حمل و نقل و حمل بار از تهران به ساری

 

باربری و اتوبار بارسنتر در استان تهران با ارائه خدمات بسیار باکیفیت و سط بالا از جمله: ایجاد یک برنامه ریزی و زمانبندی دقیق برای حمل اسباب و حمل بار از تهران به ساری و دیگر شهرها، بسته بندی دقیق لوازم و کالاها، چیدمان صحیح اثاثیه در هنگام رسیدن به مقصد و ارسال وسایل نقلیه باربری ایمن و مطمئن توانسته است مشکلات ناشی از حمل و انتقال هر گونه باری را به حداقل برساند. اتوبار ما یکی از قدرتمندترین ارائه دهنده های خدمات جابه جایی کالا و اجناس و حمل و انتقال بار به صورت برون شهری در کشور است که با امکانات ویژه خود توانسته است توجه مشتریان را نه تنها در تهران بلکه در تمامی نقاط ایران نیز به خود جلب کند.

 

حمل بار از تهران به ساری

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

حمل و نقل اسباب و لوازم منزل به شهرستان از فرایند های مهمی است که نیاز به دقت و مهارت ویژه داشته و برای اینکار باید تمامی تجربه و دقت خود را به کار برد، تا مشکلی به وجود نیامده و صدمه و آسیبی به لوازمی که حمل آن‌ها را برعهده دارید، نرسد. کلیه افراد و مشتریانی که از اتوبار ما برای حمل و نقل وسایل خود از تهران به شهرستان های دیگر استفاده کرده‌اند از نحوه ارائه خدمات و سطح کیفیتی که شرکت در حمل و انتقال اسباب و کالاهای مختلف به افراد ارائه می‌دهد کاملا راضی هستند.

حمل بار از تهران به ساری و کلیه نقاط کشور با خودروهای ایمن

ایجاد اطمینان و اعتماد در میان مشتریان و جلب رضایت آنها باعث شده است که شرکت ما بارسنتر فعالیت های خود را به سایر استان های دیگر کشور نیز گسترش دهد. کلیه شهرستان‌ها و نقاط مرزی ازجمله مناطقی است که بارسنتر در ارسال کالا و اجناس مختلف به آن‌ها فعالیت می‌نماید. گسترده بودن خدمات اعم از باربری درون شهری و برون شهری از دیگر ویژگی های مثبت شرکت ماست. تیم اتوبار با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات در زمینه حمل بار از تهران به ساری و دیگر شهرستان ها و همچنین به کار گیری به به روز ترین تجهیزات و متد ها در این زمینه شما را در حمل و نقل و اثاث کشی یاری می نماید.

وجود افراد کارکشته و با سابقه ای که با تجبه کاری بالا خود، حمل و انتقال وسایل و اجناس شما را مدیریت می نمایند از دیگر امتیازات باربری و اتوبار بار سنتر است. امتیاز دیگر انتخاب شرکت ما، سرعت عمل و دقت کادر فنی و کارکنان باربری است که کوتاه ترین زمان ممکن می توانند کلیه لوازم مورد نظر شما را انتقال دهند و اسباب کشی به نقاط مختلف کشور را به یک اثاث کشی و حمل و نقل ایمن و خاطره ای شیزین تبدیل کنند.

در اتوبار بارسنتر خودروهایی مانند وانت بار ، نیسان بار ، تریلی و کلیه ماشین های باربری مورد نیاز برای باربری برون شهری وجود دارد که بر اساس حجم و اندازه لوازم شما از این خودروها استفاده می شود. کلیه هزینه های حمل و باربری کاملا با کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت متناسب بوده و هیچ هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد. روش اصولی شرکت باربری برای حمل لوازم باعث شده است تا در طی حمل اجناس بزرگ و سنگین، وسایل  و کالای مشتریان در اثر برخورد به دیواره ماشین زخمی نشوند و خسارتی به آنها نرسد. همچنین در نظر داشته باشید که کلیه خودروهای باری شرکت ما مجهز به ضربه گیر هستند که مابین بار قرار میگیرند و  ایمنی بار را در حین جا به جایی چندین برابر می کند.

انتخاب مسیر درست برای باربری و بیمه رایگان کالا

مسافت تقریبی تهران تا ساری از جاده هراز در حدود 250 کیلومتر میباشد. ما در این مسیر از شهرهای رودهن، آمل، بابل و قائمشهر عبور خواهیم کرد. زمان حدودی ما برای انتقال بار با وسیله نقلیه چیزی در حدود 5 ساعت بوده و کلیه فرایند انتقال به صورت مطمئن انجام میگیرد.

باربری و اتوبار بارسنتر کلیه اثاث و لوازم و وسایل نقلیه باربری را به شکل کامل قبل از شروع فرایند اسباب کشی یا جابه جایی بار بیمه می کند. کلیه خودرو  های باربری دارای مجوز رسمی باربری بوده و از بیمه برخوردار هستند. به علاوه قیمت های اتوبار و حمل بار از تهران به ساری و یا دیگر شهرستان ها بر اساس نرخ های اتحادیه محاسبه گردید و در مواردی تخفیف های ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته خواهد شد.

در هر ساعتی از شبانه روز می توانید کارشناسان از اتوبار درخواست کنید تا برای حمل بار و اسباب کشی شما به شهرستان اقدام کنند. با یک تماس پرسنل باربری کلیه اطلاعات مورد نیاز در مورد خدمات مورد نیاز شما و هزینه های تعیین شده را در اختیار شما قرار می دهند و زمان مشخصی را برای حمل و انتقال وسایلتان به نقطه مورد نظر شما انتخاب می نمایند. با استفاده از لینک ها و شماره های زیر با ما در تماس باشید. کارکنان ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما خواهند بود.

اطلاعات کامل تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار
بهترین قیمت حمل بار از تهران به ساری

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و حمل بار از تهران به ساری انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات حمل بار از تهران به ساری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری تهران به ساری خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه میکند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف میشود کلیه هزینه ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *