شرکت با سابقه وانت‌بار شمال در زمان اسباب کشی در کنار شماست:

احتمال این‌که در طول سال قصد انجام اسباب‌کشی یا جابجایی را داشته باشید بسیار زیاد است به‌همین خاطر شما به یک وسیله نقلیه مطمئن احتیاج دارید می‌توانید با استفاده از وانت‌بار شمال مناسب‌ترین حمل‌ و نقل درون‌شهری و بین‌شهری را انجام دهید. برای جابجایی بار بهتر است یک ماشین مناسب را انتخاب کنید که برای شما خدمات جابجایی را با ترفندهای ویژه انجام دهد.اگر قصد انجام جا به جایی با ایمنی بالا را دارید ما به شما وانت‌بار شمال را معرفی می‌کنیم این شرکت معتبر دارای چندین تا سابقه کار در امور اسباب‌کشی و باربری می‌باشد. بهترین گزینه برای شما دوستان عزیز وانت‌بار شمال می‌باشد زیرا بالاترین کیفیت را در کار دارد و از بهترین پرسنل جهت انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی استفاده می‌کند.

۴.۹/۵ - (۲۷ امتیاز)

وانت‌بار شمال

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما با استفاده از رانندگان و کارگران تخصصی خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما عزیزان با قیمت مناسب و در زمان مناسب انجام خواهیم داد. زیرا تمامی کارگران و پرسنل که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند در برابر بار شما متعهد هستند و یک  اسباب کشی خوب برای شما با ارسال کارگران حرفه‌ای و نیرومند انجام می شود. برای شما جابه‌جایی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم.

در بارسنتر به صورت آنلاین نوبت اسباب کشی خود را رزرو کنید:

وانت‌بار شمال برای شما عزیزان خدمات باربری و اسباب‌کشی را به‌صورت اینترنتی انجام می‌دهد لازم نیست که ساعت‌ها وقت خود را در ترافیک هدر دهید تا به دفاتر مجموعه بار سنتر دسترسی داشته باشید بلکه شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه به سایت بار سنتر خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به‌صورت آنلاین رزرو نمایید . تمامی قیمت‌های مقرون به‌صرفه است و شما می‌توانید برای جابه‌جایی بارهای کوچک مانند لوازمات روزمره‌ای که به آن‌ها سروکار دارید از وانت‌بار شمال استفاده نمایید .تا در هزینه‌ها و قیمت‌های خود صرفه‌جویی کنید قیمت‌های وانت‌بار و نیسان بار برای شما دوستان عزیز طبق تعرفه زیر نظر اتحادیه باربری قرار گرفته‌ است و تمامی قیمت‌ها مناسب می‌باشد و شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را نسبت‌ به ماشین‌های دیگر بار سنتر ارزان‌تر دریافت نمایید .

شما می‌توانید سرویس درخواست آنلاین را داشته باشید با مراجعه به سایت بار سنتر می‌توانید ماشین مورد نظر خود و روز موردنظر خود را انتخاب نمایید. همچنین با تماس با مشاوران ما از یک مشاور رایگان نیز برخوردار خواهید شد این شرکت به صورت ۲۴ ساعت پشتیبان خدمات باربری می باشد.

اگر قصد انجام خدمات بسته‌بندی را نیز دارید می‌توانید ثبت سفارش بسته‌بندی و یا ثبت ارسال تیم چیدمان را از سایت ما دریافت نمایید. تا در روز تعیین‌شده برای شما با ارسال کارگران نیرومند و حرفه خود تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام دهیم.دسترسی را برای شما عزیزان راحت کردیم تا به صورت شبانه روزی خدمات باربری و اسباب کشی را در هر کجای تهران که قرار دارید انجام دهید ما به صورت شبانه نیز برای شما خدمات اسباب کشی و باربری را انجام خواهیم داد.شما می توانید تمامی مراحل باربری و اسباب کشی خود را با یک شرکت معتبر و پرسنل حرفه ای از بارسنتر دریافت نمایید.

با انتخاب وانت‌بار شمال در هزینه های خود صرفه جویی کنید:

درخواست وانت‌بار برای شما دوستان عزیز بسیار راحت است یکی از مهم‌ترین کارهایی که در طول اسباب‌کشی باید انجام دهید انتخاب شرکت معتبر می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شمال معتبر ترین شرکت باربری که یکی از زیرمجموعه بار سنتر است را انتخاب نمایید و خدمات بین‌شهری و درون‌شهری خود را با ماشین‌های مستقل وانت‌بار و نیسان بار از آن‌ها دریافت نمایید. با انتخاب این ماشین‌ها می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید همچنین برای جابجایی بین‌شهری مناسب‌ترین گزینه می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید خدمات ما را به‌صورت اصولی و با استانداردهای روز دنیا از ما دریافت نمایید. زیرا تمامی خدماتی که برای شما انجام می‌دهیم بسیار حرفه‌ای و اصولی می‌باشد و ایمنی کار را در طول انجام جابجایی رعایت خواهیم کرد .به‌همین خاطر تضمین امنیت و صحت بار شما  به مقصد به‌ صورت صد در صد می‌باشد. برای راحتی خیال مشتریان خود از بیمه‌نامه معتبر استفاده می‌کنیم. داشتن بیمه‌نامه در اسباب‌کشی بسیار ضرورت دارد به‌همین خاطر وانت‌بار شمال برای شما عزیزان تمامی بارها بیمه می‌کند. از زمانی‌که ماشین‌های بار سنتر برای جابجایی بار شما از مبدا به مقصد فرستاده می‌شود تا تخلیه بار توسط کارگران بار شما بیمه می‌باشد و با خیال راحت می‌توانید جابه‌جایی را انجام دهید. در صورت بروز هرگونه خسارت خسارت وارد شده برای شما دوستان عزیز جبران خواهد شد. پس با آسودگی خاطر با کارگران حرفه‌ای وانت‌بار شمال می‌توانید جابه‌جایی خدمات باربری خود را با۳۵% تخفیف از ما دریافت نمایید .

اسباب کشی را در هر نطقه از تهران که هستید با بارسنتر انجام دهید:

وانت‌بار شمال پشتیبانی بیست و چهار ساعت را به شما دوستان عزیز ارائه می‌دهد شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روز با مجموعه باربری ما در تماس باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را سفارش دهید. همچنین از یک مشاور رایگان جهت انتخاب باربری برخوردار خواهید شد و هر سوالی که درباره خدمات اسباب‌کشی و باربری دارید را می‌توانید از مشاوران ما دریافت نمایید. زیرا آن‌ها با اطلاعات دقیقی که کامل است خدمات . روش های اسباب‌کشی به شما می‌دهند به شما کمک می‌کنند تا خدمات جابجایی و باربری خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید .با مشخص کردن ساعت و تاریخ اسباب‌کشی بدون هیچ اتلاف وقتی در منزل‌ های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را برایتان انجام خواهیم داد .همچنین شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شمال  در تمامی نقاط تهران از شعبه‌های مختلفی که بار سنتر برایتان قرار داده‌است بهره‌مند شوید و خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از دیگر شعبه‌ها که نزدیک‌ترین محل به زندگی شما می‌باشد دریافت کنید .ما برای شما وانت‌بارها و نیسان بارهای مختلفی را قرار داده‌ایم که شما می‌توانید از این مجموعه‌ها استفاده نمایید. همچنین اگر قصد انجام جابجایی بار و بسته‌بندی بار و چیدمان بار را دارید می‌توانید از حمل اثاثیه منزل بار سنتر استفاده نمایید .که دارای شعبه های متفاوتی می‌باشد و شما می‌توانید خدمات بسته‌بندی و چیدمان خود را از این باربری‌ها دریافت نمایید .

برای انتخاب باربری و حمل اثاثیه منزل می‌توانید از گزینه‌های زیر استفاده کنید :

  1. حمل اثاثیه منزل سراج
  2. باربری علم و صنعت
  3. وانت بار شمال تهران
  4. حمل اثاثیه منزل دولت
  5. باربری ایران زمین

وانت‌بار شمال با ارسال تیم بسته بندی ایمنی را به وسایل شما هدیه می دهد:

بسته‌بندی اثاثیه منزل باید توسط افراد باتجربه انجام شود ما به شما توصیه می‌کنیم که برای راحتی کار در اسباب‌کشی تمامی خدمات منزل خود را به تیم بسته‌بندی وانت‌بار شمال بسپارید .تا یک بسته‌بندی ایمن و اصول را از ما دریافت نمایید با ارسال تیم حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی به‌صورت اصولی انجام می‌شود و تمامی لوازم منزل شما عزیزان بسته‌بندی می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شمال صفر تا صد لوازم منزل خود را به تیم حرفه‌ای بسپارید که در این زمینه دارای تجربه می‌باشد. ما برای شما بسته‌بندی را با استفاده از نایلون‌های حباب دار انجام می‌دهیم.استفاده از نایلون های حباب دار در زمان اسباب کشی و بسته بندی باربری وسایل شما بسیار اهمیت دارند زیرا مقاومت توسط این نایلون ها چند برابر می‌شود و شما می‌توانید جهت انجام بسته‌بندی حرفه‌ای یک کار باکیفیت را از تیم وانت‌بار شمال دریافت نمایید . تمامی لوازم منزل خود را با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون ها بسته‌بندی کنید سلفون ها جهت پوشش وسایل شما می‌باشد تا از لکه شدن و کثیف شدن آن‌ها جلوگیری کنند. شما می‌توانید در حین جابجایی بار با استفاده از سلفون ها با خیال راحت بار را جابه‌جا کنید و مطمئن باشید که صدمه‌ای به بار شما وارد نمی‌شود .با انتخاب وانت‌بار شمال ما به شما این تضمین را می‌دهیم که خدمات باربری و اسباب‌کشی را از ما به‌ صورت اصولی و حرفه‌ای دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می‌توانید با شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا از یک مشاوره رایگان از تیم وانت‌بار شمال بهره‌مند شوید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با افراد کاردان و کاربلدی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند انجام دهید. تا با خیال راحت و آسودگی کامل خاطره خوب یک اسباب‌کشی را در کنار تیم حرفه‌ای وانت‌بار شمال داشته باشید .منتظر تماس شما دوستان عزیز در هر ساعت از شبانه‌ روز هستیم تا برای شما خدمات  خاص باربری را انجام دهیم.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار شمال بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار شمال استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار شمال کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند