اسباب کشی مطمن با انتخاب وانت‌بار سیدخندان :

حمل‌ و نقل اثاثیه توسط وانت‌بار سیدخندان در محدوده سیدخندان برای شما دوستان عزیز انجام می‌گیرد با نازل‌ترین قیمت و سریع‌ترین زمان ممکن برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ماشین‌های مناسب برای حمل‌ونقل بار خود را توسط پرسنل ما انتخاب نمایید .

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت‌بار سیدخندان

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

چرا باید وانت‌بار سیدخندان را انتخاب نماییم؟

شما می‌توانید به‌صورت تلفنی با پرسنل ما در تماس باشید تا جهت حمل‌ونقل وسایل و بارهای سبک و سنگین خود به‌صورت حرفه‌ای نیروهای آموزش‌دیده خود را برای شما ارسال نماییم . ما در وانت‌بار سیدخندان از تجهیزات نوین و پیشرفته بکار گیری خواهیم کرد همچنین از ضرب گیرها و پتوهای نرم برای پیچیدن وسایل شما استفاده می‌کنیم و تمامی ماشین‌های وانت‌بار سیدخندان عایق‌بندی و کف‌پوش شده می‌باشند. در حمل‌ونقل‌های بین‌شهری و درون‌شهری برای شما لوازمی که شیشه و یا کریستال می‌باشند و یا شکستنی هستند را با دقت بیشتری جابجا می‌کنیم تا در هنگام جابه‌جایی صدمه‌ای به بار شما وارد نشود. ما با استفاده از ماشین‌های مدرن و پیشرفته تمامی مراحل اسباب‌کشی شما را انجام می‌دهیم به‌همین خاطر وسایل شما را با دقت زیاد جابجا می‌کنیم تا صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود. این باربری یک باربری معتبر در سطح شهر شناخته‌شده است شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار سیدخندان در صورت بروز هرگونه خسارت هزینه واردشده را از ما دریافت نمایید. خدماتی که ما برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم شامل بسته‌بندی و چیدمان جابجایی لوازم اداری و منازل می‌باشد. ما برای شما لوازم اداری را نیز بسته‌بندی می‌کنیم اگر قرار است یک اداره یا یک دفتر اسباب‌کشی کنید و به شما کمک می‌کنیم تا با سرعت و دقت تمام در حین کار را برای شما انجام دهیم همچنین امنیت  کار شما برای ما بسیار مهم می‌باشد. به‌همین خاطر در تلاش هستیم تا تمامی این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم ما بر این تلاش هستیم تا با داشتن وسایل نقلیه سالم و کادری آموزش‌دیده وسایل شما را با سرعت بیشتری جابجا کنیم .

بسته بندی تمامی لوازم منزل و ادارات در مجموعه بارسنتر:

همچنین بسته‌بندی یکی از ارکان مهم اسباب‌کشی می‌باشد ما با داشتن تجهیزات کامل تمامی اثاثیه و لوازم منزل و یا ادارات شما را بسته‌بندی می‌کنیم و با داشتن فضای کافی بسته‌بندی مناسب و سلامت رسیدن بار شما را به مقصد موردنظر تضمین می‌کنیم. تخصص ما حمل‌ونقل وسایل اداری و وسایل منزل شما می‌باشد پس نگران نباشید زیرا ما در این کار باسابقه هستیم و دارای چندین سال سابقه کاری می‌باشیم شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار سیدخندان تمامی این مراحل را به ما بسپارید تا وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در منزل جدید و یا در ادارات تان داشته باشید. حمل بار از تهران به وسیله وانت‌بار سیدخندان برای شما انجام می‌شود با وانت‌بار سیدخندان به پشتوانه سال‌ها تجربه طولانی در امر اسباب‌کشی و خدمات باربری و بسته‌بندی موفق بوده‌است به‌همین خاطر قابلیت جابجایی اثاث منزل و ادارات شما را از تهران به سرتاسر کشور دارد .این مجموعه از روش‌های نوین بسته‌بندی و چیدمان برای شما استفاده می‌کند ما با داشتن چندین سال سابقه کاری در شهر تهران یکی از شرکت‌های موفق در حوزه اسباب‌کشی باربری جابجایی در سطح تهران شده‌ایم .شما می‌توانید تمامی وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد موردنظر توسط وانت‌بار سیدخندان دریافت نمایید. شاید شما در سال فقط یک‌بار نیاز به اسباب‌کشی و خدمات اسباب‌کشی داشته باشید به‌همین خاطر شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرویس‌های اسباب‌کشی و باربری و جابجایی را از ما دریافت نمایید.بسته‌بندی برای شما عزیزان با روش‌های روز دنیا انجام می‌شود با استفاده از چرخ  لوازم سنگین شما را جابه‌جا می‌کنیم و با دیگر تجهیزاتی که در اختیار داریم لوازم بسته‌بندی‌شده را در اختیارتان قرار خواهیم داد شما می‌توانید در منزل جدید و یا محل کار جدید لوازم خود را به‌صورت بسته‌بندی با وکیوم ها و لوازم استاندارد و ایمنی دریافت نمایید. ما برای شما  مشتریان عزیز تمامی این خدمات را با کمترین هزینه انجام خواهیم داد.

تمامی مراحل باربری و اسباب کشی را به ما بسپارید:

با قیمت‌های مناسب برای شما تمامی این کارها را انجام می‌دهیم زیرا تمامی قیمت‌های ما زیر نظر باربری و اتحادیه باربری می‌باشد. البته باید بدانید که هزینه‌ها به مسافت باربری، نوع ماشین انتخابی، مقدار بار شما ،ترافیک، وضعیت آب‌وهوایی، عدم وجود آسانسور، استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان، و دیگر مسائل دیگر بستگی دارد. مثلاً در روزهای بارانی و یا در ساعات شلوغ ممکن است رانندگان و ماشین‌های باربری کمی معطل شود به‌همین خاطر هزینه‌ها کمی متفاوت‌تر می‌باشد اما نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا شما از ۴۵% تخفیف بهره‌مند خواهید شد. پس همین الان تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

ماشین‌هایی که در وانت‌بار سیدخندان برای شما استفاده می‌شود همگی کف‌پوش و عایق‌بندی شده می‌باشند شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌های مورد نظر خود مراحل اسباب‌کشی را به ما بسپارید با انتخاب باربری بار سنتر انتخاب نوع ماشین باربری برعهده مشتریان می‌باشد.

البته در این امر کارشناسان ما به شما مشورت‌های لازم را جهت انتخاب نوع ماشین باربری می‌دهند ما در وانت‌بار سیدخندان ضامن کیفیت و امنیت بار شما هستیم با استفاده از تعرفه‌های باورنکردنی و تخفیف‌های ۴۵% بار شما را به هر منطقه‌ای که بخواهید انتقال خواهیم داد. همچنین پرسنل وانت‌بار سیدخندان دوره‌های لازم را جهت انجام اسباب‌کشی و باربری دیدند و با نهایت دقت تمامی لوازم شما را جابه‌جا و به مقصد می‌رسانند. بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز با تجهیزات مدرن انجام می‌گیرد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار سیدخندان تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید ما در وانت‌بار سیدخندان فروش لوازم بسته‌بندی را به‌صورت جداگانه نیز انجام می‌دهیم یعنی اگر شما قصد رزرو تیم بسته‌بندی را ندارید می‌توانیم لوازم بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز ارسال کنیم. تا خودتان با تجهیزات مدرن که در اختیار دارید لوازم را بسته‌بندی کنید. حمل و جابجایی یخچال‌ها به دلیل سنگینی به‌تنهایی کار سخت و غیرممکنی است به‌همین خاطر ما در کنار شما هستیم با رزرو تیم چیدمان تا این کار را برای شما انجام دهیم وانت‌بار سیدخندان برای حمل و نقل‌های وسایل سنگین مانند یخچال و گاوصندوق‌ها از بهترین کارگرها استفاده می‌کنند .باربری و وانت‌بار سیدخندان اصولاً حمل بار و لوازم منزل شما را به خارج از شهر نیز انجام می‌دهد. این کار بسیار سخت‌تر بوده و باید مهارت بیشتری به خرج داد اما نگران نباشید زیرا تمامی رانندگان ما به تمامی مسیرها مسلط هستند و این کار را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند. به دلیل زیاد بودن مسافت مشکلات جاده‌ای هم نیز ممکن است کمی مورد توجه قرار بگیرد به‌همین خاطر ما با ارسال رانندگان حرفه‌ای و دوره‌دیده برای شما این کار را به‌درستی انجام می‌دهیم نگران جابه جایی لوازمتان نباشید.

وانت‌بار سیدخندان با تیمی آموزش دیده و کار بلد:

نیروهای کاری ما بسیار ماهر و رانندگان بسیار ماهر و دارای سابقه درخشان و بالا می‌پاشم به‌همین خاطر با اطمینان خاطر می‌توانید بار خود را از تهران به هر شهری که بخواهید جابجا کنید. حمل وسایل سنگین بسته‌بندی تخصصی چیدمان وسایل جابجایی توسط کارگران حتی در ایام تعطیل و مناسبت‌های تعطیل نیز برای شما دوستان عزیز با بهترین تخفیف‌ها و بهترین قیمت‌ها انجام می‌شود. وانت‌بار سیدخندان به‌صورت شبانه‌روزی در تمام نقاط تهران برای شما دوستان عزیز شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌است .مثلاً عزیزانی که در محدوده مجیدیه زندگی می‌کنند وانت‌بار مجیدیه را می‌توانند در دسترس داشته باشند تا خدمات باربری خود را به این وانت‌بار بسپارند. وانت‌بار سیدخندان با کادری ماهر و کاربلد در هفت روز هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد به‌همین خاطر شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید با ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط مشاوران و کارشناسان ما رزرو نمایید.پرسنلی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند طی دوره‌هایی که برای آموزش اسباب‌کشی باربری و جابجایی دیده‌اند به‌صورت ماهر و حرفه‌ای عمل می‌کنند .آن‌ها با جابجای لوازم شما بسته‌بندی به‌صورت ایمنی و رعایت نکات استاندارد در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنند تا خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام دهد شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید مشاوران وانت‌بار سیدخندان به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز می‌باشند آن‌ها راهنمایی لازم را جهت یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص به شما دوستان عزیز ارائه خواهند داد .پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط باربری ما رزرو نمایید و در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار سید خندان بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار سید خندان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار سید خندان کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند