با انتخاب وانت‌بار کامرانیه دیگر اسباب کشی را به تنهایی انجام ندهید:

اثاث‌کشی یکی از کارهای سخت است که اگر بخواهید آن را به‌تنهایی انجام دهید باعث صدمه دیدن و هدر دادن وقت شما می‌باشد. شما می‌ توانید با انتخاب وانت‌بار کامرانیه تمامی مراحل اثاث کشی و نکات اصولی را به افراد ماهری بسپارید که در این زمینه آماده هستند تا به شما کمک کنند که یک اسباب‌کشی آسان را در کنار این تیم تجربه داشته باشید. اسباب‌کشی باید به‌صورت اصولی و با ترفندهای خاص انجام شود تا در حین جابجایی به وسایل شما صدمه‌ای وارد نشود و وسایل شما آسیب نبیند .

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت‌بار کامرانیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

مراحل اصلی و نکات اصلی اسباب‌کشی شامل :

  • جابجایی
  • حمل‌ و نقل
  • ایمن‌سازی
  • بسته‌بندی و چیدمان

می‌باشد که شما باید تمامی این نکات را در حین اسباب‌کشی رعایت کنید تا از یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نظیر بهره‌مند شوید. این اسباب‌کشی یکی از کارهایی است که در طول سال ممکن است با آن مواجه شوید. به‌همین خاطر باید با یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق انجام شود تا در حین جابه‌جایی بار صدمه به بار و مشکلی برای شما پیش نیاید.

چرا باید برای اسباب کشی با برنامه ریزی عمل کنیم؟

یکی از برنامه‌ریزی‌های خاصی که باید در این مرحله انجام شود تعیین زمان و روز اسباب‌کشی می‌باشد که شما می‌توانید با تماس با مشاوران وانت‌بار کامرانیه نوبت و روز موردنظر خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید تا در روز تعیین‌شده بدون هیچ اتلاف وقتی در منزل‌ها و محل اسباب‌کشی شما حضور پیدا کنند. دومین نکته تهیه لیست وسایل می‌باشد شما برای اسباب‌کشی لازم دارید که یک لیست از تمامی وسایل منزل که قرار است آن‌ها را دسته‌بندی کنید داشته باشید.باید از تمامی لوازم منزل خود یک لیست تهیه نمایید. در اسباب کشی احتیاج است که منزل را تمیز کنید نگه‌دارید زیرا این کار باعث می‌شود که لوازم شما در حین جابجائی و در حین اسباب‌کشی گم نشوند و خود شما برای پیدا کردن وسایل سردرگم نباشید.شما باید تمامی اتاق‌ها را سامان‌دهید و تمام لوازم منزل را دسته‌بندی کنید .شما برای اسباب‌کشی احتیاج به تجهیزات بسته‌بندی دارید با انتخاب وانت‌بار کامرانیه می‌توانید این تجهیزات بسته‌بندی را به دو صورت از ما تحویل بگیرید اگر این‌که قصد انجام بسته‌بندی را دارید و خودتان مایل نیستید که این کار انجام دهید می‌توانید از تیم حرفه‌ای بسته‌بندی وانت‌بار کامرانیه استفاده نمایید تا با ارسال تیم متخصص و افراد ماهر برای شما تمامی لوازم منزل را با استفاده از مناسب‌ترین تجهیزات بسته‌بندی کنند .اما گزینه دوم اگر این‌که خودتان قصد انجام بسته‌بندی وسایل را دارید احتیاج به تجهیزات بسته‌بندی دارید که ما برای شما دوستان عزیز کارتن‌های بزرگ و مقاوم و چندلایه را ارسال می‌کنیم و همچنین سلفون ها ،چسب‌های نواری، طناب ،کارتن‌های رگال دار، ضرب گیرها ،و بابل رپ، را برای شما ارسال خواهیم کرد. تا با استفاده از این تجهیزات از یک اسباب‌کشی ایمن برخوردار شوید این وسایل به شما کمک می‌کنند که ایمنی وسایل را در هنگام جابه‌جایی در مسافت‌ها ،در راهروها و انتقال آن‌ها به ماشین‌های باربری بالا ببرند و نگذارند هیچ صدمه به وسایل شما وارد شود .البته کارگران وانت‌بار کامرانیه خودشان در این امر بسیار مهارت کافی را دارند پس نگران صدمه دیدن به وسایل خود نباشید .

حمل وسایل اداری و منازل را به وانت‌بار کامرانیه بسپارید:

وانت‌بار کامرانیه با ارسال افراد متخصص برای شما تمامی لوازم منزل و لوازم ادارات را بسته‌بندی می‌کنند گاهی اوقات قرار است اسباب‌کشی ادارات انجام دهید نگران نباشید ما خدمات اسباب کشی را برای تمامی ارگان‌های دولتی را انجام خواهیم داد و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار کامرانیه حمل‌ونقل بین‌شهری و وسایل مثل: میزهای کنفرانس، گاوصندوق‌ها، سیستم‌های کامپیوتر ،را به ما بسپارید تا برای شما دوستان عزیز در هر مسافتی که بخواهید با استفاده از ایمنی بالا جابه‌جا کنیم. همچنین ما برای شما مبلمان را بسته‌بندی می‌کنیم مبلمان شما چون دارای روکش پارچه‌ای است ممکن است در حین جابه جایی لکه و یا کثیف شوند اما برای جلوگیری از این کار از نایلون‌های حباب دار و سلفون های مخصوص استفاده می‌کنیم تا هنگام جابه جاییی صدمه‌ای نبیند. گلدان‌ها و گیاه شما که احتیاج به جابجایی دارند بدون این‌که بشکند و یا به گل‌ها آسیب برسد برای شما در جعبه‌های مخصوص قرار می‌دهیم و با احتیاط بیشتری حمل می‌کنیم. تا هنگام جابجائی صدمه به آن‌ها نرسد و نگران حمل‌ و نقل لوازم سنگین و بزرگ خود نباشید زیرا کارگران ما نیرومند و زبده هستند و با استفاده از تجهیزاتی مثل چرخ‌های پایه‌دار برای شما لوازمی مثل یخچال فریزر را جابه جا می‌کنند بدون این‌که کوچک‌ترین آسیبی به لوازم شما وارد شود.

در  اسباب کشی چه عواملی در هزینه ها تاثیر دارد؟

بعد از جمع کردن وسایل و بسته‌بندی آن‌ها نوبت به قرار دادن آن‌ها در ماشین‌های وانت‌بار کامرانیه می‌رسد که ما برای شما این چیدمان را به طوری انجام می‌دهیم که با یک‌بار رفت‌وآمد وسیله شما به مقصد موردنظر ارسال شود تا هزینه کمتری را پرداخت کنید. وانت‌بار کامرانیه برای شما عزیزان تمامی وسایل را در ماشین‌ها قرار می‌دهد و به مقصد مورد نظر ارسال خواهد کرد .

 با انتخاب این شرکت معتبر تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با قیمت‌های مناسب و هزینه‌های مناسب از ما دریافت نمایید.زیرا تمامی هزینه‌هایی که ما برای شما در نظر گرفته‌ایم کاملاً منصفانه می‌باشد و همین تمایز بار سنتر نسبت‌به سایر باربری‌های سطح شهر هزینه‌های این باربری می‌باشد که بسیار مناسب است.

در برابر خدماتی که برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم هزینه‌های مناسب را برای شما در نظر خواهیم گرفت که شما می‌توانید جهت انتقال و حمل‌ و نقل بار به هر کجای کشور با انتخاب مجموعه بار سنتر از ماشین‌های متنوع و کارگران حرفه‌ای و همچنین پرسنل خوش‌برخورد ،و خدمات اسباب‌کشی vip این مجموعه بهره‌مند شوید تا یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص را در کنار ما داشته باشید.ما برای شما عزیزان در ساعتی که تعیین می‌کنیم در منزلتان حضور پیدا می‌کنیم و قیمت نهایی را به شما بازگو می‌کنیم. همان قیمت که یرای اسباب کشی شما در نظر گرفته شده است درنهایت کار از شما دریافت خواهیم کرد.

البته باید بدانید که هزینه‌های اسباب‌کشی بستگی به عوامل زیادی دارد که می‌تواند بر روی قیمت‌ها تاثیر گذار باشد :

  1. نوع ماشین انتخابی که شما جهت باربری و حمل‌ونقل انتخاب می‌کنید ممکن است متفاوت باشد مثلاً :قیمت وانت‌بار با ماشین مثل کامیون بسیار تفاوت دارد.
  2. تعداد طبقات آپارتمان شما در صورت عدم آسانسور می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد.
  3. تعداد کارگران ارسالی برای شما دوستان عزیز می‌تواند در بالا بردن قیمت‌ها تاثیر داشته باشد.

وانت‌بار کامرانیه به شما پیشنهاد می‌دهد که با انتخاب این مجموع هزینه‌ها و قیمت‌های اسباب‌کشی را کاهش دهید زیرا شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بارسنتر از تخفیف‌های ویژه و متنوعی که برای هر بخش از مراحل اسباب‌کشی قرار داده ایم بهره‌مند شوید. همچنین ۳۵٪درصد تخفیف با انتخاب وانت‌بار کامرانیه برای شما دوستان عزیز در نظر داریم که موحب کاهش هزینه ها می شود.

رزرو روز مورد تظر را به صورت آنلاین در وانت‌بار کامرانیه انجام دهید:

یکی دیگر از مزایای شرکت بار سنتر رزرو آنلاین این مجموعه می‌باشد ما با در نظر گرفتن یک سایت باربری برای شما دوستان عزیز این امکان را به شما می‌دهیم که با استفاده از رزرو آنلاین و مراجعه به سایت باربری روز موردنظر اسباب‌کشی خود و خدمات باربری را انتخاب کنید و به‌صورت آنلاین از یک اسباب‌کشی خوب بهره‌مند شوید. البته شما با تماس با مشاوران ما می‌توانید از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید تا هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و باربری دارید از آن‌ها بپرسید و آن‌ها به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان باشند.وانت‌بار کامرانیه برای شما به‌صورت بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته امکان تماس تلفنی و رزرو آنلاین را قرار داده‌است و شما می‌توانید از این مزیت استفاده نمایید. همان‌طور که می‌دانید بهتر است در هنگام اسباب‌کشی در مقصد جدید خانه خود را تمیز کنید تا با چیدمان بارها از سردرگمی و به‌هم‌ریختگی وسایل دور بمانید .هنگام تخلیه بار شما تیم چیدمان شرک بارسنتر وسایل خود را در منزل جدید چیدمان کنید به‌همین خاطر ما برای شما یک تیم چیدمان را نیز در نظر گرفته‌ایم که می‌تواند این کار را برایتان به‌خوبی انجام دهد. تیم چیدمان وانت‌بار کامرانیه در کنار شما می‌باشد ابتدا برای شما چیدمان منزل جدید را انجام دهد شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید از خدمات باربری بار سنتر استفاده نمایید بدون این‌که مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به‌تنهایی انجام دهید استفاده کنید زیرا ما برای شما این کار را انجام می‌دهیم بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود به‌همین خاطر شعبه‌های متعددی را برایتان در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید به‌راحتی به این شما دسترسی داشته باشید:

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار کامرانیه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار کامرانیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار کامرانیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند