خدمات ویژه را از وانت‌بار سراج  دریافت نمایید:

وانت‌بار سراج برای شما دوستان عزیز خدمات ویژه باربری را در نظر گرفته و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار سراج به تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری جابجایی بسته‌بندی و خدماتvip اسباب‌کشی دسترسی داشته باشید وانت‌بار سراج با در دست داشتن امکانات ویژه‌ای که برای خدمات باربری و اسباب‌کشی انجام می‌دهد باعث شده‌است که تفاوت خود را نسبت‌به سایر باربری‌ها اعلام نماید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

وانت‌بار سراج

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید برای جابجایی وسایل خود از وانت‌بار سراج کمک بخواهید ما در کنار شما هستیم با پرسنل حرفه‌ای و نیروهای کاربلد و تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام دهیم وانت‌بار سراج در خدمت شما دوستان عزیز است تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام دهد.شما می توانید به تمامی شعبه های وانت بار دسترسی داشته باشید مثل وانت بار تکاوران.

ما در کنارتان هستیم تا لوازم منزلتان را بسته بندی کنیم:

شما می‌توانید جهت بسته‌بندی وسایل خود وانت‌بار سراج را انتخاب کنید ما با ارسال تیم حرفه‌ای و آموزش‌دیده و کاربلد تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنیم و در ماشین‌های باربری و وانت‌بار سراج قرار می‌دهیم و انتخاب وانت‌بار سراج شما می‌توانید از تخفیف‌های ویژه ۴۵%برخوردار شوید. این ماشین‌ها در قیمت و هزینه با دیگر ماشین بار سنتر کمی متفاوت‌تر می‌باشد با انتخاب وانت‌بار می‌توانید در هزینه‌های اسباب‌کشی خود صرفه‌جویی کنید.خدمات بسته‌بندی، خدمات اسباب‌کشی ،خدمات چیدمان، خدمات باربری، جابجایی وسایل سنگین ،را می‌توانید از وانت‌بار سراج بخواهید .تمامی افرادی که در این وانت‌بار مشغول فعالیت هستند دست‌به‌دست هم می‌دهند تا کار شما را با رعایت نکات ایمنی انجام دهند. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار سراج تمامی این خدمات را از ما دریافت نمایید. خدمات ویژه به‌صورت استاندارد برای شما انجام می‌شود نگران آسیب دیدن و صدمه دیدن به وسایلتان نباشید ما می‌توانیم برای شما دوستان عزیز تمامی این خدمات را به‌درستی انجام دهیم .پس تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید شما با یک‌بار تلفن به وانت‌بار سراج می‌توانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید. ما به‌صورت۲۴ساعته پاسخ‌گوی سوالات مشتریان عزیز خود می‌باشیم. این بخشی از خدماتی است که وانت‌بار سراج برای مشتریان خود در نظر گرفته ما در تلاش هستیم به‌صورت شبانه‌روزی این خدمات را برای شما گسترده‌تر کنیم. پس شما به ما اطمینان کنید و با باربری بار سنتر تماس بگیرید تا در نزدیک‌ترین شعبه تمامی مراحل اسباب‌کشی شما را برای شما انجام میدهیم.

با استفاده از تجهیزات مدرن وانت‌بار سراج  تمامی وسایل بسته بندی می شوند:

خدمات بسته‌بندی با استفاده از تجهیزات مدرن برای شما انجام می‌شود شما با انتخاب وانت‌بار سراج می‌توانید خدمات بسته‌بندی خود را به ما بسپارید تیم حرفه‌ای که برای شما برای بسته‌بندی وسایل منزلتان ارسال می‌شود همگی دوره‌های لازم را دیدم پس نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید زیرا ما وسایل شما را بدون کوچک‌ترین آسیب و یا صدمه‌ای ببیند در وانت‌بار سراج قرار می‌دهیم بار شما را از تهران به مقصد دلخواه ارسال خواهیم کرد. پس نگران جابه‌جای بار خود نباشید به‌همین خاطر برای شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی را به‌صورت ایمن‌تر انجام می‌دهیم تا بار شما به صحیح و سلامت به مقصد موردنظر برسد بعضی اوقات بسته‌بندی لوازم سنگین مثل: یخچال، گاوصندوق، میزهای ناهارخوری، سرویس‌های آشپزخانه، سرویس خواب، ممکن است کمی سخت باشد و به تنهایی نتوانید کار را انجام دهید. نگران نباشید شما با انتخاب وانت‌بار سراج فقط کافی‌ست لوازم را به ما بسپارید تا به‌صورت بسته‌بندی‌شده تمامی لوازم را دریافت نمایید. اما با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم مبلمان شما را با استفاده از وکیوم ،نایلون‌های حباب دار، سلفون، می‌پیچیم تا درحین جابجایی توسط کارگران دلسوز وانت‌بار سراج مشکلی برای مبلمان شما پیش نیاید. پس نگران بسته‌بندی لوازم خود نباشید ما از صفر تا صد بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم.

چیدمان ودکوراسیون منزل توسط تیم حرفه ای:

بعد از آن نوبت می‌رسد به چیدمان وسایل شما شما می‌توانید به تیم چیدمان وانت‌بار سراج را سفارش دهید چیدمان باید بطوری انجام شود که طبق سلیقه مشتریان باشد پس به‌همین خاطر افرادی که در آن‌جا حضور دارند طبق سلیقه مشتریان تمامی لوازم منزل آن‌ها را چیدمان می‌کنند. چیدمان با استفاده از سلیقه و مهارت خاص خود انجام می‌شود ما برای شما تمامی لوازم منزل را طبق سلیقه شما دوستان عزیز دکوراسیون می‌کنیم. پس شما می‌توانید با انتخاب باربری و وانت‌بار سراج لوازم منزل خود را چیدمان کنید هم چنین لوازمی مثل تلویزیون و لوازم برقی مانند گاز، یخچال، لباس‌شویی ،را می‌توانید به افراد ما بسپارید تا برای شما نصب و راه‌اندازی کنند. آن را با استفاده از علم و تکنولوژی که در اختیار دارند تمامی لوازم برقی شما را نصب و راه‌اندازی می‌کنند پس نگران نباشید ما تمامی این خدمات را با قیمت نازل برای شما انجام خواهیم داد ما در کنار شما هستیم تا این خدمات به بهترین شکل ممکن برایتان صورت گیرد. همین الان تلفن را بردارید و به نوبت و خودرو توسط تیم ما ثبت نمایید.

ماشین‌هایی که در وانت‌بار سراج برای مشتریان در نظر گرفته‌است دارای تنوع بالا زیادی می‌باشند و شما می‌توانید با توجه به نوع بار و مقصد موردنظر خود ماشین مورد دلخواه خود را انتخاب کنید .

اگر انتخاب نوع ماشین برای شما کار سختی است می‌توانید از مشاوران ما راهنمایی لازم را جهت انتخاب نوع ماشین دریافت نمایید شما می‌توانید با انتخاب نوع ماشین موردنظر خود تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را از تهران به سایر شهرهای کشور انتقال دهید. ماشین‌هایی مثل وانت‌بار، و نیسان بار را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم تا به جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه بتوانید به‌راحتی این وسایل را جابجا نمایید. ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار هزینه سبک‌تری نسبت‌به کامیون‌ها، خاور، هیوندا و کامیون‌های ۶ و ۷ متری باربری بار سنتر دارند. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار نیسان بار باربری بار سنتر بار خود را با قیمتی مناسب جابجا نمایید. وانت‌بار سراج برای مشتریان عزیز ماشین‌های vip را در نظر گرفته‌است که می‌توانند به‌راحتی بار خود را با استفاده از خدمات بهتری جابه‌جا کند. شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر برای انتخاب نوع ماشین باربری ما در تماس باشید تا ما راهنمایی‌های لازم را جهت ت انجام یک اسباب‌کشی بی‌نقص برای شما دوستان انجام دهیم.

پرسنل وانت‌بار سراج  به صورت شبانه روزی آماده  ارائه خدمات هستند:

وانت‌بار سراج به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز در امر اسباب‌کشی و باربری می‌باشد همچنین می‌دانیم که اگر قرار است بار از تهران به شهر دیگری انتقال دهید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از یک بیمه‌نامه و بارنامه استفاده کنید برای جابجایی از تهران به شهر دیگری بارنامه دولتی احتیاج دارید. تا در حین تردد در جاده‌ها و مشکلی برای بار و ماشین‌های نقلیه مشکلی پیش نیاید و به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با صادر کردن بیمه‌نامه معتبر و بارنامه دولتی برای مشتریان خود تمامی این خدمات را انجام می‌دهد. شما می‌توانید سقف بیمه را توسط وانت‌بار سراج کاهش و افزایش دهید. همچنین با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر می‌توانید از سلامت خود مطمئن شوید و خیالتان راحت باشد که این‌بار با سلامت کامل به مقصد موردنظر خود خواهد رسید و ما منتظر تماس شما هستیم تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان باشیم و این خدمات را برای شما دوستان عزیز با یه قیمت مناسب و کیفیت کار بالا انجام دهیم. پس وقت را تلف نکنید و تلفن را بردارید و با نیروهای ما در تماس باشید و روز موردنظر خود را رزرو کنید. پرسنل ما به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت می‌باشند پس با انتخاب وانت‌بار سراج برای ما محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد. شما در هرجا و هر در مکانی حضور دارید می‌توانید این خدمات را از ما دریافت نمایید وانت‌بار سراج در کنار شما دوستان عزیز است و این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار سراج به‌صورت بیست و چهارساعته با پرسنل ما در تماس باشید تا از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید. اگر انتخاب تعداد کارگران نوع ماشین باربری و دیگر خدماتی که وانت‌بار برای شما ارائه می‌دهد کار سختی است می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان وانت‌بار سراج برخوردار شوید و در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این کار را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. پس با انتخاب وانت‌بار سراج نگران آسیب دیدن و صدمه دیدن به وسایلتان نباشید شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار سراج وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد موردنظر خود تحویل بگیرید و به‌صورت شبانه‌روز می‌توانید با ما در تماس باشید و از یک مشاور رایگان برخوردار شوید. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای ما ثبت نمایید.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار سراج بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار سراج استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار سراج کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند