۵/۵ - (۲ امتیاز)

وانت بار جی

وانت بار جی بارسنتر به عنوان یکی از باربری ها در تهران خود را متعهد به ارائه خدمات با کیفیت عالی میداند و امیدوار است تا با همکاری شما عزیزان هر روز خدماتی متفاوت و بهتر از قبل را به شما عزیزان ارائه نماید. وانت بار جی بارسنتر یکی از زیر مجموعه های باربری بارسنتر می باشد که آماده است خدمات باربری و مشاوره در زمینه حمل‌ و‌ نقل و جابجایی را به مشتریان خود ارائه نماید تا با استفاده از تجربیات آن ها و مشورت با کارشناسان محترم این باربری بهترین خدمات خود را به شما شهروندان گرامی ساکن در محدوده جی ارائه نمایند.

 

وانت بار جی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

رعایت نکات بهداشتی

باتوجه به این که این روزها مشکل ویروس و بیماری کرونا وجود دارد و افراد را از این موضوع نگران و آشفته کرده است وانت بار جی بارسنتر با رعایت تمامی موارد بهداشتی خیال مشتریان را از بابت انجام یک جابجایی و اثاث کشی درست و صحیح راحت کرده است.

مجهز بودن به انواع خودروهای باربری همراه با تمامی امکانات از ویژگی های وانت بار جی بارسنتر می باشد. مواقعی که فکر می کنید حجم بار و وسیله هایی که قرار است جابجا کنید کم است می توانید از سرویس وانت بار، وانت بار جی بارسنتر استفاده کنید. تمامی خودروهای موجود در بارسنتر کاملا سرپوشیده و مجهز می باشند. نیروی انسانی ماهر و سالم و با اخلاق در باربری اثاث منزل بسیار مهم است که وانت بار جی بارسنتر توانسته است با استخدام کارگران کاربلد و آموزش دیده این امر را محقق نماید. کارکنان آماده به کار در وانت بار جی بارسنتر با پوشیدن لباس های مخصوص و همچنین استفاده از ماسک، الکل، دستکش و…. حاضر می باشند تا کار اثاث کشی و حمل بار را برای شما عزیزان انجام دهند. وانت بار جی بارسنتر پیشنهاد می کند که حتما قبل از مرحله تخلیه بار در محل و مکان جدید آن محل را کاملا تمیز کنید بشویید و ضدعفونی کنید تا نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

 • اسباب کشی منازل جی با بسته بندی ایمن
 • کارگر خانم و آقا برای بسته بندی اثاثیه و حمل
 • کارتن مخصوص برای بسته بندی و استفاده از ضربه گیرهای بادکنکی جهت حمل ایمن اثاثیه
 • معتبرترین و باسابقه ترین
 • سرویس ویژه باربری برای جهیزیه عروس ، وسایل شکستنی آشپزخانه ، دستگاه های ورزشی مشابه تردمیل ، وسایل سنگین از جمله گاوصندوق ، پیانو
 • استفاده از خودروهای مخصوص حمل بار از جمله خاور ، نیسان ، وانت بار و استفاده از کانتینر
 • ارائه نیسان و وانت بار با استرچ رپ
 • آماده ارائه سرویس به ادارات ، سازمان ، شرکتها و ارگان های مختلف
 • درج مشخصات کامل در بارنامه معتبر برای حمل بار در داخل شهر و خارج
 • حمل و نقل داخل شهری و حمل و نقل بین شهری
 • استفاده از کارتون سه لابه ، چسب ، فوم ، سلفون ، موکت و پتو برای جابجایی
 • باربری تخصصی و مستحکم مبلمان ، بوفه شیشه ای
 • قیمت مناسب و با انصاف
 • آسایش و رضایت مشتریان باربری حافظ توسط هزینه مصوب اتحادیه و قوانین مالیات دولتی

 

سایر خدمات بارسنتر :

وانت بار کارون | وانت بار در محدوده کارون با ۳۵% تخفیف

وانت بار دامپزشکی | وانت بار در محدوده دامپزشکی با ۳۵% تخفیف

وانت بار قصرالدشت | وانت بار در محدوده قصرالدشت با ۳۵% تخفیف

 

ارائه بهترین خدمات باربری وانت بار جی بارسنتر

برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیبی به وسایل شما لازم است از همان ابتدا، یعنی بسته بندی اثاثیه به درستی و توسط افراد متخصص انجام شود. مهمترین نکته در فرایند اسباب کشی و باربری، رساندن بار با سلامت کامل به مقصد است. برای همین شرکتی پیشتاز خواهد بود که با بکارگیری افرادی مجرب و متخصص در هر زمینه، تمامی مراحل از بسته بندی تا حمل بار به صورت کامل استاندارد انجام شود. وانت بار جی بارسنتر با استفاده از مواد درجه یک از فوم، نایلون های حبابدار، سلفون های مخصوص بسته بندی، کارتون های مقوایی مستحکم، جعبه های چوبی مخصوص، چسب نواری پهن، وسایل حمل بار چرخ دار، کاغذ باطله و روزنامه و همچنین دسته بندی و مشخص نمودن لوازم شکستنی با استفاده از نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها با ماژیک، سعی دارد بهترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد.

سایر باربری ها در تهران

خدمات باربری بارسنتر

همیشه خوب است که یکسری اطلاعات کلی از شرکت‌های باربری بخواهید مانند این که آیا دارای پروانه کسب و مجوز‌های لازم در حیطه کاری خود هستند. تعداد کارگران حرفه‌ای این شرکت به چه صورت است و این که از چه خودرو‌های باربری برای حمل اثاثیه و لوازم استفاده می‌کنند یا خیر . خدمات وانت بار جی بارسنتر بسیار متنوع می باشد که بارز ترین این‌ امکانات شامل خدمات ذیل می باشد:

_بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم
_باربری و حمل به شهرستانها
_حمل و جابجایی جهیزیه عروس
_خدمات حمل و باربری وسایل و لوازم آرایشگاهی
_حمل خودرو یا تجهیزات
_اسباب کشی اداری
_وانت بار تلفنی
_اعزام کارگر بسته بندی و اسباب کشی

_اولین موضوع که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود نرخ کرایه و حمل بار در وانت بار بارسنتر است. نرخ کرایه ها باید منصفانه باشد و با قیمت مصوبه اتحادیه برابری کند.

_یک وانت بار موفق باید تمام امکانات و خدمات برای حمل بار را دارا باشد و بتواند به درستی بارها را بسته بندی نماید.

_دارای کارگرانی زبده و آموزش دیده برای حمل بار باشد.

_خوش قول و محبوب بودن از دیگر ویژگی های یک وانت بار است.

_بهترین وانت بار ، وانت باری است که بارها و لوازم را بدون کوچکترین خسارتی تحویل دهد و این تنها با تجربه و داشتن نیروهای ماهر امکان پذیر است.

_امکان صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر، برای حمل بار. بیمه نامه یکی از مهم ترین الزامات می باشد که بسیاری از شرکت های باربری از آن چشم پوشی می کنند.

_حمل بار بین شهری و درون شهری، انجام کلیه خدمات جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل ، بسته بندی ، انواع ماشین حمل بار و کارگرانی زبده و متعهد را فقط از وانت بار جی بارسنتر بخواهید.

 

کارکنان آماده به کار در وانت بار جی بارسنتر با پوشیدن لباس های مخصوص و همچنین استفاده از ماسک، الکل، دستکش و…. حاضر می باشند تا کار اثاث کشی و حمل بار را برای شما عزیزان انجام دهند. وانت بار جی بارسنتر پیشنهاد می کند که حتما قبل از مرحله تخلیه بار در محل و مکان جدید آن محل را کاملا تمیز کنید بشویید و ضدعفونی کنید تا نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

 

از وقتی که شما با شرکت بارسنتر تماس می گیرید، در این شرکت مشاوران حرفه ای هستند که به صورت شبانه روزی خدمات مشاوره در خصوص باربری، حمل اثاثیه و نوع بسته بندی ارائه می دهند، اگر شما سوالی در خصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل داشته باشید مشاورین شرکت توضیحاتی در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با راز های اسباب کشی آسان آشنا خواهید شد. این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل و نقل دارند و می توانند بهترین های اسباب کشی را برای شما به عمل بیاورند. باربری بارسنتر ، خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل، شرکت یا سازمان ، ارائه ی پکیج های مخصوص بسته بندی، حمل بار بین شهری ، حمل اسباب و اثاثیه به شهرستان و خدمات دیگر ما تنها بخشی جزئی از خدمات وانت بار جی بارسنتر است

چرا باربری بارسنتر؟

باربری بارسنتر ما سهم زیادی از حمل و نقل های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما هموطنان و اتباع عزیز می باشد. شرکت باربری بارسنتر پس از انجام امور مشاوره در خصوص اسباب کشی قیمت و نرخ باربری را به شما اعلام خواهند داشت این قیمت ها که ارائه داده می شود همراه با تخفیف می باشد، این قیمت ها زیر نظر اتحادیه می باشد و بعد از صدور فاکتور توسط وانت بار جی بارسنتر قابل تغییر نمی باشد. این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در این خصوص، خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام داده خواهد شد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص هستند و زیر نظر شرکت باربری بارسنتر فعالیت می کنند.

در وانت بار جی بارسنتر با تمام توان و قدرت با استفاده از کارگران جوان و نیرومند و با سلیقه در زمینه اثاث کشی وباربری اماده هستیم که با تمام توان به شما خدمت نماییم. این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در خصوص خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام می دهد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص می باشند. هیچ ترسی از مراحل اسباب کشی نداشته باشید وانت بار جی بارسنتر با ایجاد بستری آرام و استفاده از نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل این امر پر استرس را با یک خاطره شیرین برای شما جا به جا خواهد کرد و بار تجربه ای که حاصل از ارائه خدمات وانت بار جی بارسنتر بوده است را در اختیار شما قرار خواهد داد، هیچ چیزی نمی تواند مانع یک اسباب کشی آرام برای شما باشد ما کل این مانع ها را از سر راه بر خواهیم داشت که این ادعا را بر اساس مشتری های راضی که داشتیم می گوییم وانت بار جی بارسنتر در جی و سایر استان های کشور اسلامی ایران، سرویس حمل و نقل در حوزه اثاثیه منزل و اسباب کشی منازل ، دفاتر و … را انجام می دهد. وانت بار جی بارسنتر جزو یکی از ناوگان های حمل و نقل در استان شما می باشد بویژه به همشهریان سرویس حمل و نقل را ارائه می دهد. شرکت بارسنتر با افتخار اعلام می دارد که در بین تمام باربری ها بهتر و سریع تر عمل می کند این باربری با دارا بودن کادری حرفه ای و تعداد زیادی خودرو می تواند هر نوع اثاث و باربری را از وانت گرفته تا خودروهای سنگین جابجا کند.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند