مرحله به مرحله اسباب کشی را با وانت‌بار دیباجی  تجربه کنید:

وانت‌بار دیباجی برای شما دوستان عزیز در نظر دارد که خدمات اسباب‌کشی و بسته‌بندی را با ارسال کارگران مجهز و ماشین‌های ایمنی با تخفیف های ۳۵٪ انجام دهد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دیباجی تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با استفاده از این افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند انجام دهید.خدمات بین‌شهری و برون‌شهری با استفاده از وانت‌بار دیباجی برای شما انجام می‌شود و شما می‌توانید با انتخاب این وانت‌بار از ماشین‌های نیسان بار وانت‌بار برخوردار شوید. دسترسی بین‌شهری و جابه‌جایی بین‌شهری خود را در مسافت‌های کوتاه از ما دریافت نمایید ما برای شما دوستان عزیز این خدمات را با استفاده از روش‌های نوین باربری انجام خواهیم داد.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت‌بار دیباجی

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما دوستان عزیز این کار را انجام می‌دهیم پس با خیال راحت می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را از ما دریافت نمایید بدون این‌که هزینه زیادی را بابت اسباب‌کشی پرداخت کنید. زیرا هزینه‌ای که برای شما در نظر گرفته‌ایم همگی مورد تأیید اتحادیه باربری قرار گرفته‌اند و به‌راحتی می‌توانم برای شما با تخفیف‌های ویژه ۳۵٪ باعث کاهش قیمت‌ها شوند. تمامی قیمت‌ها که مجموعه بار سنتر برای وانت‌بار و نیسان بارهای خود در نظر گرفته‌است کاملاً منصفانه می‌باشد و برای جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه انتخاب این ماشین‌ها به صرفه شما می‌باشد و کاملاً مقرون‌به‌صرفه می‌باشد و شما می‌توانید با انتخاب ماشین و خدمات باربری خود را با خیال راحت انجام دهید.

در اسباب کشی چه وسایلی برای بسته بندی احتیاج داریم؟

وانت‌بار دیباجی برای شما عزیزان خدمات باربری و اسباب‌کشی را از صفر تا صد انجام می دهد. مراحل باربری را با پرسنل حرفه‌ای انجام می دهد.تمامی کارهایی که ما در این مجموعه برای دوستان عزیز انجام می‌دهیم زیر نظر کارشناسان اسباب‌کشی قرار می‌گیرد تا با ایمنی کامل وسایل را برای شما جابه‌جا کنیم بدون که صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود.وانت‌بار دیباجی موظف است که وسایل شما را به سلامت کامل به مقصد مورد نظر برساند به‌همین خاطر ایمنی را در حین جابه‌جای وسایل رعایت می‌کند تا وسایل شما صدمه نبینند.بدون این‌که وسایلتان صدمه ببینند برای شما جابجایی بار را انجام می‌دهیم .زیرا تجهیزاتی که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم همگی امن و ایمن هستند و جابجایی بار با دقت کافی انجام می‌شود. وانت‌بار دیباجی برای شما دوستان عزیز اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد و شما می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با استفاده از افراد ماهر و کاردان بارسنتر انجام دهید. شما می‌توانید با در دست داشتن تجهیزات بسته‌بندی خودتان به‌تنهایی لوازم منزلتان را بسته‌بندی کنید. اما باید شرکت باربری که انتخاب می‌کنید از لحاظ ایمنی کامل باشد به‌همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم که با انتخاب وانت‌بار دیباجی از تجهیزات بسته‌بندی متنوع بهره‌مند شوید تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید. هم چنین برای شما دوستان عزیز با ارسال این تجهیزات که به‌صورت پک کامل هستند ازجمله:

 • کارتن‌های چندلایه،
 • کارتن‌های رگال دار،
 • وکیوم ها،
 • بابل رپ،
 • ضربگیر ها،
 • نایلون های حبابدار،

شما می‌توانید صفر تا صد مرحله اسباب‌کشی و باربری خود را انجام دهید. زیرا این کارتون‌ها دارای مقاومت بالا هستند و در جابه جایی وسایل به ایمنی وسایل شما کمک می‌کنند تا بدون کوچک‌ترین صدمه بار شما به مقصد موردنظر جابجا شود.

برای جا بجایی بار در مسافت های طولانی بهتر است از چه ماشینی استفاده کنیم؟

حمل اثاثیه برای شما دوستان عزیز با دقت کافی انجام می‌شود تا صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود پس با خیال راحت می‌توانید وانت‌بار دیباجی را انتخاب کنید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این وانت‌بار بسپارید تا بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به‌صورت تضمینی به مقصد یا منزل جدیدتان بار شما تحویل داده شود. بعد از تخلیه بار برای شما خدمات چیدمان را نیز در نظر گرفتیم که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دیباجی از چیدمان وسایل برخوردار شوید .بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود برای شما جابه‌جایی لوازم را در منزل جدید انجام خواهیم داد.

وانت‌بار دیباجی با ارسال تجهیزات بسته‌بندی به شما امنیت جابجایی در بار را می‌دهد ماشین‌های باربری که برای شما ارسال می‌کنیم همگی از لحاظ فنی به‌صورت حرفه‌ای و پیشرفته می‌باشند و شما می‌توانید با انتخاب این ماشین‌ها یک اسباب‌کشی ایمن را انجام دهید.

باید توجه کنید که مسافتی که می‌خواهید بار را در آن جابه‌جا کنید چه مقدار است؟ اگر مسافت طولانی قرار است بار را جابه‌جا کنید ما به شما توصیه می‌کنیم از ماشین‌های نیسان بار و وانت‌بار استفاده نکنید زیرا این ماشین‌ها برای جابجایی بین‌شهری طراحی شده‌اند و به‌راحتی می‌توانند بار شما را در مسافت بین‌شهری و در مسافت‌های کوتاه با ایمنی بیشتری حمل‌ و نقل کنند. اما اگر قصد جابه‌جایی در مسافت‌های طولانی را دارید و قرار است اسباب بزرگی را جا به جا کنید می‌توانید از کامیون، خاور، ایسوز، و هیوندا، استفاده نمایید. تا خدمات باربری و اسباب‌کشی و بسته‌بندی خود را از آن‌ها دریافت نمایید.

آیا وانت‌بار دیباجی خدمات بسته بندی را انجام می دهد؟

بسته‌بندی اثاثیه اولین قدمی است که باید در اسباب‌کشی انجام دهید پس با خیال راحت بسته‌بندی را به افراد کاردان بسپارید تا اسباب‌کشی بی‌دردسری را داشته باشید. قبل‌از اسباب‌کشی بهتر است منزل خود را تمیز نگه دارید تا از سردرگم شدن وسایل دور بمانید. همچنین شما می‌توانید برای داشتن یک اسباب‌کشی مناسب از بسته‌بندی حرفه‌ای تیم وانت‌بار دیباجی استفاده نماییم که با ارسال این تیم برای شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل بسته‌بندی را انجام می‌دهیم. بدون کوچک‌ترین صدمه به بارتان برسد برای شما جابه جایی و باربری را انجام خواهیم داد. وانت‌بار دیباجی برای شما دوستان عزیز تمامی این مراحل را با استفاده از ماشین‌های باربری مناسب انجام می‌دهد و شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به افرادی بسپارید که دارای سابقه کاری بالا می‌باشند و با خیال راحت لوازم خود را جابه‌جا کنید. جمع‌آوری فرش‌ها و مبلمان ممکن است کار سخت و دشوار باشد اما هیچ نگران نباشید زیرا ما به‌صورت تخصصی برای شما جمع‌آوری را انجام می‌دهیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که مبلمان و فرش‌های شما در حین جابه جایی کوچک‌ترین صدمه‌ای نمی‌بیند و با خیال راحت جابجا می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دیباجی تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با ما درمیان بگذارید تا ما به شما راهنمایی‌های لازم را جهت بسته‌بندی چیدمان باربری بازگو کنیم و با خیال راحت یک اسباب‌کشی بدون دغدغه را انجام دهید .بسته‌بندی تمامی لوازم منزل شما انجام می‌شود بدون این‌که کوچک‌ترین وسیله‌ای جا بماند برای شما این کار را با بهترین تجهیزات انجام خواهیم داد منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم .

وانت‌بار دیباجی برای جا به جایی لوازم سنگین از تجهیزات نوین استفاده می کند:

جابه‌جایی لوازم غول‌آسا و سنگین ممکن است به شما آسیب برساند و همین آسیب ممکن است باعث شود که شما نتوانید یک اسباب‌کشی درست را انجام دهید کارگرانی که در مجموعه وانت‌بار دیباجی مشغول فعالیت هستند همگی زبده و نیرومند هستند برای شما جابه‌جایی لوازم سنگین را انجام می‌دهد آن‌ها با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارند این جابه‌جایی را انجام می‌دهند و شما می‌توانید با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی تمامی لوازم منزل را جابجا و حمل‌ونقل کنید. جابجایی برای شما با استفاده از چرخ های پایه‌دار صورت می‌گیرد اگر قصد جابه‌جایی لوازم سنگین مثل: گاوصندوق، یخچال‌های سایدبای‌ساید، کمدهای دیواری بزرگ، را دارید می‌توانید از چرخ‌های پایداری که وانت‌بار دیباج در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده نمایید. این چرخ‌ها قابلیت این‌را دارند که بار شما را به‌درستی جابجا کنند.بدون کوچک‌ترین صدمه به بار و افراد وارد شود بار را برای شما دوستان جابه‌جا خواهد شد.وانت‌بار دیباجی برای شما این کار را انجام می‌دهد زیرا تجهیزات بسته‌بندی گسترده‌ای داریم همچنین برای شما لباس‌ها را بسته‌بندی می‌کنیم با استفاده از کارتون‌های رگال دار تمامی لباس‌ها را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابجائی کثیف یا چروک نشوند. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دیباجی بسته‌بندی لوازم منزل را به ما بسپارید تا این کار را برای شما عزیزان انجام دهیم ما برای شما دوستان عزیز تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود .می‌توانید حمل‌ونقل جابجایی را از تهران به سایر شهرستان‌های اطراف داشته باشید و خیالتان راحت باشد که تمامی بارهای شما بیمه می‌باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل خسارت واردشده برایتان پرداخت خواهد شد.

شعبه های قابل دسترس در بارسنتر:

 1. باربری علم و صنعت
 2. باربری آیت الله کاشانی
 3. وانت بار دروس
 4. وانت بار کامرانیه
 5. وانت بار نظام آباد

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار دیباجی بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار دیباجی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار دیباجی کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند