نیسان بار تهرانپارس آماده خدمت رسانی:

تیم بسته بندی و حمل و نقل نیسان بار تهرانپارس وسایل منزل شما را از ریزترین وسایل تا درشت‌ترین آن‌ها را بسته بندی و منتقل می‌کند، تا از صدمه دیدن به وسایل با ارزش شما جلوگیری شود. حمل وسایل سنگین و گران قیمت مانند: پیانو، یخچال ساید بای ساید، اجاق گاز، میز بیلیارد، جهیزیه عروس، میز ناهار خوری با مطمئن و جدیدترین روش‌های ممکن انجام می‌گیرد. افراد تیم باربری بارسنتر در نیسان بار تهرانپارس به بهترین روش و سریع بسته بندی می‌کنند. استفاده از خودرو و نیروی کار استاندارد اصل بسیار مهمی است که همیشه مورد نظر اتوبار تهرانپارس بوده است.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

نیسان بار تهرانپارس

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

سرویس دهی شبانه روزی نیسان بار تهرانپارس:

اولین مرحله و یکی از واجبات اسباب کشی بسته بندی وسایل است که باید با ظرافت و دقت کافی صورت گیرد، در غیر این صورت به احتمال زیاد وسایل شما در حین جابجایی صدمه می‌بینند. نیسان بار تهرانپارس دارای کادری مجرب و با اخلاق است و کلیه اسباب کشی شما عزیزان را انجام می‌دهد، بسته بندی اثاثیه منزل تا چیدمان وسایل در محل جدید را تیم باربری بارسنتر با بهترین تجهیزات برای شما عزیزان انجام می‌دهد و شما می‌توانید استراحت و یا کار تیم را مشاهده کنید.

در نظر داشته باشید که می‌توانید وسایل کوچک‌تر و یا بار‌های سبک‌تر خود را با استفاده از نیسان بار تهرانپارس جا به جا کنید، به این شکل هزینه ی پرداختی شما به شکل چشم گیری کم‌تر می‌شود. با ما تماس بگیرید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن خودروی مورد نظر را به محل خواسته شده ارسال می‌کنیم. فقط کافیست با نزدیک‌ترین شعبه مورد نظر خود تماس بگیرید، همکاران ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی نیاز‌های شما مشنریان عزیز هستند. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

شعبه مرکز تهران | شعبه شمال تهران | شعبه غرب تهران | شعبه شرق تهران | شعبه جنوب تهران 

بسته بندی و چیدمان منظم و اصولی:

از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در باربری و نیسان بار تهرانپارس، بسته بندی تخصصی وسایل منزل با توجه به ابعاد و ویژگی‌های فیزیکی مثل شکستنی بودن بار و میزان حساسیت آن‌ها است. کلیه  اجناس و اثاثیه شما با استفاده از بسته بندی مخصوص خود، لیبل بندی و بسته بندی می‌شوند. در نیسان بار تهرانپارس به کار گیری این لوازم باعث می‌شود بسته بندی‌ها به صورت ایمن صورت بگیرد و از شکستن و صدمه  رسیدن به لوازم در حین چیدمان و جابه جایی بار در خودروی باربری پیشگیری شود.

اسباب کشی وسایل منزل به دلیل احتمال شکستگی وسایل با ارزش خانه، حساسیت بیشتری را در خصوص نحوه بسته بندی، نحوه چیدمان وسایل و تخلیه بار می‌طلبد. در شرکت باربری بارسنتر بسته بندی وسایل به گونه ای انجام می‌شود که در حین جابه جایی سلامت و ایمنی لوازم به صورت کامل تضمین  شود و هیچگونه مشکلی در چیدمان بار پیش نیاید. همچنین چیدمان اثاثیه به روشی انجام می‌شود که در صورت امکان کلیه وسایل و اثاثیه شما در یک نوبت منتقل شوند، بدین شکل هم در زمان و هم در هزینه نهایی صرفه جویی می‌شود.

عملیات حمل و انتقال بار و اثاثیه منزل توسط باربری‌های مورد اعتماد مثل نیسان بار تهرانپارس می‌تواند به راحتی انجام شود، چرا که پرسنل اتوبار بارسنتر با در اختیار داشتن وسایل نقلیه استاندارد، تجهیزات بسته بندی مدرن و همینطور تیم با تجربه، که سال‌ها در این حوزه فعالیت داشته اند می‌تواند تمامی مراحل  را منظم و به نحو احسنت انجام دهد.

نیسان بار تلفنی با بهترین کیفیت:

از دیگر خدمات نیسان بار تهرانپارس استفاده از خودروهای نقلیه بسیار ایمن و بیمه شده است، که با توجه به حجم و نوع بار شما ارسال می‌گردند. کامیون‌های حجیم برای اسباب کشی‌های بزرگ‌تر، وانت بار برای حمل بارهایی بار اندازه کم‌تر و نیسان بار و خودروهایی که می‌توانند برای حمل و نقل اجناسی با حجم متوسط به کار گرفته شوند. به علاوه رانندگان کلیه این خودرو‌ها به تمامی مسیرهای استان تهران و نقاط مختلف کشور تسلط کامل دارند و وسایل شما را در بهترین زمان ممکن که ترافیک و شلوغی کم‌تری وجود داشته باشد، با رعایت نکات ایمنی به محل جدید شما ارسال می‌کنند.

نیسان بار تهرانپارس با همکاری با پرسنلی با تجربه، رانندگانی حرفه ای و کادر خدماتی متخصص، در کنار استفاده از مدرن‌ترین و بهترین ماشین‌های نقلیه حمل وسایل، توانسته است اطمینان مشتریان را در خصوص تضمین و حفظ کیفیت و سلامت اقلام مختلف آن‌ها جلب نماید. همچنین کلیه خودروها کاملا موکت کاری شده اند و به صورت روزانه از نظر فنی چک می‌شوند، تا هیچ گونه مشکلی در هنگام پروسه اثاث کشی برای آن‌ها پیش نیاید. مسقف بودن وسایل نقلیه نیز باعث می‌شود تا این وسایل برای حمل و نقل‌های خارج شهری و یا شریط آب و هوایی مختلف نیز مناسب باشند.

استفاده از سرویس‌های ارائه شده در شرکت نیسان بار تهرانپارس:

محله تهرانپارس تهران در منطقه ۴ و ۸ شهرداری تهران قرار دارد. محله تهرانپارس تهران به دو بخش تهرانپارس غربی و شرقی تقسیم می‌شود که مرز جداکننده این دو بلوار پروین است و در مجموع محله ای بزرگ در شرق تهران است. بلوار اصلی تهرانپارس در گذشته آرش تیرانداز نام داشته که امروزه به آیت الله خوشوقت تغییر یافته است. تهرانپارس دارای چهار فلکه اصلی است که در امتداد خیابان تیرانداز خیابان اصلی این منطقه است. البته لازم است بگوییم که فلکه دوم و چهارم امروزه تبدیل به چهارراه شده اند گرچه هنوز با همان نام قبلی شان خوانده می‌شوند.

از لحاظ مرزبندی با محلات اطراف، تهران پارس از شمال با محلات کوهسار و مجید آباد، از غرب با محلات اوقاف و نارمک و دردشت و علم و صنعت، از جنوب با محله آشتیانی و از شرق با محلات گلشن و جوادیه در ارتباط است. البته به صورت عرفی و نزد عموم، محلات کوهسار و مجید آباد بخشی از تهران پارس شناخته می‌شوند. در سه دهه گذشته به دلیل ازدحام اوباش در منطقه خاک سفید این محله جزو مناطق جرم خیز تهران محسوب می‌شد که در سال ۱۳۸۰ به دستور ریاست جمهوری و شهردار تهران تصمیمات جدی در جهت پاکسازی منطقه به عمل آمد و همین امر سبب شد از مناطق محروم مجزا شود.

تهرانپارس یکی از محه‌های بالاشهر تهران است که در شرق تهران قرار گرفته است. خیابان‌های وسیع و سهولت در دسترسی با عث افزایش محبوبیت این محله شده اند. که این افزایش محبویت باعث رشد ساخت و سازها و در نتیجه رشد قیمت‌ها شده است. محدوده تهران پارس شامل بزرگراه شهید بابایی در شمال، خیابان دماوند در جنوب، بزرگراه شهید باقری در غرب و بلوار پروین در شرق می‌شود.

اگر در نزدیکی‌های منطقه تهران پارس در استان تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، با یک تماس می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان نیسان بار تهرانپارس به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین می‌توانید از قسمت رزرو انلاین برای سفارش اینترنتی سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید.


پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و توسط تیم فنی اتوبار انجام می‌شود.

چطور می‌توانم از سرویس‌های نیسان بار تهرانپارس استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه و نیسان بار ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌کند.