حمل دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما بسیار ارزشمند است انتقال بار خود را به یک باربری مطمئن و با اعتبار مانند وانت بار مشیریه بارسنتر بسپارید. بارسنتر موسسه اثاث کشی در تهران است و می تواند برای اسباب کشی منزل، ادارات، شرکت ها و سایر مکان ها بهترین گزینه برای اثاث کشی منزل باشد. شرکتی با سابقه در امور اثاث کشی منزل بهترین خدمات را برای شما به عمل خواهد آورد. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد.

تماس با شرکت حمل و نقل و باربری در محدوده مشیریه ارائه دهنده برترین خدمات حمل و نقل شهری و وانت بار مشیریه سریع ترین و آسان ترین راه حل برای جابجایی آسان و بدون استرس است. شما با برنامه ریزی به راحتی می توانید هزینه های سنگین حمل و جابجایی اثاثیه منزل را به حداقل ممکن برسانید.

سایر باربری ها در تهران

ویژگی های وانت بار در بارسنتر

ارائه بسته های مخصوص حمل رختخواب، کارتن حمل لباس، کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس
– ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ، بابل رپ و کارتن های حجیم و محکم بصورت ۱۰۰% تضمینی
– بیمه ی کالای باربری
– ارائه ی سرویس های مناسب جهت اسباب کشی ادارات ، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری
– ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین سرویس
– جابجایی بار بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
– ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار
– ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

 

در اختیار داشتن کارگران حرفه ای

یکی دیگر از ویژگی های شرکت وانت بار مشیریه بارسنتر در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین کارگران حمل بار است. کارگرانی که باید ویژگی های مناسبی جهت کار در یک اتوبار و ارائه سرویس دهی مناسب به مشتریان داشته باشند از جمله توانایی جسمی بالا، امانت دار بودن، داشتن روحیه بالای کار، داشتن ارتباطات مناسب اجتماعی، خوش برخورد بودن، داشتن توانایی مناسب جهت بسته بندی انواع وسایل مختلف اداری و خانگی و…

 

وانت بار مشیریه

وانت بار مشیریه بارسنتر از معنبر ترین وانت بار های موجود در سطح کشور است . یکی از مهم ترین مراحل در اسباب کشی و حمل بار درون شهری برای افراد انتخاب یک شرکت وانت بار مشیریه معتبر و مطمئن برای انجام این کار می باشد. مفتخریم اعلام کنیم در این سال ها وانت بار مشیریه بارسنتر به عنوان بهترین وانت بار مشیریه شناخته شده است. در این وانت بار امکان ارائه تمام خدمات مربوط به حمل بار مانند بسته بندی لوازم ، حمل لوازم سنگین مانند یخچال ساید ،کارگر باربری و همچنین امکان ارسال بار به شهرستان با با وانت فراهم شده است . در این وانت بار سعی شده است تمام خدمات باربری با توجه به جدید ترین متدهای روز دنیا انجام شود و از تکنولوژی های جدید برای جابجایی و حمل بار استفاده می شود.

 

وانت بار مشیریه کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

 

مهم ترین خدمات و ویژگی ها

اولین موضوع که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود نرخ کرایه و حمل بار در وانت بار بارسنتر است. نرخ کرایه ها باید منصفانه باشد و با قیمت مصوبه اتحادیه برابری کند.

 • یک وانت بار موفق باید تمام امکانات و خدمات برای حمل بار را دارا باشد و بتواند به درستی بارها را بسته بندی نماید.
 • دارای کارگرانی زبده و آموزش دیده برای حمل بار باشد.
 • رانندگانی مجرب و آشنا به مسیرهای شهر با ماشین های حمل بار مجهز و سالم.
 • خوش قول و محبوب بودن از دیگر ویژگی های یک وانت بار است.
 • بهترین وانت بار ، وانت باری است که بارها و لوازم را بدون کوچکترین خسارتی تحویل دهد و این تنها با تجربه و داشتن نیروهای ماهر امکان پذیر است.
 • امکان صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر، برای حمل بار. بیمه نامه یکی از مهم ترین الزامات می باشد که بسیاری از شرکت های باربری از آن چشم پوشی می کنند.
 • امکان فعالیت و انجام خدمات بصورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل

حمل بار بین شهری و درون شهری، انجام کلیه خدمات جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل ، بسته بندی ، انواع ماشین حمل بار و کارگرانی زبده و متعهد را فقط از وانت بار مشیریه بارسنتر بخواهید.

 

 

حمل بار به شهرستان با وانت

همان طور که اشاره شد وانت بار مشیریه ، امکان حمل بار به تمام شهرهای ایران را فراهم آورده است. صد البته که کار حمل بار به شهرستان بسیار دشوار است اما وانت بار مشیریه بارسنتر ثابت کرده است به خوبی می تواند از پس این کار برآید.

با بسته بندی اصولی و ماشین های حمل بار مجهز کوچکترین خسارتی به لوازم و بارهای شما وارد نخواهد شد. اگر میزان و حجم بار شما کم است می توانید برای حمل بار به شهرستان از وانت استفاده نمایید.

برای انتخاب ماشین حمل بار به شهرستان باید حجم و وزن بار، مدت زمان ارسال را درنظر بگیرید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. مشاوران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد پس خیالتان راحت باشد.وانت بار مشیریه بارسنتر از ابتدا تا انتهای جابجایی با شما خواهد بود .

 

میزان لوازم مورد استفاده در بسته بندی

در طول بسته بندی و بارگیری بار داخل وانت بار مشیریه بارسنتر نیاز به استفاده از وسایلی چون نایلکس، نایلون حبابدار، انواع فوم، طناب، استرچ رپ، کارتن، چسپ و … است. گاهی لوازمی که توسط وانت بار مشیریه به نقاط مختلف جابه جا می شوند، بنا به درخواست مشتری چیدمان آن ها نیز توسط شرکت باربری انجام می گیرد. شرکت های باربری ، افرادی را به این منظور آموزش می دهند. این افراد سریع و در کمال دقت لوازم را طبق سلیقه مشتری در مکان خود قرار می دهند. در صورتی که افراد خواهان برخورداری از این خدمات باشند، باید هزینه های باربری بیشتری پرداخت کنند.

بیمه تمامی وسایل وانت بار مشیریه

تیم بسته‌ بندی وانت بار مشیریه بارسنتر در این کار بسیار حرفه ای می باشد زیرا آن‌ها دارای سابقه کاری بالا می باشند و به راحتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کند شما می‌توانید در مقصد جدید وسایل بسته‌بندی شده راه تحویل بگیرید. ما حساسیت شما را برای وسایل درک خواهیم کرد زیرا این وسایل ، وسایل زندگی شما می باشند و سال‌ها زحمت برای بدست آوردن آن‌ها کشیده‌اید به همین خاطر هیچکدام از نیرو های وانت بار مشیریه راضی نیستند که به وسایل شما آسیب و ضربه‌ای وارد شود به خاطر همین مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن بیمه نامه معتبر تمامی وسایل شما را بیمه می‌کند.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند