وانت‌بار خاوران تخصص در حمل بار و اثاثیه منازل:

وانت‌بار خاوران متخصص در امور اسباب‌کشی و جابجایی لوازم منازل شما می‌باشد ما برای شما طی چندین سال سابقه کاری حتی لوازم ادارات را بسته‌بندی و جمع‌آوری خواهیم کرد .شما تنها با یک تماس تلفنی می‌توانیم به تمامی خدمات وانت‌بار خاوران دسترسی داشته باشید.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

وانت‌بار خاوران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما دوستان عزیز خدمات متنوعی را جهت انجام اسباب‌کشی و باربری در نظر گرفته‌ایم شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار خاوران از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. تا در کوتاه‌ترین زمان برای شما تمامی این خدمات را انجام دهیم و در هر کجای تهران که هستید تنها می‌توانید با یک تماس تلفنی به شعبه‌های مختلفی که مجموعه باربری بار سنتر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است دسترسی داشته باشید.

خدمات متفاوت را از وانت‌بار خاوران  دریافت نمایید:

خدمات متنوعی که وانت‌بار خاوران برای مشتریان خود ارائه می‌دهد می‌تواند شامل :جابجایی و اسباب‌کشی ادارات اسباب‌کشی لوازم سنگین ،مثل: گاوصندوق ،میزهای ناهارخوری، جمع‌آوری و بسته‌بندی لوازم منزل شما ،و حتی چیدمان لوازم سنگین منزل شما را نیز می‌تواند انجام دهد. پس ما به شما توصیه می‌کنیم با انتخاب وانت‌بار خاوران از این خدمات بهره‌مند شوید. دیگر لازم نیست خودتان دردسرهای اسباب‌کشی را به‌تنهایی تحمل کنید و ساعت‌ها وقت خود را بابت بسته‌بندی وسایل هدر دهید. بلکه می‌توانید با یک تماس تلفنی به ما دسترسی کامل داشته باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. تا ما برای شما به نحو احسن و با بهترین تجهیزات مدرن برایتان این خدمات را انجام دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای مجموعه بار سنتر رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در منازل و ادارات شما حضور پیدا کنیم .

بسته بندی منازل خود را به ما بسپارید:

خدمات بسته‌بندی در وانت‌بار خاوران برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی منازل ممکن است کار زمان بری باشد به دلیل مشغله‌های امروزی شاید افراد  وقت نکنند که تمامی لوازم منزل خود را بسته‌بندی کنند .ازجمله بسته‌بندی ایمنی کار تخصصی و حرفه‌ای می‌باشد به‌همین خاطر ما تیم حرفه‌ای را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که در منزل‌های شما حضور پیدا کنند و با استفاده از تجهیزات مدرن که  وانت‌بار خاوران در اختیار آن‌ها قرار داده‌است تمامی لوازم شما را بسته‌بندی کنند بسته‌بندی باید با دقت انجام شود و حتی ظروف شکستنی و لوازم باارزش شما را از دیگر اشیاء جدا می‌کنیم که با دقت بیشتری حمل‌ونقل شود. شما می‌توانید تیم بسته‌بندی ما را در کنار خود داشته باشید و تمامی خدمات خود را به‌صورت حرفه‌ای از ما دریافت نمایید. بسته‌بندی با ایمنی کامل برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما وارد شود. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار خاوران تمامی لوازم منزل و حتی لوازم ادارات خود را بسته‌بندی کنید. بله ما برای شما لوازم ادارات را نیز بسته‌بندی می‌کنیم جابه‌جای پوشه‌ها و پرونده‌ها ممکن است کار سختی باشد یا این‌که اگر به‌صورت درست بسته‌بندی نشوند ممکن است پوشه و پرونده‌های شما گم شود به‌همین خاطر شما می‌توانید با رزرو تیم حرفه بسته‌بندی تمامی لوازم ادارات و منازل خود را به ما بسپارید .تا ما برای شما با ایمنی کامل بدونه که وسایل شما گم شود یا صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود آن‌ها را جابه‌جا کنیم. شما دوستان عزیز می‌توانید جهت رزرو تیم بسته‌بندی با مشاوران ما در تماس باشید و در روز اسباب‌کشی تیم بسته‌بندی خود را رزرو نمایید تا بدون هیچ اتلاف وقتی در کنار شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی را برایتان انجام دهیم .حتی اگر با انتخاب وانت‌بار خاوران می‌توانید جابجایی لوازم منزل و لوازم سنگین و دیگر لوازم را به ما بسپارید ما در کنار شما هستیم تا لوازم سنگین شما را جابه‌جا کنیم شما با انتخاب وانت‌بار خاوران می‌توانید چیدمان منازل خود را به ما بسپارید افرادی که در این تیم تخصصی مشغول کار هستند آموزش‌های لازم را جهت چیدمان و جابجایی لوازم سنگین شما در آن‌ها با استفاده از تجربه بالای کاری که دارند می‌توانند تمامی لوازم شما را دکوراسیون کنند. همچنین جعبه‌ها را برای شما آن باکس می‌کنم و در جای خود قرار می‌دهد دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را برای بازکردن جواب و چیدمان آن‌ها هدر دهید بلکه با انتخاب تیم چیدمان وانت‌بار خاوران می‌توانید تمامی این خدمات را از ما دریافت نمایید .ما برای شما دوستان عزیز لوازم برقی و الکترونیکی را نیز نصب و راه‌اندازی می‌کنیم لوازمی مثل لوازم مثل ظرف‌شویی، که نصب آن‌ها کار سخت و دشوار می‌باشد را می‌توانید به ما بسپارید اگر با انتخاب تیم چیدمان شما می‌توانید تمامی جابه‌جایی‌ها را به ما بسپارید به ما برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون صدمه به وسایل شما وارد شود جابجایی و اثاثیه  شما را انجام می‌دهیم.

ماشین های  باربری مورد تایید در بارسنتر:

وانت‌بار خاوران با در نظر گرفتن ماشین‌های متفاوت باربری رضایت مشتریان را جذب کرده است شما می‌توانید با انتخاب نوع ماشین باربری خود خدمات باربری را از ما دریافت نمایید .با انتخاب مجموعه بار سنتر این اختیار را دارید که ماشین‌های باربری خود را به‌صورت دلخواه انتخاب نمایید شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار خاوران از ماشین‌هایی مثل خاور های شش و هفت متری خاور ،کامیون و شش و هفت متری، هیوندا ها، و وانت‌بار نیسان بار و دیگر ماشین‌های اسباب‌کشی بهره‌مند شوید. البته نوع ماشین باربری بستگی به مقدار بار شما و نوع بار شما دارد شما می‌توانید برای انتخاب ماشین باربری با مشاوران ما در تماس باشید تا نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید .شما دوستان عزیز می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی در کنار ما باشید و خدمات اسباب‌کشی و باربری را از ما دریافت نمایید خیالتان راحت باشد که ماشین‌هایی که انتخاب می‌کنید از لحاظ استاندارد و از لحاظ فنی استاندارد می‌باشد. زیرا به‌صورت روزانه توسط کارشناسان ما چک می‌شود تا در هنگام جابه‌جایی بار برای بار شما مشکلی پیش نیاید همچنین رانندگان این مجموعه دارای سوابق کاری بالا می‌باشند و در مسیرها و جاده‌ها تجربه کاری بالا دارند و به تمامی مسیرها و جاده‌ها مسلط هستند. پس با خیال راحت بار خود را به ما بسپارید .

با انتخاب وانت‌بار خاوران از بیمه نامه معتبر بهره مند شوید:

بیمه‌نامه و بارنامه دولتی در مجموعه بار سنتر برای مشتریان صادر می‌شود شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر بار خود را به‌صورت سلامت و بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای دریافت نمایید. ما برای تضمین سلامت بار شما بیمه‌نامه معتبری را در نظر گرفته‌ایم وانت‌بار خاوران، با در نظر گرفتن بارنامه دولتی می‌تواند تمامی لوازم شما را از تهران به هر شهر دیگری که بخواهید انتقال میدهد با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر در صورت بروز هرگونه آسیب و صدمه به وسایل شما خسارت وارد شده توسط شرکت بیمه پرداخت خواهد شد. پس نگران صدمه دیدن وسایلتان نباشید زیرا با انتخاب وانت‌بار خاوران و افراد باتجربه‌ای که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند امکان صدمه دیدن وسایل شما صفر می‌باشد. شما می‌توانید در هر کجای تهران به این خدمات وانت‌بار خاوران دسترسی داشته باشید. ما برای شما خدمات درون‌شهری و برون‌شهری را نیز انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار خاوران از تهران به هر شهری که می‌خواهید هر نوع باری که دارید را انتقال دهید. اسباب‌کشی منزلتان را به ما بسپارید ما می‌توانیم تمامی وسایل منزل شما را با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم هم بسته‌بندی حمل چیدمان و هم باربری کنیم پس از صفر تا صد اسباب‌کشی را به افراد کاردان بسپارید تا خاطره یک اسباب‌کشی خوب را در کنار ما تجربه نمایید. شما می‌توانید جهت کاهش و افزایش بیمه و بیمه وسایل منزل خود با مدیریت مجموعه بار سنتر در تماس باشید تا سقف بیمه‌نامه را تعیین کنید.

پرسنلی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند همگی کاربلد و دور دیده می‌باشد به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گو به سوالات شما می‌باشد شما می‌توانید با پرسنل و کادر حرفه‌ای ما در هر ساعت از شبانه‌روز در تماس باشید و خدمات اسباب‌کشی و باربری منازل خود را به ما بسپارید .

ما برای شما دوستان عزیز خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم اگر در ایام تعطیل قصد انجام اسباب‌کشی را دارید نگران نباشید زیرا وانت‌بار خاوران حتی در ایام تعطیلات در کنار مشتریان عزیز می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب این مجموعه از تخفیف‌های۴۵% که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید .تمامی تخفیف‌های این مجموعه برای مشتریان عزیز ارائه خواهد شد پس نگران هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا با انتخاب وانت‌بار خاوران می‌توانید هزینه‌های اسباب‌کشی خود را کاهش دهید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. وانت بار نبرد در محدوده نبرد اماده خدمت رسانی به شما می باشد.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بارخاوران بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار خاوران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بارخاوران کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند