وانت‌بار حکیمیه ارائه دهنده انواع خدمات اسباب کشی و باربری:

اگر در محدوده حکیمیه زندگی می‌کنی تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به وانت‌بار حکیمیه دسترسی داشته باشید وانت‌بار حکیمیه در خدمت شما دوستان عزیز است و تمامی خدمات اسباب‌کشی، باربری ،جابجایی را برای شما انجام میدهد.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

وانت‌بار حکیمیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا با انتخاب وانت‌بار حکیمیه با پرداخت یک هزینه مناسب یک کار باکیفیت را از این تیم تحویل می‌گیرید مجموعه بارسنتر با استخدام پرسنل حرفه‌ای و آموزش‌دیده خدمات شایسته‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. اما در برابر وسایل شما مسئول هستیم به‌همین خاطر پرسنل ما با دل سوزی تمام تمامی وسایل شما را بسته‌بندی و جابه‌جا خواهند کرد. همچنین اگر با انتخاب وانت‌بار حکیمیه کوچک‌ترین آسیب یا صدمه به وسایل شما وارد شود آسیب و صدمه واردشده توسط یک شرکت بیمه معتبر برای شما دوستان عزیز پرداخت خواهد شد .شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار حکیمیه این خدمات را از ما با قیمت خوب دریافت نمایید .خدماتی که وانت‌بار حکیمیه برای مشتریان خود ارائه می‌دهد بسیار متنوع و گسترده می‌باشد و روزبه‌روز در تلاش هستیم تا این خدمات برای مشتریان خود گسترده‌تر کنیم. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار حکیمیه از بیمه‌نامه معتبر، رانندگان حرفه‌ای ،و مسلط به جاده ماشین‌های باربری مجهز و تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان خدمات vip، اسباب‌کشی، بارنامه دولتی، نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی، کارگران زبده، برخوردار شوید. این تنها بخشی از خدماتی است که وانت‌بار حکیمیه برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

وسایل منزلتان را به یک تیم حرفه ای بسپارید:

شما با انتخاب وانت‌بار حکیمیه می‌توانید مراحل بسته‌بندی و چیدمان وسایلتان را به ما بسپارید تا برای شما دوستان عزیز آن را انجام دهیم. نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید زیرا ما با بسته‌بندی حرفه‌ای تمامی وسایل شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید انتقال خواهیم داد. بدون این که کوچک‌ترین آسیبی به وسایل شما وارد شود پس شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار حکیمیه از این خدمات بهره‌مند شوید.

خدمات چیدمان در وانت‌بار حکیمیه برای مشتریان انجام می‌شود بسیاری از مشتریان ما نمی‌توانند به‌تنهایی وسایل خودشان را جابه‌جا کنند یا این‌که همیشه برای دکوراسیون منزلشان احتیاج به کمک چند نفر دارند. به‌همین خاطر ما یک تیم حرفه‌ای را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم این تیم با سلیقه به خرج می‌دهند. می‌توانند تمامی لوازم منزل شما را دکوراسیون کنند. این لوازم شامل جابه‌جایی لوازم سنگین نیز می‌شود. آن‌ها برای شما لوازم سنگین را جابجا می‌کنند. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار حکیمیه این خدمات را دریافت نمایید. همچنین برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را نیز انجام می‌دهند. لوازمی که شاید شما به‌تنهایی نتواند آن‌ها را راه‌اندازی کنید را برای شما دوستان عزیز نصب و راه‌اندازی می‌کنند. جعبه‌هایی که توسط تیم بسته‌بندی بسته‌بندی شده آن ها را برای شما در جایگاه خود قرار می‌دهند. تیم چیدمان در کنار شما است تا روند اسباب‌کشی را با سرعت بیشتری برایتان انجام دهد. همچنین بسته‌بندی لوازم مبلمان یخچال و لوازم سنگین شاید کار سخت و دشواری باشد و برای شما دوستان عزیز این کار را به‌راحتی انجام می‌دهیم .تمامی لوازم شما را بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه به لوازم تان وارد نشود شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار حکیمیه تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان باشیم و با استفاده از تجهیزاتی که مجموعه بار سنتر در اختیارمان گذاشته‌است تمامی لوازم را برایتان بسته‌بندی خواهیم کرد. بسته‌بندی با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می‌شود بدون کوچک‌ترین آسیبی به وسایلتان وارد شود تمامی این وسایل را برایتان بسته‌بندی می‌کنیم شما می‌توانید بسته‌بندی را با استفاده از تجهیزاتی مثل سلفون ها، وکیوم، نایلون‌ها، بابل رپ و جعبه‌های چند لایه، از ما بخواهید. ما با تجهیزات مدرنی که در اختیار داریم بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود وسایل را برایتان بسته‌بندی خواهیم کرد پس نگران بسته‌بندی و چیدمان وسایل منزلتان نباشید و آن را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید. ما به شما وانت‌بار حکیمیه حکیمیه را معرفی می‌کنیم تا با انتخاب این وانت‌بار تمامی خدمات اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید.

 دریافت مشاوره رایگان با انتخاب وانت‌بار حکیمیه :

پرسنل به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت هستند شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز خدمات اسباب‌کشی و باربری را به ما بسپارید اما بهتر است چندین روز قبل از اسباب‌کشی با ما تماس بگیرید تا ما با یک برنامه‌ریزی دقیق و خاص مراحل اسباب‌کشی شما را انجام دهیم تا در اسباب‌کشی و باربری مشکلی برای وسایل شما پیش نیاید و با نظم و دقت خاصی وسایل جابجا شود .به‌همین خاطر اگر قصد انجام اسباب‌کشی یا جابجایی وسایل را دارید بهتر است حداکثر چند روز قبل با ما در تماس باشید تا خدمات اسباب‌کشی را برای شما با برنامه‌ریزی دقیق انجام دهیم. همچنین شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما از یک مشاور رایگان برخوردار شوید آن‌ها به شما راهنمای لازم را جهت انتخاب نوع ماشین باربری ،نحوه عملکرد و کارگرها ،خدمات اسباب‌کشی vip، می‌دهند. شما می‌توانید با اطلاعاتی که در اختیار دارید تیم‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در روز اسباب‌کشی نیروها را برای شما دوستان عزیز اعزام نماییم. همچنین شما می‌توانید برای جابجایی وسایل خود از تعداد کارگران بیشتری استفاده کنید .تعداد کارگران مورد دلخواه خود را به ما بگویید تا ما برای شما دوستان عزیز تمامی این خدمات را انجام دهیم. تعداد کارگران ارسالی برای شما دوستان عزیز بستگی به حجم بار و نوع بار شما دارد. دراین‌باره می‌توانید مشورت لازم را با مشاوران و کارشناسان ما انجام دهید جهت انجام اسباب‌کشی بهتر شما می‌توانید از کارشناسان اسباب‌کشی استفاده کنید. وظیفه کارشناسان اسباب‌کشی در اسباب‌کشی این است که بر روی نحوه عملکرد کارگران، نحوه بسته‌بندی، نحوه تیم‌های چیدمان، نظارت داشته باشند تا اسباب‌کشی خوب و بادقت بیشتری انجام شود.

دیگر لازم نیست خودتان ساعت‌ها صرف را ساعت‌ها وقت را صرف انجام اسباب‌کشی و بسته‌بندی کنید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند این خدمات را به ما بسپارید تا با استفاده از تجربه بالای کاری که در اختیار داریم تمامی این خدمات را برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ممکن انجام دهیم .

با انتخاب مجموعه بارسنتر از تخفیف های ویژ برخوردار شوید:

هزینه‌ها در وانت‌بار حکیمیه برای مشتریان عزیز با تخفیف‌های ۴۵٪ در نظر گرفته‌شده دیگر نمی‌خواهد که مبالغ زیادی را صرف هزینه‌های اسباب‌کشی و باربری کنید بلکه با پرداخت یک هزینه مناسب می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید. باربری بار سنتر برای مشتریان خود تخفیف‌های ویژه‌ای را قائل شده‌است به‌همین خاطر شما با یک پرداخت هزینه مناسب یک کار با کیفیت را از ما تحویل می‌گیرید .هزینه‌ها متفاوت می‌باشد و نمی‌شود یک‌قیمت ثابت را برای تمام اسباب‌کشی ها و باربری‌ها در نظر گرفت. اما خیالتان راحت باشد که با انتخاب وانت‌بار حکیمیه تمامی قیمت‌ها منصفانه است. این قیمت‌ها از زیر نظر اتحادیه باربری عبور کرده پس خیالتان راحت باشد ما به شما قیمت گران و پیشنهاد نخواهیم کرد و هنگام تماس با مشاوران ما می‌توانید از قیمتی که باید برای اسباب‌کشی پرداخت کنید اطلاع پیدا کنید. این قیمت ثابت می‌ماند و درنهایت همین مبلغ را پرداخت خواهید کرد نه مبلغ برای شما کم و نه زیاد خواهد شد. پس به تیم حرفه‌ای اعتماد کنید و با پرداخت یک هزینه مناسب یک کار با کیفیت را از ما تحویل بگیرید. همچنین شما می‌توانید تمامی وسایل خود را با بیمه از تیم حرفه ای بار سنتر دریافت نمایید. ما برای شما تمامی وسایل را بیمه می‌کنیم تا در هنگام جابجایی در صورت صدمه دیدن به وسایلتان خسارت وارد شده برای شما دوستان عزیز پرداخت شود. شما با انتخاب وانت‌بار حکیمیه تمامی مراحل اسباب‌کشی را به ما بسپارید. دیگر لازم نیست نگران صدمه دیدن و شکسته شدن وسایلتان باشید زیرا ما با دقت کافی تمامی وسایل را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنیم بدون کوچک‌ترین صدمه ببینند. خیالتان راحت باشد و به تیم حرفه‌ای ما اعتماد کنید ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را از صفر تا صد برایتان انجام دهیم.

چرا باید وانت‌بار حکیمیه را انتخاب کنیم؟

به شما پیشنهاد می‌دهیم که اگر قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را دارید بهترین انتخاب شما می‌تواند وانت‌بار حکیمیه باشد زیرا این باربری برای شما خدمات مفیدی را در نظر گرفته‌است شما می‌توانید با جابجایی تمام لوازم منزل خود از تهران به هر شهر دیگر به‌راحتی مراحل اسباب‌کشی را انجام دهید .نگران نباشید تمامی نیروهای ما حرفه‌ای هستند آن‌ها آموزش‌های لازم را جهت جابجایی وسایل شما دیده‌اند پس به‌همین خاطر می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با وانت‌بار حکیمیه در تماس باشید. همچنین باربری بار سنتر برای دسترسی راحت شما دوستان عزیز شعبه‌های مختلف را در سطح تهران قرار داده‌است عزیزانی که در محدوده سراج زندگی می‌کنند می‌توانند به وانت‌بار سراج دسترسی سریع داشته باشند تا تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را انجام دهند.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار حکیمیه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار حکیمیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار حکیمیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند