چرا باید برای جا به جایی لوازم از وانت‌بار شریعتی استفاده کنیم ؟

برای داشتن یک اسباب‌کشی مناسب بهترین گزینه انتخاب یک شرکت باربری معتبر می‌باشد که برای شما حمل‌ و نقل و بسته‌بندی را انجام دهد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شریعتی از یک بسته‌بندی مطمئن و حمل‌ و نقل با اطمینان برخوردار شوید .تمامی مشتریانی که از این مجموعه استفاده کرده‌اند تا به امروز خدا رو شکر از خدماتی که مجموعه بار سنتر برای مشتریان در نظر گرفته‌است بسیار راضی بودند و رضایت مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد و باعث دلگرمی ما می‌شود. وانت‌بار شریعتی با ۳۵% تخفیف آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی به تمامی مشتریان عزیز می‌باشد.

۴.۹/۵ - (۳۵ امتیاز)

وانت‌بار شریعتی

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

مشتریان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به‌صورت بیست و چهار ساعت از یک پشتیبانی آنلاین و مشاوره رایگان برخوردار شود و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شریعتی یک اسباب‌کشی ایمن و بی‌دغدغه را داشته باشید. دیگر از استرس‌های اسباب‌کشی خبری نیست لازم نیست که ساعت‌ها به‌دنبال کارتن‌های اسباب‌کشی باشید زیرا ما برای شما دوستان عزیز با ارسال تجهیزات مدرن بسته‌بندی تمامی این مراحل را آسان کرده‌ایم و به شما به‌راحتی می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید.

بسته بندی اثاثیه چه نقشی در اسباب کشی ما دارد؟

و وانت‌بار شریعتی برای شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را با افراد کاردان و کارگران حرفه‌ای انجام می‌دهد کارگران که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند متعلق به مجموعه بار سنتر می‌باشند و به‌صورت اطمینانی و مورد اعتماد ما قرار دارند. پس با خیال راحت می‌توانید با سپردن بار به آن‌ها از یک اسباب‌کشی ایمن و مطمئن برخوردار شوید و تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با افراد مطمئن انجام دهید. وانت‌بار شریعتی در کنار شما دوستان عزیز برای شما تمامی مراحل باربری و اسباب‌کشی را با متدهای روز دنیا انجام خواهد داد. انجام خدمات بسته‌بندی ممکن است زمان‌بر باشد خصوصا اگر بخواهید به‌تنهایی این کار را انجام دهی باید ساعت‌های زیادی را وقت پیدا کردن کارتن‌های باربری، جمع‌آوری لباس‌ها، بسته‌بندی وسایل منزل ، یا ادارات، کنید.

مدیریت مجموعه بار سنتر برای راحتی کار مشتریان خود یک تیم حرفه‌ای را در نظر گرفته‌است که با ارسال تیم بسته‌بندی وانت‌بار شریعتی آسانی را به مشتریان خود هدیه داده‌است.

دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارتن‌های اسباب‌کشی باشید یا وقت خود را بابت بسته‌بندی وسایل هدر دهید و جابه‌جایی لوازم سنگین را به‌تنهایی انجام دهید تا مورد آسیب دیدن به بدن شما شود .بلکه ما برای شما دوستان عزیز تمامی این مراحل را با ارسال تیم حرفه‌ای انجام می‌دهیم وانت‌بار شریعتی با ارسال تیم چیدمان و بسته‌بندی در فرایند اسباب‌کشی سرعت بیشتری ایجاد کرده‌است و شما می‌توانید با خیال آسوده تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به افراد کاردان بسپارید.

تفاوت باربری بین شهری و برون شهری چیست؟

با ارسال تیم بسته‌بندی جمع‌ آوری وسایل را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم وسایل را در کارتن‌های چند لایه مقاوم قرار می‌دهیم تا خیالمان راحت باشدکه در حین جابه‌جایی صدمه‌ای به وسایل شما وارد نمی‌شود. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شریعتی تمامی وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما دریافت نمایید.ما برای شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی و چیدمان را انجام می‌دهیم چیدمان اثاثیه منزل یک کار حرفه‌ای می‌باشد اما ما برای شما با ارسال تیم متخصص دکوراسیون منزل و جابه‌جایی لوازم سنگین را انجام می‌دهیم و همچنین نصب و راه‌اندازی لوازم برقی را برایتان با استفاده از روش‌های نوین انجام دهیم و شما می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از تیم حرفه‌ای وانت‌بار شریعتی دریافت نمایید. وانت‌بار شریعتی متخصص در امور جابجایی و باربری می‌باشد جابجایی و باربری برای مشتریان بار سنتر به دو صورت انجام می‌شود :

  • جابجایی درون‌شهری
  • جابجایی برون‌شهری

که این دو کاملاً با هم متفاوت هستند شما برای انجام خدمات برون‌شهری احتیاج به یک اسباب‌کشی ایمن‌تر دارید به‌همین خاطر ما برای این‌که ایمنی برای شما رعایت شود از یک بیمه‌نامه و بارنامه دولتی استفاده می‌کنیم هنگام خروج از شهر و جابجایی بین‌شهری و ارسال بار از تهران به شهرستان‌های اطراف احتیاج به یک بارنامه دولتی داریم که این بارنامه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما صادر می‌شود تا با آسودگی کامل بار را در اطراف تهران و یا به شهرهای دیگر جابجا کنید. وانت‌بار شریعتی برای شما خدمات درون‌شهری را نیز انجام می‌دهد خدمات بین‌شهری با استفاده از وانت‌بار و نیسان بار انجام می‌شود و احتیاج به ماشین‌های جابه‌جایی بزرگ و غول‌آسا نیست. البته در صورت نیاز به این ماشین‌ ها برای شما دوستان از ماشین‌هایی مثل ایسوزو ،کامیون، خاور ،هیوندا ،را در نظر گرفته‌ایم که شما با انتخاب این ماشین‌ها می‌توانید هر نوع بار و اسباب‌کشی را انجام دهید .

خدمات بین‌شهری و برون‌شهری با هم متفاوت می‌باشد مسلماً خدمات برون‌شهری باید با امکانات بیشتری انجام شود زیرا قرار است با شما در مسافت طولانی‌تری جابجا شود به‌همین خاطر ما با استفاده از یک راننده حرفه‌ای برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم و تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را برایتان با استفاده از ترفندهای ویژه اسباب کشی انجام می‌دهیم که بار شما در مسافت طولانی صدمه نبیند .همچنین رانندگان مسلط به جاده‌ها هستند و می‌توانند بار شما را از تهران به هر شهری انتقال دهند وانت‌بار شریعتی برای مشتریان خود ۳۵% تخفیف را در نظر گرفته‌است که باعث کاهش هزینه‌های باربری و اسباب‌کشی می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت با پرداخت مبلغی مناسب خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید.

 اسباب کشی با وانت‌بار شریعتی با ارزان ترین قیمت ها :

هزینه‌های اسباب‌کشی یکی از گزینه‌های مهمی است که مشتریان بسیار به آن توجه می‌کنند و سعی بر این دارند که باربری را انتخاب کنند که هزینه‌های اسباب‌کشی ارزان را به آن‌ها ارائه دهد وانت‌بار شریعتی علاوه‌بر این‌که هزینه اسباب‌کشی مناسب را برای شما در نظر گرفته‌است همچنین یک کار با کیفیت را به شما تحویل می‌دهد. شما می‌توانید با پرداخت مبلغی مناسب تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید .البته باید بدانید که هزینه اسباب‌کشی متفاوت می‌باشد مثلاً برای جابجایی بارهای سنگین و حمل‌ و نقل وسایل سنگین ممکن است هزینه‌ها تغییر کند. یا این‌که اگر قصد انجام خدمات بسته‌بندی را دارید با ارسال تیم بسته‌بندی و ارسال تیم چیدمان اسباب‌کشی به‌صورت vip برای شما انجام می‌شود و این نیز ممکن است در هزینه‌ها تاثیر داشته باشد. همچنین مسافت طی‌شده، انتخاب نوع ماشین باربری، تعداد کارگران ارسالی ،عدم آسانسور، نیز می‌تواند در هزینه‌ها و قیمت‌ها تاثیر داشته باشد. شما با انتخاب وانت‌بار شریعتی از ۳۵% تخفیف بهره‌مند می‌شوید که این باعث کاهش هزینه می‌باشد و تمامی قیمت‌هایی که ما برای شما در نظر گرفته‌ایم منصفانه می‌باشد زیرا از فیلتر اتحادیه باربری عبور کرده و یک هزینه مناسب را جهت باربری و اسباب‌کشی برای شما در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار شریعتی از این هزینه‌ها بهره‌مند شوید و اسباب‌کشی را با یک هزینه مناسب قیمت عالی انجام دهید.

وانت‌بار شریعتی مناسب ترین انتخاب برای عزیزانی که در این محدوده زندگی می کنند:

انتقال بار برای شما دوستان عزیز در سرتاسر تهران صورت می‌گیرد اما شما می‌توانید نزدیک‌ترین شعبه محل زندگی خود را انتخاب کنید مدیریت مجموعه بار سنتر شعبه های متفاوتی را جهت انجام اسباب‌کشی حمل‌ و نقل باربری، ارسال کارگران ، انتخاب ماشین‌های باربری، برای شما عزیزان در نظر گرفته‌است که شما می‌توانید نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب نمایید. وانت‌بار شریعتی که در محدوده شریعتی قرار دارد برای شما خدمات جابجایی و حمل‌ونقل را انجام می‌دهد و شما می‌توانید برای جابجایی وسایل خود از این وانت‌بار که با تخفیف۳۵% برای شما مشتریان در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید .همچنین وانت‌بار نظام‌آباد را در محدوده نظام‌آباد برای عزیزانی که در این محدوده زندگی می‌کنند قرار داده‌ایم تا دسترسی کامل و سریع را به خدمات وانت‌بار و نیسان بار داشته باشند. شما همچنین می‌توانید از وانت‌بار صفا جهت انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی خود استفاده نمایید و تمامی خدمات و باربری خود را با تخفیف‌های ویژه از این وانت‌بار دریافت نمایید. عزیزان توجه داشته باشد که بارسنتر  در سر تا سر تهران برای شما شعبه های مختلفی مثل وانت بار شمال را قرار داده است.منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم همچنین اگر قصد انجام بسته‌بندی وسایل را دارید می‌توانید از حمل اثاثیه منزل فرشته و حمل اثاثیه منزل دربند استفاده نمایید و خدمات بسته‌بندی و چیدمان منازل خود را با کارگران حرفه‌ای و کاربلدی که این مجموعه در اختیار شما قرارداده است انجام دهید. وانت‌بار شریعتی در هفت روز هفته آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی به شما می‌باشد و شما می‌توانید با انتخاب این وانت‌بار از خدماتی که برای شما در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید و از تخفیف‌های ویژه این مجموعه استفاده نمایید. پس به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی به شما همشهریان عزیز می‌باشیم.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار شریعتی بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار شریعتی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار شریعتی کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند