نیروهای متخصص نیسان بار سردارجنگل:

نیسان بار سردارجنگل با نیروهای متخصص در امور اسباب کشی و باربری در خدمت مشتریان عزیز تهرانی است تمامی مراحل اسباب کشی و خدمات باربری را با هزینه و قیمت مناسب انجام دهید. دیگر گول تبلیغات گران‌قیمت اسباب کشی و باربری را نخورید انتخاب شرکت مناسب باربری نقش مهمی در اسباب کشی دارد شرکتی را انتخاب کنید که علاوه بر هزینه‌های مناسب یک کار با کیفیت و عالی را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته باشد زیرا اسباب‌کشی یک پروژه مهم است که اگر با دقت و نظم خاص انجام نشود ممکن است وسایل شما آسیب ببیند و در حین جابه جای مورد ضربه و صدمه قرار گیرد.

۴.۹/۵ - (۳۱ امتیاز)

نیسان بار سردارجنگل

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

نیسان بار سردارجنگل با ارسال پرسنل حرفه‌‌ای و متخصص در امور اسباب کشی و باربری به شما این اطمینان را می‌دهد که جابجایی و اسباب کشی برای شما دوستان عزیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گیرد. لازم نیست وقت زیادی را صرف اسباب‌کشی کنید زیرا با انتخاب تیم حرفه‌ای نیسان بار سردارجنگل شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را با روش‌های نوین و حرفه‌ای که این مجموعه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد از ما دریافت نمایید.

سپردن مراحل اسباب کشی به افراد متخصص:

صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را می‌توانید به پرسنلی بسپارید که در این زمینه متخصص هستند و به شما کمک می‌کنند که جابجایی و حمل و نقل و با روش‌های پیشرفته و نوین انجام دهید دیگر نیازی نیست که خودتان به تنهایی این کار را انجام دهید زیرا نیسان بار سردارجنگل با پرسنلی که برای شما ارسال می‌کند به شما این اجازه را می‌دهد که یک اسباب کشی عالی و بدون دردسر برخوردار شوید.

خدمات بسته بندی در مجموعه بار سنتر برای مشتریان انجام می‌شود قبل از شروع اسباب کشی باید ترفندها و راهکارهای بسته بندی را بلد باشید زیرا ممکن است اگر وسایل شما به درستی بسته بندی نشوند در حین جابجایی صدمه ببیند به همین خاطر مجموعه نیسان بار سردارجنگل برای پیشگیری از این مورد با روش‌های نوین و جدیدی که در اختیار مشتریان قرار داده است بسته بندی به روش‌های اروپایی و پیشرفته را برای آن‌ها انجام خواهد داد و به آن‌ها اطمینان را می‌دهد که در حین جابه جایی وسایل در مسیرها و انتقال آن‌ها به ماشین‌های باربری هیچ مشکلی برای وسایل و اسباب و اثاثیه آن‌ها به وجود نیاید به همین خاطر نیسان بار سردارجنگل با ارائه تیم تخصصی بسته بندی اسباب کشی عالی و بدون نقص را به مشتریان خود هدیه می‌دهد.

نیسان بار سردارجنگل با بسته بندی و خدمات متقاوت اسباب کشی:

اسباب کشی در مرحله‌های مختلف توسط نیسان بار سردارجنگل برای شما انجام می‌شود و شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید زیرا ما در این زمینه افراد ماهر و خبره را برای شما ارسال می‌کنیم که در زمان کوتاه تمامی وسایل شما را بسته بندی و در جعبه‌ها و کارتون‌های مخصوص قرار می‌دهد اسباب کشی در جابجایی و حمل و نقل تاثیر بسزایی دارد به همین خاطر کارتون‌هایی که برای شما عزیزان در نظر می‌گیریم همگی به صورت حرفه‌ای و استاندارد هستند و در ابعاد مختلف برای شما عزیزان ارسال خواهند شد.

شما می‌توانید تمامی مراحل بسته بندی خود را با تجهیزاتی که نیسان بار سردارجنگل برای شما ارسال می‌کند انجام دهید تا بدون کوچک‌ترین مشکل حمل و نقل و جابجایی را از ما دریافت کنید.

خدمات انتقال بار برای شما عزیزان انجام می‌شود و شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌های باربری مناسب اسباب کشی عالی و بدون دردسر را داشته باشید حمل و نقل راحت‌تر را می‌توانید با نیروهای حرفه‌ای بارسنتر از ما دریافت نمایید عزیزانی که قصد انجام خدمات اسباب کشی و باربری را دارند می‌توانند با انتخاب تیم حرفه‌ای و هزینه‌های مناسب اسباب کشی را انجام دهند.

در بسته بندی وسایل به چه لوازمی احتیاج داریم؟

شما می‌توانید برای رزرو روز مورد نظر تیم حرفه‌ای نیسان بار سردارجنگل در ارتباط باشید با تماس با شماره‌ای که در بالای صفحه درج شده است می‌توانید از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید. تمامی خدماتی که در این مجموعه برای مشتریان در نظر گرفته به صورت vip و حرفه‌ای است این خدمات توسط کارگران ماهر و دوره دیده انجام می‌شود و لازم نیست که شما در اسباب کشی حضور داشته باشید بلکه می‌توانید در گوشه‌ای نظاره‌گر کارکرد کارگران و تیم تخصصی حرفه‌ای نیسان بار سردارجنگل باشید.

شما دوستان عزیز می‌توانید برای رزرو تیم‌های بسته بندی و تیم‌های چیدمان با مشاوران مجموعه بارسنتر در ارتباط باشید. پرسنلی که برای شما در روز اسباب کشی ارسال می‌شود در کنار شما هستند تا تمامی مراحل اسباب کشی انجام شود شما می‌توانید با سپردن کارها به نیسان بار سردارجنگل اسباب کشی عالی و بدون دردسر را در کنار ما داشته باشید. شما دوستان عزیز می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به شیوه‌های نوین از تیم حرفه‌ای بارسنتر دریافت نمایید. بسته بندی به صورت کامل با تجهیزات حرفه‌ای برای شما انجام خواهد شد این تجهیزات شامل

 1. نایلون حبابدار
 2. کارتون‌های چند لایه مستحکم
 3. چسب نواری پهن
 4. ضربگیرها
 5. بابل استرچ‌ها
 6. سلفون‌ها

است که شما می‌توانید با انتخاب نیسان بار سردارجنگل تجهیزات پیشرفته را از ما دریافت کنید و یک اسباب‌کشی به صورت vip را از تیم مجرب و کاردان ما دریافت نمایید.

در اسباب کشی بیمه نامه را از نیسان بار سردارجنگل  دریافت کنید:

تمامی مراحل با روش‌های ویژه برای مشتریان در نظر گرفته شده است و با خیال آسوده می‌توانید بیمه نامه حرفه‌ای را از مدیریت مجموعه بارسنتر دریافت نمایید نیسان بار سردارجنگل با ارائه بیمه حرفه‌ای به مشتریان خود اطمینان را می‌دهد که در حین جابه جایی بار به سلامت در مسیر و مقصد مختلف برای شما ارسال می‌شود.

در صورت بروز هرگونه صدمه خسارت وارد شده توسط بیمه نامه که در دست دارید برای شما جبران خواهد شد وجود بیمه نامه در اسباب کشی یک از امر ضروری است. به همین خاطر مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما بیمه نامه‌ای را در نظر گرفته است که شما می‌توانید با توجه به نوع و حجم بار میزان این بیمه‌نامه را کاهش و یا افزایش دهید حمل و نقل راحت‌تر را می‌توانید با مجموعه بار سنتر از ما دریافت نمایید. خدمات نوین و حرفه‌ای این مجموعه برای مشتریان در نظر گرفته است به صورت حرفه‌ای و استاندارد است که شما می‌توانید برای دریافت انواع اقسام ماشین‌های باربری با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 • کامیون‌های vip مخصوص حمل اثاثیه منزل
 • انواع کامیون‌های رو باز
 • ایسوزو
 • خاور
 • کامیونت‌ها
 • انواع وانت بارها
 • نیسان بار

راهنمایی لازم به شما گفته می‌شود و شما می‌توانید با توجه به نوع اسباب کشی و حجم باری که قرار است انتقال دهید ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید. معمولا برای جابجایی بارهای خارج از شهر از کامیون‌ها، هیونداها و خاورها استفاده می‌شود اما برای جابجای بین شهری وانت بار و نیسان بار مناسب‌ترین گزینه است.

دسترسی به مجموعه بار سنتر آسان است و شما می‌توانید از طریق سایت و یا تماس تلفنی به تمامی مراحل اسباب کشی و باربری دسترسی داشته باشید شرکت بار سنتر به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات اسباب کشی است همچنین شما می‌توانید با نیسان بار سردارجنگل در هر روز از هفته و در هر ساعت از هفته که قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را دارید تنها با یک تماس تلفنی خدمات را از ما را دریافت نمایید.

همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید زیرا ما برای شما عزیزان خدمات ویژه و قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب را در نظر گرفته‌ایم همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط نیسان با سردار جنگل با هزینه‌های مناسب دریافت نمایید.

باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند