تجربه و تعهد کاری را با وانت‌بار دربند امتحان کنید:

حمل و نقل ،جابه‌جایی لوازم با کادری مجرب و حرفه‌ای تنها با یک تماس تلفنی در وانت‌بار دربند صورت می‌گیرد. شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب کشی خود را به افرادی بسپارید که دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می‌باشد و برای شما حمل‌ و نقل لوازم بین‌شهری و جابه‌جایی درون‌شهری را با استفاده از ماشین‌های وانت‌بار انجام می‌دهند.ما برای شما با کادری مجرب و آموزش‌دیده بدون شکستگی لوازم،همراه با خدمات بسته‌بندی و خدمات چیدمان ،باربری و جابجایی را انجام خواهیم داد.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار دربند

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

بار سنتر با داشتن چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی برای شما عزیزان خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد که شما می‌توانید صفر تا صد مراحل باربری و اسباب‌کشی خود را با روش‌های نوین انجام دهید و حمل‌ونقل وسایل شما توسط افراد ماهر و کاردان انجام می‌گیرد پس با خیال راحت می‌توانید کار را به ما بسپارید زیرا ما آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی به‌صورت اصولی و استاندارد می‌باشیم.

اسباب کشی با رعایت موارد ایمنی را به ما بسپارید:

رعایت نکات استاندارد و اصولی در اسباب‌کشی یکی از مواردی است که باید انجام شود در غیر این صورت وسایل شما صدمه می‌بینند. وانت‌بار دربند برای شما تمامی مراحل را با استفاده از استانداردها و نکات ایمنی انجام می‌دهد .برای بالا بردن ایمنی در اسباب‌کشی از تجهیزات مدرن بسته‌بندی استفاده می‌کنیم تا خیالمان راحت باشد که در حین جا به جایی صدمه ای به وسایل شما وارد نمی‌شود بارسنتر با در نظر گرفتن ماشین‌های کف‌پوش شده و عایق‌بندی شده ایمنی را به وسایل شما هدیه می‌دهد و با خیال راحت می‌توانید بار را در هر نقطه که بخواهید جابه‌جا کنید .برای انجام اسباب‌کشی نگران نباشید زیرا شما با سپردن کار به شرکت معتبر وانت‌بار دربند می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را همراه با افراد کاردان انجام دهید.ما برای شما یک لیست کامل از اسباب‌کشی تهیه می‌کنیم تا خدمات باربری و بسته‌بندی را با استفاده از برنامه‌ریزی خاص انجام دهید. بسته‌بندی وسایل خود را با ایمنی انجام دهید زیرا ما بسته بندی را به صورت تضمینی انجام خواهیم داد .شما می‌توانید تمامی بسته‌بندی لوازم منزل ادارات و هر وسیله‌ای که قصد جابه‌جایی آن را دارید را به وانت‌بار دربند بسپارید تا برای شما به‌صورت ایمن بسته‌بندی انجام شود.

چگونه با انتخاب وانت‌بار دربند از سلامت رسیدن بار به مقصد مطمن باشیم؟

اسباب‌کشی باید با فوت‌وفن های خاص خودش انجام شود به‌همین خاطر شما باید حواستان باشد که در حین جابه‌جایی وسایل حتما حتما وسایلتان بسته‌بندی‌شده باشد. زیرا اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام نشود باعث شکستن وسایل و آسیب به وسایل شما در حین جابه‌جایی می‌شود اما ما برای جلوگیری از این شکستن و آسیب‌ها برای شما دوستان عزیز از تجهیزات بسته‌بندی مدرن استفاده می‌کنیم که خیالمان راحت باشد تا در حین جابه‌جایی وسایلتان به مشکل برنخورد و صدمه نبیند به‌همین خاطر از نایلون‌های سلفون دار و چسب‌های نواری استفاده کردیم تا با خیال راحت وسایل را جابه‌جا کنید. حمل‌ونقل را به ما بسپارید زیرا ما در این امر تخصص کافی را داریم و برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد .شما می‌توانید با استفاده از وانت‌بار دربند تمامی مراحل اسباب‌کشی از جمله چیدمان وسایل را نیز به ما بسپارید چیدمان وسایل کار سختی می‌باشد به‌همین خاطر شما باید آن را با افراد کاردانی که در این زمینه تجربه دارند تجربه کنید. حمل و جابجایی لوازم با ایمنی انجام می‌شود خیالتان راحت باشد که در مسافت‌های طولانی صدمه‌ای به بارتان وارد نمی‌شود زیرا مجموعه بار سنتر با رعایت نکات ایمنی و اصولی اسباب‌کشی بسته‌بندی را برای شما انجام می‌دهد. بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای توسط افراد کاردان و ماهر انجام می‌شود که در این زمینه دارای چندین سال سابقه کاری و تجربه می‌باشند در کوتاه‌ترین زمان برای شما خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهیم تمامی لوازم منزل را برایشان به‌صورت وکیوم شده و بسته‌بندی‌شده در ماشین‌های باربری قرار خواهیم داد.

قیمت های استثنایی را از وانت‌بار دربند دریافت کنید :

هزینه‌هایی که برای شما در نظر گرفت و ای می‌توانید به‌صورت مجزا با وانت‌بار دربند پرداخت کنید مثلاً این‌که اگر قرار است اسباب‌کشی را خودتان به‌تنهایی انجام دهید و به تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان احتیاجی ندارید شما می‌توانید هزینه اسباب‌کشی را کاهش دهید یا اگر این‌که فقط قرار است برای جابجایی و حمل‌ونقل لوازم از ماشین‌های باربری وانت‌بار دربند استفاده نمایید می‌توانید ماشین‌ها را به‌صورت مجزا از ما دریافت نمایید . یا این‌که تجهیزات بسته‌بندی را می‌توانیم به‌تنهایی برای شما ارسال کنیم شما می‌توانید هر کدام از خدماتی که وانت‌بار دربند برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است را به‌صورت تک‌به‌تک و مجزا از ما با قیمت‌های عالی و تخفیف‌های ۳۵٪ دریافت نمایید. ما در کنار شما عزیزان هستیم تا تمامی مراحل را با استفاده از روش‌های نوین انجام دهیم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما به‌صورت اصولی و استاندارد انجام دهیم تا در حین جابجایی مطمئن باشیم که صدمه‌ای به وسایل شما وارد نمی‌شود. وانت‌بار دربند برای شما دوستان عزیز تمامی این مراحل اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از روش‌های روز دنیا انجام می‌دهد.

بسته‌بندی با متدهای روز دنیا همراه با تجهیزات مدرن انجام می‌شود برای جابجایی وسایل سنگین نگران نباشید زیرا ما با استفاده از ترفندهای اسباب‌کشی و با استفاده از چرخ‌های پایدار برای شما جابجایی هر نوع وسیله سنگین و حمل‌ونقل وسایل سنگین را با استفاده از کارگران نیرومند انجام خواهیم داد .

شما می‌توانید با سپردن بار به ما با خیال راحت در هر مقصد را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید .ارسال بار برای شما از تهران به سایر شهرستان‌های اطراف و شهرهای بزرگ دیگر انجام می‌شود نگران حمل‌ونقل و جابجایی برون‌شهری نباشید زیرا با انتخاب مجموعه وانت بار بارسنتر شما می‌توانید جابه‌جایی خدمات باربری را از ما دریافت نمایید .ما می‌توانیم برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل باربری و جابجایی را از تهران به هر شهر دیگری انجام دهیم اگر قصد حمل‌ونقل و جابجائی در شهرستان‌های اطراف را دارید و احتیاج به یک باربری و یک شرکت معتبر دارید بهترین گزینه شرکت معتبر بار سنتر می‌باشد که برای شما تمامی خدمات حمل‌ونقل و جابجایی را با کارگران حرفه‌ای و همچنین نیروهای حرفه‌ای انجام می‌دهد. رانندگان ما به تمامی جاده‌ها تسلط کافی را دارند و شما می‌توانید بار خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید بدون کوچک‌ترین آسیبی انتقال دهید .اما برای شما خدمات برون‌شهری را با استفاده از ماشین‌های مجهز انجام می‌دهیم شما می‌توانید برای جابجایی برون‌شهری از ایسوزو، کامیون‌های ۶و ۷ متری ،خاور ها ،هیوندا ها، استفاده نمایید این ماشین های مقاوم هستند و قابلیت این را دارند که بار را از تهران به هر مقصدی که شما می‌خواهید انتقال دهتد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار حرفه‌ای بار سنتر جابه‌جایی‌های بین‌شهری خود را نیز انجام دهید وانت‌بار دربند برای مشتریان خود خدمات جابجایی بین‌شهری را با ماشین‌های وانت و نیسان نیز انجام خواهد داد .

بیمه نامه در اسباب کشی برای مشتریان بارسنتر:

بیمه‌نامه برای انجام اسباب‌کشی و باربری ضرورت دارد پس دریافت بیمه‌نامه را می‌توانید از مدیریت مجموعه بار سنتر دریافت نمایید شما می‌توانید برای جابه‌جایی‌های بین‌شهری که انجام می‌دهید از یک بارنامه دولتی نیز استفاده نمایید هدف ما جلب رضایت شما مشتریان می‌باشد به‌همین خاطر خدماتی که برایتان ارائه می‌دهیم با تمامی باربری‌های سطح تهران متفاوت می‌باشد ما از بسته‌بندی لوازم گرفته تا چیدمان لوازم در کنار شما هستیم تا بدون هیچ دردسری اسباب‌کشی راحت را با تیم حرفه‌ای وانت‌بار دربند دریافت نمایید ما می‌توانیم خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما عزیزان با استفاده از روش‌های حرفه‌ای انجام دهیم که در این روش‌ها به شما صد درصد تضمین می‌دهیم که وسایل شما در حین جابه‌جایی کوچک‌ترین آسیبی نمی‌بینند پس برای جابجایی وسایل خود بهترین گزینه وانت‌بار دربند می‌باشد شما می‌توانید به تمامی نقاطی که بار سنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است دسترسی داشته باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما در هر منطقه از تهران دریافت نمایید ما در تمامی مناطق تهران شعبه‌های مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید خدمات جابجایی و بسته‌بندی خود را همچنین حمل‌ونقل و ارسال تجهیزات بسته‌بندی را از این مجموعه‌ها دریافت نمایید تمامی مجموعه و زیرمجموعه بار سنتر می‌باشند که در شعبه‌های مختلف تهران آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز هستند و وانت‌بارها را برای شما دوستان عزیز برای جابجایی بین‌شهری در نظر گرفته‌ایم برای جابه‌جایی درون‌شهری شما می‌توانید از ماشین‌های وانت بار در بند استفاده نمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار دربند بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار دربند استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار دربند کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند