حمل بار با وانت بار تهران

در ایران با رشد جمعیت میزان تقاضا در واحد های کشاورزی ، صنعتی و خانگی برای حمل بار به شدت افزایش پیدا کرد و همچنین برای اسباب کشی منازل و یا حمل و نقل اثاثیه در مسافت های نزدیک میتوان از وانت بار تهران استفاده کرد، به همین دلیل تقاضای زیادی برای استفاده از وانت بار از سوی مشتریان درخواست شده و شرکت باربری بارسنتر نیز در این چند سال اخیر سعی در افزایش تعداد و کیفیت این خودرو داشته است. شما برای حمل وسایل خود و اسباب کشی منزل و یا دفتر کار خود ، می توانید از یکی از با کیفیت ترین شرکت های باربری در تهران یعنی شرکت اتوبار بارسنتر استفاده نمایید.

امنیت لوازم و وسایل منزل شما یکی از مهم ترین اولویت های شرکت ما می باشد، سالم به مقصد رساندن کلیه وسایل و اثاثیه با ارزش شما هدف اصلی ماست. در کنار ارائه کیفیت بالای خدمات، ما قیمت مناسب را نیز برای شما ارائه می دهیم. کلیه قیمت های اثاث کشی منزل و حمل بار و جابجایی منزل زیر نظر اتحادیه می باشد و همچنین به علاوه ی این قیمت ارزان ، کادر فنی آموزش دیده و با تجربه را نیز در اختیار مشتریان عزیزمان قرار میدهیم.

حمل بار و اثاثیه به شکل بی نقص بسیار حاثز اهمیت است و استفاده از خودرو هایی که برای اینکار مجهز شده اند و دارای بیمه باربری بوده و سلامت بار شما را تضمین می نمایند از امتیازهای باربری بارسنتر می باشد. وانت بار تهران به وسیله موکت های بسیار ضخیمی عایق کاری شده اند تا در صورت برخورد وسایل به لبه های خودرو اسباب شکستنی و حساس دچار صدمه و خسارت نشوند. شرکت ما انواع نیسان بار ، وانت بار ، خاور و سایر ماشین های باربری را در دسترس مشتریان قرار میدهد تا با توجه به نوع باری که دارید وسیله نقلیه مورد نظر را انتخاب نمائید. در نظر داشته باشید که وانت بار برای جابه جایی بارهایی تا حدود 1000 کیلو مناسب میباشد.

 

وانت بار تهران

برای اطلاعات از خدمات دیگر ارائه شده توسط شرکت بارسنتر کلیک کنید

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار

 

شماره های تماس با ما

 

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *