راحت کردن اسباب کشی با انتخاب وانت‌بار ونک:

این روزها با سپردن بار به یک شرکت معتبر باربری دیگر لازم نیست که سختی‌های اسباب‌کشی را به‌تنهایی انجام دهید. با انتخاب وانت‌بار ونک شما می‌توانید یک اسباب‌کشی راحت را در کنار تیم حرفه‌ای تجربه نمایید زیرا تمامی افرادی که مشغول فعالیت هستند دارای سابقه کاری بالا و درخشان می‌باشد تا به امروز تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت‌دهی مجموعه بار سنتر راضی بوده اند به‌همین خاطر ما روزبه‌روز در حال ارتقا دادن و پیشرفت خدمات اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز می‌باشیم.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار ونک

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار ونک حمل‌ و نقل لوازم خود را از تهران به سایر شهرهای اطراف انجام دهید تنها با پرداخت یک هزینه مناسب از یک اسباب کشی و باربری خوب برخوردار خواهید شد در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این مراحل را برایتان به روش‌های نوین انجام دهیم. همچنین شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات و سوال‌هایی که درباره اسباب‌کشی و باربری دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا از یک مشاوره رایگان از شرکت وانت‌بار ونک برخوردار شوید .

نکات دانستنی در باره خدمات اسباب کشی و باربری:

هر سوالی که درباره اسباب کشی، تعداد کارگران ارسالی حمل‌ و نقل لوازم سنگین و اطلاعات بیمه‌نامه باربری دارید می‌توانید از مشاوران ما بپرسید آن‌ها در کنار شما هستند تا به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز باشند پس شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به تیم بسپاری که در این زمینه دارای تخصص و حرفه می‌باشند. همچنین برای شما عزیزان خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد زیرا تنها با یک هزینه مناسب شما می‌توانید از این امکانات برخوردار شوید. دیگر لازم نیست که هزینه‌های گزافی را بابت اسباب‌کشی و باربری پرداخت کنید بلکه وانت‌بار ونک برای شما تخفیف‌های ۳۵%  خود را در نظر گرفته‌است .جمع‌آوری وسایل باید با اصول و قواعد خاص خود انجام شود به‌همین خاطر شما باید زمانی را برای انجام خدمات بسته‌بندی در نظر بگیرید اما اگر بخواهید به‌تنهایی این کار انجام دهید ممکن است این کار زمان‌بر باشد و دردسرهای زیادی را برای شما ایجاد کند. شما می‌توانید با سپردن کار به وانت‌بار ونک با ارسال تیم حرفه‌ای برای شما خدمات بسته‌بندی را از ما دریافت نمایید .بسته‌بندی تمامی لوازم منزل ،آشپزخانه، سرویس خواب، اتاق‌خواب و سرویس‌های منازل شما، جمع‌آوری ظروف شکستنی و اشیاء گران‌قیمت، را به ما بسپارید زیرا ما در این کار دارای فعالیت بالا می‌باشیم و اینکار را برای شما به‌آسانی انجام خواهیم داد .جمع‌آوری تمامی لوازم انجام می‌شود و در بسته‌بندی‌های مختلف با ابعاد مختلف برای شما قرار می‌گیرد .

چرا وانت‌بار ونک با برنامه ریزی اسباب کشی را انجام می دهد؟

اگر قصد جابه‌جایی لوازم سنگین را دارید شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار ونک از یک جابجایی مطمئن برخوردار شوید زیرا ما با استفاده از کارتن‌های چند لایه به شما این اطمینان را می‌دهیم که وسایل شما در حین جا به جایی صدمه‌ای نمی‌بینند و به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را به هر مقصدی که می‌خواهید جابه‌جا کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از خدمات مشاوره رایگانی که برای شما در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید. جهت انجام بسته‌بندی ایمن به شما توصیه می‌کنیم که از کارتن‌های چندلایه استفاده کنید اگر می‌خواهید این کارتن‌ها را در روز اسباب‌کشی در دسترس داشته باشید کافی‌ست از تجهیزات مجموعه وانت‌بار ونک برخوردار شد و تمامی تجهیزات بسته‌بندی خود را از این مجموعه دریافت نمایید این تجهیزات شامل وکیوم ها، نایلون‌های حباب دار ،سلفون ها ،بابل رپ، کارتن‌های رگال دار ،کارتن‌های چند لایه، است. وانت‌بار ونک برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهد نگران نباشید این اسباب‌کشی برای شما به‌راحتی انجام می‌شود زیرا ما برای شما با ارسال تیم‌های بسته‌بندی تیم‌های چیدمان سرعت بیشتری در انجام مراحل اسباب‌کشی ایجاد خواهیم کرد .بسته‌بندی برای شما عزیزان در روز تعیین‌شده انجام می‌شود با استفاده از یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق برای شما تمامی لوازم منزل را بسته‌بندی می‌کنیم. جابجای لوازم شکستنی ممکن است کمی حساس‌تر نسبت‌به وسایل دیگر باشد زیرا این وسایل باید با احتیاط بیشتری جابه‌جا شوند به‌ همین خاطر ما برای شما عزیزان این وسایل را با استفاده از نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم که دارای محافظت بیشتری می‌باشند و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم و در مابین آن‌ها از مقوا استفاده می‌کنیم تا خیالمان راحت باشد که در حین جابجایی در مسافت‌های طولانی در ماشین‌های وانت‌بار ونک صحیح‌ و سالم بماند بدون این‌که کوچک‌ترین ضربه‌ای به آن‌ها وارد شود به‌همین خاطر با رعایت نکات ایمنی و اصول ایمنی یک اسباب‌کشی ایمن را برای شما دوستان عزیز فراهم خواهیم کرد.

در اسباب کشی باید چه نکاتی را رعایت کنیم تا بار به سلامت به مقصد برسد؟

شما می‌توانید بار خود را با سلامت کامل در مقصد موردنظر از ما دریافت نمایید زیرا ما در این زمینه دارای تجربه بالا می‌باشیم و برای شما خدمات بسته‌بندی و جابه‌جایی وسایل را با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا انجام خواهیم داد. تمامی متدها را برای شما رعایت می‌کنیم تا وسایلتان به‌صورت حرفه‌ای بسته‌بندی شود پس‌از دریافت خدمات بسته‌بندی نوبت به انتقال بارها به ماشین وانت‌بار ونک می‌رسد که این کار توسط کارگران نیرومند و زبده ما انجام می‌شود. این کارگران داری توان نیروی بالا هستند و قابلیت جابه‌جایی لوازم سنگین و حمل‌ و نقل لوازم سنگین را دارند .پس با خیال راحت می‌توانید بدون کوچک‌ترین ضربه به وسایلتان وارد شود وسایل را به کارگران ما بسپارید وانت‌بار ونک برای مشتریان خود این بیمه‌نامه معتبر و در نظر گرفته‌است که شما می‌توانید جهت انجام خدمات حمل‌ و نقل و باربری از یک بیمه‌نامه معتبر بهره‌مند شوید.

لزوم بیمه‌نامه در اسباب‌کشی بسیار ضرورت دارد زیرا تمامی بار  شما باید با تضمین کامل به مقصد موردنظر ارسال شود. به‌همین خاطر ما با ارائه یک بیمه‌نامه معتبر که توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای مشتریان  وانت‌بار ونک صادر می‌شود به شما این اطمینان را می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی صدمه به بار شما وارد نشود.

شما می‌توانید برای جابجایی لوازم و اشیای گران‌قیمت از بیمه‌نامه بیشتری استفاده نمایید و سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید و همچنین با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم پس با خیال راحت می‌توانید با سپردن بار به افراد نیرومند و کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بار خود را با یک تضمین بالاتر و یک بیمه‌نامه معتبر به مقصد مورد نظر به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما دریافت نمایید .

وانت‌بار ونک در تمامی لحظات اسباب کشی در کنار شماست:

شما می‌توانید برای ترددهای خارج از شهر مجموعه ماشین‌های متنوع بار سنتر استفاده نمایید و اگر جابجایی برون‌شهری را دارید و قرار است در مسافت‌های طولانی رانندگی داشته‌باشیم ما به شما توصیه می‌کنیم که از دیگر ماشین‌های وانت‌بار ونک استفاده نمایید تا یک اسباب‌کشی ایمن‌تری را در کنار ما تجربه نمایید. به‌همین خاطر ما برای ایمنی بیشتر وسایل شما تمامی ماشین‌های باربری مجموعه بارسنتر را کف‌پوش و عایق‌بندی کرده‌ایم تا با خیال راحت در صورت ضربه و یا جابه‌جایی در مسافت‌های طولانی با شما به‌سلامت کامل به مقصد موردنظر ارسال شود. با رعایت نکات استاندارد و اصولی اسباب‌کشی خیالتان راحت باشد که لوازمتان در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نمی‌بیند. مجموعه وانت‌بار ونک برای این‌که این تضمین را به شما بدهد از کارتن‌های چندلایه مقاوم برای جابجای بارها استفاده می‌کند که می‌توانید این کارتن‌ها را در سایزهای مختلف از تیم بار سنتر دریافت نمایید. شما می‌توانید برای انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی خود به عالی‌ترین روش‌ها و متدهای روز دنیا یک اسباب‌کشی را در کنار تیم حرفه‌ای وانت‌بار ونک تجربه نمایید.

ما برای شما ترفندهای بسته‌بندی را همراه با رعایت نکات ایمنی انجام خواهیم داد تمامی لوازم شما را با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون و بسته‌بندی می‌کنیم تا خیالتان راحت باشد که در حین جابجایی در مسافت‌های طولانی و عبور از راهروها صدمه به بار شما وارد نمی‌شود اما به شما این اطمینان را می‌دهیم که با انتخابات وانت‌بار ونک در کنار تیم تخصصی ونک از یک اسباب‌کشی خوب و بی‌دردسر بهره‌مند خواهید شد .شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید به مجموعه باربری‌های بار سنتر و اتوبار های بار سنتر همچنین خدمات وانت‌بار و خدمات نیسان بار و بار سنتر و ارسال تجهیزات بسته‌بندی دسترسی داشته باشید و این خدمات را از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید. در کنار شما دوستان عزیز هستیم که یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص را برایتان با استفاده از تجهیزات مدرن انجام دهیم شما می‌توانید اگر در محدوده گلستان زندگی می‌کند از باربری ۲۰ متری گلستان  خدمات باربری خود را دریافت کنید تا از تخفیفات ویژه برخوردار شوید. همچنین باربری آیت‌الله کاشانی و باربری اسکندر زاده،و باربری علم و صنعت همچنین وانت‌بار میدان ملت خدمات باربری خود را دریافت کنید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار ونک بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار ونک استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار ونک کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند