۵/۵ - (۲ امتیاز)

وانت بار آهنگ

وانت بار آهنگ بارسنتر به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار به ویژه در کل مناطق تهران، امکان مشاوره در بهره مندی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تماس با ما ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید.احتمال اینکه هرکدام از ما در طول ماه یا سال نیازمند کرایه وانت بار شویم بسیار زیاد است که مناسب‌ترین وسیله حمل‌ونقل درون‌شهری برای جابجایی وسایل سبک خانه یا خریدهای روزانه مغازه‌دارهاست.

 

وانت بار آهنگ

 

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

هرچند که برای سفارش در شهری چون تهران گزینه‌های زیادی پیش رو دارید، اما مطمئن باشید بهترین گزینه وانت بار آهنگ بارسنتر است چراکه تمام نیازهای شما را از پیش سنجیده و خدمات لازم را با بالاترین کیفیت در اختیارتان می‌گذارد. وانت بار آهنگ بارسنتر با تضمین قیمت ثابت و حفظ صحت و سلامت بارهای شما، با راننده و کارگر حمل بار متخصص در اختیار شما قرار می‌گیرد.

خدمات بسته بندی و چیدمان

وانت بار از قدیم بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله برای جابجایی بارهای کوچک مانند میز و صندلی، خریدهای جدید وسایل منزل و خریدهای روزانه مغازه‌های مختلف بوده است؛ اما عدم نظارت بر کار واحدهای آزاد باعث شده تا نرخ‌های مختلفی برای کرایه آن پیشنهاد شود. نرخ کرایه وانت بار مانند هر اتوبار دیگری تابع یک سری عوامل است. فاصله مبدأ و مقصد، مسیر دسترسی از مبدأ به مقصد و ترافیک این مسیر، ساعت موردنظر برای حمل بار و نوع و حجم بار از مهم‌ترین عواملی هستند که هزینه درخواست وانت بار را تعریف می‌کنند. اگر اطلاعات درستی نداشته باشید، معمولاً مجبور به پرداخت هزینه‌ی بیشتر و مبالغ اضافی خواهید بود. وانت بار آهنگ با تکیه بر نرخ تعیین شده و ثابت ، آماده ی ارائه ی خدمات به بهترین صورت به شما عزیزان است.

سرویس درخواست وانت بار آهنگ با در نظر گرفتن تمام این موارد، این مشکل را حل کرده است. کافیست وارد وب‌سایت بارسنتر شوید و با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید و رزرو کنید. ثبت سفارش خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل از طریق وب‌سایت بارسنتر امکان پذیر است. پس از گرفتن استعلام قیمت تنها کافیست به ما بگویید قصد دارید چه زمانی، کجا و چه چیزی را جابجا کنید تا با بهترین قیمت را در عرض چند دقیقه به شما اعلام کنیم.

نیروی متخصص فنی در وانت بار آهنگ

در کلان‌ شهرهایی مانند تهران و کرج کرایه درخواست وانت بار با کارگر به روش‌های سنتی با مشکلات زیادی همراه است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها عدم امکان یافتن یک مرکز مطمئن و حرفه‌ای برای حمل بار با وانت است. روش وانت بار آهنگ این مشکل را حل کرده است. وانت بار آهنگ با یک تماس در اختیار شماست، قیمت‌ها ثابت و بدون تغییر است و امکان درخواست وانت با کارگر هم وجود دارد. برای پیدا کردن بهترین وانت بار در تهران لازم نیست راه دوری بروید، کافیست وارد وب‌سایت باربری بارسنتر شوید.
خدمات وانت بار آهنگ کاملاً اصولی، مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و با مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه صورت می‌گیرد. همچنین بار شما در بارسنتر بیمه می‌شود و طبق این بیمه‌نامه در صورت بروز هرگونه خسارت بارسنتر خود را موظف به جبران خسارت می‌داند.
جابجایی وسایل در کلان شهرهایی مانند تهران نیاز به برنامه ریزی دقیق و حساب شده دارد. وانت بار اهنگ از جمله وسایل حمل و نقل است که با استفاده از آن جابجایی لوازم و اسباب کشی انجام می شود. بهتر است پیش از آنکه برای اسباب کشی یا جابجا کردن لوازم تصمیم بگیرید، راه های درست و آسان انتقال وسایل را بشناسید. یکی از این راه ها یافتن وانت بار آهنگ است که کار بسیار راحتی محسوب می شود.

 

کرایه باربری با بارسنتر

کرایه وانت بار آهنگ در این شرکت های ارائه دهنده ی خدمات نرخ مشخصی دارد و با توجه به نیاز مشتری خدمات متفاوتی ارائه می دهند. کرایه وانت بار آهنگ از عوامل گوناگونی تاثیر می پذیرد. همانطور که گفتیم تهران یکی از کلان شهرهایی است که ممکن است برای جابجا کردن وسایل مجبور به طی مسافت طولانی شوید.

سایر خدمات ارائه شده توسط بارسنتر :

وانت بار نیکنام | وانت بار در محدوده نیکنام با ۳۵% تخفیف

وانت بار پرستار | وانت بار در محدوده پرستار با ۳۵% تخفیف

وانت بار میدان رسالت | وانت بار در محدوده میدان رسالت با ۳۵% تخفیف

 

 

خدمات وانت بار آهنگ

در مواردی که قصد مهاجرت به شهرستان را داشته باشید باید از روش های کرایه کردن وانت بار آهنگ به شهرستان مطلع شوید. بدون شک حمل لوازم از تهران به شهرستان کار ساده ای نیست و نیاز به زمان، کارگر حمل وسایل و وانت بار دارد. حضور هر یک از مواردی که اشاره کردیم ضروری است و در صورت نبود این موارد روند جابجایی لوازم مختل می شود. وانت بار از تهران به شهرستان باید به گونه ای باشد که در طی مسافت طولانی تهران به شهرستان وسایل آسیب نبینند و با کمترین میزان خرابی جابجا شوند. جابجایی بین شهرستان کرج و تهران نیز بسیار رایج است. ممکن است به منظور اسباب کشی یا حمل لوازم خریداری شده از کرج، مجبور به جابجایی لوازم از کرج به تهران باشید. وانت بار کرج به تهران نیز با توجه به مختصات جغرافیایی مبدا و مقصد قیمت مشخصی دارد.

 

وانت بار آهنگ با یک تماس در اختیار شماست، قیمت‌ها ثابت و بدون تغییرو با تخفیف اعمال شده است و امکان درخواست وانت با کارگر هم وجود دارد. برای پیدا کردن بهترین وانت بار در تهران لازم نیست راه دوری بروید، کافیست وارد وب‌سایت باربری بارسنتر شوید.

 

وانت بار ارزان تهران

پیدا کردن شماره وانت بار آهنگ از اولین اقداماتی است که باید پیش از جابجایی لوازم انجام شود. با پیدا کردن شماره وانت بار آهنگ و ارائه ی مشخصات مبدا و مقصد جابجایی می توانید از هزینه های جابجایی و کرایه ی وانت بار باخبر شوید. از طرفی پیدا کردن وانت بار ارزان اهمیت بسیار زیادی دارد و منجر به کاهش هزینه های جابجایی می شود. با تحقیق کردن درباره ی شرکت ها و آژانس های حمل و نقل بار می توانید قیمت ها را مقایسه کنید و با توجه به میزان بودجه ای که دارید شرکت یا آژانس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

مزایای وانت بار بارسنتر

وانت بار آهنگ بارسنتر به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار به ویژه در کل مناطق تهران، امکان مشاوره در بهره مندی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را در سایت خود فراهم آورده است.

به همین منظور شما می توانید با تماس با ما ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید.

وانت بار آهنگ با توجه به ابعاد کوچکتر نسبت به خودروهای بزرگ تر در زمینه باربری اما در برخی موارد کاربرد های بیشتری نسبت به آنها دارند :

 • دسترسی سهل و آسان وانت بار به مناطق مختلف است.
 • هزینه کمتر و به صرفه تر نسبت به سایر خودروها در حوزه باربری و اتوبار.
 • دسترسی سهل و آسان به پارکینگ ها و بخش هائی از منازل ؛ کارخانجات و… که امکان دسترسی با خودروی بزرگتر فراهم نیست.
 • و سایر موارد در رابطه با خدمات وانت بار.

سایر باربری های موجود در تهران

 

خدمات وانت بار آهنگ

انواع خدماتی که وانت بار آهنگ بارسنتر با توجه به حجم و نوع خدمات مورد نیاز می تواند ارائه نماید به شرح ذیل است :

 • ارائه خدمات حرفه ای در امر بسته بندی وسایل و حمل اثاثیه منزل.
 • انجام بسته بندی های مخصوص برای حمل رختخواب و غیره.
 • حمل و نقل مطمئن با قیمت مناسب و ارائه خدمات همه روزه و بصورت شبانه روزی.
 • مشاوره های رایگان جهت انجام اثاث کشی آسان و راحت ، انتخاب مناسب ترین سرویس توسط کارشناسان مجرب.
 • استفاده از ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف ، درانواع مختلف برای حمل اثاثیه و وسایل.
 • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار و اثاثیه.
 • ارائه دهنده ی انواع خدمات اثاث کسی و بسته بندی وسایل توسط کارگر
 • داشتن نیروی امانت دار و کار بلد.
 • کارگران متخصص و توانا.
 • داشتن ویژگی انتقاد پذیری در راستای رضایت مشتریان

 

بیمه وانت بار بارسنتر

شرکت مناسب و قابل اطمینان تنها می تواند شرکت بارسنتر باشد، زیرا تنها شرکت فعال در تهران است که خدمات بیمه را به صورت رایگان به مشتریان ارائه می دهد. اسباب کشی و حمل بار بدون شک در صورت سهل انگاری یا بی توجهی شرکت های نامعتبر می تواند با خسارت همراه باشد. بیمه دقیقا از زمان شروع به کار باربری تا زمان تخلیه بار معتبر می باشد و قبل و بعد از آن، این موسسه مسئولیتی قبول نمی کند. هدف از بیمه این است که اگر در طول فرایند اسباب کشی آسیبی به وسایل وارد شود با داشتن بیمه بتوانید خسارات وارده را جبران نمایید. با بیمه کردن تمامی وسایل شما عزیزان، احتمال پرداخت هر گونه هزینه اضافه را کاهش داده. وانت بار آهنگ بارسنتر نیز کاملا تحت بیمه نامه ی بارسنتر قرار دارد. بیمه این نوید را به شما می دهد، که اسباب کشی شما به سلامت به مقصد خواهد رسید، تمامی افرادی که کار بسته بندی تا تخلیه بار، وسایل نقلیه و بار کاملا بیمه می شود و شما با خیالی آسوده و بدون استرس هر نوع باری را انتقال دهید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند