وانت‌بار قیطریه با برنامه ریزی در روز اسباب کشی در منزل های شما حضور پیدا می کند:

چگونه یک اسباب‌کشی راحت و مناسب داشته‌باشیم? اسباب‌کشی کار اصولی و حرفه‌ای می‌باشد که حتما و حتما باید با ایمنی کامل انجام شود هنگام اثاث‌کشی باید به نکاتی توجه کنیم که باعث جلوگیری از صدمه دیدن وسایل شما شود. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار قیطریه تمامی ترفندهای یک اسباب‌کشی راحت را به این شرکت بسپارید و از یک اسباب‌کشی بی‌دردسر و بی‌دغدغه بهره‌مند شوید. اسباب‌کشی به‌ تنهایی کار سخت و طاقت‌فرسا می‌باشد و ممکن است که در طول زمان اسباب‌کشی برای حمل و جابجایی اثاثیه خود به مشکل بر بخورید به‌همین خاطر ما با یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق برای شما با ارسال وانت‌بار قیطریه کارگران حرفه‌ای را ارسال می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهید.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار قیطریه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اسباب‌کشی غیراصولی ممکن است به شما و وسایلتان صدمه برسد به‌همین خاطر شما باید تیمی را انتخاب کنید که دارای تجربه و مهارت کافی می‌باشد وانت‌بار قیطریه برای شما دوستان عزیز با ارسال افراد با سابقه و کاردان یک اسباب‌کشی خوب را به شما هدیه می‌دهد. ما یک برنامه‌ریزی خاص برای شما عزیزان در نظر می‌گیریم که خدمات اسباب‌کشی و باربری را در آن انجام خواهیم داد. قبل‌از شروع به ریختن وسایل به بیرون از منزل باید به این توجه کنید که وسایل را بسته‌بندی کنید بدونه این‌که وسایل بسته‌بندی نشود اسباب‌کشی را انجام ندهیم. زیرا این کار به وسایل شما صدمه می‌رساند به‌همین خاطر ما برای جلوگیری از صدمه دیدن وسایلتان تیم بسته‌بندی را در اختیار مشتریان خود قرار داده‌ایم.

کارتن های اسباب کشی را از بارسنتر با ایمنی بالا دریافت نمایید:

وانت‌بار قیطریه برای شما دوستان عزیز قبل‌ از شروع اسباب‌کشی تیم بسته‌بند را ارسال می‌کند تا تمامی لوازم مثل لوازم آشپزخانه و سرویس خواب ، فرش، مبلمان، پرده منازل ،گیاهان و گلدان‌ها، را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم و این کار را در یک زمان مشخص انجام می‌دهیم که از اتلاف وقت جلوگیری کنیم .کارگران در زمانی که برای شما و برنامه‌ ریزی شده است در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنم و خدمات بسته‌بندی و باربری را برای شما در ساعت مشخص‌شده انجام می‌دهیم. وانت‌بار قیطریه برای شما دوستان عزیز از فشار و استرس روزهای اسباب‌کشی کم می‌کند زیرا با ارسال کارگران حرفه‌ای و نیرومند یک اسباب‌کشی راحت را می‌توانید در کنار تیم حرفه‌ای ما تجربه کنید. اما توصیه ما به شما این است که اسباب‌کشی را به روزهای آخر موکول نکنید بلکه وسایل را برای خودتان بسته‌بندی کنید و وسایل شکستنی را از دیگر وسایل جدا کنید. سرویس خواب‌ها را مرتب و دسته‌بندی کنید تا هنگام جابجایی و بسته‌بندی لوازم سردرگم نشوید. به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی وانت‌بار قیطریه خدمات جابجایی و باربری خود را به‌صورت دسته‌بندی شده از ما دریافت نمایید .ما در کنار شما عزیزان هستیم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم پس نگران نباشید ما برای شما کارتن اسباب‌کشی را نیز تهیه می‌کنیم کارتن‌های مقاوم و چندلایه را می‌تواند از وانت‌بار قیطریه دریافت نمایید تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهید .

با انتخاب شرکت معتبر وانت‌بار قیطریه نگران صدمه دیدن به وسایل حود نباشید:

وانت‌بار قیطریه برای شما عزیزان با تهیه کارتن‌های مناسب باربری در ابعاد های مختلف چیدمان وسایل را آسان می‌کند. شما می‌توانید با انتخاب انواع کارتن‌های باربری وانت‌بار قیطریه ایمنی وسایل خود را تضمین کنید. چیدمان وسایل شما در این کارتن‌ها انجام می‌شود و به وسیله چسب های نواری کارتن‌ها را می‌بندیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای به وسایلتان وارد نشود. وانت‌بار قیطریه برای شما دوستان عزیز همچنین تجهیزات بسته‌بندی دیگری را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید از این تجهیزات بهره‌مند شوید. هنگام جابه‌جایی لوازم خیالتان راحت باشد که لوازم شما توسط تیم بسته‌بندی وانت‌بار قیطریه با ایمنی کامل جابجا می‌شود زیرا ما قبل از تکان دادن وسایل کاملاً از ایمنی آن‌ها مطمئنی می شویم و بعد توسط کارگران نیرومند خود آن‌ها را به ماشین‌های باربری انتقال خواهیم داد. وانت‌بار قیطریه برای شما دوستان عزیز جابجایی لوازم منزل را با استفاده از ایمنی بالا انجام می‌دهد تا از صدمه دیدن و شکستن لوازم جلوگیری کند. البته ما لوازم شکستنی را برای شما دوستان عزیز با محدودیت‌های بیشتری جابه‌جا می‌کنیم و با خیال راحت می‌توانید لوازم شکستنی خود را به وانت‌بار قیطریه بسپارید زیرا چیدمان این وسایل را در ماشین‌های باربری به طوری قرار می‌دهیم که با ایمنی کامل و پوشش بالا جابجا شود .

تمامی ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار این مجموعه و دیگر ماشین‌های باربری ما به‌صورت کف پوش شده و عایق‌بندی شده هستند و شما می‌توانید با خیال راحت جابه‌جایی بار را توسط ماشین‌های مطمئن روباز و سرپوشیده وانت‌بار قیطریه انجام دهید تا مطمئن باشید که در حین جابه‌جایی صدمه‌ای به وسایلتان وارد نمی‌شود .

جا به جایی بار در مسافت های طولانی با احتیاط بیشتری انجام می شود:

ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی این مراحل را با روش‌ها و شیوه‌های نوین برای شما دوستان  گرامی انجام دهیم و حمل بار را به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بسپارید و با خیال راحت اسباب‌کشی را با ترفندهای ویژه از ما دریافت نمایید. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار قیطریه تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به تیمی کاردان بسپارید همچنین ما برای شما جابجایی لوازم منزل را از تهران به هر مقصدی که شما بخواهید انجام خواهیم داد .حمل بار خارج از شهر احتیاج به تجهیزات بیشتری دارد زیرا قرار است بار شما در مسافت‌های طولانی‌تری جا به‌ جا شود و در حین این مسافت طولانی ممکن است صدمه به بار شما وارد شود. ما برای جلوگیری از این کار یک بیمه‌نامه معتبر را برایتان در نظر گرفتیم که شما می‌توانید با خیال راحت حمل و جابجایی بار خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید انجام دهید بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود .وانت‌بار قیطریه برای شما دوستان عزیز این تضمین را می‌دهد که یک بیمه‌نامه معتبر که سقف آن را می‌توانید توسط مدیریت مجموعه بار سنتر کاهش و افزایش دهید را در هنگام اسباب‌کشی به شما تحویل می‌دهد و تا زمانی‌که وسایل شما در ماشین‌های وانت‌بار قیطریه قرار دارد از تمامی لوازم شما محافظت‌شده و  لوازم شما بیمه می‌باشد.وانت‌بار قیطریه برای شما عزیزان حمل‌ونقل در مسافت‌های طولانی انجام می‌دهد شما می‌توانید با ارسال بار به هر شهرستان اطراف جابه‌جایی را انجام دهید. مسلماً اسباب‌کشی هایی که برون‌شهری هستند متفاوت‌تر است نسبت‌به جابه‌جایی لوازم کوچک می‌باشد به‌همین خاطر باید با دقت بیشتری انجام شود ما به شما توصیه می‌کنیم که با انتخاب وانت‌بار قیطریه لوازم خود را از تهران به هر جایی‌که می‌خواهید بدون استرس جا به جا کنید. رانندگان بارسنتر تجربه و سابقه کاری بالا می‌باشد و با خیال راحت بار را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنند از تهران به هر شهرستانی که بخواهید برای شما جابه‌جایی را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید با خیال آسوده بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به بارتان وارد شود بار را در مسافت‌های موردنظر  با ایمنی بالا جابجا کنید.

وانت‌بار قیطریه چه خدماتی را در اسباب کشی  مشتریان ارائه می دهد؟ 

شما می‌توانید با انتخاب این وانت‌بار خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با روش‌ها و متدهای روز دنیا از ما دریافت نمایید. بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود برای شما حمل‌ و نقل و جابه‌جایی را انجام خواهیم داد. همچنین انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی به‌صورت حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌شده است که با خیال راحت می‌توانید بار خود را به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بسپارید. منتظر تماس شما دوستان در ایام تعطیل هفته هفت روز هفته هستیم در سرتاسر تهران می‌توان شعبه های مختلف بار سنتر را از ما دریافت نمایید. شعبه‌های خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما در نظر گرفته‌ایم:

  1. حمل خرده بار
  2.  بسته‌بندی وسایل منزل
  3. جابجایی لوازم سنگین
  4. نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی
  5. ارسال کارگران حرفه‌ای
  6. ارسال تیم بسته‌بندی
  7. خدمات vip چیدمان

را می‌توانید از وانت‌بار قیطریه دریافت نمایید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید در شعبه‌های مختلف در سرتاسر تهران خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید. برای انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی و حمل خرده بار می‌توانید از مجموعه وانت‌بارهای بار سنتر استفاده نمایید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این مجموعه‌ بسپارید این مجموعه شامل موارد زیر می‌باشد :

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار قیطریه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار قیطریه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار قیطریه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند