اسباب کشی را با وانت‌بار نامجو با ماشین های مجهز امتحان کنید:

دیگر لازم نیست برای جابه‌جایی‌های بین‌شهری در مسافت‌های کوتاه و یا همچنین جابه‌جایی حمل و اثاثیه با حجم کم هزینه‌های زیاد اسباب‌کشی رو پرداخت کنید یا این‌که ماشین‌های گران اسباب‌کشی را رزرو نمایید بلکه مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن وانت‌بار نامجو برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی را آسان می‌کند. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار نامجو از ماشین‌های وانت‌بار ،نیسان بار این مجموعه برخوردار شوید و تنها با پرداخت یک هزینه مناسب بار خود را به مقصد موردنظر ارسال کنید.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

وانت بار نامجو

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

دیگر لازم نیست که جهت جابجایی بار ساعت‌ها وقت خود را بابت انتخاب نوع ماشین‌ها تلف کنید بلکه شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود تمامی خدمات اسباب‌کشی را با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب از وانت‌بار نامجو تحویل بگیرید .ما برای شما دوستان عزیز با در نظر گرفتن این ماشین‌ها حمل‌ونقل بین‌شهری را انجام خواهیم داد و به شما این اطمینان را می‌دهیم که بار شما به مقصد موردنظر بدون کوچک‌ترین صدمه ارسال شود. زیرا ماشین‌ها که مجموعه بار سنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اند از لحاظ فنی به‌صورت روزانه چک می‌شوند و عایق‌بندی شده هستند و قابلیت آن را دارند که بار را در مسافت‌های مختلف جابه‌جا کنند.ما از کف‌پوش ها برای ماشین‌ها استفاده کردیم تا در صورت بروز صدمه و خسارتی به وسایل شما وارد نشود شما می‌توانید برای انتخاب نوع ماشین باربری از مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. آن‌ها با توجه به حجم بار شما، نوع اسباب‌کشی و نوع بار شما به شما پیشنهاد می‌دهند که چه نوع ماشینی مناسب حمل‌ونقل و باربری برای شما دوستان عزیز می‌باشد .

بیمه نامه معتبر برای اسباب کشی به مشتریان ارائه خواهیم داد:

با تماس با ما یک مشاوره رایگان برخوردار شوید شما دوستان عزیز می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به یک شرکت معتبر بسپارید که برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌است. تمامی ماشین‌های حتی  برای حمل خرده بار از لحاظ بیمه تکمیل می‌باشند و شما می‌توانید با انتخاب بار سنتر از یک بیمه‌نامه رایگان برخوردار شوید. همچنین برای شما دوستان عزیز ۰ تا ۱۰۰ مراحل اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از روش‌های نوین انجام می‌دهیم و دیگر احتیاجی نیست با روش‌های سنتی اسباب‌کشی را انجام دهید بلکه شما با انتخاب بار سنتر می‌توانید از ماشین‌های مجهز و متنوع و همچنین تجهیزات بسته‌بندی مجهز برخوردار شوید تا مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را انجام دهید .

برای شما دوستان عزیز وانت‌بار نامجو را در محدوده نامجو قرار داده‌ایم که تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با استفاده از این وانت‌بار انجام دهیم و خدمات بسته‌بندی و باربری خود را با تخفیف‌های ۳۵% از بار سنتر تحویل بگیرید. شما در هر منطقه از تهران که قرار داشته باشید می‌توانید به مجموعه وانت‌بار و نیسان بارهای بار سنتر دسترسی داشته باشید.

حتی برای انجام اسباب‌کشی هایی با حجم بزرگ و در مسافت طولانی می‌توانید از دیگر ماشین‌های vip مجموعه بار سنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید. برای عزیزان در شمال، جنوب، شرق، غرب تهران شعبه‌های مختلفی را قرار دادیم که تمامی زیرمجموعه بار سنتر می‌باشند و شما می‌توانید با انتخاب هر شعبه از تخفیف‌های ویژه ما برخوردار شوید .منتظر تماس شما دوستان عزیز در هر ساعت از شبانه‌روز هستیم و شما می‌توانید با رزرو آنلاین نیز خدمات بسته‌بندی خود را رزرو نمایید.

قبل از اسباب کشی با وانت‌بار نامجو  تماس بگیرید:

مجموعه بار سنتر برای راحتی کار عزیزان یک سایت باربری را در نظر گرفته‌است که شما می‌توانید با مراجعه به سایت بار سنتر به‌صورت همه‌روزه رزرو آنلاین را  انجام دهید.شما دوستان عزیز می‌توانید روز موردنظر خود را تعیین کنید و خدمات اسباب‌کشی خود را انتخاب کنید و رزرو آنلاین را داشته باشید. عزیزانی که به اینترنت دسترسی نداشته باشند می‌توانند با تماس تلفنی با ما به نزدیک‌ترین شعبه محل زندگی خود متصل شوند و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را دریافت نمایند. همچنین برای شما دوستان عزیز تمامی این مراحل را با روش‌های نوین انجام می‌دهیم خیالتان راحت باشد که بسته‌بندی را برای شما به صورتی انجام می‌دهیم که بدون کوچک‌ترین آسیبی به بار شما وارد شود به مقصد موردنظر ارسال شود و بدون هیچ‌گونه محدودیت زمانی و مکانی برای شما حمل بار را انجام دهیم .وانت‌بار نامجو برای مشتریان خود حتی به‌صورت شبانه خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم بعضی اوقات مشتریان ما به‌صورت شبانه قرار است که حمل بار و یا جابه جایی جایی در مقصد کوتاه را داشته باشد احتیاجی نیست که در مسافت‌های کوتاه از ماشین‌های بزرگ باربری مثل :خاور ،و کامیونت، ایسوزو ، استفاده کنید بلکه شما می‌توانید با انتخاب ماشین مناسب وانت‌بار تمامی مراحل جابجایی و باربری خود را انجام دهید. تا هم در هزینه و هم در زمان خود صرفه‌جویی کرده باشید. وانت‌بار نامجو با ارائه بیش‌از چندین وانت‌بار مجهز و استاندارد به مشتریان خود در خدمت آن‌ها است تا تمامی مراحل باربری در مسافت‌های کوتاه و بین‌شهری و همچنین جابه‌جایی حمل اثاثیه سنگین را انجام دهد.

اسباب کشی حرفه ای را با بسته بندی مناسب از بارسنتر بخواهید:

بسته‌بندی کار تخصصی در اسباب‌کشی می‌باشد که حتی برای جابجایی یک لوازم کوچک در مسافت کوتاه احتیاج به بسته‌بندی آن لوازم دارید ما به شما توصیه می‌کنیم هیچ باری را بدون بسته‌بندی جابجا نکنید. وانت‌بار نامجو برای شما دوستان عزیز می‌توانند تمامی مراحل بسته‌بندی را انجام دهد زیرا ما دارای تجهیزات بسته‌بندی مدرن هستیم که می‌توانیم تمامی لوازم منزل را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی کنیم. به‌همین خاطر اگر قرار است وسیله کوچکی را حتی در مسافت کوتاه و بین‌شهری جابجا کنید توصیه ما این است که حتما ایمنی را رعایت کنید ما برای شما دوستان عزیز با رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات ایمنی بار را جابجا می‌کنیم تا با خیال راحت و با اطمینان کامل بار به مقصد موردنظر ارسال شود. به شما دوستان عزیز می‌توانید از تجهیزاتی مثل نایلون‌های حباب دار ،سلفون ها ،ضرب گیرها، کارتن‌های چند لایه، فوم ها، برای جابجایی وسایل خود استفاده کنید تا خیالتان راحت باشد تا در حین تردد در مسافت‌ها صدمه به بار شما وارد نمی‌شود. البته باید بدانید که وانت‌بار نامجو از ماشین‌های عایق‌بندی و کف‌پوش شده استفاده می‌کند تا برای جابجایی بار صدمه به بار وارد نشود . اگر قصد جابجایی بار به‌تنهایی را دارید و قرار است که خودتان مراحل بسته‌بندی را انجام دهید می‌توانید از تجهیزات بسته‌بندی و وانت‌بار نامجو استفاده نمایید و خدمات بسته‌بندی و باربری خود را به این مؤسسه بسپارید تا مراحل اسباب‌کشی و باربری را بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای برای شما دوستان عزیز در زمان تعیین‌شده همراه با پرسنل حرفه‌ای و کادر مجرب انجام دهیم.

وانت‌بار نامجو با ارسال بار به شهرستان  و چیدمان وسایل منزل در کنار شماست:

تمامی افرادی که برای شما جهت انجام خدمات بسته‌بندی و چیدمان ارسال می‌شوند آموزش‌های لازم را جهت باربری و اسباب‌کشی دیده‌اند و دارای چندین سال سابقه کاری می‌باشد خیالتان راحت باشد که با انتخاب وانت‌بار نامجو شما می‌توانید از خدمات باربری حرفه‌ای بهره‌مند شوید. زیرا تمامی کارکنانی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند خود را در برابر وسایل شما مسئول می‌دانند و با دلسوزی تمام بار را برای شما بسته‌بندی و چیدمان خواهند کرد. یکی دیگر از تفاوت‌های مجموعه بار سنتر با دیگر باربری‌های سطح شهر تهران ارسال تیم‌های چیدمان می‌باشد تیم‌های چیدمان به شما کمک می‌کند که حمل اثاثیه منزل و سنگین را به تنهایی انجام ندهید و  آن ها بار را به مقصد موردنظر با ایمنی کامل ارسال میکنند. همچنین برای شما چیدمان و دکوراسیون منزل را انجام می‌دهند با استفاده از علم و دانشی که در اختیار دارند نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را برایتان انجام می‌دهند و آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند که وسایل را در جای موردنظر قرار دهید . وسایل چیدمان شده در جعبه‌ها را برای شما آن باکس می‌کنند و در محل مورد نظر طبق سلیقه مشتریان چیدمان خواهند کرد با ارائه تیم چیدمان ما در روند اسباب‌کشی سرعت بیشتری بخشیدیم تا خدمات باربری را برای شما دوستان عزیز راحت‌تر کنیم وانت‌بار نامجو در خدمت شما دوستان عزیز برای ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی می‌باشد که شما می‌توانید جهت رزرو تیم‌های چیدمان و بسته‌بندی مراحل اسباب‌کشی خود را با روش‌های حرفه‌ای از ما دریافت نمایید. منتظر تماس شما دوستان عزیز در مرا در تمامی مراحل اسباب‌کشی هستیم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم.

مجموعه وانت بار های بارسنتر در تهران شامل موارد زیر می باشد:

  1. وانت بار نظام اباد
  2. وانت بار میدان امام حسین
  3. وانت بار تکاوران
  4. وانت بار سراج
  5. وانت بار حکیمیه

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار نامجو بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار نامجو استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار نامجو کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند