اسباب کشی حرفه ای را با وانت‌بار جانبازان در کنار افراد ماهر تجربه کنید:

اسباب‌کشی یکی از کارهای پردردسر و پرمشغله می‌باشد که باید با برنامه‌ریزی و چندین روز قبل از مراحل انجام اسباب‌کشی وسایل را بسته‌بندی کنید حمل اثاثیه و اسباب‌کشی کمی پردردسر می‌باشد به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما با ارائه تیم حرفه‌ای وانت‌بار جانبازان تمامی این مراحل آسان کرده‌است. شما می‌توانید با توجه به محل زندگی که در آن قرار دارید نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب نمایید. ما برای شما دوستان عزیز با ارسال کارگران حرفه‌ای و ماشین‌های متنوع تمامی مراحل اسباب‌کشی آسان خواهیم کرد.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

وانت‌بار جانبازان

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

جابه‌جایی لوازم شکستنی را به ما بسپارید زیرا ما دارای تجهیزات ایمن بالا هستیم برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم وانت‌بار جانبازان برای شما دوستان عزیز باربری را در تهران و خارج از تهران انجام می‌دهد ما در تمامی مناطق تهران شعبه‌های متفاوتی را قرار داده ایم که شما می‌توانید برای انتخاب بهترین باربری این خدمات را از ما به‌صورت حرفه‌ای دریافت نمایید و برای شما عزیزان به‌صورت حرفه‌ای حمل اثاثیه منزل و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم.

چرا هزینه ها در اسباب کشی متفاوت می باشد؟

وانت‌بار جانبازان با در نظر گرفتن هزینه‌های مناسب برای شما دوستان عزیز یک برنامه‌ریزی خاص برایتان انجام خواهد داد. حمل اثاثیه یک اصل مهم است که حتما باید با برنامه‌ریزی انجام شود به‌همین خاطر ما چندین روز قبل‌از اسباب‌کشی طبق زمان‌بندی مشخص در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات باربری و بسته‌بندی را برای شما انجام می‌دهیم .برای داشتن یک اسباب‌کشی مناسب بهتر است یک برنامه‌ریزی خاص را هم داشته باشید شما عزیزان می‌توانید در هر مسافتی که قصد جابجایی بار را دارید با قیمت‌های مناسب باربری را از ما دریافت نمایید. قیمت‌ها که مجموعه وانت‌بار جانبازان برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است همگی زیر نظر اتحادیه باربری می‌باشد و شما می‌توانید با قیمتی مناسب باربری و اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید .عواملی که می‌تواند در هزینه‌ها تأثیرگذار باشد :

  • هزینه جابه‌جایی وسایل سنگین
  • استفاده از ماشین‌های باربری
  • عدم آسانسور
  • استفاده از تیم‌های ویژه اسباب‌کشی
  • مسافت

نیز می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد البته با انتخاب وانت‌بار جانبازان شما می‌توانید از تخفیف‌های ۳۵% درصد این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید. انتخاب ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان با هزینه‌های کمتری نسبت‌ به سایر ماشین‌های بار سنتر مانند کامیون‌ها، خاور ها ،و هیوندا ها ،دارد و شما می‌توانید با قیمتی مناسب جابه‌جایی و حمل‌ونقل را با ماشین موردنظر که برای انجام اسباب‌کشی انتخاب می‌کنید انجام دهید .ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم انتخاب نوع ماشین بستگی به حجم بار مشتریان دارد و مشاوران می‌توانند در این امر به آن‌ها کمک کند وانت‌بار جانبازان برای شما دوستان عزیز با ارسال کارگران اسباب‌کشی این آسودگی خاطر را به شما می‌دهد که بار شما بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد موردنظر ارسال شود. زیرا ما برای شما دوستان عزیز از کارگران حرفه‌ای استفاده می‌کنیم که در این زمینه دارای مهارت‌های کافی و آموزش‌های کافی می‌باشند و بار شما را برای شما دوستان عزیز در مرحله‌ای بسته‌بندی و جابه‌جا خواهند کرد.

وانت‌بار جانبازان با ارسال تجهیزات بسته بندی متفاوت برای مشتریان:

شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با تجهیزات مدرن که مجموعه بار سنتر در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده نمایید وقتی صحبت از اسباب‌کشی می‌شود مسلماً شما به احتیاج به وسایل بسته‌بندی و تجهیزات دارید زیرا باید حمل‌ و نقل را به‌صورت ایمنی انجام دهیم و یا برای جابجایی وسایل شکستنی خود احتیاج به یک کارتن مقاوم دارید. مجموعه وانت‌بار جانبازان برای شما دوستان عزیز با ارسال کارتن‌های چند لایه و مقاوم این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که بار شما در حین جابجائی کوچک‌ترین صدمه‌ای نبینند. کارگران اسباب‌کشی ما حمل بار را به‌صورت ایمن برای شما انجام می‌دهند به‌همین خاطر به وسایل را برای شما تفکیک سازی می‌کنم وسایل شکستنی را در کارتن‌های مخصوص قرار می‌دهند و با توجه به لیبل ها نام آن‌ها را بر روی آن درج می‌کنند تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز با ترفندهای ویژه انجام دهند. همچنین دیگر وسایل را در کارتن‌های اسباب‌کشی مقاوم قرار می‌دهیم این کارتون‌ها به‌صورت چند لایه هستند و با انتخاب این کارتن اطمینان حاصل می‌کنید که صدمه به بارتان نمی‌رسد .وانت‌بار جانبازان اصول اسباب‌کشی و حمل اثاثیه را بلد هستند زیرا تمامی افرادی که در این مجموعه برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهند همگی تجربه دار هستند و دارای سابقه کاری بالا می‌باشند و بدون هیچ دردسری برای شما اسباب‌کشی را انجام می‌دهد ما با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا برای شما خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهیم ترفندهای بسته‌بندی را با استفاده از تجهیزاتی مثل: کارتن‌های چندلایه، چسب‌های نواری پهن، ضرب گیرها، انجام خواهیم داد تا خیالتان راحت باشد که با یک برنامه‌ریزی مناسب می‌توانید هزینه‌های باربری را تا نصف کاهش دهید .

وانت‌بار جانبازان لوازم را به صورت بسته بندی شده در ماشین های باربری قرار می دهند:

تمامی قیمت‌های ما با ۳۵% تخفیف برای مشتریان در نظر گرفته‌شده از البته تخفیف متفاوتی را در سطح مجموعه باربری بار سنتر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید هر باربری را که نزدیک به محل زندگی خود انتخاب کنید و از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.

طبق زمانی‌که برای شما دوستان عزیز تعیین کردیم در منزلتان حضور پیدا می‌کنیم تا اسباب‌کشی و بسته‌بندی را برایتان انجام دهیم شرکت معتبر بار سنتر ارسال تجهیزات مدرن بسته‌بندی این خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد .

حمل اثاثیه منزل را برای شما دوستان عزیز با تفکیک سازی از هم و بسته‌بندی‌های مناسب در ماشین‌های باربری قرار خواهیم داد . اشیای گران‌قیمت را در نزد خود قرار دهید تا هنگام اسباب‌کشی گم نشوند و همچنین ما برای شما دوستان عزیز لوازم را به‌صورت ایمنی بسته‌بندی می‌کنیم زیرا تمامی کارتن‌های چند لایه هستند پس با خیال راحت می‌توانید حمل اثاثیه را به‌درستی انجام دهید. اگر خودتان می‌خواهید اقدام به بسته‌بندی کنید می‌توانید از تجهیزات بسته‌بندی وانت‌بار جانبازان استفاده نماییم. برای شما با ارسال کارتن‌های بزرگ و کوچک و به هر تعداد که شما بخواهید همچنین با استفاده از این کارتن‌ها می‌توانید بسته‌بندی را به درستی انجام دهید. دیگر تجهیزاتی که برای شما دوستان عزیز ارسال می‌شود بابل رپ ها،ضرب گیرها ،طناب‌های باربری، چسب‌های نواری پهن، نایلون حباب دار ، سلفون ها ،می‌باشد. که شما می‌توانید هنگام بسته‌بندی وسایل  از این تجهیزات استفاده نمایید. این تجهیزات را می‌توانید به‌صورت جداگانه از وانت‌بار جانبازان دریافت نمایید .همچنین ما برای این‌که وسایل شما کثیف نشوند آن‌ها را با استفاده از نوع نایلون سلفون بسته‌بندی می‌کنیم وسایلی مثل مبلمان برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنیم. همچنین فرش‌ها را با استفاده از وکیوم ها برای شما می‌پیچیم تا حین جابه‌جایی صدمه به آن‌ها وارد نشود.

بار سنتر در چه  مناطقی از تهران شعبه دارد؟

شعبه‌های مختلف بار سنتر در سرتاسر تهران آماده  فعالیت برای شما دوستان می‌باشند. بار سنتر در مناطق مختلف تهران شعبه های متفاوتی دارد.بار سنتر در مناطق مختلف تهران برای شما عزیزان شعبه‌های متفاوت را قرار داده‌است که شما می‌توانید در هر محله ای که زندگی می‌کنید تنها با یک تماس تلفنی به نزدیک‌ترین شعبه که بار سنتر برایتان قرار داده‌است دسترسی داشته باشید. این شعبه‌ها همگی دارای تخفیف‌های ویژه هستند و قیمت‌های مناسبی را برای انجام اسباب‌کشی برای شما عزیزان در نظر گرفته‌اند. شما می‌توانید از باربری گیلاوند استفاده نمایید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این مجموعه بسپارید.همچنین اتوبار ارم نیز خدمات متفاوتی را برای شما ارائه می دهد. این مجموعه دارای چندین سال سابقه کاری می‌باشد و با خیال راحت کارگران حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که خدمات باربری و اسباب‌کشی را از این کارگرها می‌توانید دریافت نمایید. و اگر قصد انجام حمل خرده‌ بار را دارید می‌توانید از وانت‌بار عباس آباد برای خدمات باربری و اسباب‌کشی خود استفاده نمایید تا به‌راحتی بار را در محل موردنظر جابجا کنید .همچنین شعبه های متفاوتی وانت‌بار را برای شما قرار داده‌ایم که شما می‌توانید خدمات وانت‌بار را با استفاده از این شعبه‌ها به‌آسانی جابجا کنید. بار را در مسافت طولانی و بین‌شهری می‌توانید با وانت‌بار نظام‌آباد انجام دهید. وانت بار تکاوران با تخفیف های ۳۵% گزینه  مناسبی برای عزیزانی که در این محدوده زندگی می کنند می باشد.برای شما تمامی این مراحل و با استفاده از شعبه‌های مختلفی که در سطح تهران قرار دادیم انجام می‌دهیم پس با خیال راحت با سپردن بار به وانت‌بار جانبازان می‌توانید یک اسباب‌کشی راحت و بی‌دغدغه را در کنار تیم حرفه‌ای انجام دهید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار جانبازان بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار جانبازان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار جانبازان کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند