اسباب کشی با ترفند های ویژه در کنار تیم تخصصی وانت‌بار اقدسیه:

اسباب‌کشی یکی از سخت‌ترین کارهایی است که اگر بخواهید به‌تنهایی آن را انجام بدهید ممکن است هم زمان‌بر باشد هم بسیار پر درد سر که به‌همین خاطر ما برای شما دوستان عزیز این کار را با ترفندها و اصول های حرفه‌ای انجام می‌دهیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی توسط یک شرکت معتبر برای شما انجام شود وانت‌بار اقدسیه برای شما دوستان عزیز این کار را به لذت بخش‌ترین کار تبدیل خواهد کرد .با انتخاب وانت‌بار اقدسیه شما می‌توانید برای جابجایی وسایل خود از افراد کاردان و ماهری استفاده کنید که در این امر آماده و دوره‌دیده می‌باشند.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت‌بار اقدسیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

به‌همین خاطر ما برای شما دوستان عزیز اسباب‌کشی را با استفاده از تجربه‌ای که در اختیار داریم انجام خواهیم داد تا یک اسباب‌کشی بدونه دردسر را از ما دریافت نمایید. پس نگران مراحل اسباب‌کشی خود نباشید برای اینکار کافی‌ست تنها با یک تماس تلفنی شرکت معتبر وانت‌بار اقدسیه را انتخاب نمایید تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با استفاده از پرسنل حرفه‌ای و تجهیزات حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز ارائه دهند.

دیگر نگران درد سر های اسباب کشی نباشید:

از درد سرهای طاقت‌فرسا اسباب کشی خلاص شوید بلکه با سپردن کار به افراد وانت‌بار اقدسیه شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با تجربه و علم و دانشی که این افراد در اختیار دارند انجام دهید و خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز آسان خواهیم کرد. با پرداخت هزینه مناسب خدمات باربری و اسباب‌کشی ۰ تا ۱۰۰ مراحل اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام خواهد شد.

وانت‌بار اقدسیه برای شما با فوت‌ و فن اسباب‌کشی تمامی لوازم منزل را جمع‌آوری و بسته‌بندی می‌کند. بسته‌بندی جمع‌آوری لوازم منزل خود را به ما بسپارید زیرا ما برای شما این کار را انجام خواهیم داد. بدون نیاز به جابجایی های سخت و طاقت‌فرسا برای شما تمامی لوازم را بسته‌بندی خواهیم کرد.

بسته‌بندی باید به‌صورت اصولی انجام شود به‌همین خاطر اصول اسباب‌کشی را به افراد کاردان وانت‌بار اقدسیه بسپارید. برای شروع به بسته‌بندی وسایل به شما پیشنهاد می‌کنیم که وسایل شکستنی را از دیگر وسایل جداسازی کنید زیرا وسایل شکستنی باید با دقت بیشتری بسته‌بندی شوند .پس به‌همین خاطر این کار را به افراد ماهر ما بسپارید تا برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی لوازم شکستنی را با استفاده از نایلون‌های حباب دار ،روزنامه‌ها، و وکیوم ها ،انجام دهند ما برای شما تمامی ظروف شکستنی را به‌صورت صددرصد حرفه‌ای بسته‌بندی خواهیم کرد و از ضربه خوردن وسایل هنگام جابجایی جلوگیری می‌کنیم. با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون ها این ظرف‌ها را می‌پیچیم و در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم تا با خیال راحت هنگام جابجایی مطمئن باشیم که صدمه نمی‌بیند. البته باید این کار را با احتیاط بیشتری انجام دهید به‌همین خاطر ما بر روی کارتن‌ها ذکر می‌کنیم که این وسایل شکستنی هستند تا با دقت بیشتری جابجا شود .بعد از جابه‌جایی لوازم شکستنی توسط وانت‌بار اقدسیه کارگران ما آن‌ها را در ماشین های وانت‌بار اقدسیه برای شما دوستان عزیز قرار می دهند. جابه‌جایی لوازم شکستنی و حساس را برای شما انجام می‌دهند شما می‌توانید اشیاء گران‌قیمت و شکستنی خود را با خیال راحت به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید زیرا آن‌ها در این امر دارای سابقه کار بالا می‌باشند و تجربه کاری دارند پس به‌همین خاطر برای شما دوستان عزیز جابجایی را با خیال راحت انجام خواهند داد.

وانت‌بار اقدسیه برای جلوگیری از صدمه دیدن وسایل را بسته بندی می کند:

ما برای شما دوستان عزیز اسباب‌کشی را با خیال راحت انجام خواهیم داد زیرا تمامی تجربه و اطلاعاتی که در این‌ باره داریم سابقه کاری که تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند دارند مورد رضایت تمامی مشتریان قرار گرفته‌است و تمامی مشتریان از نحوه خدمت‌دهی و جابجایی و اثاث‌کشی ما راضی بوده‌اند . شما می‌توانید در هنگام اسباب‌کشی وسایل گران‌ قیمت و با ارزش خود را در نزد خود قرار دهید این وسایل را در نزد خود قرار دهید تا در هنگام اسباب‌کشی و جابجایی گم نشود. همچنین ما برای بسته‌بندی لوازم منزل شما دوستان عزیز از کارتن‌های چند لایه استفاده خواهیم کرد. بسته‌بندی گیاهان و گلدان‌ها را برای شما انجام خواهیم داد، مبلمان را با استفاده از وکیوم ها و نایلون‌های حباب دار و سلفون ها جابجا خواهیم کرد ،تا تاج مبلمان صدمه نبینند شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار اقدسیه با خیال راحت بسته‌بندی را از ما دریافت نمایید. برای شما سرویس اتاق‌خواب ،لوازم خواب، سرویس آشپزخانه را به تفکیک و جداسازی و بسته‌بندی خواهیم کرد و تمامی لوازم را در جعبه‌ها قرار خواهیم داد و به وانت‌بار اقدسیه ارسال خواهیم کرد .شما می‌توانید بهترین ترفندهای اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید. ما برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را با استفاده از بروزترین روش‌ها انجام خواهیم داد پس تمامی بسته‌بندی لوازم منزل را به ما بسپارید. برای جابجایی احتیاج به ماشین‌های مناسب دارید به‌همین خاطر بار سنتر با در نظر گرفتن انواع و اقسام ماشین‌های مناسب باربری کار را برای شما راحت کرده‌است .شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار اقدسیه تنها با پرداخت یک هزینه مناسب یک کار با کیفیت را از ما دریافت نمایید.

 چرا باید در اسباب کشی ها از بیمه نامه استفاده کنیم ؟

یکی از نکات مهمی که در اسباب‌کشی باید به آن دقت شود بیمه‌نامه می‌باشد بیمه‌نامه یکی از اثاثیه‌های مهم در اسباب‌کشی می‌باشد که باید توسط شرکت‌هایی که انتخاب می‌کنید بار بیمه‌شده باشد مثلاً شما با انتخاب شرکت بار سنتر خیالتان راحت باشد که تمامی لوازم شما از زمانی‌که در ماشین‌های باربری و وانت‌بار اقدسیه قرار می‌گیرند و زمانی‌که به مقصد موردنظر انتقال داده می‌شوند بیمه خواهند بود .زیرا ما با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم در صورت بروز هرگونه عواملی مثل گم شدن، خسارت دیدن ،ضربه‌های فیزیکی، شما می‌توانید از بیمه‌نامه معتبری که مدیریت مجموعه بار سنتر برای مشتریان خود صادر کرده‌است بهره‌مند شوید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این افراد بسپارید. تا با استفاده از یک بیمه‌نامه معتبر با تضمین کامل بار را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا کنیم. برای ترددهای خارج از شهر خود نیز نگران نباشید زیرا وانت‌بار اقدسیه برای شما دوستان عزیز یک بارنامه دولتی را در نظر گرفته‌است که در صورت داشتن این بارنامه با خیال راحت می‌توانید در مسافت‌های طولانی و همچنین جابجایی خارج از شهر به خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید. پس وجود بیمه‌نامه و بارنامه در اسباب‌کشی یک امر مهم و ضروری می‌باشد توجه داشته باشید شرکتی را انتخاب کنید که برای شما دوستان عزیز بیمه‌نامه را صادر کند. شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید در صورت جابه‌جایی بارهای با ارزش و گران‌قیمت ما به شما توصیه می‌کنیم که این کار را انجام دهید.

وانت‌بار اقدسیه با ارائه دسترسی به شعبه های بارسنتر:

حمل بار برای شما دوستان عزیز در سرتاسر تهران انجام می‌شود همچنین خدمات بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز و از شمال تا جنوب تهران انجام خواهیم داد و تنها تفاوت باربری بار سنتر با دیگر باربری‌های سطح شهر دسترسی آسان آن می‌باشد. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید به مجموعه شعبه های فعال بار سنتر دسترسی داشته باشید:

  • وانت بار آجودانیه که در محدوده آجودانیه قرار دارد قرارداد آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی با تخفیف‌های ۳۵% برای مشتریان می‌باشد.
  •  وانت‌بار نظام‌آباد که در محدوده نظام‌آباد قرارداده و تخفیف پنج‌درصدی را ارائه می‌دهد خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید
  •  حمل اثاثیه منزل پیروزی که در محدوده پیروزی قرار دارد عزیزانی که در این محدوده زندگی می‌کنند دسترسی آسان را قرار داده‌ایم.
  • برای انجام خدمات باربری خود می‌توانید از باربری پرستار استفاده کنید که در محدوده پرستار قرار دارد و تخفیف‌های ۳۵% را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
  • همچنین برای جابجایی و حمل‌ و نقل می‌توانید از وانت‌بار نظام آباد خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با تخفیف‌های ۳۵% دریافت نمایید.

کافی‌ست با ما تماس بگیرید و نوبت خود را چندین روز قبل از اسباب‌کشی از ما دریافت نمایید برای داشتن یک اسباب‌کشی بهتر و با برنامه‌ریزی ما به شما توصیه می‌کنیم که چندین روز قبل از اسباب‌کشی با مشاوران ما در ارتباط باشید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز انجام دهند .حمل بار و خدمات باربری را به افراد ماهری که در مجموعه بار سنتر مشغول فعالیت هستند بسپارید وانت‌بار اقدسیه برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل را انجام خواهد داد.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار اقدسیه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار اقدسیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار اقدسیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند