وانت‌بار صفا خدمتی جدید در اسباب کشی:

بهترین متخصص در امور اسباب کشی با ارائه خدمات عالی و بی‌نظیر همچنین کیفیت کاری بالا و داشتن چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و باربری وانت‌بار صفا می‌باشد. که شما می‌توانید با انتخاب این وانت‌بار تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با قیمت‌های مناسب و کیفیت بالا انجام دهید. کیفیت کار را در راستای خود قرار داده‌ایم تا به مشتریان خود خدمات متفاوت را ارائه دهیم ارسال بار از تهران به شهرستان‌های اطراف و مسافت‌های بین‌شهری برای شما دوستان عزیز توسط وانت‌بار صفا انجام می‌شود.

۵/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت‌بار صفا

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

بارسنتر سریع‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات باربری و اسباب‌کشی همچنین مجهزترین ماشین‌های باربری در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم. اما این تنها خدماتی نیست که وانت‌بار صفا برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است بلکه ما برای شما با ارسال تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌ها چیدمان مدرن‌ترین اسباب‌کشی و جابجایی را انجام می‌دهیم بار سنتر دارای کادری متخصص می‌باشد که وسایل منزل شما را بسته‌بندی و به مقصد مورد نظر ارسال خواهد کرد. وانت‌بار صفا با داشتن چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و باربری به شما عزیزان تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را با هزینه‌ها و قیمت‌های مناسب انجام خواهیم داد.

تفاوت بسته بندی وانت‌بار صفا با دیگر شرکت ها در چیست؟

بسته‌بندی حرفه‌ای با کارتن‌های چند لایه همچنین تجهیزات مدرن بسته‌بندی انجام می‌شود و شما می‌توانید با پرسنل صبور و خوش‌اخلاق بارسنتر بار موردنظر را به مقصد موردنظر جابجا نمایید.وانت‌بار صفا در این زمینه در کنار شما دوستان عزیز است تا تمامی این مراحل را برای شما با تخفیف‌های ۳۵٪ همراه با کارکنان حرفه‌ای و نیرومند انجام دهد.منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم خدمات متفاوت باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز با وانت‌بار صفا انجام می‌شود و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار صفا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.ما با بهترین قیمت‌ها و مناسب‌ترین قیمت‌ها که زیر تعرفه اتحادیه باربری می‌باشد برای شما حمل‌ونقل باربری را انجام می‌دهیم هم چنین برای شما یک بیمه باربری معتبر را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار صفا از یک بیمه‌نامه معتبر در زمان اسباب‌کشی خود بهره‌مند شوید. تمامی بار شما بیمه می‌باشد و در صورت بروز هرگونه خسارت و مشکل خسارات وارد شده برای شما دوستان عزیز توسط شرکت‌های بیمه پرداخت خواهد شد. البته با انتخاب وانت‌بار صفا تمامی کارگران خود را در برابر وسایل شما مسئول می‌دانند و موظف هستند که بار شما را به‌سلامت به مقصد برساند به‌همین خاطر با رعایت نکات ایمنی و اصول و استانداردها جابجایی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند.

وانت‌بار صفا چه خدماتی را برای بسته بندی ارائه می دهد؟

هم چنین ما دارای کادر فنی مجرب هستیم تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند در زمینه بسته‌بندی، چیدمان، جابه‌جایی، حمل‌ونقل ، حتی رانندگان ما تسلط کافی به کار را دارند زیرا دارای چندین سال سابقه کاری هستند و بارها از سرتاسر تهران برای شما جابه‌جا و حمل‌ونقل و بسته‌بندی خواهند کرد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار صفا تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با کادری مجرب و آموزش‌دیده انجام دهید و با خیال راحت وسایل خود را به ما بسپارید زیرا ما در این امر دارای تجربه کاری بالا می‌باشیم و برای شما تمامی این خدمات را با استفاده از روش‌های نوین انجام خواهیم داد .منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم شما می‌توانید با شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از وانت‌بار صفا دریافت نمایید .

خدمات و باربری تخصص ما می‌باشد به‌همین خاطر ما برای شما دوستان عزیز ارسال بار از تهران به تمامی شهرستان‌های ایران را داریم و شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته با انتخاب ماشین‌های مجهز باربری بار سنتر در اختیار مستقیم خود قرار می‌دهد تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با هزینه‌ها و قیمت‌های مناسب از ما دریافت نمایید.

وانت‌بار صفا برای شما دوستان عزیز به‌صورت ۲۴ ساعته مشاوره رایگان را قرار داده و شما می‌توانید از پشتیبانی رایگان و همچنین رزرو آنلاین ما بهره‌مند شوید. هر سوالی که درباره اسباب‌کشی دارید و می‌توانید از متخصصان ما پرس‌وجو کنید آن‌ها به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز می‌باشند و برای شما خدمات باربری و جابجایی و حمل‌ونقل را انجام می‌دهند. شما می‌توانید به‌راحتی تمامی این خدمات را از تیم حرفه‌ای بار سنتر با تخفیف‌های ۳۵٪ دریافت نمایید. اسباب‌کشی منزل بسته‌بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید تا در مقصد موردنظر بار را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما دریافت نمایید. همچنین ما برای شما خدمات تخلیه بار و چیدمان بار را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار صفا از تیم چیدمان حرفه‌ای این مجموعه برخوردار شوید.

کارگران برای جا به جایی وسایل با احتیاط عمل می کنند:

کارگران حرفه‌ای و خوش‌اخلاق ما با دلسوزی تمام برای شما دوستان عزیز جابه‌جای بار در مسافت‌های طولانی را انجام می‌دهند. آن‌ها به کار خود وارد هستند به‌همین خاطر بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما وارد شود بار را برای شما به مقصد مورد نظر انتقال می‌دهند. البته باید بدانید که بسته‌بندی یکی از شرط‌ های مهم اسباب‌کشی می‌باشد و قبل‌از جا به جایی هر وسیله احتیاج است که آن وسایل را بسته‌بندی کنیم ما این کار را به‌صورت حرفه‌ای وانت‌بار صفا برای شما دوستان عزیز تمامی وسایل را با کارتون‌های مخصوص بسته‌بندی می‌کنیم. کارتن‌های این مجموعه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند به‌صورت چند لایه می‌باشد و دارای ایمنی بالا می‌باشند و می‌توانید با این کارتن انواع حمل‌ونقل لوازم سنگین را انجام دهید .البته ما برای لوازم شکستنی از ترفندهای ویژه اسباب‌کشی استفاده می‌کنیم زیرا جابه‌جایی این لوازم کمی حساس‌تر هستند به‌همین خاطر باید بسته‌بندی درست‌تری را برای آن‌ها در نظر بگیریم. بار سنتر با در نظر گرفتن نایلون‌های حباب دار و سلفون ها پوشش خاصی به این وسایل می‌دهند که در حین جابه‌جایی به آن‌ها صدمه‌ای وارد نشود ما با استفاده از نایلون‌های حباب دار برای شما دوستان عزیز لوازم شکستنی را جابه‌جا می‌کنیم و شما می‌توانید بسته‌بندی را با استفاده از این نایلون‌ها انجام دهید تا از صدمه دیدن بار خود جلوگیری کنید و آن‌ها را در کارتن‌های چند لایه قرار می دهند.همچنین حمل رختخواب را با ساک و بقچه های مخصوص برای شما انجام می‌دهیم برای لباس‌های شما از کارتون‌های رگال دار استفاده می‌کنیم که کاور مخصوص لباس‌ها می‌باشد و از صدمه دیدن و آسیب دیدن به لباس‌های شما جلوگیری می کند. پس بسته‌بندی اصولی را به وانت‌بار صفا بسپارید تا برای شما تمامی مراحل اسباب کشی را از ۰ تا ۱۰۰ انجام دهیم. شما می‌توانید در ۷ روز هفته تیم‌های بسته‌بندی تیم‌های چیدمان باربری و کارگران ارسالی را از وانت‌بار صفا دریافت نمایید. زیرا ما به‌صورت ۲۴ ساعته مشغول فعالیت باربری و اسباب‌کشی هستیم برای شما دوستان به‌صورت ۲۴ ساعت در نظر گرفته‌ایم .

بارسنتر در چه شعبه هایی خدمات را ارائه می دهد؟

بار سنتر شعبه‌های متعددی را برای حمل بار و اسباب‌کشی در نظر گرفته‌است که شما می‌توانید دسترسی راحت به شعبه‌های مختلف ما را داشته باشید بدون اینکه در ترافیک و شلوغی‌های روزمره قرار بگیرید .بلکه ما برای شما دوستان عزیز حمل بار و باربری را از طریق تماس تلفنی نیز انجام می‌دهیم و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز قصد انجام باربری و اسباب‌کشی را دارید با ما تماس بگیرید و با کارگران حرفه‌ای ما خدمات بسته‌بندی چیدمان جابجایی و باربری را انجام دهید. ما برای شما هرچند چند کارگر که مورد نیازتان باشد ارسال خواهیم کرد همچنین برای انجام خدمات vip اسباب‌کشی برای شما تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌ها چیدمان را در نظر گرفته‌ایم که می‌توانیم آن‌ها را برای شما دوستان عزیز ارسال کنیم. فقط کافی‌ست با وانت‌بار صفا در تماس باشید تا مراحل باربری و اسباب‌کشی را برای شما عزیزان با ترفندهای ویژه انجام دهیم. شعبه‌های مختلف ما در مناطق مختلف تهران قرار دارد و شما می‌توانید تنها با انتخاب محل زندگی خود و در میان گذاشتن آن با مشاوران ما نزدیک‌ترین شعبه باربری حمل‌ونقل اسباب‌کشی بسته‌بندی را به محل زندگی خود انتخاب نمایید. همچنین برای خدمات بسته‌بندی می‌توانید از:

استفاده نمایید و اگر احتیاج به ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار دارید می‌توانید از :

استفاده نمایید ‌تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید همچنین عزیزانی که در محدوده خیابان گرگان زندگی می‌کند می‌تواند از خدمات وانت‌بار خیابان گرگان استفاده نمایند. و با تخفیف‌های ۳۵٪ این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را انجام دهید منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار صفا بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار صفا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار صفا کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند