ارسال خاور ارزان قیمت به کلیه نقاط کشور

۵/۵ - (۹ امتیاز)

 

همانطور که می دانید برای اسباب کشی مهم ترین مسئله، حمل و نقل اشیا و اثاث کشی وسایل به شکل درست و ایمن و سلامت کالاها در هنگام رسیدن به مقصد است و بهتر است این امر توسط افراد متخصص در این زمینه انجام بگیرد، تا هیچگونه پشیمانی و نگرانی نداشته باشید. شرکت ما با ارسال خاور ارزان قیمت به کلیه نقاط کشور و به همراه رانندگان و پرسنل بسیار حرفه ای باربری، در تلاش برای ساده سازی هر چه بیشتر امور حمل بار است.

اتوبار و باربری بارسنتر با سال ها تجربه در حوزه اسباب کشی، باربری و حمل اثاثیه و اجناس مختلف در استان تهران و سایر شهرستان های دیگر، بهترین انتخاب برای انجام کارها و امور اثاث کشی شما میباشد. همواره سعی داشته ایم تا بهترین سرویس ها و خدمات باربری و اسباب کشی را با تمامی امکانات و استفاده از تجهیزات مدرن در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت ما این قابلیت را دارد تا سطح وسیعی از خدمات باربری را در مناطق مختلف تهران و کشور ارائه دهد. این مسئله که شرکت باربری با چه نوع خدمات و کیفیتی وسایل شما را جا به جا میکند بسیار مهم است. به همین منظور اتوبار و باربری بارسنتر با کادری متخصص در حمل و بسته بندی اسباب و اثاثیه، با کادری خوش اخلاق و آموزش دیده، مجهزترین وسایل نقلیه از جمله خاور ارزان قیمت برای حمل و نقل شهری و بین شهری، با امکانات و تجهیزات کامل و تعرفه های مناسب آماده خدمت رسانی به تمامی همشهریان گرامی است.

شرکت بارسنتر یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده سرویس های حمل و نقل و اسباب کشی در شهر تهران است، که کلیه خدمات صفر تا صدی اثاث کشی را برای شما به صورت کامل انجام میدهد. در نظر داشته باشید که برای جابجایی اسباب و وسایل از یک نقطه به نقطه ای دیگر، مسئله بسیار مهمی یعنی کیفیت در ارائه خدمات مطرح می باشد. پس اگر قصد اسباب کشی را دارید، باربری ما برترین سرویس دهی باربری را با نازل ترین قیمت ها در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

ارسال خاور ارزان قیمت در محل

 

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

سرویس ها و خدمات بی نظیر باربری

اسباب کشی و حمل اثاثیه در صورت داشتن یک نظم و زمانبندی از پیش تعیین شده می تواند با خیال راحت و به شکل مطمئن انجام شود. باربری و اتوبار بارسنتر با کمک کارکنان حرفه ای خود برای تمام مشتریان گرانقدر مشاوره رایگانی را ارائه می دهد، که در طی آن مشتریان می توانند برنامه ریزی و زمانبندی دقیق برای نحوه و زمان اسباب کشی و حمل لوازم و اثاثیه خود را دریافت نمایند. از خدمات ارائه شده میتوان به این موارد اشاره کرد:

 • برنامه ریزی و زمانبندی پروسه اثاث کشی
 • مشاوره رایگان پیش از شروع فرایند باربری و اسباب کشی
 •  ارسال کادر فنی آموزش دیده برای حمل اثاثیه و پرسنل توانمند و خوش برخورد
 • حمل و انتقال اسباب منزل، اداره ها، شرکت و فروشگاه ها
 • ارسال نیروی کار برای حمل و جابجایی لوازم حساس مشتری
 • چیدمان تخصصی بار و لوازم مختلف شما در مقصد و با سلیقه شما
 • نصب و راه اندازی مطمئن  و متناسب با حجم اجناس شما
 • رانندگان خبره و مسلط بر مسیرها و خیابان ها
 •  ارائه بیمه نامه باربری به صورت رایگان
 • خاور ارزان قیمت و مسقف و سرپوشیده برای باربری به شهرستان ها
 • بسته بندی اسباب و اثاثیه منازل با متدهای روز دنیا
 • ارسال تجهیزات و لوازم مخصوص بسته بندی در محل
 • قیمت های ارزان برای حمل اجناس و اسباب کشی
 • ارائه سرویس دهی صفر تا صد و همراه با مجوز اتحادیه باربری
 • پشتیبانی و اخذ مشاوره ۲۴ ساعته

 

بسته بندی دقیق و اصولی وسایل

اتوبار بارسنتر همواره از روش های مدرن برای بسته بندی وسایل منزل استفاده میکند. همچنین بسته بندی لوازم شکستنی و قیمتی مشتری به شیوه ای ویژه و مجکم انجام می شود. پس ار انتقال وسایل و کارتن ها در خودروی باربری، چیدمان لوازم به گونه ای انجام می شود که حداکثر اسباب و اثاثیه مشتری در یک نوبت جابه جایی ارسال شوند تا هزینه ها پایین آمده و نجوه کار نیز راحت تر شود و در صورت ممکن هیچگونه آسیب دیدگی و صدمه ای در لوازم به وجود نیاید.

برخورد حرفه ای تیم فنی شرکت با مشتریان و داشتن مهارت و روابط عمومی بالا نیز جز مواردی است که پرسنل اتوبار بارسنتر در تهران در آن کاملا خبره هستند. کارکنان شرکت باربری بارسنتر با استفاده از به روزترین تجهیزات و فرستادن خاور ارزان قیمت در محل در زمینه بسته بندی اسباب و لوازم به شما کمک می کنند، تا وسایلتان را با ایمنی و سلامت کامل در مقصد تحویل بگیرید. اتوبار ما کلیه سرویس های خود را از جمله بسته بندی اصولی، چیدمان بار، حمل و ارسال و بارگیری سریع وسایل منزل را با قیمتی عالی و سرعتی باورنکردنی ارائه میدهد.

چیدمان کارتن ها و وسایل در خاور ارزان قیمت به شکلی صورت می گیرد که لوازم بزرگ و سنگین تر در قسمت زیرین لوازم حساس و کوچک تر قرار می گیرند و تمامی این مراحل با نظم و ترتیب و نظارت کادر فنی انجام می شود، چیدمان صحیح بار به شما این امکان را میدهد که در هنگام رسیدن به مقصد از از تلنبار شدن یا شکستن وسایل پیشگیری شود و کارتن ها و وسایل راحت تر بارگیری شوند.

وسایل نقلیه ایمن و خاور ارزان قیمت در محل

خودروهای باربری نقش بسیار مهم و اساسی در حمل و نقل صحیح بار بر عهده دارند. ماشین های حمل بار باید با توجه به حجم و نوع بار مورد نظرانتخاب شوند. مثلا برای بارها و اسباب کشی های سبک تر ار وانت بار و برای بارهای سنگین تر از خودروهای سنگین تر مثل خاور ارزان قیمت و یا تریلی استفاده میشود.

همچنین شهروندان تهرانی که به سرویس های باربری در کلیه نقاط کشور احتیاج دارید، می توانید از خدمات شرکت بارسنتر استفاده کنید. خدمات ایمن و مطمئنی که در این باربری ارائه می شود و این خدمات با کیفیت باربری سبب خواهند شد که بدون نگرانی، حمل اثاثیه خود را به متخصصان با تجربه ما بسپارید و در کوتاه ترین زمان وسایل خود را در محل تحویل بگیرید.

باربری بارسنتر با در اختیار داشتن انواع ماشین های حمل بار از جمله:

 1. وانت بار
 2. نیسان بار
 3. کامیون
 4. انواع خاور ارزان قیمت
 5. ایسوزو

و انواع وسایل نقلیه استاندارد و حرفه ای، آماده ارائه خدمات اسباب کشی در تهران و حمل وسایل به شهرستان ها با کمترین قیمت ها می باشد و برای حمل اثاث منزل و شرکت خود  از اتوموبیل های سرپوشیده و موکت کاری شده جهت سلامت بار استفاده میکند.

باربری ما خود را موظف میداند که  مناسب ترین وسایل نقلیه را با توجه به نیاز هموطنان گرامی و با تجهیزات کامل اسباب کشی و با قیمتی منصفانه ارسال نماید. شرایط مناسب خودروها نیز باعث تضمین کیفیت و حمل بدون دردسر وسایل شما می‌شوند و همچنین باعث میشود در وقت شما نیز صرفه جویی شود.

پس هر زمان و هر کجا به وسایل نقلیه مثل خاور ارزان قیمت یا هر وسیله ای احتیاج داشتید، اتوبار و باربری بارسنتر با افتخار آماده خدمت رسانی به شما در سرتاسر کشور است و شماره تلفن های اتوبار ما همیشه آماده پاسخگویی به شما هستند.

بیمه نامه باربری با تخفیف های فوق العاده

در نهایت برای جلوگیری از صدمه های جانی و مالی که در حین جابه جایی و ارسال بار ممکن است به وجود اید، اتوبار بارسنتر در استان تهران کلیه وسایل و وسایل نقلیه باربری را به طور کامل و پیش از شروع پروسه اسباب کشی و جابه جایی بار بیمه کامل می کند. پرسنل اتوبار و باربری بارسنتر بیمه انواع اقلام و کالای مشتری را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهند.

 مشتریان همیشه و همه جا به دنبال خدمات سطح بالا در کنار هزینه های معقول بوده اند و یک شرکت باربری معتبر مانند باربری بارسنتر مهم ترین نقش را در براورده کردن این نیار برای مشتریان دارد، با همکاری با کادر فنی با تجربه، رانندگانی زبده  و کادر خدماتی متخصص، در کنار استفاده از به روز ترین و بهترین تجهیزات حمل بار توانسته ایم تا رضایت مشتریان را در زمینه تضمین حفظ کیفیت و سلامت لوازم مشتریان جلب کنیم و خاطره ای شیرین از اسباب کشی موفق را رقم بزنیم،

هموطنان عزیز اگر قصد اسباب کشی و حمل بار را با خودروهای باری ایمن مانند یک خاور ارزان قیمت را با منصفانه ترین قیمت باربری و کیفیت فوق العاده دارید و نیازمند یک شرکت معتبر برای این کار هستید، می توانید به ما اعتماد کامل داشته باشید و کلیه مراحل اسباب کشی را به ما بسپارید.

با تماس با کارشناسان ما میتوانید خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. در نظر داشته باشید که مشاوران شرکت ما به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوال ها و نیازهای شما هستند. همچنین با استفاده از فرم رزرو آنلاین و پر کردن فرم با  اطلاعات مورد نیاز، میتوانید به صورت آنلاین خدمات مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

لینک های مفید و سرویس های دیگر ارائه شده در باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار

انواع خاور ارزان قیمت برای اسباب کشی را برای شما ارسال میکنیم.

پرسش های متداول کاربران

چطور میتوانم از سرویس های اتوبار بارسنتر استفاده کنم؟

فقط کافیست با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا مشاوران باربری ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

خدمات بسته بندی وسایل منزل را به چه شکلی انجام میدهید؟

کلیه سرویس های مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل منزل، در محل شما و با ارسال نیروی مجرب و حرفه ای در محل شما انجام میشوند.

چطور میتوانم از خاور ارزان قیمت استفاده کنم؟

کلیه موارد مربوط به ارسال خاور و وسایل نقلیه، توسط کارکنان شرکت برای شما انجام شده و به محل شما ارسال میشوند

در باربری شما هزینه ها چطور محاسبه می شوند؟

میزان هزینه های دریافتی بستگی به وسایل نقلیه و پرسنل ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی دارد، اما کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و همواره تخفیف های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه میدهیم.