وانت‌بار ازگل بهترین و ارزنده ترین خدمات اسباب کشی:

ارائه بهترین خدمات اسباب‌کشی توسط  نیروهای حرفه‌ای و سابقه چندین‌ساله در امر اسباب‌کشی و باربری را از وانت‌بار ازگل بخواهید. وانت‌بار ازگل در خدمت شما دوستان عزیز است و تمامی مراحل اسباب‌کشی را برایتان به‌راحتی انجام دهد.

۴.۷/۵ - (۲۴ امتیاز)

وانت‌بار ازگل

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

از دردسرهای اسباب‌کشی خسته‌اید نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید وسایل خود را چگونه بسته‌بندی کنیم ؟نگران نباشید ما برای شما تمامی این مراحل را انجام می‌دهیم.

بسته بندی را به ما بسپارید :

بسته‌بندی وسایل کار اصولی و پیشرفته می‌باشد و شاید نتوانید به‌تنهایی آن را انجام دهید با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم تمامی وسایل شما بسته‌بندی کنیم وانت‌بار ازگل که در محدوده ازگل وجود دارد برای عزیزانی که دسترسی سریع به این منطقه دارند می‌توانند تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهد. بسته‌بندی مبلمان ،بسته‌بندی یخچال ،و دیگر وسایل سنگین را برای شما انجام می‌دهد. مبلمان شما را به طوری بسته‌بندی می‌کنیم که در حین جابجائی توسط کارگران ما صدمه‌ای نبیند. مبلمان باید با اصول و رعایت نکات ایمنی بسته‌بندی شود تا در هنگام جابه‌جایی از پله‌ها و یا راهروها صدمه به مبلمان شما وارد نشود. وانت‌بار ازگل با در نظر گرفتن تیم حرفه‌ای که دارای چندین سال سابقه کاری می‌باشد. تمامی این خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار ازگل تمامی این مراحل را از ما دریافت نمایید. بسته‌بندی به روش شیوه‌های نوین و همچنین جابجایی وسایل شما با استفاده از تجهیزات مدرن می‌تواند روند اسباب‌کشی را سرعت بیشتری ببخشد. پس نگران نباشید شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار ازگل تمامی این خدمات را از ما دریافت نمایید. ماشین‌هایی که در وانت‌بار ازگل برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است از لحاظ ایمنی و استاندارد بدون هیچ مشکلی بار شما را جابه‌جا می‌کنند. اگر قرار است خدمات درون‌شهری و برون‌شهری را انجام دهید می‌توانید وانت‌بار ازگل را انتخاب نمایید با انتخاب وانت‌بار ازگل شما می‌توانید تمامی این خدمات را با ماشین‌های مجهز و استاندارد انجام دهید .اگر قصد اثاث کشی برون‌شهری را دارید و قرار است از تهران به شهر دیگر وسایلتان را جابه‌جا کنید ما به شما پیشنهاد می‌دهیم ازماشین های مثل خاور ،کامیون، هیونداف ایسوزو، دیگر ماشین‌های vip باربری و وانت‌بار ازگل استفاده نمایید. شما می‌توانید با انتخاب این نوع ماشین‌ها هر مقدار بار را که بخواهید از تهران به هر مسافتی که بخواهید انتقال دهید .اما اگر قرار است وسایل کوچکی را جابه‌جا کنید می‌توانید از وانت‌بار ازگل استفاده کنید. همچنین ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار برای جابه‌جایی خدمات درون‌شهری و جابجایی در مسافت‌های کوتاه سرویس‌های خوبی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

وانت‌بار ازگل هزینه های اسباب کشی را برای شما کاهش داده است:

با انتخاب وانت‌بار ازگل می‌توانید از هزینه‌های سنگین اسباب‌کشی دور بمانید زیرا با انتخاب این نوع وانت‌بار و نیسان بار می‌توانید قیمت‌های اسباب‌کشی را برای خود مقرون‌به‌صرفه نمایید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی این خدمات را از صفر تا صد برایتان انجام دهیم. پس نگران نباشید و ماشین‌های موردنظر خود را توسط کارشناسان ما انتخاب کنید آن‌ها در انتخاب نوع ماشین به شما کمک می‌کنند تا یک اسباب کشی خوب را در کنار شما دوستان عزیز داشته باشند. هزینه یکی از مهم‌ترین عوامل اسباب‌کشی می‌باشد بسیاری از مشتریان ما هزینه برایشان بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر هزینه‌های اسباب‌کشی را می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب و قیمت مناسب از ما دریافت نمایید .وانت‌بار ازگل می‌تواند تنها خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهد هزینه مناسبی را جهت انجام خدمات اسباب‌کشی از شما دریافت می‌کند و از صفر تا صد اسباب‌کشی را در کنارتان انجام می‌دهد .هزینه‌ها مقرون‌به‌صرفه است و زیر نظر باربری اتحادیه کل در نظر گرفته‌شده است و از تمامی فیلترها عبور کرده‌است. البته باید بدانید که هزینه‌ها با هم متفاوت است هزینه‌های اسباب‌کشی در آپارتمان و هزینه اسباب‌کشی در خانه‌های ویلایی ممکن است کمی تفاوت داشته باشد. زیرا اسباب‌کشی به عوامل زیادی بستگی دارد به‌همین خاطر می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد اما نگران نباشید با انتخاب وانت‌بار ازگل ۴۵% تخفیف را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار ازگل از این ۴۵% تخفیف بهره‌مند شوید ما در کنار شما هستیم این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید. تا با پرداخت هزینه مناسب تمامی این عملیات را برای شما انجام دهید اگر می‌خواهید از قیمت‌ها و هزینه‌ها باخبر شوید کافی‌ست با کارشناسان ما در تماس باشید تا آن‌ها در صورت پرسیدن سوال‌های درباره اسباب‌کشی قیمت ثابتی را به شما دوستان عزیز پیشنهاد دهند.

چیدمان آسان به وانت‌بار ازگل  :

خدمات چیدمان را برای شما دوستان عزیز در وانت‌بار ازگل انجام می‌دهیم شما می‌توانید چیدمان و دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید ما با استفاده از سلیقه و تجربه‌ای که در اختیار داریم تمامی مراحل کار را برای شما انجام می‌دهیم و انتخاب وانت‌بار ازگل می‌توانید از خدمات چیدمان نیز بهره‌مند شوید. همچنین نصب و راه‌اندازی لوازم برقی را برای شما انجام می‌دهیم اگر راه‌اندازی لوازم مثل تلویزیون، یخچال، و یا ظرف‌شویی و دیگر لوازم الکترونیکی برای شما کار سختی است فقط کافی‌ست این کار را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما تمامی این خدمات را انجام دهیم. شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان وانت‌بار ازگل از تمامی خدمات باربری بهره‌مند شوید. از صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود انجام خواهیم داد پس همین الان تلفن را برداری و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر سفارش دهید. ما در زمان تعیین‌شده و وقت تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما دوستان از ارسال خواهیم کرد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار ازگل حتی به‌صورت شبانه‌روزی تمامی خدمات را انجام دهید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات بسته‌بندی چیدمان باربری را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم و با تجربه چندین ساله‌ای که در امر اسباب‌کشی داریم آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می‌باشیم تا به امروز تمامی مشتریان از نحوه عملکرد و کار ما راضی بودم به‌همین خاطر ما روزبه‌روز به‌صورت پیشرفته درحال گسترش خدمات خود هستیم.

دسترسی سریع و آسان با بارسنتر:

با توجه به ترافیک و حجم شلوغ خیابان‌ها در ساعت‌های مختلف ما برای شما دسترسی را راحت‌تر کرده‌ایم عزیزانی که در محدوده شمیران نو زندگی می‌کنند می‌توانند با وانت‌بار شمیران نو در تماس باشند تا تمامی خدمات خود را از این وانت‌بار دریافت نمایند. پرسنل ما به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت می‌باشد شبانه‌روزی برای شما خدمات اسباب‌کشی را انجام دهیم در هفت روز هفته در کنار شما دوستان عزیز هستیم و تمامی این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان ارائه خواهیم داد .شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار ازگل از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط پرسنل وانت‌بار ازگل ثبت نمایید. تا در روز اسباب‌کشی در نوبت تعیین‌شده نیروهای خود را برایتان اعزام نماییم ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با تیم حرفه‌ای ما در تماس باشید تا نوبت خود را توسط آن‌ها ثبت کنید. همچنین با انتخاب وانت‌بار ازگل می‌توانید تخفیف‌های۴۵% که این مجموعه برایتان در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید. پس نگران هزینه‌های گران اسباب‌کشی نباشید زیرا ما برای شما تمامی این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد.

بیمه‌نامه معتبری برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم که با در دست داشتن بیمه‌نامه می‌توانند بار خود را به‌سلامت به مقصد موردنظر برسانند در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خسارت ما برای شما خسارت واردشده را جبران خواهیم کرد با انتخاب وانت‌بار ازگل یک بیمه‌نامه معتبر به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

که درحین جابجایی وسایل اگر صدمه‌ای به وسایلتان وارد شد و خسارت وارد شده برای آن‌ها جبران شود شما می‌توانید وانت‌بار ازگل را انتخاب نمایید تا از این خدمات بهره‌مند شوید اما برای شما دوستان عزیز این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهیم بارنامه دولتی را نیز برایتان در نظر گرفته‌ایم تا در هنگام تردد در شهر و خارج از شهر مشکلی برای بارتان پیش نیاید .ما خدمات برون‌شهری هم خدمات درون‌شهری را برای مشتریان خود انجام می‌دهیم پس اگر قصد جابجایی از تهران به هر شهر دیگری را دارید می‌توانید به وانت‌بار ازگل تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. ما هفت روز هفته را مشغول به فعالیت هستیم منتظر تماستان هستیم شما می‌توانید با تماس با مشتریان ما تمامی این خدمات را از ما دریافت نمایید همچنین برای شما خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که شامل حمل وسایل با ماشین‌های وانت‌بار نیسان بار، خاور ،کامیون، ایسوزوو، بسته‌بندی لوازم شما توسط تیم حرفه‌ای چیدمان لوازم توسط افراد باسلیقه ارسال کارگران نیرومند و استفاده از خدمات نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی می‌تواند خدمات مفیدی برای شما باشد.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار ازگل بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار ازگل استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار ازگل کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند