انتخاب وانت بار سردارجنگل گزینه مناسب در اسباب کشی:

وانت بار سردارجنگل با نیرو و پرسنل حرفه‌ای که در خدمت مشتریان عزیز قرار می‌دهد به آن‌ها این اطمینان را می‌دهد که جابجایی بار با آسان‌ترین روش ممکن انجام شود. کارگرانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی با نیروی انسانی بالا و تعهد کاری آماده به خدمت هستند.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت بار سردارجنگل

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

دوستانی که قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارند می‌توانند تنها با یک تماس تلفنی با وانت بار سردارجنگل از ۳۵% تخفیف ویژه جهت اسباب کشی و باربری برخوردار شوند. همچنین شما می‌توانید حمل و نقل راحت بین شهری و درون شهری را از مجموعه بارسنتر با انواع اقسام ماشین‌های متنوع دریافت نمایید حمل بار برای شما دوستان عزیز به صورت ۱۰۰% تضمینی طبق مراحل تعیین شده انجام خواهد شد.

هزینه باربری و اسباب کشی در بار سنتر متفاوت است:

وانت بار سردارجنگل با در نظر گرفتن شرایط کنونی برای مشتریان عزیز با تعرفه‌های مناسبی که زیر نظر اتحادیه باربری است خدمات اسباب کشی و باربری را انجام می‌دهد شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب کشی و باربری را طبق تعرفه‌های مناسب از ما دریافت نمایید. خدمات نوین و گسترده‌ای که برای مشتریان در نظر گرفته مورد تایید قرار گرفتند. تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت دهی ما راضی بودند به همین خاطر شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید که برای شما تجهیزات نوینی ارسال می‌شود.

با توجه به حجم و نوع بار شما می‌توانید تعداد کارگران را انتخاب نمایید هرچند تعداد کارگر که در روز اسباب کشی مورد نیازتان است وانت بار سردارجنگل برای شما ارسال خواهد کرد. اگر وسایل کم و کوچکی را قرار است جابجا کنید می‌توانید از کارگران حرفه‌ای استفاده کنید که در این زمینه دارای تجربه کافی هستند همچنین برای جابجایی وسایل بزرگ‌تر می‌توانید از تجهیزاتی که مجموعه بار سنتر در اختیار مشتریان قرار می‌دهد استفاده نمایید وانت بار سردارجنگل به شما این اطمینان را می‌دهد که جابجایی لوازم شما با آسودگی کامل انجام می‌شود به هیچ کدام از وسایل شما صدمه وارد نمی‌شود زیرا ما در این متخصص هستیم و می‌توانیم برای شما تمامی خدمات جابجایی و اسباب کشی را با روش‌های نوین و حرفه‌ای انجام دهیم.

برنامه ریزی دقیق اسباب کشی و باربری با وانت بار سردارجنگل:

اسباب کشی با استفاده از برنامه ریزی خاص و دقیق در منازل شما انجام می‌شود اگر این روزها قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارید با سپردن کارها به وانت بار سردارجنگل می‌توانید تمامی مراحل اسباب کشی را با قیمت‌ها و خدمات نوین از ما دریافت نمایید. کارگران در منزل شما با برنامه ریزی حضور پیدا می‌کنند و تمامی وسایل شما را بسته بندی می‌کنند قبل از شروع بسته بندی کردن وسایل یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید در روز اسباب کشی انجام شود به همین خاطر شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری را با روش‌های نوین و حرفه‌ای از ما دریافت نمایید.

 • کامیون‌های vip مخصوص حمل اثاثیه منزل
 • انواع کامیون‌های رو باز
 • ایسوزو
 • خاور
 • کامیونت‌ها
 • انواع وانت بارها
 • نیسان بار

وانت بار سردارجنگل با تضمین اینکه بار شما به سلامت به مقصد می‌رسد بیمه‌نامه را در نظر گرفته است وجود بیمه نامه در اسباب کشی ضرورت بالایی دارد تمامی لوازم کهنه در ماشین‌های باربری چیدمان می‌شود برای شما دوستان عزیز به صورت حرفه‌ای به مقصد مورد نظر ارسال می‌شود در این ماشین ها از عایق بندی مخصوص استفاده شده پس نگران صدمه دیدن به بار نباشید همچنین وجود بیمه نامه برای شما از قبل تعیین شده در روز اسباب کشی باعث می‌شود که بار شما با سلامت کامل به مقصد مورد نظر ارسال شود. وانت بار سردارجنگل با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد و به همین خاطر تضمین سلامت رسیدن بار شما به مقصد وظیفه بار سنتر هست.

وظایف تیم چیدمان وانت بار سردارجنگل در روز اسباب کشی:

وانت بار سردارجنگل با بیش از چندین نیرو حاضر در خدمت شما دوستان عزیز است که آمادگی اسباب کشی و باربری خود را به مشتریان عزیز مژده می‌دهد شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌هایی که در صفحه درج شده تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید. خدمات باربری و اسباب کشی در وانت بار سردارجنگل با روش‌های نوین و حرفه‌ای انجام می‌شود از بسته بندی وسایل گرفته تا جابجایی و انتقال آن و همچنین چیدمان وسایل توسط تیم چیدمان vip بارسنتر انجام خواهد شد. تمامی وسایل شما چیدمان و در ماشین‌های باربری قرار می‌گیرد به طوری که بدون آسیب و صدمه به بار شما جابجایی و انتقال بار صورت گیرد.

وانت بار سردارجنگل با چیدمان تمامی وسایل شما به شما کمک می‌کند که بر اساس نظم و ترتیب وسایل را در منزل جدید چیدمان کنید.

تمامی وسایلی که از ماشین‌های باربری به مقصد مورد نظر انتقال داده می‌شود شما می‌توانید توسط تیم چیدمان در منزل تمامی وسایل چیدمان کنید تمامی وسایل با روش‌ها و شیوه‌های نوین در منزل شما چیدمان خواهد شد دکوراسیون منزل شما نیز انجام خواهد شد و شما می‌توانید تمامی این مراحل را به تیم چیدمان vip وانت بار سردارجنگل بسپارید تیم چیدمان را می توانید در روز اسباب کشی رزرو نمایید و در روز اسباب کشی در کنار آن‌ها چیدمان و دکوراسیون منزل را انجام دهید

وظایف این تیم چیدمان وسایل شما است وانت بار سردارجنگل با تشکیل تیم چیدمان به مشتریان کمک می‌کند که جابجای اثاثیه را انجام دهند وظایف تیم چیدمان شامل موارد زیر است:

 1. نصب و راه اندازی لوازم برقی
 2. آنباکس کردن جعبه‌ها و کارتن‌ها
 3. دکوراسیون منزل
 4. انتقال لوازم سنگین با تجهیزات

با انتخاب وانت بار سردارجنگل شما میتوانید از ۳۵% تخفیف ویژه همراه خدمات حرفه‌ای و نوین این مجموعه استفاده نمایید.

وانت بار سردارجنگل با ارائه خدمات مجهز و پیشرفته به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهد که در حین جابجایی وسایل کوچک‌ترین صدمه‌ای به وارد نشود زیرا تمامی تدابیر امنیتی را برای شما در نظر گرفتیم و هیچ وسیله بدون بسته بندی شدن از منزل شما خارج نخواهد شد. شما می‌توانید با تیم چیدمان vip وانت بار سردارجنگل اسباب کشی عالی و بدون دردسر را در کنار تیم حرفه‌ای ما داشته باشید. حمل و نقل راحت توسط افراد حرفه‌ای را توسط بار سنتر دریافت نمایید عزیزانی که قصد انجام خدمات باربری و اسباب کشی را دارند می‌توانند با خیال راحت وانت بار سردارجنگل را انتخاب نمایید تا از یک اسباب‌کشی بدون دردسر و راحت در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهره مند شوید.

اسباب کشی راحت و بدون دردسر با بارسنتر:

خدماتی که ما برای شما انجام می‌دهیم به صورت پیشرفته و مجهز هستند تنها با پرداخت یک هزینه مناسب می‌توانید از یک اسباب کشی عالی و بدون دردسر برخوردار شوید. وانت بار سردارجنگل به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهد که یک اسباب کشی خاطره ساز را برای آن‌ها به عمل بیاورد هرچند تعداد کارگر که موردنیازتان است برای شما ارسال خواهیم کرد و در روز اسباب کشی بدون تو هیچ دردسری جابجایی و انتقال را انجام می‌دهیم. حمل بار برون شهری و درون شهری در وانت بار سردارجنگل برای شما انجام خواهد شد عزیزانی که قصد ارسال بار به شهرستان‌های دیگر را دارند می‌توانند از شعبه‌های که بارسنتر برای جابجایی بار به شهرستان برای مشتریان در نظر گرفته است خدمات انتقال بار را دریافت نمایند.

حمل و نقل راحت را می‌توانید همراه با بار سنتر از ما دریافت نمایید کارگرانی که در یک مجموعه مشغول فعالیت هستند بسیار ماهر هستند زیرا این کارگران باید مورد اعتماد شرکت باشند شرکت وانت بار سردارجنگل با در نظر گرفتن شرایط مناسب برای مشتریان عزیز به آنه‌ها این اطمینان را می‌دهد که کارگران که انتخاب می‌شود همگی مورد اطمینان هستند و تنها وظیفه خود سالم رسیدن بار شما به مقصد است. شما می‌توانید هر چند تعداد کارگر که مورد نیاز است را در روز اسباب کشی در کنار خود داشته باشید همچنین ارسال ماشین‌های باربری در اسباب کشی نقش بسیار مهمی دارد سعی ما بر این است ماشین‌هایی که برای شما ارسال می‌کنیم حداقل بار را جابجا کنند تا نیازی به رفت و آمد دوباره نباشد به همین خاطر وانت بار سردارجنگل برای شما انواع اقسام ماشین‌های باربری را ارسال می‌کند و به شما این اطمینان را می‌دهد که در حین جابجایی کوچک‌ترین صدمه به کارتون‌ها وارد نخواهد شد. زیرا ماشین‌ها از عایق بندی و کفپوش‌های استاندارد طراحی شده‌اند تا در حین جابجایی وسایل سنگین صدمه به وسایل آن‌ها وارد نشود حمل و نقل راحت را می‌توانید با خدمات حرفه‌ای از ما دریافت نمایید.

دسترسی به مجموعه بار سنتر آسان است و شما می‌توانید به صورت شبانه روزی خدمات جابجایی و حمل و نقل را از ما دریافت نمایید. با هزینه و قیمت‌های مناسب کافیست تلفن را بردارید و شماره‌هایی که در صفحه درج شده است را بگیرید تا مشاوران ما روز نوبت مورد دلخواه شما را رزرو نمایند و در روز مورد نظر برای شما نیروهای حرفه‌ای را ارسال نمایید. با انتخاب مجموعه وانت بار سردارجنگل شما به درستی می‌توانید یک شرکت معتبر را انتخاب کنید که در کنار شما با تیم‌های حرفه‌ای آماده انجام اسباب کشی و باربری هستند.

باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند