وانت‌بار افسریه ارائه خدمات پیشرفته به مشتریان:

وانت‌بار افسریه برای شما دوستان عزیز خدمات متنوع اسباب‌کشی از جمله اسباب‌کشی منازل ،جهیزیه عروس، اسباب‌کشی ادارات، حمل‌ونقل وسایل، و خرده بار، جابجائی و کارگران خالی را ارسال خواهد کرد. شما می‌توانید با استفاده از تماس تلفنی از تمامی این خدمات بهره‌مند شوید.

۴.۹/۵ - (۲۴ امتیاز)

 وانت‌بار افسریه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

وانت‌بار افسریه که در محدوده افسریه قرار دارد برای عزیزانی که در این محدوده زندگی می‌کنند خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌است. البته باید در نظر داشته باشید که شما در هر کجای تهران که زندگی کنید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به خدمات ما دسترسی داشته باشید. مثلاً عزیزانی که در محدوده نیروی هوایی زندگی می‌کنند می‌توانند به وانت‌بار نیروی هوایی دسترسی داشته باشید. تمامی خدماتی که ما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم پیشرفته و باکیفیت می‌باشند کیفیت کار برای تیم ما بسیار مهم می‌باشد. به‌همین خاطر با دقت و تلاش کافی در سبب هستیم تا یک کار با کیفیت و خوب را تحویل مشتریان خود دهیم .تا به امروز تمامی مشتریان ما از نحوه برخورد پرسنل نحوه عملکرد کارگرها و ماشین‌های باربری رضایت کافی را داشته‌اند و همین باعث اعتماد شما مشتریان به شرکت وانت‌بار افسریه می‌شود ما برای شما دوستان عزیز به‌صورت شبانه‌روز خدمات خود را ارائه می‌دهیم. شما در هر کجای تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از خدماتی که وانت‌بار افسریه برای شما ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.

جا به جایی وسایل با دقت بالا توسط تیم حرفه ای:

بر روی وسایل خود حساس هستید نگران نباشید ما حساسیت شما مشتریان عزیز را درک می‌کنیم به‌همین خاطر با استخدام پرسنل حرفه‌ای و کاردیده تمامی لوازم خود را به تمام لوازم شما را برایتان جابجا می‌کنیم. شما می‌توانید لوازم منزل و هر نوع لوازم دیگر را به ما بسپارید زیرا تمامی افرادی که در مجموع وانت‌بار افسریه مشغول به فعالیت هستند دوره‌های لازم را جهت اسباب‌کشی و باربری دیده‌اند و توانایی آن را دارند که بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود آن‌ها را به هر مقصدی که می‌خواهید جابه‌جا کنند.

شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار افسریه تمامی لوازم خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد موردنظر تحویل بگیرید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات را برای شما به‌نحو احسن انجام دهیم. پس نگرانه جابجای وسایل خود نباشید.ما برای شما عزیزان با دقت و نظم کافی تمامی لوازم را جابه‌جا می‌کنیم و شما می‌توانید جهت انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری از چندین روز قبل با پرسنل ما در تماس باشید تا ما با استفاده از یک برنامه‌ریزی دقیق و خاص در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم.

اگر اسباب‌کشی با برنامه‌ریزی انجام شود مطمئن باشید که کوچک‌ترین صدمه‌ای به لوازم شما نخواهد وارد شد. و زمان شما هدر نمی‌شود چون اسباب‌کشی در زمان تعیین‌شده برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار افسریه از یک اسباب‌کشی با نظم و باکیفیت بهره‌مند شوید .همین الان تلفن را بردارید و از یک مشاوره رایگان توسط پرسنل حرفه‌ای بار سنتر برخوردار شوید شما می‌توانید سوالات خود را درباره اسباب‌کشی از آن‌ها بپرسید.

با انتخاب  وانت‌بار افسریه هزینه های اسباب کشی را کاهش دهید:

استرس قیمت‌های اسباب‌کشی را دارید نگران نباشید شما با انتخاب وانت‌بار افسریه می‌توانید هزینه‌های اسباب‌کشی خود را کاهش دهید ما با در نظر گرفتن قیمت‌های متفاوت نسبت‌به سایر باربری‌های سطح تهران مورد رضایت مشتریان خود قرار گرفته‌ایم تمامی قیمت‌ها و هزینه‌هایی که در وانت‌بار افسریه برای مشتریان خود در نظر گرفته‌شده‌اند همگی زیر نظر اتحادیه باربری کل می‌باشند. به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار افسریه با پرداخت هزینه مناسبی کار باکیفیت را از تیم حرفه‌ای و آموزش‌دیده مجموع بار سنتر دریافت نمایید. هزینه‌های اسباب‌کشی به‌صورت یکنواخت برای مشتریان در نظر نگرفته شده‌است بلکه هزینه‌های اسباب‌کشی می‌تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد. مثلاً این‌که شما قرار است اسباب‌کشی منزلتان را انجام دهید چه نوع ماشینی را انتخاب می‌کنید؟ اگر استفاده از ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار می‌تواند بار شما را از تهران به هر شهر دیگری جابجا کند قیمت‌ها بسیار متفاوت می‌باشد تا انتخاب ماشین‌هایی مثل و کامیون‌ها، هیوندا ،خاور ها، ایسوزو ها، می‌تواند متفاوت باشد به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار این مجموعه در هزینه‌های خود صرفه‌جوئی کنید. البته ما برای شما تخفیف‌های ۴۵% را در نظر گرفته‌ایم که با انتخاب وانت‌بار افسریه می‌توانید از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.

ارائه تمامی خدمات اسباب کشی و بسته بندی برای مشتریان:

اگر انجام مراحل اسباب‌کشی برای شما کار سختی است و این روزها فرصت نمی‌کنید که اسباب‌کشی منازل خود را انجام دهید می‌توانید تمامی این خدمات را از صفر تا صد را به ما بسپارید وانت‌بار افسریه حتی برای شما تیم‌های جدایی را در نظر گرفته‌است تا بسته‌بندی و چیدمان لوازم منزل را برای شما انجام دهد. شما با انتخاب وانت‌بار افسریه می‌توانید تمامی لوازم منزل خود را بسته‌بندی کنید ما برای شما اصولی‌ترین بسته‌بندی را طبق استانداردها انجام می‌دهیم تا در حین جابه‌جای اثاثیه مشکل به وسایل شما وارد نشود شما با انتخاب تیم بسته‌بندی می‌توانید از کوچک‌ترین وسایل منزل تا درشت‌ترین وسایل منزل خود را بسته‌بندی کنید .اگر بسته‌بندی لوازمی مثل یخچال‌های سایدبای‌ساید، میزهای ناهارخوری، مبلمان ،حتی گیاهان منزل شما کار سختی است ما با در نظر گرفتن جعبه‌های چند لایه، سلفون ها، نایلون‌های حباب دار ،چسب‌های نواری پهن ،و دیگر تجهیزاتی که مجموع بار سنتر در اختیارمان قرار داده‌است در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات بسته‌بندی را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد .بسته‌بندی باید به‌صورت ایمنی انجام شود پس تمامی تیم ما با در نظر گرفتن موارد ایمنی برای شما این کار را انجام می‌دهند تا لوازم شما با ایمنی کامل بسته‌بندی شوند و در حین تردد در ماشین‌ها و جابه‌جایی به شهرهای دیگر کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود. اگر بسته‌بندی با دقت کافی انجام‌شده باشد خیالتان راحت باشد که به وسایل شما تا مقصد مورد نظر بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای سالم به مقصد خواهند رسید.

 وانت‌بار افسریه با پرسنلی صبور در کنار شما مشتریان می باشد:

پرسنل مادر شبانه‌روز آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما دوستان عزیز می‌باشد مجموعه باربری بار سنتر با در نظر گرفتن پرسنل حرفه‌ای آماده جواب‌گویی به سوالات شما دوستان عزیز می‌باشد .آن‌ها با صبوری تمام سوالات شما پاسخ می‌دهند شما می‌توانید هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی دارید را از ما بپرسید تا ما با استفاده از تجربه بالای کاری که در اختیار داریم و یک اسباب‌کشی خوب را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. شما می‌توانید در هر کجای تهران که هستید به شعبه‌های مختلف ما دسترسی داشته باشید و خدمات اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید اما با داشتن چندین سال سابقه کاری در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم همچنین در کنارتان می‌مانیم تا از صفر تا صد اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم .با اعزام نیروهای خود در زمان مشخص‌شده تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی و چیدمان می‌کنیم بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به لوازم تان وارد شود با استفاده از رانندگان حرفه‌ای آن‌ها را از تهران به هر مسیری که بخواهید برایتان جابجا خواهیم کرد .شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار افسریه تمامی این خدمات را با قیمتی مناسب از ما دریافت نمایید همچنین مجموع بار سنتر برای کاهش هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی از تخفیف‌های ۴۵% برای مشتریان خود استفاده می‌کنند و تمامی قیمت‌های این مجموعه زیر نظر باربری کل تهران می‌باشد پس شما می‌توانید برای رزرو از چندین روز قبل با همکاران ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای ما رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی برای شما خاطره خوب اسباب‌کشی را به ارمغان بیاوریم .شما باید وانت‌باری را انتخاب کنید که افراد آن همگی کاردان و کار بلد باشند. به‌همین خاطر تمامی پرسنلی که در مجموع بار سنتر مشغول به فعالیت هستند همگی دوره‌های لازم را دیده‌اند تا تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام دهد آن‌ها آموزش‌های بسته‌بندی چیدمان باربری و جابجایی را دیدند و بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما بار شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید جابه‌جا خواهند کرد. آن‌ها در کنار شما دوستان عزیز هستند تا این خدمات را به بهترین شکل برایتان انجام دهند پرسنلی که در مجموع وانت‌بار افسریه مشغول فعالیت هستند به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما می‌باشند و تمامی مشتریان ما از برخورد و نحوه عملکرد پرسنل ما بسیار راضی می‌باشند و خدا رو شکر تا به امروز تمامی خدماتی که برای مشتریان خود ارائه داده‌ایم مورد قبول تمامی مشتریان قرار گرفته‌است. شما می‌توانید جهت انتقادات و پیشنهادات خود با مدیریت مجموعه بار سنتر در تماس باشید و هر گونه سوالی که دارید از به کارشناسان ما بپرسید و یک مشاوره رایگان برخوردار شوید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار افسریه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار افسریه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار افسریه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند