با خیال راحت وسایل منزل خود را به وانت‌بار الهیه  بسپارید:

وانت‌بار الهیه با ارائه خدمات متنوع اسباب‌کشی در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز است می باشد.برای شما تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می دهیم شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به یک شرکت معتبر بسپارید که دارای تخصص و تجربه می‌باشد.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار الهیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

تجربه کاری در طول اسباب‌کشی بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر با سپردن وسایل خود به این باربری خیالتان راحت باشد که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد نمی‌شود. وانت‌بار الهیه که در محدوده الهیه قرار دارد برای عزیزانی که در این محدوده زندگی می‌کنند خدمات باربری و اسباب‌کشی را با ۳۵٪ تخفیف انجام می‌دهد. شما می‌توانید با انتخاب این وانت‌بار با استفاده از ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را انجام دهید و با سپردن بار به افراد کاردان و متخصصی که در این زمینه فعالیت دارند یک اسباب‌کشی راحت و بی‌دغدغه را کنار ما تجربه خواهید کرد.

چرا باید بسته بندی را با کارتن های مقاوم انجام دهیم؟

بدون کوچک‌ترین آسیب به بار شما برسد برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را با بهترین ماشین‌ها انجام می‌دهیم وانت‌بار الهیه با ارائه وانت سرپوشیده و روباز که به‌صورت کف‌پوش شده و عایق‌بندی شده‌است برای شما خدمات زیر را انجام می دهیم:

  1. حمل خرده بار
  2. جابجایی بین‌شهری
  3. جابجایی درون‌شهری

شما با سپردن کار به بار سنتر می‌توانید از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید.وانت‌بار الهیه با پرسنل حرفه‌ای که در اختیار دارد برای شما خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهد .بسته‌بندی اثاثیه یکی از دغدغه‌های مهم اسباب‌کشی می‌باشد که ممکن است بسیار زمان‌ بر باشد اما مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما این مشکل را حل کرده‌است و با ارسال کارگران و تیم بسته‌بندی حرفه‌ای برای شما تمامی مراحل بسته‌بندی را انجام می‌دهد. تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم از کوچک‌ترین وسیله‌ای در منزل شما وجود دارد تا بزرگ‌ترین وسیله‌ی منزل شما که حمل و جابجایی آن به‌ تنهایی ممکن است کار سخت و دشوار باشد را به وانت‌بار الهیه بسپارید .تیم تخصصی بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز با استفاده از :

  • نایلون‌های حباب دار
  • سلفون ها
  • کارتن‌های چند لایه
  • کارتن‌های رگال دار
  • وکیوم ها

تمامی وسایل را بسته‌بندی می‌کنیم بسته‌بندی لوازم درشت خود را نیز به تیم بارسنتر بسپارید ما برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی وسایل را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید به‌راحتی تمامی وسایل منزل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما دریافت نمایید. بسته‌بندی باید به‌صورت تخصصی انجام شود تا در هنگام جابجایی وسایل و یا در هنگام مسافت‌های طولانی صدمه به وسیله شما وارد نشود.
ما برای جلوگیری از این صدمه از نایلون‌های حباب دار استفاده می‌کنیم تا وسایل شما با سلامت کامل به مقصد موردنظر ارسال شود. استفاده از کارتن‌های چندلایه در اسباب‌کشی باعث می‌شود که وسایل با مقاومت بیشتر جابجا شود .تمامی این کارتن‌ها از لحاظ استاندارد مورد تایید قرار گرفته‌اند و دارای مقاومت بالا می‌باشند به‌همین خاطر تمامی وسایل شما را در این کارتن‌ها چیدمان می‌کنیم تا در حین مسافت‌های طولانی صدمه به بار شما وارد نشود. وانت‌بار الهیه در این امر تخصص کافی را دارد. با سپردن کار به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید اسباب‌کشی یکی از پروژه‌های طولانی است که ممکن است در سال چندین بار با آن برخورد کنیم به‌همین خاطر احتیاج دارید که کار را به افراد کاردان بسپارید که مورد اطمینان باشد. یک اسباب‌کشی خوب و بی‌دردسر داشته باشید ما برای انجام خدمات اسباب‌کشی در کنار شما هستیم پس نگران اسباب‌کشی و پروسه‌های سخت آن نباشید زیرا با انتخاب وانت‌بار الهیه این کار را برای شما دوستان عزیز راحت می‌کنیم. شما می‌توانید با انتخاب هر چند تعداد کارگر که مورد نیاز دارین خدمات باربری و جابجایی لوازم سنگین را به ما بسپارید.

لوازم سنگین را به کارگران نیرومند وانت‌بار الهیه  بسپارید:

حمل‌ونقل لوازم سنگین کمی حساس است و باید با دقت بیشتری انجام شود به‌همین خاطر شما احتیاج به یک تیم حرفه‌ای دارید که در این زمینه دارای تجربه و تخصص کافی باشند.بار سنتر با ارسال کارگران حرفه‌ای که در این زمینه دارای تخصص هستند برای شما جا به‌ جایی لوازم سنگین و حمل‌ونقل لوازم سنگین را انجام می‌دهند. لوازم سنگین مثل گاوصندوق، میزهای ناهارخوری، وسایل ادارات، را به ما بسپارید .با انتخاب وانت‌بار الهیه می‌توانیم برای شما جابجایی بین‌شهری را انجام دهیم یا اگر این‌ که قرار است وسیله کوچکی را جابه‌جا کنید می‌توانید از وانت‌بار الهیه استفاده کنید تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید .زیرا انتخاب ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار هزینه کمتری نسبت‌به سایر ماشین‌های باربری بار سنتر دارد البته نگران قیمت نباشید زیرا تخفیف‌هایی که برای شما در نظر گرفته‌ایم باعث کاهش شدید قیمت‌ها شده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته‌است. پس نگران بسته‌بندی وسایل خود نباشید با ارسال تیم بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز خدماتی را انجام می‌دهیم که اسباب‌کشی را برای شما راحت می‌کند و بدون هیچ دردسری می‌توانید وسایل خود را در مقصد و منزل جدید خود به‌صورت بسته‌بندی‌شده از وانت‌بار الهیه دریافت نمایید.

ارسال تیم چیدمان در اسباب کشی ضروری می باشد؟

تیم چیدمان در کنار شما است تا برای شما وسایل آن باکس کنند. آن باکس کردن وسایل ممکن است به‌تنهایی زمان‌بر باشد ما برای شما دکوراسیون منزل را نیز انجام می دهیم .طبق سلیقه شما مشتریان عزیز وسایل را در جای خود قرار می‌دهیم و شما می‌توانید چیدمان وسایل را به افراد باتجربه و با سلیقه‌ای که در تیم چیدمان وانت‌بار الهیه مشغول فعالیت هستند بسپارید آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا تمامی وسایل جاگیر کنید و به‌راحتی خدمات جابجایی و اسباب‌کشی را انجام دهید. این تیم دارای تجربه کافی می‌باشند و به شما کمک می‌کند که نصب و راه‌اندازی لوازم برقی را انجام دهید.

نصب و راه‌اندازی لوازم برقی ممکن است برای شما کار سختی باشد اما افرادی که در مجموعه بارسنتر مشغول فعالیت هستند برای شما به‌راحتی این کار انجام می دهند زیرا در این کار دارای تجربه می‌باشند و می‌توانند برای شما خدمات نصب و راه‌اندازی را انجام دهند .

با انتخاب تیم چیدمان وانت‌بار الهیه می‌توانید تمامی لوازم منزل خود را جاگیر کنید و لوازم سنگین را حمل‌ونقل کنید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خاطره خوب یک اسباب‌کشی را برایتان به ارمغان بیاوریم .

وانت‌بار الهیه مناسب ترین انتخاب برای کاهش هزینه های اسباب کشی می باشد:

دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی سختی اسباب‌کشی را تجربه کنید بلکه با سپردن کار به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند اسباب‌کشی برای شما بسیار راحت می‌باشد. وانت‌بار الهیه با هزینه‌های مناسبی که برای مشتریان خود قرار گرفته در نظر گرفته است اسباب‌کشی را راحت کرده‌است دیگر لازم نیست هزینه‌های گزافی را بابت اسباب‌کشی و باربری و جابجایی پرداخت کنید. بلکه شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بارسنتر تنها با پرداخت هزینه‌ای مناسب یک اسباب‌کشی عالی و بدون دردسر و در کنار افراد با تجربه انجام دهید .در سر تا سر تهران دسترسی برای شما آسان است زیرا مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های متفاوتی که در سطح تهران برای مشتریان خود قرار داده‌است دسترسی آسان را به آن‌ها هدیه داده‌است. شما می‌توانید به هر کجای تهران که زندگی می‌کنید از تخفیف‌های متنوعی که برای شما در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید. نزدیک‌ترین باربری و حمل اثاثیه منزل را به محل زندگی خود انتخاب نمایید و با انتخاب این مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته از بهره‌مند شوید. اگر در محدوده قیطریه زندگی می‌کنید و احتیاج به حمل اثاثیه منزل دارید یا این‌که قرار است بسته‌بندی لوازم منزل را انجام دهید ما به شما حمل اثاثیه منزل قیطریه را معرفی می‌کنیم که با خدمات ویژه و متنوعی که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد. همچنین عزیزانی که در محدوده سراج زندگی می‌کنند می‌توانند از اتوبار سراج استفاده نمایند و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از این مجموعه دریافت نمایند. وانت‌بار نظام‌آباد، وانت‌بار تکاوران و وانت‌ بار شریعتی را برای شما دوستان عزیز در این محدوده قرار دادیم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی و جابجایی بین‌شهری خود را از این مجموعه دریافت نمایید. تمامی کارگرانی که در مجموع بار سنتر مشغول فعالیت هستند همگی آموزش‌دیده هستند پس با سپردن بار به وانت‌بار الهیه با خیال راحت می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را از ما دریافت نمایید. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم در هر کجای تهران که زندگی می‌کنید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی ما دسترسی داشته باشید و از تخفیف‌های ویژه ما برخوردار شوید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار الهیه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار الهیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار الهیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند