وانت‌بار شیان با خدمات نوین بسته بندی:

وانت‌بار شیان حمل اثاثیه بار با بهترین بسته‌بندی از تهران به هر نقطه‌ای که مشتریان عزیز بخواهند توسط نیروهای حرفه‌ای و کاربلد انجام می‌شود. ازجمله خدماتی که وانت‌بار شیان برای مشتریان خود انجام می‌دهد بسته‌بندی می‌باشد. بسته‌بندی وسایل منزل شما به‌صورت پیشرفته در بیست و چهار ساعت شبانه‌روز توسط پرسنل حرفه‌ای انجام می‌شود .

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

وانت‌بار شیان

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

در ایام تعطیل نیز در کنار شما هستیم:

ما حتی در ایام تعطیل و روزهای تعطیل برای شما بسته‌بندی منزل را نیز انجام می‌دهیم .متخصصین و پرسنل مجرب و ورزیده بار سنتر با در دست داشتن تجهیزات مدرن بسته‌بندی تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما انجام می‌دهد. حمل‌ونقل راحت‌تر با استفاده از بسته‌بندی‌های مناسب و ایمن باعث می‌شود که صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود. به‌همین خاطر ما برای شما دوستان عزیز یک بسته‌بندی ایمن را در نظر گرفته‌ایم تمامی وسایل منزل و حتی وسایل ادارات را نیز برای شما بسته‌بندی می‌کنیم. پس نگران بسته‌بندی وسایل خود نباشید زیرا ما با داشتن کادر حرفه‌ای و تجربه دیده از صفر تا صد لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم. با استفاده از نایلون‌های حباب دار، لوازم شکستنی را از دیگر لوازم جدا می‌کنیم و لوازم مثل مبلمان را برای شما با استفاده از سلفون ها می‌پیچیم تا در حین جابه‌جایی توسط کارگران و وانت‌بار شیان به مشکل برنخورند. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شیان از تمامی این خدمات بهره‌مند شوید ما در کنار شما هستیم تا خدمات بسته‌بندی را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. پس نگران صدمه دیدن به وسایلتان با بسته‌بندی مناسب وانت‌بار شیان نباشید خدمات وانت‌بار شیان باکیفیت‌ترین خدمات حمل‌ونقل باربری در سطح تهران شناخته‌شده است. عزیزانی که از خدمات ما تا به امروز استفاده کرده‌اند همگی راضی بوده‌اند و با ارسال پرسنل مجرب و متعهد و همچنین با در دست داشتن بیمه‌نامه و بارنامه دولتی خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

وانت‌بار شیان جا به جایی از تهران به شهرستان ها:

وانت‌بار شیان به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز راجع‌به اسباب‌کشی و خدمات باربری می‌باشد. شما می‌توانید برای انتقادات و پیشنهادات خود با ما در تماس باشید تا ما مشاوره لازم را جهت انجام اسباب‌کشی و باربری به شما دوستان عزیز اطلاعات دهیم. وانت‌بار شیان سعی می‌کند با کمترین هزینه یک خدمات خوب را به شما دوستان عزیز ارائه دهد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شیان از تخفیف‌های چهل و پنج‌درصدی که این باربری برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته از بهره‌مند شوید .همچنین ما در دست داشتن بیمه‌نامه می‌توانید خدمات خود را از ما به‌صورت پیشرفته دریافت نمایید .وانت‌بار شیان حمل اثاثیه و جابجایی هر نوع وسیله ازقبیل اثاثیه منزل ،مبلمان، وسایل اداری و اثاثیه شرکت حمل یخچالی و حمل وسایل سنگین و همچنین وسایل شکستنی، را برای شما دوستان عزیز از تهران به شهرستان‌ها انجام می‌دهد. تمامی ماشین‌هایی که در وانت‌بار شیان مورد استفاده قرار می‌گیرند همگی عایق‌بندی و کف‌پوش می‌باشند شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شیان تمامی این‌بار خود را از تهران به هر منطقه‌ای که می‌خواهید جابه‌جا کنید .ماشین‌هایی که وانت‌بار شیان در اختیار شما قرار می‌دهد مجهز و استاندارد می‌باشند و به‌صورت روزانه توسط کارشناسان ما از لحاظ فنی چک می‌شوند. تا مبادا در حین جابه‌جایی بار صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شیان یک تخفیف ویژه از ما دریافت نمایید. البته با انتخاب ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار هزینه‌های اسباب‌کشی برای شما مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. ما برای شما از تهران به هر استان و یا شهری که بخواهی بار را انتقال می‌دهیم سال‌ها تجربه طولانی ما باعث ارائه خدمات متنوع و مفید در زمینه اسباب‌کشی و بسته‌بندی برای مشتریان شده‌است. به‌همین خاطر شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی این خدمات را از ما دریافت نمایید تا بار خود را توسط وانت‌بار شیان بدون کوچک‌ترین صدمه و یا آسیبی وارد شود به مقصد موردنظر خود جابجا نمایید. جهت رزرو و هماهنگی می‌توانید با یکی از شما را که در بالا درج شده‌است تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید .

بیمه نامه و خدمات اسباب کشی را از بارسنتر دریافت نمایید:

ما برای شما مشتریان عزیز یک بیمه‌نامه باربری را در نظر گرفته‌ایم این بانک و بیمه نام باربری جهت تحت پوشش قرار دادن بار شما به وسایل شما تا مقصد نهایی می‌باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خسارت خسارت واردشده توسط مجموعه بار سنتر برای شما دوستان عزیز پرداخت می‌شود پس دقت داشته باشید که با انتخاب وانت‌بار شیان شما می‌توانید از خدمات بیمه این شرکت بهره‌مند شوید. خدماتی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم بسیار متنوع می‌باشد بارنامه دولتی باعث می‌شود که بار شما هنگام تردد در مسیرهای خارج از شهر دچار مشکل نشود به‌همین خاطر با در دست داشتن بارنامه دولتی می‌توانید بار از تهران به هر شهری که می‌خواهید انتقال دهید. خدمات اسباب‌کشی منزل یکی از کارهایی است که معمولاً باید از چندین ماه قبل انجام شود اما لازم نیست که شما این کار را خودتان به‌تنهایی انجام دهید چون با چندین روز قبل با تماس با وانت‌بار شیان می‌توانید اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید تا ما با یک برنامه‌ریزی دقیق و مرتب در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات بسته‌بندی و چیدمان و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم.

شما با در دست داشتن بیمه‌نامه و بارنامه دولتی تضمین سلامت بار خود را به مقصد خواهید داشت پس نگران صدمه دیدن و آسیب دیدن به وسایل خود نباشید زیرا با انتخاب وانت‌بار شیان تمامی مراحل اسباب‌کشی ب نحو احسن برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود. همین الان تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس بگیرید تا از یک مشاوره رایگان برخوردار شوید.

عزیزانی که قصد انجام جابجایی و اسباب‌کشی را دارند باید از کارتون‌ها و تجهیزات مدرن بسته‌بندی استفاده کنند زیرا اگر بسته‌بندی را به‌صورت ایمنی انجام ندهند ممکن است وسایل شان صدمه ببیند به‌همین خاطر اگر قرار است خودتان بسته‌بندی لوازم منزل یا اداره را انجام دهید ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که از تجهیزات وانت‌بار شیان استفاده نمایید این تجهیزات شامل مواردی مثل:

  •  ضرب گیرها
  • جعبه‌های چند لایه
  • بابل رپ ها
  • طناب‌ها نایلون‌ها
  •  سلفون ها
  •  موارد عایق بندی

می‌باشد که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شیان این تجهیزات را به‌صورت مجزا استفاده نمایید. همچنین اگر قصد این را دارید که از کارگران به‌تنهایی استفاده کنید ما می‌توانیم کارگران این مجموعه را برای شما ارسال کنیم تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان باشد . یا اگر این‌که فقط قصد دارید ماشین باربری را به‌تنهایی رزرو نمایید ما می‌توانیم با در نظر گرفتن ماشین مناسب با نوع بار شما در روز اسباب‌کشی ماشین مناسب و انتخابی شما را ارسال نماییم. و شما می‌توانید هر یک از این خدمات را به‌صورت جداگانه استفاده کنید همچنین اگر وقت این را ندارید که وسایل منزل خود را بسته‌بندی کنید می‌توانید تیم بسته‌بندی و تیم چیدمان را به‌تنهایی رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنند و خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام دهند.

مشاوره رایگان را از وانت‌بار شیان دریافت نمایید:

برای برقراری ارتباط با وانت‌بار شیان تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به ما دسترسی داشته باشید مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما دوستان عزیز پرسنلی خوش‌اخلاق و صبور را در نظر گرفته‌است تا هنگام تماس با مجموعه بار سنتر با اطلاعات کافی به سوالات شما دوستان عزیز درباره اسباب‌کشی نحوه عملکرد کارگران و استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان مشاوره لازم را اطلاع دهد. شما می‌توانید با تماس با وانت‌بار شیان از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید این مشاوره برای شما به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌گیرد و شما می‌توانید تمامی سوالات را از مشاوران ما بپرسید تا آن‌ها پاسخ‌گوی تمامی سوالات و مراحل اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز باشد همچنین شما می‌توانید این خدمات را از ما به‌صورت حرفه‌ای دریافت نمایید با بهترین تجهیزات و ممکن برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید این خدمات را تنها با یک تماس تلفنی از وانت‌بار شیان دریافت نمایید همچنین مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌است دسترسی راحت و سریع به مجموع بار سنتر در هر منطقه از تهران می‌تواند برای شما انجام شود پس خیالتان راحت باشد که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شیان خدمات اسباب‌کشی و باربری را از ما به بهترین شکل ممکن دریافت نمایید. عزیزانی که در محدوده  لویزان زندگی می‌کنند می‌توانند از وانت‌بار لویزان استفاده کنند و از خدمات پیشرفته این وانت‌بار بهره‌مند شوند.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار شیان بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار شیان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار شیان کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند