حمل و نقل و باربری در وانت‌بار تجریش:

وانت‌بار تجریش با داشتن چندین سال سابقه خدمات و اسباب‌کشی و حمل‌ونقل و باربری آماده ارائه خدمات در حوزه مراحل اسباب‌کشی باربری و جابجایی برون‌شهری و درون‌شهری می‌باشد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تجریش از بیمه‌نامه و بارنامه دولتی این باربری و وانت‌بار بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

وانت‌بار تجریش

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

وانت‌بار تجریش برای رفاه حال مشتریان خود تخفیف‌های ۴۵% را برای آن‌ها در اختیارشان قرار داده‌است و تمامی بار شما را با رعایت استانداردها و نکات ایمنی جابه‌جا و بسته‌بندی می‌کند و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تجریش که یکی از معتبرترین وانت‌بارها در سطح تهران می‌باشد خدمات بسته‌بندی و چیدمان این شرکت را نیز دریافت نمایید.

خدمات بسته بندی برای جلوگیری از صدمه دیدن وسایل شما:

ما برای شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی و چیدمان را نیز انجام می‌دهیم شما می‌توانید با افراد باتجربه و مطمئن ما در تماس باشید تا آن‌ها مراحل بسته‌بندی و چیدمان را برای شما توضیح دهند. همچنین شما می‌توانید وانت‌بار تجریش را تنها با یک تماس تلفنی رزرو نمایید پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط وانت‌بار تجریش ذخیره کنید. ما با خیال راحت تمامی وسایل شما را حمل‌ونقل می‌کنند و دیگر احتیاج نیست که نگران شکستگی و صدمه دیدن وسایلتان باشید زیرا با انتخاب یک وانت‌بار معتبر محال ممکن است که صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود. وانت‌بار تجریش با استفاده از وسائل مجهز بسته‌بندی تمامی اسباب و اثاثیه منزل شما را بسته‌بندی می‌کند و به‌نحوی برای شما آن‌ها را جابه‌جا می‌کند که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود. نگران نباشید تمامی افرادی که وانت‌بار تجریش را انتخاب کردند از نحوه خدمات دادن پرسنل ما راضی بوده‌اند و حداکثر رضایت مردم برای انتخاب این وانت‌بار به‌خاطر نحوه برخورد پرسنل با آن‌ها بوده‌است .همچنین با استفاده از رعایت نکات اصولی و دقیق تمامی بار شما را با کمترین هزینه بدون دردسر برای شما عزیزان جابجا خواهیم کرد. شما می‌توانید با افراد باتجربه و مجرب وانت‌بار تجریش تمامی بار خود را از تهران به هر مسیری که می‌خواهید انتقال دهید. مهم این است که بار شما بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد مورد نظرتان انتقال داده می‌شود.

وانت‌بار تجریش مجهز به تمامی ماشین ها حمل و نقل و باربری:

این وانت‌بار دارای چندین سال سابقه اسباب‌کشی و حمل بار می‌باشد و تمامی فعالیت‌های این شرکت برحسب رضایتمندی مشتریان صورت‌گرفته است این شرکت با افزایش خدمات روزبه‌روز خود و گسترده‌تر کردن خدمات خود باعث جذب رضایت مشتریان خود شده‌است .عزیزانی که در منطقه تجریش مشغول به زندگی هستند می‌توانند از خدمات بسته‌بندی و چیدمان وانت‌بار تجریش بهره‌مند شود دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را بابت جمع‌آوری بسته‌ها و پیدا کردن کارتن‌های اسباب‌کشی بگذارید. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید با انتخاب وانت‌بار تجریش خاطره خوب اسباب‌کشی را در کنار ما داشته باشید. وانت‌بار تجریش با ناوگان‌های حمل بار و جابه‌جایی خود تا حد امکان تمامی بار شما را از تهران به هر جایی‌که بخواهید با ارزان‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین هزینه‌ها جابجا می‌کنند. ما دارای تجربه کافی در امور اسباب‌کشی و باربری و جابجایی می‌باشیم و تمامی پرسنلی که در این شرکت مشغول فعالیت می‌باشند همگی دوره‌های لازم را جهت اسباب‌کشی و بسته‌بندی و جابجایی بار شما دیده‌اند. و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تجریش با یک‌قیمت مناسب که زیر نظر اتحادیه حمل‌ونقل باربری می‌باشد و تمامی بار خود را از تهران به مقصدی که بخواهید جابه‌جا کنید.

تمامی ماشین‌ها که در این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرند همگی مسقف و به‌صورت روباز می‌باشند یعنی شما می‌توانید در هر شرایط فصلی ماشین موردنظر خود را انتخاب کنید. اگر انتخاب نوع ماشین کار سخت و دشواری است شما می‌توانید با مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید تا ماشین موردنظر خود را انتخاب کنید.

وانت‌بار تجریش برای جلوگیری از آسیب دیدن و حمل‌ونقل جابجایی از ماشین‌های استفاده می‌کند که همگی عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند و همچنین برای جابجایی حمل اثاثیه منزل با ابعاد بزرگ‌تر شما می‌توانید از کامیون‌ها، خاور ها، ایسوزو ها این شرکت استفاده کنید. تمامی ماشین‌ها دارای سقف ضد باران باشند و همچنین شما می‌توانید در شرایط بد آب‌وهوایی از ماشین‌های مسقف  استفاده کنید.ما برای شما تمامی خدمات بسته‌بندی و جابجایی را انجام می‌دهیم همچنین چیدمان وسایل منزل را برای شما انجام می‌دهیم نگران مشکلات و اذیت شدن خودتان برای جابجایی وسایل سنگین نباشید. دیگر لازم نیست به‌تنهایی وسایل سنگین خود را جابه‌جا کنید یا ندانید که باید از کجا شروع کنیم و وسایل خود را به چه طرز چیدمان کنید شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تجریش تمامی وسایل خود را به ما بسپارید. تا برای شما دوستان عزیز چیدمان کنیم همچنین شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تجریش وسایل خود را آنباکس از ما دریافت نمایید.  در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را از صفر تا صد برایتان انجام دهیم پس شما رزرو تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان و وانت‌بار تجریش می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید.ما برای شما شعبه های محتلفی مثل وانت بار ولنجک را در نظر گرفته ایم.

وانت‌بار تجریش با سال ها سابقه درخشان در کنار شما:

ما در منزلتان حضور پیدا می‌کنیم و با استفاده از کارگران زبده و نیرو دیده خود تمامی وسایل شما را چیدمان می‌کنیم آن‌ها با استفاده از تجربه‌ای که در اختیار دارند تمامی وسایل شمار آن باکس و در جای خود قرار می‌دهند. همچنین وسایل سنگین شما را جابه‌جا و در جای مورد نظر شما قرار خواهند داد همچنین آن‌ها توانایی نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی را در منزل‌های جدید شما دارند شما می‌توانید برای روند سریع اسباب‌کشی و باربری تنها با انتخاب تیم‌ها چیدمان که وانت‌بار تجریش برای شما در اختیار گرفته‌است از صفر تا صد این خدمات را انجام دهید.
این روزها با وجود شرکت‌های خدماتی زیادی که در سطح تهران قرار دارد اما شما باید یک شرکت خدماتی و باربری را انتخاب بکنید که تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را به شما دوستان عزیز ارائه دهد و انتخاب وانت‌بار تجریش شما می‌توانید از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. قصد داریم خدماتی که وانت‌بار تجریش را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد را معرفی نماییم این خدمات شامل: بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل می‌باشد حمل اثاثیه منزل توسط کارگران زبده و نیرومند انجام می‌شود .معمولاً برای انتقال و اسباب و اثاثیه منزل احتیاج به چندین کارگر دارید و خودتان نمی‌توانید به‌تنهایی وسایل سنگین را جابجا کنید به‌همین خاطر ما برای شما با ارسال کارگران حرفه‌ای و نیرومند و زبده تمامی این کارها را انجام می‌دهیم. وانت‌بار تجریش  به این منظور که کارهای شما سریع‌تر انجام بشود رانندگان و کارگران حرفه‌ای را استخدام کرده‌است. همان‌طور که می‌دانید این روزها حمل اثاثیه یک کار تخصصی می‌باشد به‌همین خاطر باید توسط افراد متخصص و کاردان انجام شود شما می‌توانید با انتخاب نیروهای وانت‌بار تجریش خدمات درون‌شهری و برون‌شهری خود را انجام دهید .

 حمل  و نقل انواع وسایل توسط نیرو های حرفه ای:

ما برای شما انواع انتقال وسایل و اثاثیه منزل همچنین انتقال لوازم سنگین را انجام می‌دهیم به‌همین خاطر شما با اطمینان می‌توانیم تیم حرفه‌ای وانت‌بار تجریش و در کنار خود داشته باشید. وانت‌بار تجریش خدمات تلفنی را برای شما انجام می‌دهد در هر کجای شهر که باشید تنها با یک تماس تلفنی آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشد .در صفحه شماره تلفن‌هایی که می‌توانید با آن اقدام به درخواست خدمات باربری و اسباب‌کشی کنید را درج کرده‌ایم .ما در تمام روزهای سال و حتی ایام تعطیل نیز در کنار شما هستیم وانت‌بار تجریش با استفاده از خدمات متنوع در ساعات مختلف پاسخ‌گوی شما دوستان عزیز می‌باشد. باید بگوییم که شرکت وانت‌بار تجریش به‌صورت شبانه‌روزی برای شما خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد یعنی با انتخاب این شرکت محدودیت زمانی و مکانی ندارید بلکه می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز که قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را داشته باشید با وانت‌بار تجریش تماس بگیرید . این روزها برای استفاده از خدمات های مختلف می‌توانید با تماس تلفنی با مشاوران ما خدمات بسته‌بندی چیدمان باربری را با یک هزینه مناسب از ما دریافت نمایید با توجه به شرایط اقتصادی این روزها ما با در نظر گرفتن قیمت‌های مناسب برای مشتریان خود در خدمت آن‌ها هستیم تا لوازم اسباب‌کشی و وسایل آن‌ها را حمل و جابه‌جا کنیم .

قیمت‌ها یکی از گزینه‌هایی است که مشتریان برای انتخاب باربری به آن بسیار توجه می‌کنند. شما با انتخاب وانت‌بار تجریش از یه قیمت مناسب برخوردار می‌شوید با کمترین قیمت می‌توانید تمامی بارهای خود را از تهران به هر مسیری که می‌خواهید جابه‌جا کنید. وانت‌بار تجریش یکی از شهرهای یکی از وانت‌بارهای بسیار مهم در سطح تهران می‌باشد که از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک به محدوده تجریش می‌باشد و عزیزانی که در این محدوده زندگی می‌کنند تنها با یک تماس تلفنی می‌توان به خدمات ما دسترسی داشته باشند .پس شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید تا از آن‌ها یک مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان در زمان مشخص انجام دهیم پس تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای ما ثبت نمایید تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و این خدمات را برایتان انجام دهیم.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار تجریش بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار تجریش استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار تجریش کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند