چرا باید اثاث کشی را توسط وانت‌بار تهران‌نو انجام دهیم؟

وانت‌بار تهران‌نو معتبرترین شرکت حمل‌ونقل اثاثیه منزل با خدمات ویژه اسباب‌کشی با استفاده وانت‌بار تهران‌نو شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تهران‌نو به‌صورت شبانه‌روزی در سرتاسر تهران خدمات اسباب‌کشی و باربری را با ۴۵% تخفیف ویژه از مجموعه بار سنتر دریافت کنید. این خدمات به‌صورت تخصصی برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود.

۴.۸/۵ - (۲۷ امتیاز)

وانت‌بار تهران‌نو

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

وانت‌بار تهران‌نو با چندین سال سابقه اسباب‌کشی بی‌دردسر و بی‌دغدغه به‌صورت تضمینی همچنین با دارا بودن بیمه و بارنامه دولتی و خدمات اسباب‌کشی ،  بسته‌بندی و چیدمان منازل شما، در خدمت دوستان عزیز می‌باشد .

چرا باید وانت‌بار تهران‌نو را انتخاب کنیم؟

شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تهران‌نو در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید زیرا تمامی قیمت‌هایی که این وانت‌بار برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است به‌صورت منصفانه می‌باشد. همچنین شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تهران‌نو از خدمات پشتیبانی ۲۴  ساعته که مشاوران و کارشناسان این مجموعه برای مشتریان خود ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید و دیگر خوبی انتخاب این وانت‌بار مشاوره دهی به‌صورت رایگان و همه‌روزه می‌باشد. شما با انتخاب وانت‌بار تهران‌نو ۷ روز هفته مشاوره کارشناسان مجهز اسباب‌کشی خود دریافت نمایید. ما دارای انواع خدمات ماشین‌های مجهز و استاندارد می‌باشیم با انتخاب وانت‌بار تهران‌نو شما می‌توانید به مجهزترین ماشین‌ها و وسایل باربری را انتخاب نمایید. همچنین قیمت‌های مناسب و ارزان خدماتی است که وانت‌بار تهران‌نو برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است شما جهت رزرو و هماهنگی وانت‌بار تهران‌نو می‌توانید با شماره‌هایی که در صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا با مشاورین خوش‌اخلاق و خوش‌برخورد ما در ارتباط باشین آن‌ها پاسخ‌گوی تمامی سوالات شما دوستان عزیز می‌باشند .شما با انتخاب وانت‌بار تهران‌نو می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه نیز برخوردار شوید اما برای شما مشتریان عزیز خدمات بسته‌بندی را به‌صورت حرفه‌ای با استفاده از تجهیزات مدرن و حرفه‌ای انجام می‌دهیم. این تجهیزات شامل موارد زیر  می باشد:

شما می‌توانید با تعرفه‌های مناسب و ارزان این تجهیزات از مجموعه بارسنتر دریافت نمایید وانت‌بار تهران‌نو برای شما دوستان عزیز با وسایل باربری خدمات می‌دهد. همچنین شما می‌توانید با انتخاب باربری ما از این تجهیزات بهره‌مند شوید. وانت‌بار تهران‌نو تمامی وسایل شما از جمله وسایل سنگین که بسته‌بندی آن‌ها سخت و دشواری است را برای شما دوستان عزیز انجام خواهد داد.

انتقال بار در مسافت های کوتاه:

پس بسته‌بندی وسایل منزل را به ما بسپارید تا با استفاده از تجهیزاتی که در بالا نام‌برده شد تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی کنیم بسته‌بندی یکی از مراحل مهم اسباب‌کشی می‌باشد به‌همین خاطر باید به‌صورت تخصصی انجام شود. ما این کار را به‌صورت تخصصی همراه پرسنل حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تهران نوین حمل خرده بار را نیز انجام دهید ما برای شما حمل خرده بار از تهران به هر منطقه‌ای که بخواهید جابه‌جا می‌کنیم. در انتقال بارهای خورده با دقت بیشتری عمل می‌کنیم اما شما می‌توانید برای جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه از وانت‌بار تهران‌نو استفاده نمایید به این‌گونه که هم در قیمت‌ها و هم در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید. شما می‌توانید از جمله وسایل کم و کوچک خود را که قرار است در مسافت‌های کوتاه جابجا کنید به وانت‌بار تهران‌نو بسپارید تا با ارائه بهترین خدمات باربری آن‌ها را در مقصد مورد نظرتان جابه‌جا کنید. وانت‌بار تهران‌نو به‌صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت می‌باشد ما در تلاش هستیم تا این خدمات را برای مشتریان خود روزبه‌روز افزایش دهیم پس نگران نباشید شما می‌توانید حجم بار و هر نوع باری که دوست دارید با ما  تماس بگیرید تا ما یک مشاوره رایگان را نیز جهت انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز در نظر بگیریم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. حمل بار و اثاثیه منزل کار تخصصی ما می‌باشد به‌همین خاطر از تهران به تمامی نقاط کشور می‌توانید به وانت‌بار تهران‌نو را انتخاب نمایید.شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تهران‌نو تمامی مراحل اسباب‌کشی را به ما بسپارید ما تمامی بار شما را از تهران به هر مسیری که بخواهید انتقال می‌دهیم .اگر قرار است بار را در مسافت‌های کوتاه جابجا کنید ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که از وانت‌بار و نیسان بارهای مجموع بار سنتر استفاده کنید تا بتوانید تمامی خدمات خود را با سرعت بیشتر و با هزینه مناسب‌تری به مقصد مورد نظرتان انتقال دهید. ما برای شما هم خدمات برون‌شهری و هم خدمات درون‌شهری را انجام می‌دهیم پس نگران جابجایی وسایل خود در مسافت‌های طولانی هم نباشید زیرا ما این کار را برای شما به‌درستی انجام می‌دهیم هر مسیری که شما انتخاب کنید رانندگان ما با آن مسیر تسلط کامل دارند رانندگان ما حتی در شرایط بد آب‌وهوایی هم می‌توانند رانندگی حرفه‌ای داشته باشند. شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر بار خود را با سلامت کامل به مقصد موردنظر ارسال نمایید ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم بس نگران بسته‌بندی چیدمان باربری و جابجایی لوازم خود نباشید زیرا تمامی کارگران ما حرفه‌ای هستند و با دلسوزی تمام بار شما را در ماشین‌های باربری وانت‌بار تهران نوین قرار می‌دهند.

پرسنل حرفه تی تیم باربری بارسنتر:

رانندگان با آشنایی کامل به تمامی جاده‌ها و نقاط تهران می‌توانندبار شما را به هر مسیر که بخواید انتقال دهند. همچنین مشاوره رایگان را می‌توانید از پرسنل ما دریافت دهید سرویس‌دهی وانت‌بار تهران‌نو به‌صورت شبانه‌روزی و همراه با بیمه معتبر می‌باشد. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید با تماس با ما از این خدمات بهره مند شوید. هزینه‌ها در وانت‌بار تهران‌نو برای شما دوستان عزیز مقرون‌به‌صرفه می‌باشد شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب کار با کیفیت را از تیم حرفه‌ای ما تحویل بگیرید و تمامی قیمت‌هایی که توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای اسباب‌کشی و جابجایی چیدمان شده در نظر گرفته‌شده است از تخفیف‌های ویژه ۴۵% برخوردار می‌باشد شما با انتخاب وانت‌بار تهران‌نو می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب تمامی خدمات خود را با قیمت عالی و بی‌نظیر تحویل بگیرید و همچنین باید دقت داشته باشید که تفاوت زیادی میان قیمت اسباب‌کشی، باربری ،جابجایی ،بسته‌بندی و چیدمان ،می‌باشد و یک‌قیمت ثابت را نمی‌توان برای آن‌ها در نظر گرفت ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای دریافت قیمت دقیق اسباب‌کشی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آن‌ها با سوالاتی که درباره اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌اند و این خدمات را برای شما انجام دهند .

حمل و نقل تمامی وسایل شما توسط وانت‌بار تهران‌نو:

پرسنل و تیمی که مدیریت مجموعه بار سنتر برای وانت‌بار تهران‌نو در نظر گرفته‌است همگی آموزش‌دیده و دارای تجربه بالا کاری می‌باشد به‌همین خاطر نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید زیرا تک‌به‌تک این پرسنل آموزش‌های لازم را جهت انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی دیده‌اند شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با مشاوران ما در ارتباط باشید تا آن‌ها راهنمایی لازم را جهت یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نظیر به شما دوستان عزیز بدهند. همچنین به‌صورت شبانه‌روز می‌توانید با وانت‌بار تهران‌نو  در تماس باشید تا تمامی خدمات به‌صورت شبانه‌روزی دریافت نماییم و به تمامی نقاط تهران حمل بار را انجام می‌دهیم و رانندگان ما آشنایی کامل با تمامی نقاط تهران دارند. همچنین بسته‌بندی را با تجهیزات کامل توسط تیم حرفه‌ای و مجرب انجام می‌دهیم ماشین‌های بزرگ و کوچک‌مان مسقف و روباز هستند و همگی عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند .تا لوازم شما در حین جابه‌جایی آسیب نبینند.

رانندگان ما همگی مسلط به جاده هستند و به تمامی راه‌ها و مسیرها مسلط هستند و به‌صورت حرفه‌ای بارشما را  مناسب  با مقصدی که بخواهید جابه‌جا خواهند کرد. همچنین تیم حرفه‌ای ما متخصص در بسته‌بندی و حمل اثاثیه می‌باشد نگران سپردن وسایل خود به دست تیم نباشید زیرا آن‌ها با دقت و مسئولیت تمام تمامی وسایل را برای شما بسته‌بندی می‌کنند.

حمل انواع لوازم مثل :مبلمان جهیزیه عروس، لوازم ادارات و منازل ،را به بار وانت‌بار تهران‌نو بسپارید همچنین شما می‌توانید چیدمان اثاثیه را بعد از تخلیه  توسط تیم حرفه‌ای چیدمان بار سنتر انجام دهید طبق سلیقه و نظر شما مشتریان این کار انجام می شود. جهت تماس با یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید همچنین شما می‌توانید به دیگر شعبه‌های وانت‌بار که  برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته است دسترسی داشته باشید عزیزانی که در محدوده اوقاف زندگی می‌کنند می‌توانند با وانت‌بار اوقاف تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به بهترین شکل انجام دهند. ما در کنارتان هستیم تا خاطره خوب یک اسباب‌کشی را برایتان به ارمغان بیاوریم پس تلفن را بردارید و نوبت و زمان را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی هم بدون کوچک‌ترین مشکل تمامی وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به منزل جدید و یا محل کار جدیدتان ارسال نمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار تهران نو بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار تهران نو استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار تهران نو کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند