اسباب کشی مدرن را از وانت‌بار مسعودیه  دریافت کنید:

این روزها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و خدمات متنوعه باربری و اسباب‌کشی، کارهای اسباب‌کشی و مراحل اسباب‌کشی را برای شما آسان کرده‌ایم شما می‌توانید با انتخاب یک باربری معتبر و مطمئن تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به افراد کاردان بسپارید که برای این کار می توانید از وانت‌بار مسعودیه که در محدوده مسعودیه قرار دارد کمک بگیرید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

وانت‌بار مسعودیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی از ۰ تا ۱۰۰ را انجام می‌دهد و شما با خیال راحت می‌توانید فقط با نگاه کردن به این مراحل تمامی اسباب‌کشی خود را انجام دهید. لازم نیست که شما دست به سیاه و سفید بزنید بلکه ما برای شما دوستان عزیز با ارسال پرسنل حرفه‌ای تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام خواهیم داد. وانت‌بار مسعودیه آماده‌است و تمامی این خدمات را برای شما دوستان عزیز با روش‌های ویژه و استاندارد انجام می دهد شما می‌توانید تمامی این مراحل را با هزینه‌های مناسب از ما دریافت نمایید. با توجه به شرایط اقتصادی این روزها مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش داده‌است و شما می‌توانید با قیمت مناسب خدمات اسباب‌کشی را از شرکت معتبر دریافت نمایید.البته باید به این صورت باشد که تنها معیار شما از انتخاب شرکت‌های باربری هزینه‌ها نباشد زیرا شما باید شرکتی را انتخاب کنید که کیفیت کار را برای شما دوستان عزیز در نظر بگیرد. ارائه با کیفیت‌ترین کارها خدمات باربری توسط افراد حرفه‌ای انجام می‌شود و با دلسوزی تمام بدونه که بار شما کوچک‌ترین صدمه‌ای ببیند و آسیب ببیند و به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد. شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خدمات باربری و اسباب‌کشی را از تیم حرفه‌ای بار سنتر با تخفیف‌های ۳۵٪ و تا سقف تخفیف ۴۹٪ است.

مراحل اسباب کشی با نیرو های حرفه ای و تجهیزات استاندارد:

حمل بار برای شما دوستان عزیز توسط وانت‌بار مسعودیه انجام می‌شود و شما می‌توانید برای جابجایی خرده‌ بار از ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار استفاده نمایید که تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با استفاده از این ماشین‌ها انجام دهید. همچنین ما برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از روش‌های بیشتر انجام می‌دهیم و دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی این کار را انجام دهید بلکه ما برای شما با استانداردها و اصول های باربری و اسباب‌کشی تمامی مراحل اسباب‌کشی شما انجام می‌دهیم. بعضی اوقات قرار است خرده‌ بار را در مسافت‌های کوتاه جابجا کنید یا قصد انتقال وسایل از آپارتمان خود به جای دیگری دارید همچنین حمل‌ و نقل میزهای اداری ،میزهای کنفرانس، تردمیل، گاوصندوق، را می‌توانید با وانت‌بار مسعودیه انجام دهید.

با انتخاب وانت‌بار مسعودیه شما می‌توانید از تخفیف‌های ۳۵٪ این مجموعه نیز بهره‌مند شوید تمامی این ماشین ها مجهز هستند و استاندارد هستند پس با خیال راحت می‌توانید بار را جابجا کنید. بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما برسند زیرا ما به‌صورت عایق‌بندی شده ماشین‌ها را قرار داده‌ایم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز با ماشین‌های متنوع انجام خواهیم داد.

شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با انواع و اقسام ماشین‌هایی که مجموعه بار سنتر در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد انجام دهید. ما برای راحتی کار شما و دوستان عزیز برای حمل‌ و نقل از وانت‌بار مسعودیه استفاده می‌کنیم و تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با این ماشین‌ها نیز می‌توانید انجام دهید. اما در صورت اسباب‌کشی های بزرگ‌تر احتیاج به ماشین‌های بزرگ‌تری دارید هر چه حجم بار شما بیشتر باشد مسلماً ماشین‌هایی با حجم بیشتری می‌خواهد که بارسنتر این ماشین‌ها را نیز در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد.

تجهیزات بسته بندی وانت‌بار مسعودیه ایمنی در اسباب کشی را بالا می برد:

وانت‌بار مسعودیه با در نظر گرفتن پرسنل حرفه‌ای و کادر حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد. دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را به دنبال کارتن ها و ماشین های باربری صرف کنید روش سنتی را کنار بگذارید بلکه ما برای شما دوستان عزیز اسباب‌کشی را با استفاده از روش‌های روز دنیا انجام می‌دهیم هم چنین تجهیزاتی که در اختیار داریم بسیار مدرن هستند و شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با این تجهیزات از ما دریافت نمایید.حمل بار خود را به افراد کاردانی بسپارید که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند آن‌ها برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم منزل را نیز بسته‌بندی می‌کنند‌ بسته‌بندی حتما باید در اسباب‌کشی انجام شود تا از صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری شود به‌همین خاطر مجموعه بارسنتر با ارسال تیم بسته‌بندی حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی خواهد کرد. کافی‌ست با ما تماس بگیرید و نوبت مورد نظر توسط تیم بارسنتر از ما دریافت نمایید و در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا با ارسال تیم بسته‌بندی حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات مثل:

 • کارتون‌های چند لایه
 • وکیوم 
 • نایلون حبابدار
 • بابل رپ
 • سلفون
 • ضرب گیر

برای شما ۰ تا ۱۰۰ مراحل بسته‌بندی و اسباب‌کشی را انجام دهیم با انتخاب ماشین موردنظر وانت‌بار مسعودیه شما می‌توانید از هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی دور بمانید. و تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با استفاده از هزینه‌های مناسب باربری و اسباب‌کشی از ما دریافت نمایید.تمامی هزینه‌ها برای شما زیر نظر اتحادیه باربری در نظر گرفته‌شده است و شما می‌توانید تمامی هزینه‌های باربری و اسباب‌کشی خود را با قیمت‌های مناسب از ما دریافت نمایید.

برای انجام اسباب کشی یک شرکت معتبر با سابقه بالا کاری را انتخاب کنید:

برای داشتن یک اسباب‌کشی خوب اولین گزینه‌ای که مورد توجه قرار می‌گیرد بسته‌بندی لوازم می‌باشد زیرا اگر لوازم شما به‌درستی بسته‌بندی نشده باشند در حین جابه‌جایی صدمه می‌بینند به‌همین خاطر ما برای شما دوستان عزیز یک بسته‌بندی مناسب را انجام می‌دهیم تا خیالتان راحت باشد که بار شما صدمه نمی‌بیند.شما می‌توانید با ایمنی کامل حتی در مسافت‌های طولانی بار و وسایل را جابجا کنید. انتخاب وانت‌بار مسعودیه به شما کمک می‌کند که تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با یک ماشین مطمئن انجام دهید انتخاب ماشین در اسباب‌کشی بسیار تأثیرگذار می‌باشد به‌همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم که هنگام انتخاب ماشین باربری خود از مشاوران ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.زیرا شما باید ماشین را انتخاب کنید که از لحاظ مقاومت و از لحاظ ایمنی بار را برای شما به‌صورت اصولی جابه‌جا کنند وانت‌بار مسعودیه با عایق‌بندی کردن ماشین‌ها و کف‌پوش کردن ماشین‌ها برای شما تمامی این مراحل را انجام می‌دهد. دیگر نگران صدمه دیدن ماشین‌های خود در حین جابجایی و باربری نباشید زیرا ما برای شما دوستان عزیز تمامی ماشین‌ها را عایق‌بندی و کف‌پوش قرار داده‌ایم تا هنگام چیدمان بار در ماشین‌های باربری صدمه به بار شما وارد نشود. با انتخاب وانت‌بار مسعودیه شما می‌توانید هر نوع وسیله‌ای را که قصد جابجایی و اسباب‌کشی آن را دارید از ما دریافت نمایید ما برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل باربری و اسباب‌کشی را با استفاده از روش‌های باربری به صورت مدرن انجام می‌دهیم که خیالتان راحت باشد در حین جابه‌جایی صدمه به بار شما وارد نشود.

وانت‌بار مسعودیه انتخاب متفاوت همراه با دسترسی آسان:

پس با خیال راحت می‌توانید بار را به وانت‌بار مسعودیه بسپارید و در هر کجای کشور که می‌خواهید بار را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید. برای جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه بهترین انتخاب وانت‌بار مسعودیه می‌باشد زیرا هم در زمان خود صرفه‌جویی کرده‌اید و هم بار و با سرعت بیشتری به مقصد خواهید رساند. شما می‌توانید در هزینه‌های خود با انتخاب وانت‌بار مسعودیه صرفه‌جوئی کنید برای انتخاب این ماشین‌ها کافی است با شما را که در بالا در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر در روز موردنظر تعیین نمایید .حمل بار توسط افراد کاردان صورت می‌گیرد پس نگران صدمه دیدن و آسیب دیدن و یا شکستن وسایلتان نباشید: اول این‌که وسایل شما  در وانت‌بار مسعودیه بیمه هستند دوم این‌که تمامی کارگران وانت‌بار مسعودیه خود را در برابر وسایل شما مسئول می‌دانند به‌همین خاطر با خیال راحت می‌توانید یک اسباب‌کشی بی‌نقص همراه با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب همچنین در کنار تیم حرفه‌ای و خوش‌برخورد و پرسنلی خوش‌برخورد و انجام دهید. بدون که از سختی‌های اسباب‌کشی خبر داشته باشید یک اسباب‌کشی آسان را از تیم حرفه‌ای وانت‌بار مسعودیه دریافت نمایید با شعبه های مختلف بارسنتر در ارتباط باشید و نزدیک ترین باربری و اتوبار را به محل زندگی خود انتخاب نمایید.در کنار شما هستیم تا اسباب کشی متفاوت را با ما تجربه کنید.

شعبه های قابل دسترس:

 1. وانت بار نظام اباد
 2. وانت بار سراج
 3. وانت بار نامجو
 4. وانت بار صفا
 5. وانت بار تکاوران

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار مسعودیه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار مسعودیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار مسعودیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند