۵/۵ - (۱ امتیاز)

وانت بار اجاره دار

وانت بار اجاره دار بارسنتر ، امکان حمل بار به تمام شهرهای ایران را فراهم آورده است. صد البته که کار حمل بار به شهرستان بسیار دشوار است اما وانت بار اجاره دار بارسنتر ثابت کرده است به خوبی می تواند از پس این کار برآید.

وانت بار اجاره دار

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

مهم ترین خدمات باربری ما

  • نرخ کرایه ها باید منصفانه باشد و با قیمت مصوبه اتحادیه برابری کند.
  • یک وانت بار موفق باید تمام امکانات و خدمات برای حمل بار را دارا باشد و بتواند به درستی بارها را بسته بندی نماید.
  • دارای کارگرانی زبده و آموزش دیده برای حمل بار باشد.
  • خوش قول و محبوب بودن از دیگر ویژگی های یک وانت بار است.
  • بهترین وانت بار ، وانت باری است که بارها و لوازم را بدون کوچکترین خسارتی تحویل دهد و این تنها با تجربه و داشتن نیروهای ماهر امکان پذیر است.
  • امکان صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر، برای حمل بار. بیمه نامه یکی از مهم ترین الزامات می باشد که بسیاری از شرکت های باربری از آن چشم پوشی می کنند.
  • حمل بار بین شهری و درون شهری، انجام کلیه خدمات جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل ، بسته بندی ، انواع ماشین حمل بار و کارگرانی زبده و متعهد را فقط از وانت بار اجاره دار بارسنتر بخواهید.

بارسنتر خدمات خود را به تمام گروه‌ها، شرکت‌ها و مردم عادی عرضه می‌کند تا بدون دغدغه و سختی، بار و محموله مورد نظر را به سایر نقاط جابه‌جا کنند. سابقه طولانی که بارسنتر در زمینه باربری و حمل اثاث از آن برخوردار است، موجب شده تا با مشکلات و سختی‌های باربری برای مردم، به طور کامل آشنا باشد و در نتیجه خدماتی بهتر و متنوع‌تر جهت رفع این مشکلات ارائه دهد.

سایر خدمات انجام گرفته توسط بارسنتر :

وانت بار میدان سپاه | وانت بار در محدوده میدان سپاه با ۳۵% تخفیف

وانت بار خواجه نظام | وانت بار در محدوده خواجه نظام با ۳۵% تخفیف

وانت بار شیخ صفی | وانت بار در محدوده شیخ صفی با ۳۵% تخفیف

 

شرکت خدمات اسباب کشی وانت بار اجاره دار بارسنتر

شرکت وانت بار اجاره دار بارسنتر یکی از خوش نام ترین شرکت های باربری در تهران آماده ارسال بهترین ماشین های حمل بار ، کارگران حرفه ای و آموزش دیده جهت انجام کلیه خدمات باربری و اسباب کشی از بسته بندی لوازم تا چیدن اثاثیه می باشد

ویژگی وانت بار بارسنتر

جا‌به‌جایی وسایل در سطح شهر با مشکلات متعددی همراه بوده که به همین منزله داشتن تجربه کافی در سطح شهر و به اجرا اوردن تعداد پروژه های متعدد حمل و نقلی نیازمند اعتماد کامل است به عزیزانی که در حال انجام وظیفه هستند. از مهم ترین ویژگی های وانت بار اجاره دار بارسنتر، جابه‌جایی ‌وسایل در کمترین زمان ممکن و سریع ترین سرویس ها در سطح شهر می باشد. حاضر شدن سریع در محل بارگیری نیز به سرعت زیاد انجام کار می افزاید وانت بار اجاره دار بارسنتر برای رفاه و آسایش شما عزیزان در امر جابه‌جایی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ۲۴ ساعته با عالی ترین خدمات و بهترین پرسنل و کادر مجرب آماده ارائه خدمات به شما مشتریان می باشد.

انجام امور بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی را به ما بسپارید

 وانت بار اجاره دار بارسنتر آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به باربری تهران تحت نظر پرسنل حرفه و با نهایت توجه و دقت می باشد.درصورتی که متقاضی بارسنتر هستید ، اگر قصد حمل بار خود با کامیون به شهرستان را دارید ، اگر به دنبال شرکتی حرفه ای و مورد اعتماد برای بسته بندی وسایل منزل و حمل اثاثیه در تهران یا شهرستان می گردید حتما خدمات باربری بارسنتر را امتحان کنید.

سایر باربری ها در تهران

مراحل ارائه خدمات این وانت بار

وانت بار اجاره دار بارسنتر پس از انجام امور مشاوره در خصوص اسباب کشی قیمت و نرخ باربری را به شما اعلام خواهند این قیمت ها که ارائه داده می شود همراه با تخفیف می باشد، این قیمت ها زیر نظر اتحادیه می باشد و بعد از صدور فاکتور توسط باربری بارسنتر قابل تغییر نمی باشد.

این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در این خصوص، خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام داده خواهد شد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص هستند که زیر نظر شرکت بارسنتر فعالیت می کنند.

 

بارسنتر خدمات خود را به تمام گروه‌ها، شرکت‌ها و مردم عادی عرضه می‌کند تا بدون دغدغه و سختی، بار و محموله مورد نظر را به سایر نقاط جابه‌جا کنند.

 

هیچ ترسی از مراحل اسباب کشی نداشته باشید وانت بار اجاره دار بارسنتر با ایجاد بستری آرام و استفاده از نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و جابه‌جایی اثاثیه منزل این امر پر استرس را با یک خاطره شیرین برای شما جا به جا خواهد کرد و بار تجربه ای که حاصل از ارائه خدمات وانت بار اجاره دار بارسنتر بوده است را در اختیار شما قرار خواهد داد، هیچ چیزی نمی تواند مانع یک اسباب کشی آرام برای شما باشد ما کل این مانع ها را از سر راه بر خواهیم داشت که این ادعا را بر اساس مشتری های راضی که داشتیم می گوییم وانت بار اجاره دار بارسنتر در استان و سایر استان های کشور ، سرویس حمل و نقل در حوزه اثاثیه منزل و اسباب کشی منازل ، دفاتر و … را انجام می دهد.

وانت بار اجاره دار بارسنتر با درنظر گرفتن ایمنی کامل در حمل بار و وسائل شما همراه با پرسنل مجرب و حرفه ای ، آماده ارائه ی خدمات به شماست.

هزینه حمل وسایل

حمل وسایلی مانند تردمیل، یخچال ساید با ساید و… بسیار مشکل است و هزینه حمل این وسایل به صورت توافقی می باشد و معمولا به تعداد طبقات بستگی دارد. زمانی که شما با وانت بار اجاره دار بارسنتر تماس میگیرید درباره این موارد باید با کارشناسان ما مشورت و هزینه نهایی را تایید نمایید. ما در تلاشیم از کارگران مخصوص حمل ساید که دارای قدرت بدنی بالا و دوره دیده برای حمل ساید هستند، بهره ببریم تا کوچکترین خسارتی به یخچال شما وارد نشود. حمل و نقل و جابجایی لوازم را به وانت بار اجاره دار بارسنتر بسپارید. یکی از خودروهای باربری که بسیار مورد استفاده است ، وانت بار و نیسان بار ها می باشد. این خودروها برای حمل انواع کالا و اثاثیه و لوازم منزل مورد استفاده قرار می گیرند. برای حمل اصولی لوازم و بارها باید این کار را به اهل فن و متخصصین آن بسپارید.

پرسنل وانت بار اجاره دار بارسنتر با دارا بودن سابقه چندین ساله در زمینه باربری می توانند بهترین خدمات را به شما عرضه دارند. این خدمات جهت کسب رضایت مشتریان عزیز ارائه می شود. اگر نیاز به کارگر خالی برای بسته بندی و حمل بار، کارگر چیدمان و نظافت،ماشین حمل بار مجهز برای ارسال بار به شهرستان یا باربری درون شهری، انواع ماشین حمل بار کوچک و بزرگ وانت بار دارید ،کافی است با وانت بار اجاره دار بارسنتر تماس بگیرید.

این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در خصوص خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام می دهد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص می باشند. از وقتی که شما با وانت بار اجاره دار بارسنتر تماس می گیرید، در این شرکت مشاوران حرفه ای هستند که به صورت شبانه روزی خدمات مشاوره در خصوص باربری، حمل اثاثیه و نوع بسته بندی ارائه می دهند اگر شما سوالی در خصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل داشته باشید مشاورین شرکت بارسنتر توضیحاتی در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با راز های اسباب کشی آسان آشنا خواهید شد. این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل و نقل دارند و می توانند بهترین های اسباب کشی را برای شما به عمل بیاورند. باربری بارسنتر ما سهم زیادی از حمل و نقل های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما هموطنان و اتباع عزیز می باشد.

حمل بار از اجاره دار با بیمه نامه رایگان

شرکت ما خدمات ارسال بار از اجاذه دار را با بیمه نامه رایگان انجام می دهد که شما نه نگرانی نسبت به بارهایتان داشته باشید و نگرانی در مورد هزینه آن ها داشته باشید. در هنگام باربری اجاره دار ممکن است حوادثی مثل آتش سوزی ، تصادف ، آب زدگی و حوادث طبیعی و حوادث غیر طبیعی رخ بدهد که با بیمه نامه تمام این حوادث جبران می شود و بیمه تمام خسارات را نیز پرداخت می نماید. وانت بار اجاره دار بارسنتر با بیمه نامه رایگان را از شرکت بارسنتر بخواهید و دیگر نگران بارهایتان نباشید.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند