پشتیبانی ۲۴ ساعته با وانت‌بار جردن جهت خدمات باربری:

وانت‌بار جردن یکی از شرکت‌های باتجربه و باسابقه است که آماده امور خدمات اسباب‌کشی و جابجایی اثاثیه منزل و حمل‌ و نقل بین‌شهری می‌باشد با بالاترین کیفیت برای شما خدمات باربری و جابجایی را انجام می‌دهیم شما می‌توانید این خدمات ویژه را از مجموعه بار سنتر درطول هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل به‌صورت شبانه‌روزی از ما دریافت نمایید تا از یک مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

وانت‌بار جردن

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اگر قبل قصد جابجایی و حمل‌ و نقل را دارید ما به شما توصیه می‌کنیم که قبل‌ از انجام خدمات باربری با ما در تماس باشید تا مشاوران ما راهنمایی لازم را انجام دهند تا بتوانید یک اسباب‌کشی بی‌نقص را در کنار وانت‌بار جردن تجربه نمایید .قیمت‌های این باربری بسیار مناسب است و شما می‌توانید برای استفاده از خدمات بسته‌بندی و استفاده از خدمات چیدمان از تخفیف های ۳۵% این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته از بهره‌مند شوید.  با استفاده از ماشین‌های وانت‌بار برای شما خدمات جابجایی بین‌شهری را نیز انجام می‌دهیم اگر قصد جابجایی لوازم با حجم سبک را دارید و یا قرار است در مسافت‌های کم و کوتاه باری را جابه‌جا کنید یا یک اسباب‌کشی کوتاه در مسیرهای مختصر داشته باشید ما به شما وانت‌بار جردن را معرفی می‌کنیم.

بسته بندی مبلمان منازل شما به صورت حرفه ای:

با انتخاب وانت‌بار جردن شما می‌توانید تمامی لوازم خرده و لوازم کم‌حجم خود را به‌صورت ایمنی جابجا کنید زیرا ماشین‌های وانت‌بار جردن از ایمنی بالایی برخوردار هستند و همگی به‌صورت کف‌پوش شده و عایق‌بندی شده هستند و در حین جابه‌جایی ایمنی بار به‌شدت بالا برود همچنین تمامی این ماشین ها به‌صورت مسقف و روباز می‌باشند تا شما به‌ راحتی بتوانید بار خود را جابه‌جا کنید. وانت‌بار جردن برای شما کارگران حرفه‌ای را ارسال می‌کند که انجام خدمات بسته‌بندی و جابجایی را با سپردن به این کارگران می‌توانید با اطمینان کامل از ما دریافت نمایید .نوبت اسباب‌کشی منزل شما می‌رسد و شما احتیاج به یک تیم حرفه‌ای داریم که خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام دهد لازم نیست خودتان بسته‌بندی‌ها را انجام دهید و ساعت‌ها وقت بابت حمل‌ و نقل و جابجایی و پیدا کردن ماشین‌های باربری بگذارید بلکه ما با ارائه خدمات مفید و ارزنده‌ای که برای شما در نظر گرفتیم تمامی این مراحل را با افراد کاردان و کاربلد انجام خواهیم داد .وانت‌بار جردن برای شما صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام خواهد داد همچنین بسته‌بندی کامل وسایل بسته‌بندی لوازم شکستنی، سرویس خواب‌، را با استفاده از چندین کارتن‌های چند لایه و مقاوم و همچنین نایلون‌های حباب دار انجام خواهیم داد .مبلمان خود را به ما بسپارید بسته‌بندی مبلمان یک کار اصولی می‌باشد به‌همین خاطر باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تجربه دارند. وانت‌بار جردن با استفاده از نایلون‌های حباب دار مبلمان شما را بسته‌بندی می‌کند همچنین برای این‌که در حین جابجایی در مسافت‌ها پایه مبلمان شما صدمه نبیند آن‌ها را با استفاده از وکیوم ها و نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم و مبلمان شما را با استفاده از سلفون ها سلفون پیچ می‌کنیم تا خیالمان راحت باشد تا در حین جابجائی صدمه نمی‌بینند و یا نمی‌شکند .

آیا در مجموعه بارسنتر خدمات جا به جایی خارج از شهر انجام می شود؟

برای ظروف شکستنی شما نیز از نایلون‌های حباب دار استفاده می‌کنیم زیرا این نایلون‌ها دارای مقاومت بالایی هستند و از صدمه دیدن و شکستن پا در حین جابجایی جلوگیری می‌کنم و شما می‌توانید با اطمینان کامل وسایل خود را به وانت‌بار جردن بسپارید تا به مقصد شما ارسال کنند.

برای شما حمل بار به شهرستان را نیز انجام می‌دهیم زیرا در این زمینه دارای ماشین‌های متنوع و مجهزی هستیم که شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روز از این ماشین‌ها برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری و درون شهری نیز استفاده نمایید.

پیشنهاد مشاوران ما به شما دوستان عزیز برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری در هنگام اسباب‌کشی با مقادیر زیاد استفاده از  ماشین های ایسوزو، هیوندا، خاور ، کامیون‌، می‌باشد زیرا این ماشین‌ها دارای مقاومت بیشتری می‌باشند و بار بیشتری را حمل‌ و نقل می‌کند. پس به‌همین خاطر شما می‌توانید با خیال راحت جابجایی برون‌شهری خود را توسط ماشین‌های عایق‌بندی و کف‌پوش شده انجام دهید تا با ایمنی بالا بار را به مقصد موردنظر برسانید. مهم نیست مقصد شما کجا می‌باشد زیرا شعبه‌های متفاوتی را قرار داده‌ایم که برای شما حمل بار از تهران به سایر شهرستان‌های اطراف را انجام خواهد داد .شما می‌توانید برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری از باربری تهران به گلستان ، باربری تهران به شمال، باربری تهران به اصفهان، استفاده نمایید ما برای شما تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را به شهرستان نیز انجام می‌دهیم پس نگران نباشید این ماشین‌ها به صورت عایق‌بندی و روباز هستند و مسقف هستند و شما می‌توانید هر ماشینی را که می‌خواهید انتخاب نمایید پس برای جابجایی بین‌شهری بهترین گزینه استفاده از این ماشین‌ها می‌باشد.نگران و راه‌ها و مسافت‌ها نباشید زیرا رانندگانی که در مجموعه وانت‌بار جردن مشغول فعالیت هستند برای شما دوستان عزیز جابه‌جایی‌های بین‌شهری را انجام می‌دهم و مسلط به مسیرها و جاده‌ها هستند و بهترین راه و مسیر را جهت جابجایی و حمل‌ و نقل لوازم شما بدون کوچک‌ترین آسیب ببینند انتخاب خواهند کرد .

برای جا به جایی وسایل سنگین وانت‌بار جردن چه راهکاری را ارائه می دهد؟

ما در تلاش هستیم تا تمامی این خدمات را برای شما به‌صورت حرفه‌ای انجام دهیم به‌همین خاطر از متخصصان و پرسنل حرفه‌ای در انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی استفاده می‌کنیم تا رضایت مشتریان نسبت‌به شرکت بار سنتر چندین برابر شود .حمل‌ونقل وسایل سنگین را به ما بسپارید ما با در دست داشتن نیروهای متخصص و کارگران زبده و نیرومند کلیه وسایل شما را جابجا خواهیم کرد وسایل سنگین مثل:

  • گاوصندوق‌ها
  • میزهای ناهارخوری
  • میزهای کنفرانس

را می‌توانید به ما بسپارید زیرا ما با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم این لوازم را برای شما جابجا خواهیم کرد اگر بخواهید به‌تنهایی لوازم سنگین و جابه‌جا کنید به‌صورت صد درصد به شما آسیب وارد می‌شود و همچنین ممکن است از لوازم شما در حین جابه‌جایی بشکنند و یا آسیب ببینند به‌همین خاطر مجموعه وانت‌بار جردن برای حل این مشکل از چرخ‌های پایداری استفاده می‌کند تا بتواند وسایل سنگین را برای شما جابه‌جا کند. همچنین در هنگام استفاده از چرخ های پایدار باید مطمئن باشید که ایمنی وسایل شما رعایت شده‌است پس به‌همین خاطر ما با استفاده از وکیوم ها و تجهیزات بسته‌بندی اول وسایل شما بسته‌بندی می‌کنیم و بعد وسایل را جابه‌جا خواهیم کرد. با انتخاب وانت‌بار جردن هیچ وسیله‌ای بدون بسته‌بندی از منزل شما خارج نخواهد شد. شما می‌توانید از یک مشاوره رایگان جهت باربری و اسباب‌کشی از مجموعه وانت‌بار جردن برخوردار شوید به‌صورت بیست و چهار ساعت می‌توانید با ما تماس بگیرید و نظرات و پیشنهادات خود را درباره خدماتی که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم بازگو کنید در صورت انتقادات و پیشنهادات می‌توانید با مدیریت مجموعه بار سنتر در ارتباط باشید برای داشتن یک اسباب‌کشی در سطح شهر می‌توانید به‌راحتی به شعبه‌های مجموعه بار سنتر دسترسی داشته باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از شعبه‌های مختلف با تخفیف‌های متفاوت از ما دریافت کنید .نگران هزینه‌های باربری و اسباب‌کشی نباشید زیرا مجموعه بار سنتر تا سقف ۴۹% تخفیف برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است که مشتریان می‌توانند از این تخفیف‌ها به‌صورت حرفه‌ای استفاده نمایند.

اسباب کشی در وانت‌بار جردن با دسترسی آسان را تجربه کنید:

وانت‌بار جردن برای شما دوستان عزیز ۳۵%تخفیف قیمت‌های اسباب‌کشی را کاهش داده‌است که شما می‌توانید برای انتخاب تیم‌های اسباب‌کشی مثل تیم‌های چیدمان و بسته‌بندی از تخفیف‌های ویژه این شرکت برخوردار شوید. نگران قیمت‌های باربری نباشید زیرا تمامی قیمت‌های مجموعه بار سنتر زیر نظر اتحادیه باربری می‌باشد و برای مشتریان قیمت‌های مناسبی در نظر گرفته‌شده است تا آن‌ها بتوانند با پرداخت هزینه مناسب مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام دهند .شما می‌توانید از وانت‌بار میدان ملت جهت جابجایی و باربری خود استفاده نمایید .همچنین عزیزانی که در محدوده ونک زندگی می‌کنند می‌توانند از وانت‌بار ونک استفاده نماید تا خدمات اسباب‌کشی خود را همراه با پرسنل حرفه‌ای این وانت‌بار دریافت نمایند. نگران نباشید زیرا ما در تمامی مناطق تهران شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ایم که دسترسی مشتریان به خدمات باربری و اسباب‌کشی مجموعه بار سنتر راحت باشد و بدون هیچ اتلاف وقتی در زمان تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما دوستان عزیز جهت انجام خدمات اسباب‌کشی حمل‌ و نقل باربری اسباب‌کشی در مسافت‌های کوتاه و بین‌شهری ارائه دهیم شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با مجموعه بار سنتر در تماس باشید و نوبت خود را توسط شعبه های مختلف رزرو نمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار جردن بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار جردن استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار جردن کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند