با انتخاب وانت‌بار جماران دیگر استرس اسباب کشی را فراموش کنید:

انجام خدمات باربری در مسافت‌های کوتاه برای شما دوستان عزیز با ماشین‌های مجهز و وانت‌بار جماران انجام می‌شود پس نگران جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه و حمل خرده بار خود نباشید .دیگر احتیاج به انتخاب ماشین‌های بزرگ باربری ندارید و می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. با انتخاب وانت‌بار جماران شما می‌توانید انواع اسباب‌کشی در مسافت‌های کوتاه، حمل بار، خرده‌ بار، را انجام دهید بدون این که هزینه گزافی را پرداخت کنید.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار جماران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما دوستان عزیز با در نظر گرفتن این ماشین‌ها جابه‌جایی‌های بین‌شهری، جابجایی در مسافت‌های کوتاه ،حمل خرده بار ،و دیگر خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام خواهیم داد. تنها با پرداخت یک هزینه مناسب شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار جماران از یک اسباب‌کشی بی‌دردسر و باکیفیت بهره‌مند شوید. سعی ما بر این است که برای شما دوستان عزیز این خدمات را با بهترین کیفیت انجام دهیم زیرا کیفیت کار در اسباب‌کشی یکی از خدماتی است که باید به آن توجه شود.

بارسنتر با ارائه ماشین های متنوع با قیمت های مناسب در کنار شماست: 

اسباب‌کشی در بار سنتر برای شما دوستان عزیز به‌صورت برون‌شهری و درون‌شهری انجام می‌شود و شما می‌توانید انجام خدمات باربری خود را از تهران به سایر شهرهای اطراف نیز از ما درخواست نمایید. زیرا ما برای شما دوستان عزیز جابه‌جایی را در مسافت‌های طولانی با توجه به نوع بار شما و حجم بار شما با استفاده از ماشین‌های متنوع انجام خواهیم داد. با ارائه انواع ماشین‌های باربری ازجمله :کامیون، خاور، ایسوز، و هیوندا ، وانت‌بار و نیسان بار، هر مودل ماشینی را که بخواهید برای شما دوستان عزیز در هر مسافتی که با توجه به رانندگان حرفه‌ای و با تجربه نیز انجام خواهیم داد. وانت‌بار جماران در خدمت شما دوستان عزیز است تا تمامی مراحل اسباب‌کشی را با کیفیت برایتان انجام دهد. انتخاب ماشین باربری به شما کمک می‌کند که هر نوع وسایلی که قصد جابه‌جایی آن را دارید با دقت بیشتری برای شما جابه‌جا شوند .

ماشین‌های باربری که شما در وانت‌بار جماران انتخاب می‌کنید همگی عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند و می‌توانید با خیال راحت بار و در هر مسافت طولانی یا بین‌شهری جابجا کنید.

ما برای شما دوستان عزیز ماشین‌های مسقف و روباز را در نظر گرفته‌ایم که با توجه به شرایط آب‌وهوایی، نوع بار ،و نوع اسباب‌کشی خود می‌توانید هر نوع ماشین دلخواهی را انتخاب نمایید. قیمت‌ها در ماشین‌ها متفاوت می‌باشد مثلاً با انتخاب وانت‌بار جماران از تخفیف‌های ۳۵% که این مجموعه برایتان در نظر گرفته‌است بهره‌مند می‌شوید و می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با کاهش هزینه‌ها انجام دهید. اما برای انتخاب ماشین‌های مثل: کامیون، ایسوزو، هیوندا ،قیمت‌ها متفاوت‌تر نسبت‌به وانت‌بار و نیسان بار می‌باشد ولی جای هیچ نگرانی نیست زیرا مجموعه بار سنتر در نظر گرفتن شرایط اقتصادی تمامی قیمت‌ها را برای شما دوستان عزیز کاهش داده و قیمت هازیر نظر اتحادیه باربری می‌باشد .هزینه‌های باربری برای شما دوستان عزیز به‌صورت منصفانه و ارزان در نظر گرفته‌شده است پس با خیال راحت می‌توانید با انتخاب وانت‌بار جماران با پرداخت یک هزینه مناسب یک کار با کیفیت را از  تیم حرفه‌ای دریافت نمایید .

وانت‌بار جماران با کارگران حرفه ای آماده ارائه اسباب کشی تخصصی می باشد:

با ارسال تیم‌های حرفه‌ای vip اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز هستیم تمامی این خدمات با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود .پس بهترین انتخاب برای شما دوستان عزیز وانت‌بار جماران می‌باشد زیرا شما می‌توانید با انتخاب این وانت‌بار از خدمات متنوع با قیمت‌های مناسب نیز برخوردار شوید. با ما در ارتباط باشید وانت‌بار جماران برای شما دوستان عزیز بار را به‌صورت تضمینی جابجا می‌کند یعنی ما به شما تضمین می‌دهیم که در حین جابجائی صدمه به وسایل شما وارد نمی‌شود. شما می‌توانید به‌ راحتی بار را در هر مسافتی که می‌خواهید جابه‌جا کنید برای دادن این تضمین از یک بیمه‌نامه معتبر استفاده می‌کنیم که در اکثر باربری‌ها این بیمه‌نامه ضرورت دارد. به‌همین خاطر علت و ضرورت بیمه‌نامه تضمین سلامت رسیدن بار شما به مقصد می‌باشد. شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را در صورت جابجای اشیاء گران‌قیمت و با ارزش خود توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید. وانت‌بار جماران برای شما دوستان عزیز این بیمه‌نامه را از بهترین شرکت‌های بیمه‌نامه دریافت خواهد کرد و به شما تضمین را می‌دهد تا زمانی‌که لوازم شما در ماشین‌های باربری و وانت‌بار جماران قرار دارد تمامی بار شما حفاظت‌شده می‌باشند .در صورت بروز هرگونه خسارت از جمله (گم شدن، خسارت‌های فیزیکی، خسارت‌های طبیعی، صدمه وارد شدن ،) به برای شما دوستان عزیز  خسارت وارد شده پرداخت خواهد شد. البته با انتخاب مجموعه بار سنتر محال ممکن است که این اتفاق برای شما بیفتد زیرا تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت‌دهی مناسب ،برخورد پرسنل، و نحوه عملکرد کارگران، ما تا به امروز راضی بوده اند و خدا رو شکر همین باعث پیشرفت کاری مجموعه بار سنتر شده‌است. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از یک مشاوره رایگان توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر برخوردار شوید.

اسباب کشی را به افردا کاردان بسپارید:

با سپردن کار به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند خیالتان راحت باشد که بار شما به‌صورت تضمینی به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد. تمامی تلاش ما بر این است که بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای بار شما به مقصد ارسال شود. وانت‌بار جماران با در نظر گرفتن پرسنل حرفه‌ای برای شما یک کادر مجرب بسته‌بندی و ارسال خواهد کرد با انتخاب تیم بسته‌بندی وانت‌بار جماران شما می‌توانید روند سریع در اسباب‌کشی خود ایجاد کنید. زیرا آن‌ها برای شما تمامی لوازم منزل، لوازم ادارات، را در کوتاه‌ترین زمان ممکن همراه با بهترین تجهیزات بسته‌بندی خواهند کرد. با سپردن بار به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند با خیال راحت می‌توانید جابجایی و باربری را انجام دهید. وانت‌بار جماران برای شما دوستان عزیز با استفاده از تجهیزاتی مثل کارتن‌های چندلایه و فوم ها تمامی لوازم را جا به‌ جا و در این کارتن‌ها قرار می‌دهد. با انتخاب این کارتن‌ ها خیالتان راحت باشد که بار شما با مقاومت بالا جابه‌جا می‌شود و در برابر هرگونه صدمه‌ای مقاوم می‌باشد. زیرا این کارتن‌ها چند لایه هستند و دارای مقاومت بالا می‌باشند و در برابر ضربه دیدن از بار شما جلوگیری می‌کند به‌همین خاطر ما برای ایمنی بیشتر در جابجائی از چسب‌های پهن نواری استفاده می‌کنیم و کارتن‌ها را می‌بندیم. برای جابه‌جایی لوازم شکستنی آن‌ها را با سلفون و نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم و در ماشین‌های وانت‌بار جماران قرار می‌دهیم تا خیالمان راحت باشد که سالم به مقصد ارسال خواهند شد .شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار جماران تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با تیم حرفه‌ای انجام دهید. زیرا ما برای شما دوستان عزیز تمامی این خدمات را با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی انجام می‌دهیم و خیالمان راحت است که در حین جابه‌جایی کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما وارد نمی‌شود. منتظر تماس شما دوستان عزیز حتی در ایام تعطیل نیز هستیم این باربری در ایام تعطیل مشغول فعالیت نیز می‌باشد.

وانت‌بار جماران با سابقه درخشان در تمامی امور اسباب کشی:

دیگر از خصوصیات شرکت بار سنتر دسترسی سریع مشتریان به مجموعه باربری‌ها و اتوبارهای بار سنتر می‌باشد وانت‌بار جماران که در محدوده جماران قرار دارد با تخفیف‌های ۳۵% آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی می‌باشد اما اگر قصد انجام خدمات باربری در دیگر مناطق تهران را دارید به‌راحتی می‌توانید به مجموعه باربری‌ها و اتوبارهای بار سنتر دسترسی داشته باشید. زیرا ما در تمامی شعبه‌های مختلف تهران برای شما دوستان عزیز مراکز باربری را قرار دهیم که با توجه به محل سکونت و زندگی خود می‌توانید نزدیک‌ترین باربری به محل زندگی خود را انتخاب نمایید. عزیزانی که در محدوده قیطریه زندگی می‌کنند می‌توانند حمل اثاثیه منزل قیطریه را برای انجام خدمات بسته‌بندی خود انتخاب نمایند. همچنین برای انجام خدمات وانت‌بار و نیسان بار می‌تواند از وانت‌بار نظام‌آباد و وانت‌بار صفا استفاده نمایید و از ۳۵% این مجموعه برخوردار شوید .ما برای شما دوستان عزیز وانت‌بار اقدسیه را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را نیز به این وانت‌بار بسپارید .حمل اثاثیه منزل زعفرانیه نیز آماده ارائه خدمات باربری اسباب‌کشی و بسته‌بندی برای مشتریان عزیز می‌باشد پس شما در هر کجای تهران که زندگی می‌کنید نزدیک‌ترین شعبه به محل سکونت خود را تنها با یک تماس تلفنی از طریق رزرو آنلاین می‌توانید انتخاب نمایید . با مراجعه به سایت بار سنتر می‌توانید مقاله‌ها و مطالعات بیشتری درباره باربری بارسنتر با سابقه درخشان و خدمات بالا این باربری داشته باشید باشید.بار سنتر مورد استقبال تمامی مشتریان ما قرار گرفته زیرا از لحاظ قیمت و نحوه خدمت‌دهی یکی از ممتازترین باربری‌ها در سطح تهران می‌باشد آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی به‌صورت ۷ روز هفته حتی در ایام تعطیل هستیم.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار جماران بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار جماران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار جماران کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند