اسباب کشی در تمامی روز های هفته با وانت‌بار آفریقا:

با انتخاب شرکت وانت‌بار آفریقا شما می‌توانید قبل‌از اجرای خدمات اسباب‌کشی و باربری از یک مشاوره رایگان به‌صورت تلفنی برخوردار شوید. عزیزانی که قصد انجام خدمات اسباب‌کشی و جابجایی را دارند می‌توانند از مشاوره رایگان مجموعه بار سنتر جهت سوالات اسباب‌کشی و باربری و انتخاب تیم‌های اسباب‌کشی تنها با یک تماس تلفنی با مشاوران ما از تمامی سوالات مهم اسباب‌کشی بهره‌مند شوند. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار آفریقا که یکی از معتبرترین وانت‌بارها در مجموعه بارسنتر می‌باشد که در محدوده آفریقا قرار دارد خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را در طول بیست و چهار ساعت روز و هرروز هفته حتی در ایام تعطیل از ما به‌صورت حرفه‌ای با قیمت‌های مناسب بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

وانت‌بار آفریقا

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

بهترین انتخاب برای شما دوستان عزیز وانت‌بار آفریقا می‌باشد زیرا این وانت‌بار دارای کارگران حرفه‌ای و همچنین تیم و پرسنل متخصص می‌باشد که برای شما خدمات بسته‌بندی و چیدمان منازل و جابجایی و حمل‌ونقل لوازم سنگین را انجام خواهد داد.

چرا باید برای حمل و نقل یک شرکت معتبر را انتخاب کنیم؟

شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار آفریقا با کارگران حرفه‌ای که در طول شبانه‌روز آماده خدمات اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز می‌باشند جابه‌جایی لوازم را انجام دهید. جهت تماس با ما می‌توانید با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا به نزدیک‌ترین محل باربری و اسباب‌کشی متصل شوید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را در هر محدوده از تهران که زندگی می‌کنید از ما دریافت نمایید. وانت‌بار آفریقا برای شما امکان دسترسی سریع را به تمامی مقطع‌های مختلف و شعبه‌های مختلف قرار داده‌است که شما می‌توانید با یک تماس تلفنی به خدمات دسترسی داشته باشید.با انتخاب وانت‌بار آفریقا می‌توانید خدمات بسته‌بندی منزل خود را به ما بسپارید نیازی نیست که خودتان به‌تنهایی این کار را انجام دهید زیرا شما می‌توانید با انتخاب تیم حرفه‌ای که مجموعه بار سنتر جهت خدمات بسته‌بندی برای شما در نظر گرفته‌است تمامی لوازم ادارات منزل، بسته‌بندی، حمل بار. را از ما به‌صورت حرفه‌ای دریافت نمایید. ما برای شما تمامی لوازم منزل را با استفاده از تجهیزات مدرن که در اختیار داریم به‌نحو احسن بسته‌بندی خواهیم کرد. بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما برسد آن‌ها را به مقصد موردنظر به‌صورت بسته‌بندی‌شده ارسال خواهیم کرد .تمامی مشتریان ما از نحوه بسته‌بندی وسایل راضی هستند زیرا وسایل حتی در مسافت‌های طولانی کوچک‌ترین صدمه‌ای نمی‌بینند و به‌سلامت کامل به مقصد موردنظر ارسال خواهند شد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار آفریقا با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند تمامی لوازم منزل خود را بسته‌بندی کنید.

بسته بندی وانت‌بار آفریقا و ارسال خرده بار به چه صورت می باشد:

بسته‌بندی برای شما با نایلون حباب دار و سلفون ها انجام می‌شود و با خیال راحت می‌توانید با سپردن بار به ما تمامی خدمات بسته‌بندی و جابجایی را از ما دریافت نمایید. همچنین شما می‌توانید خدمات وانت‌بار را از ما به‌صورت حرفه‌ای دریافت نمایید. حمل خرده بار را برای شما در مسافت‌های بین‌شهری و مسافت‌های کوتاه انجام می‌دهیم اگر قصد انجام خدمات جابجایی در مسافت‌های کوتاه با بارهای کم‌حجم را دارید ما به شما توصیه می‌کنیم که بهترین گزینه وانت‌بار آفریقا می‌باشد زیرا وانت‌بار آفریقا برای شما دوستان عزیز جابجای لوازم را به‌صورت ایمن انجام می‌دهد بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود. شما می‌توانید در مقصد جدید بار خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید . وانت‌بار آفریقا برای مشتریان خود خدمات حمل خرده‌ بار را نیز انجام می‌دهد اگر قصد جابه‌جایی بارهای خرده را دارید لازم نیست از ماشین‌هایی مثل کامیون‌، خاور، ایسوزو، استفاده نماید بلکه شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار آفریقا جابه‌جایی خود را در هر مسافتی که می‌خواهید با هرچند مقدار حجم بار انجام دهید. ما به شما کمک می‌کنیم که این وسایل را در ماشین چیدمان کنید شما می‌توانید برای تخلیه بار از تیم چیدمان ما استفاده نمایید. تا سنگینی بار به شما صدمه نزند ما با داشتن کارگران حرفه‌ای و نیرومند برای شما خدمات چیدمان را انجام می‌دهیم. حتی بعد از تخلیه تمامی لوازم منزل و یا ادارات خود می‌توانید از تیم چیدمان ما استفاده نمایید .

ترفند ها و نکات مهمی که در اسباب کشی باید رعایت شود:

تیم چیدمان مجموعه وانت‌بار آفریقا در جا به جایی و قرار دادن وسایل در محل مشخص به شما کمک می‌کند که خدمات اسباب‌کشی برای شما راحت‌تر شود زیرا ما چیدمان را به طوری قرار می‌دهیم که طبق سلیقه مشتریان باشد و تمامی وسایل آن باکس شده درجای خود قرار بگیرد همچنین برای انجام خدمات نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی به شما کمک می‌کنیم تا تمامی لوازم منزل را به‌صورت صحیح و سالم را اندازه کنید لوازمی مثل گاز، فریزر، یخچال، و تلویزیون که نصب و راه‌اندازی آن را کار سخت و دشواری است را به تیم حرفه‌ای وانت‌بار آفریقا بسپارید زیرا آن‌ها با استفاده از علم و دانش که در اختیار دارد برای شما خدمات جابجایی و بسته‌بندی و چیدمان را به‌درستی انجام خواهند داد. تا بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما برسد .تمامی مراحل اسباب‌کشی را با روش‌ها و متدهای روز دنیا و ترفندهایی که بلد هستند انجام خواهند داد پس با سپردن بار به ما با اطمینان کامل اعلام کند وانت‌بار آفریقا با در دست داشتن تمامی مراحل اسباب‌کشی به شما کمک می‌کند که راحتی و یک اسباب‌کشی بدون دغدغه را با ما تجربه کنید. برای اینکه از استرس‌های اسباب‌کشی دور بمانی بهتر است از تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان مجموعه وانت‌بار آفریقا کمک بگیرید زیرا وجود این تیم‌ها در روند اسباب‌کشی به شما کمک می‌کند که مراحل اسباب‌کشی با سرعت بیشتری انجام شود و دیگر از دغدغه‌ها و استرس‌های اسباب‌کشی دور بمانید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی این مراحل را طبق ترفندهای خاص اسباب‌کشی برای شما انجام دهیم .شما می‌توانید با انتخاب تیم‌های مختلف بار سنتر مرحله به مرحله اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید با تخفیف ۳۵٪ که برای شما در نظر گرفته‌ایم امکان این را داده‌ایم که هزینه اسباب‌کشی را نصف کنید. شما می‌توانید با پرداخت قیمت مناسب هزینه مناسب تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با افراد کاردان و باتجربه انجام دهید هم چنین برای رزرو روز مورد نظر بهتر از چندین روز قبل‌از اسباب‌کشی با ما تماس بگیرید تا ما با استفاده از یک برنامه‌ریزی دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم تا بتوانیم تمامی لوازم منزل را جمع‌آوری بسته‌بندی و در ماشین‌های باربری قرار دهیم.

چیدمان در ماشن های وانت‌بار آفریقا توسط  کارگران نیرومند و حرفه ای:

چیدمان در ماشین باربری برای شما به صورتی انجام می‌شود که با یک‌بار رفت‌ و آمد بار به مقصد مورد نظرتان ارسال شود و هزینه کمتری را بابت رفت‌وآمد پرداخت نمایید. همچنین حمل‌ و نقل لوازم سنگین را برای شما انجام خواهیم داد و دیگر لازم نیست شما به‌تنهایی این کار را انجام دهید و به خود صدمه بزنید بلکه ما با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم برای شما این کار را انجام خواهیم داد وانت‌بار آفریقا در سرتاسر تهران آماده خدمات اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز می‌باشد حمل‌ونقل و باربری را برای شما در سرتاسر تهران انجام می‌دهیم. مقصد شما کجا است؟ زیرا ما برای شما حتی حمل بار به خارج از تهران را نیز انجام می‌دهیم بار سنتر با داشتن ماشین‌های مجهز باربری قابلیت این را دارد که جابجایی برون‌شهری را انجام دهد بهترین باربری در سطح تهران که انجام خدمات برون‌شهری را نیز انجام می‌دهد بار سنتر می‌باشد زیرا بارسنتر دارای ماشین‌های متنوع باربری از قبیل کامیون‌ها، ۶و ۷ متری ،خاور ها ،ایسوزو ها،هیوندا می‌باشد که شما می‌توانید با انتخاب این مجموعه از ماشین‌های متنوعی که برای مشتریان خود قرار داده‌است بهره‌مند شوید قیمت ماشین‌ها بستگی به مسافت طی‌شده شما دارد البته باید در نظر بگیرید که قیمت ماشین‌های وانت‌بار نسبت‌به سایر ماشین‌ها متفاوت‌تر می‌باشد و ارزان‌تر می‌باشد.

 ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر قصد انجام جابجایی در مسافت‌های کوتاه را دارید از وانت‌بار آفریقا استفاده نمایید تا با قیمت‌ها و تخفیف‌های مناسبی که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش دهید

.هزینه‌های اسباب‌کشی می‌تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد که یکی از این عوامل انتخاب نوع ماشین باربری می‌باشد و بسیار تاثیر گذار در قیمت‌ها و هزینه‌ها می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان نیز روند اسباب‌کشی را سرعت بیشتری ببخشید. به‌همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر قصد بسته‌بندی لوازم خود را دارید به‌تنهایی این کار را انجام ندهید و آن را به افراد کاردان و حرفه‌ای که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بسپارید تا خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان با قیمت‌های مناسب انجام شود. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم ما رزرو تمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار آفریقا بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار آفریقا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار آفریقا کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند