امتیاز خود را ثبت کنید.

وانت بار قاسم آباد

وانت بار قاسم آباد وانت باری متخصص در حمل اثاثیه خانه و سازمان ها با دارا بودن مجوز اتحادیه می باشد. وانت بار قاسم آباد همواره به فکر این است که چطور می تواند بدون نفص و بدون هیچ گونه مشکلی اثاثیه و سایل و بارهای مشتریان گرامی را جابه جا نماید . حتی در این زمینه مواردی مانند داشتن لباس فرم شرکت اتوبار و همچنین سر وقت حاضر شدن در محل مورد نظر جهت شروع خدمات اسباب کشی نیز اهمیت دارد.

 

وانت بار قاسم آباد

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

خدمات تخصصی وانت بار قاسم آباد

 • ارائه خدمات بسته بندی
 • ارائه مشاوره قبل از باربری در وانت بار مشیریه
 • ارائه خدمات با کامیون های نو و تمیز
 • استفاده از کارگران ماهر و ورزیده
 • خدمات باربری وسایل خیلی سنگین
 • ارائه خدمات به شرکت ها و بانک ها
 • جا به جائی اثاثیه منزل بصورت تخصصی و کاملا حرفه ای با کارگرانی مجرب،خوش اخلاق،زبده
 • جا به جائی انواع وسایل سنگین تجاری واداری
 •  اعزام نیروی کارگر جهت بارگیری و تخلیه در ساعات شبانه روز در شهر و حومه
 •  نیروی ماهر جهت بسته بندی لوازم و اثاثیه
 • انواع خودرو وانت ،نیسان متناسب بار شما

وانت بار قاسم آباد برای انجام پروژه ی حمل و نقل شما انواع راه حل های مفید را ارایه می دهد . راه هایی که امنیت ، آرامش ، صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما عزیزان فراهم می آورد.حمل و جابجایی بار با وانت دروانت بار قاسم آباد همه روزه انجام می شود. اگر قصد حمل بار درون شهری را دارید و یا می خواهید بار و لوازم با حجم کم را به شهرستان ارسال کنید می توانید از خدمات وانت بار ما بهره مند شوید. تمام ارسال ها با بارنامه و بیمه نامه معتبر انجام خواهد شد.

 

سایر خدمات ارائه شده توسط بارسنتر :

وانت بار شهرک رضویه | وانت بار در محدوده شهرک رضویه با ۳۵% تخفیف

وانت بار مسیل باختر | وانت بار در محدوده مسیل باختر با ۳۵% تخفیف

وانت بار هاشم آباد | وانت بار در محدوده هاشم آباد با ۳۵% تخفیف

 

ویژگی های وانت بار در بارسنتر

 • ارائه بسته های مخصوص حمل رختخواب، کارتن حمل لباس، کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس
 •  ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ، بابل رپ و کارتن های حجیم و محکم بصورت ۱۰۰% تضمینی
 • بیمه ی کالای باربری
 • ارائه ی سرویس های مناسب جهت اسباب کشی ادارات ، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری
 •  ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین سرویس
 • جابجایی بار بصورت صادراتی ، وارداتی
 •  ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار
 • ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی
 • وانت بار قاسم آباد دارای چندین سال سابقه در زمینه حمل ونقل و اسباب کشی نامی شناخته شده در میان تمامی مردم شهر تهران
 • بارسنتر دارای مجوز و پروانه کسب از اتحادیه باربری می باشد.
 • بارسنتر آماده سرویس دهی کاملا تمیز و مرتب و دقیق ومنظم می باشد.
 • وانت بار قاسم آباد دارای متخصص ترین وحرفه ای ترین کارکنان و پرسنل و کارگران آماده به کار می باشد.

سایر باربری ها در تهران

در اختیار داشتن کارگران حرفه ای

یکی دیگر از ویژگی های شرکت وانت بار قاسم آباد بارسنتر در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین کارگران حمل بار است. کارگرانی که باید ویژگی های مناسبی جهت کار در یک وانت بار و ارائه سرویس دهی مناسب به مشتریان داشته باشند از جمله توانایی جسمی بالا، امانت دار بودن، داشتن روحیه بالای کار، داشتن ارتباطات مناسب اجتماعی، خوش برخورد بودن، داشتن توانایی مناسب جهت بسته بندی انواع وسایل مختلف اداری و خانگی و…

وانت بار قاسم آباد همواره به فکر این است که چطور می تواند بدون نفص و بدون هیچ گونه مشکلی اثاثیه و سایل و بارهای مشتریان گرامی را جابه جا نماید . حتی در این زمینه مواردی مانند داشتن لباس فرم شرکت اتوبار و همچنین سر وقت حاضر شدن در محل مورد نظر جهت شروع خدمات اسباب کشی نیز اهمیت دارد.

 

باربری بارسنتر

اگر قصد دارید اسباب کشی راحت ، باربری مطمئن و حمل و نقل اثاثیه و انواع لوازم سنگین خود را به باربری بسپارید، ما به شما وانت بار قاسم آباد بارسنتر را پیشنهاد می کنیم ، این شرکت به صورت تخصصی در زمینه اسباب کشی و حمل بار در خدمت شماست تا رویایی ترین خدمات اسباب کشی را برای شما انجام دهد . انسان همواره به دنبال کشف راه هایی بوده است که انجام امور و کارها را برای وی آسان تر و سریع تر نماید. یکی از کارهایی که در دهه های اخیر انرژی و زمان بسیار زیادی را از افراد می گرفت، فرآیند بسته بندی، حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه منزل و انواع بارهای سنگین بوده است. در گذشته افراد این پروسه را به تنهایی و یا به کمک اعضا خانواده انجام می دادند که می توانست انرژی زیادی را از افراد بگیرد اما امروزه همانند همیشه یک راه حل ساده و سریع تر برای انجام این کار ارائه شده است.وانت بار قاسم آباد بارسنتر با ارائه خدمات باربری در زمینه حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه منزل و انواع بار این پروسه را بسیار آسان نموده است. از این رو در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی خدمات و امتیازاتی که باربری ها در اختیار افراد قرار می دهند، نحوه استفاده از این خدمات را برای شما بیان کنیم.

 

برنامه ریزی و زمانبندی دقیق برای جابه جایی

وانت بار قاسم آباد با کمک مشاورین خود در باربری بارسنتر برای تمام مشتریان مشاوره رایگانی را ارائه می دهد که طی آن مشتریان می توانند یک برنامه ریزی و زمانبندی دقیق برای نحوه باربری وسایل و اثاثیه خود را دریافت نمایند. این برنامه ریزی شامل زمان حمل و نقل بار، بهترین وسیله برای جابه جایی بار، نحوه بسته بندی و چیدمان اثاثیه منزل ، زمان دقیق اسباب کشی، مکان مبدا و مقصد اسباب کشی، هزینه باربری می باشد و در طی آن تمام اطلاعات مورد نیار مشتریان در اختیار آنها قرار داده می شود.

 

چالش های موجود برای بارسنتر

قطعا ارائه خدمات باربری در تهران از بقیه نقاط ایران چالش برانگیز تر است. روند سریع زندگی در شهرهای بزرگ باعث شده تا مسئله زمان اهمیت بسیار بالایی داشته باشد. اتوبارهای تهران باید بتوانند بهترین خدمات را در کمترین زمان به مشتریان خود ارائه دهند. چرا که در بازار رقابتی امروز شرکت‌ های زیادی در زمینه باربری و خدمات مشابه فعالیت دارند و در صورتی که یک شرکت نتواند مشتریان خود را راضی نگه دارد، آنها را از دست خواهد داد. ارائه خدمات سریع و با کیفیت، آن هم در محیط شهری شلوغ با ساختار آپارتمانی باعث افزایش سختی کار شرکت‌ های باربری در تهران می‌ شود. بهترین اتوبار از نظر مشتریان شرکتی است که بتواند در زمان انجام خدمات خود تمامی این چالش‌ ها را پشت سر بگذارد. وانت بار قاسم آباد با ارائه بهترین خدمات با کادری حرفه ای در مراحل انجام کار باربری و جابجایی ، در خدمت همشهریان عزیز خود می باشد.

 

بسته بندی اصولی وانت بار قاسم آباد

یکی از مراحل بسیار مهم اسباب کشی و جابه جایی اثاثیه و حمل بار، مرحله بسته بندی لوازم و انواع بار می باشد. اگر این مرحله بصورت اصولی انجام نشود لوازم در حین چیدمان فضا زیادی را اشغال می کنند و ممکن است در اثر ضربه یا حمل و نقل آسیب ببینند. از این رو وانت بار قاسم آباد با بهره گیری از کادر مجرب خود، بسته بندی را ها به شکلی اصولی و با توجه به نوع بار انجام می دهد.

چیدمان اثاثیه بارسنتر

پس از بسته بندی اصولی بار، لازم است چیدمان بسیار خوبی برای آنها صورت گیرد تا وسایل و لوازم را در فضا کمتری و به گونه ای چید که لوازم شکستنی آسیب نبینند یا در اثر حمل و نقل جابه جایی در اتوبار شهرک فجر ، اسیبی به آنها وارد نشود.

ارائه بهترین خدمات ممکن

برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیبی به وسایل شما لازم است از همان ابتدا، یعنی بسته بندی اثاثیه به درستی و توسط افراد متخصص انجام شود. مهمترین نکته در فرایند اسباب کشی و باربری، رساندن بار با سلامت کامل به مقصد است. برای همین شرکتی پیشتاز خواهد بود که با بکارگیری افرادی مجرب و متخصص در هر زمینه، تمامی مراحل از بسته بندی تا حمل بار به صورت کامل استاندارد انجام شود. وانت بار قاسم آباد بارسنتر با استفاده از مواد درجه یک از فوم، نایلون های حبابدار، سلفون های مخصوص بسته بندی، کارتون های مقوایی مستحکم، جعبه های چوبی مخصوص، چسب نواری پهن، وسایل حمل بار چرخ دار، کاغذ باطله و روزنامه و همچنین دسته بندی و مشخص نمودن لوازم شکستنی با استفاده از نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها با ماژیک، سعی دارد بهترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند