خدمات باربری و اسباب کشی را به وانت‌بار مجیدیه بسپارید:

اگر زمان اسباب‌کشی تان فرارسیده‌است ما به شما وانت‌بار مجیدیه را پیشنهاد می‌کنیم وانت‌بار مجیدی طی چندین سال سابقه کاری درخشان خود توانسته‌است رضایت مشتریان را جلب نماید به‌همین خاطر با ارائه بهترین خدمات اسباب‌کشی و تجهیزات مدرن بسته‌بندی در کنار شما دوستان عزیز است و تمامی این خدمات را برایتان به‌درستی انجام می دهد.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

وانت‌بار مجیدیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

وانت‌بار مجیدیه به‌صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت می‌باشد شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید وسایل خود را به ما بسپارید تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان باشیم و وسایل شمار از تهران به مقصد که بخواهید جابه‌جا کنیم.

خدماتی متفاوت تنها با انتخاب مجموعه بارسنتر:

وانت‌بار مجیدیه با ارائه خدمات نوین و متفاوت نسبت‌به سایر وانت‌بارها و باربری‌های سطح شهر متفاوت می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مجیدیه از این خدمات بهره‌مند شوید. این خدمات شامل موارد زیر می‌باشد :

  1. بسته‌بندی به‌صورت حرفه‌ای توسط تیم حرفه‌ای
  2. چیدمان منازل شما با دکوراسیون جدید و ویژه
  3. نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی شما توسط نیروهای ما
  4. رانندگان حرفه‌ای و آموزش‌دیده که مسلط به جاده هستند
  5. تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
  6. تجهیزات vip اسباب‌کشی
  7. کارگران زبده و ماهر با دلسوزی تمام پار شمار جابه‌جا می‌کنند
  8. بیمه‌نامه و بارنامه معتبر دولتی که توسط مدیریت مجموعه بار سنتر صادر می‌شود

شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مجیدیه از این خدمات نیز بهره‌مند شوید ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را به نحو احسن برایتان انجام دهیم پس تلفن را بردارید و با یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا با کارشناسان ما یک مشاوره رایگان را تجربه نمایید. ما منتظر تماس‌های شما دوستان عزیز می‌باشیم وانت‌بار مجیدیه دارای پرسنل حرفه‌ای و تیم‌های آموزش‌دیده می‌باشد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مجیدیه با افرادی کاردان و کاربلد مراحل اسباب‌کشی خود را انجام دهید.

پرسنلی حرفه ای و آموزش دیده با انتخاب وانت‌بار مجیدیه:

تمامی افرادی که در مجموعه بارسنتر مشغول به فعالیت هستند به‌صورت ماهر و حرفه‌ای عمل می‌کنند آن‌ها در برابر وسایل شما مسئول هستند به‌همین خاطر به سلامت وسایل شما اهمیت می‌دهند. ما برای شما بسته‌بندی دقیق و منظم را در نظر گرفته‌ایم که با بسته‌بندی درست و منظم می‌توانید به این خدمات دسترسی داشته باشید وانت‌بار مجیدیه می‌تواند تمامی مراحل اسباب‌کشی شما را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهد. با بسته‌بندی و تجهیزات مدرنی که مجموعه بار سنتر برای لوازم شما دوستان در نظر گرفته‌است از صفر تا صد اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید خدمات بسته‌بندی خود را به ما بسپارید تا با استفاده از کارتن‌های چند لایه تمامی وسایل شما را بسته‌بندی، و با استفاده از چسب‌های نواری آن‌ها را برایتان ببندیم، همچنین ما می‌توانیم این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم وانت‌بار مجیدیه حمل بار در محدوده مجیدیه را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد همچنین خدمات تخلیه و بارگیری و بسته‌بندی ،همچنین چیدمان منازل را برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ارائه می‌دهد.

قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری می باشد:

تمامی قیمت‌های ما زیر نظر اتحادیه باربری می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مجیدیه با پرداخت هزینه مناسب تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را بدون هیچ دخالتی انجام دهید .اما برای شما دوستان عزیز خدمات متفاوتی را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب باربری مجیدیه این خدمات را دریافت نمایید باید دقت داشته باشید که هزینه‌های اسباب‌کشی به عوامل زیادی بستگی دارد و هزینه‌ها در اسباب‌کشی به‌صورت یکنواخت از مشتریان دریافت نمی‌شود .زیرا مراحل اسباب‌کشی هر مشتری با مشتری دیگر متفاوت است ممکن است بعضی‌ها بخواهند اسباب‌کشی یک آپارتمان کوچک را انجام دهند یا بعضی‌ها قرار است اسباب‌کشی ادارات را انجام دهند. پس این دو با هم بسیار متفاوت می‌باشد شما می‌توانید برای دریافت قیمت‌های دقیق باربری و اسباب‌کشی با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری به شما دوستان عزیز بدهند. اما باید در نظر داشته باشید هزینه‌هایی که مجموعه باربری بار سنتر برای شما در نظر گرفته‌است به‌صورت منصفانه می‌باشد پس نگران نباشید ما این هزینه‌ها را به‌صورت منصفانه از شما دریافت خواهیم کرد .هزینه‌ای که توسط کارشناسان ما با شما قرارداد بسته می‌شود در نهایت از شما دریافت می‌شود این هزینه افزایش پیدا می‌کند نه کاهش پس توجه داشته باشید که به سوالات مشاوران ما پاسخ دهید تا آن‌ها قیمت نهایی را برای شما دوستان عزیز در نظر بگیرند. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از یک مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر در کنار شما دوستان عزیز می‌باشد تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهد.برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا آن‌ها با استفاده از اطلاعاتی که از شما دریافت می‌کنند قیمت ثابت اسباب‌کشی را به شما پیشنهاد دهند و قیمت‌ها در باربری‌ها و وانت‌بارها به‌صورت یکسان نمی‌باشد و این بستگی به نوع اسباب‌کشی، مقدار بار شما، و استفاده از تیم‌های مخصوصی که بار سنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است دارد. به‌همین خاطر نمی‌شود قیمت ثابتی را برایشان در نظر گرفت و ماشین‌های حمل بار وانت‌بار مجیدیه همگی عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند. تا در صورت بروز هرگونه مشکل صدمه به وسایل شما وارد نشود همچنین ما برای شما دوستان عزیز بیمه‌نامه و بارنامه دولتی را در نظر گرفته ایم. بدون در دست داشتن بارنامه دولتی امکان صدور جابه‌جایی‌های برون شهری وجود ندارد اما وقتی‌که بارنامه را در دست داشته باشی  مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد. این شرکت حمل‌ونقل در داخل کشور بسیار طرف‌دار دارد به‌همین خاطر تمامی مشتریان ما از تمامی خدماتی که برای آن‌ها ارائه می‌دهیم بسیار راضی می‌باشند. پس شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مجیدیه تمامی بار خود را جابجا کنید.

چیدمان منزل خود را به تیم حرفه ای چیدمان وانت‌بار مجیدیه بسپارید:

خدمات چیدمان برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود اگر لوازم سنگین را قرار است جابه‌جا کنیم و جابجای آن‌ها به‌تنهایی برای شما کار سخت می‌باشد شما می‌توانید از تیم چیدمان حرفه‌ای وانت‌بار مجیدی استفاده کنید این تیم در کنار شما هستند و تمامی خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهد. ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را برایتان به‌درستی انجام دهیم باز کردن تمامی وسایل از جعبه‌ها ،جاگذاری تمامی وسایل در جای مورد نظر ،جاگذاری وسایل سنگین و جابه‌جایی آن ،نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی مانند یخچال و لباس‌شویی، تلویزیون و دیگر لوازم برقی، دکوراسیون منزل شما، طبق سلیقه و دلخواه شما فمی‌تواند کمک‌هایی باشند که با رزرو تیم چیدمان می‌توانیم در روز اسباب‌کشی برایتان انجام دهیم. ما روز به‌ روز در حال توسعه خدمات باربری و اسباب‌کشی برای مشتریان می‌باشیم به‌همین خاطر تمامی مشتریان ما از خدماتی که برایشان ارائه می‌دهیم و راضی و خشنود هستند و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مجیدیه این خدمات را از ما دریافت نمایید. عزیزانی که در محدوده مجیدیه مشغول به زندگی هستند می‌توانند تنها با یک تماس تلفنی تمامی مراحل باربری اسباب‌کشی و بسته‌بندی و دیگر خدمات اسباب‌کشی را به ما بسپارند.

از صفر تا صد را برایشان انجام دهیم پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید و بدون هیچ اتلاف وقت در محل موردنظر حضور پیدا می‌کنیم تا وسایل شما را برایتان جابجا کنیم شما می‌توانید با یکی از شماره‌ای که در بالا صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت و تاریخ و زمان اسباب‌کشی خود را مشخص نمایید.

تمامی مراحل چیدمان منزل شما را برایتان انجام می‌دهیم تیم حرفه‌ای که پرسنل باربری بار سنتر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است همگی آموزش‌های لازم را جهت چیدمان بسته‌بندی باربری دیدند پس نگران و حساسیت شما به وسایل را درک میکنیم  زیرا ما با دقت کافی تمامی این لوازم را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنیم و درجای موردنظر قرار می‌دهیم همچنین شما می‌توانید از سلیقه ما برای چیدمان منزل خود استفاده کنید. ما به سلیقه شما احترام می‌گذاریم و وسایل را طبق دلخواه شما چیدمان خواهیم کرد اما باید در نظر داشته باشید که تیمی که برای شما ارسال می‌کنیم دارای چندین سال سابقه کاری می‌باشند و در امر دکوراسیون افرادی حرفه‌ای می‌باشند و می‌توانند به تمامی لوازم منزل شما را با دکوراسیونی بی‌نظیر انجام دهند .همچنین ما برای دسترسی راحت و سریع شما دوستان عزیز در قسمت‌های مختلف تهران شعبه‌های مختلفی را برایتان در نظر گرفته‌ایم عزیزان که در محدوده تهران‌نو زندگی می‌کنند می‌توانند به وانت‌بار تهران نو دسترسی داشته باشند و خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به این وانت‌بار بسپارند تا در کوتاه‌ترین زمان برای شما تیم حرفه‌ای را ارسال نماییم.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار مجیدیه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار مجیدیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار مجیدیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند