حمل اثاثیه منزل به هر نقطه که میخواهید

حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان یکی از معمول ترین وظایف هر شرکت باربری محسوب میشود، ولی سالم و بی دغدغه رسیدن این اثاثیه جز جدایی ناپذیری از از این کار میشود که از جنبه های بسیار زیادی شرکت های باربری را از یکدیگر مجزا میکند.  تشخیص بسته بندی مناسب و ارائه خدمات با کیفیت در این میان اهمیت موضوع را بیشتر از همیشه میکند. ازین رو اتوبار بارسنتر همواره در حمل اثاثیه با لحاظ نمودن استاندارد های زیادی جهت امنیت و راحتی شما میکوشد.

حمل اثاثیه منزل در تهران شاید در ابتدا کاری سطحی و ساده به نظر بیاید، اما مستاجرانی که به شکل مستمر با اسباب کشی دست و پنجه نرم می کنند به خوبی میدانند که اسباب کشی در صورتی که توسط نیروی بی تجربه  انجام بگیرد ممکن است حتی خسارات مالی زیادی را به بار آورد. حمل و نقل اثاثیه اگر با برنامه ریزی قبلی و توسط شرکتی معتبر انجام گیرد، معمولا آسان و بدون دغدغه می باشد. اما از آنجایی که اکثر افراد تجربه مناسبی در زمینه حمل اثاثیه منزل نداراند موجب میشود که اسباب کشی کمی طاقت فرسا و سخت تصور شود. شرکت بارسنتر در تلاش است با ارائه راهکار های نوین در زمینه حمل بار سهولت لازم را برای شما در زمینه حمل اثاثیه منزل فراهم کند.

به همین منظور انتخاب شرکت باربری که حمل اثاثیه منزل خود را به آن میسپارید امری بسیار مهم و قابل توجه می باشد. باربری بارسنتر همچنین خدماتی از قبیل بسته بندی حرفه ای را برای انواع اثاثیه در ابعاد مختلف با ظرافت و دقت تمام انجام میدهد. بسته بندی حرفه ای از آن جهت حائز اهمیت است که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه صدمه ای به آنها وارد نشود. به همین خاطر نحوه ی بسته بندی بر خلاف اینکه امری بسیار ساده به نظر می آید، اما بسیار حائز اهمیت است.

به هر حال یک یا چند کارگر حمل بار حرفه ای و آموزش دیده، بسیار بیش از مبلغی که به عنوان دستمزد به آنها پرداخت می کنید برایتان مفید خواهند بود. عدم آسیب به لوازم مهم و حساسی مانند یخچال، اجاق گاز، پیانو، مبلمان،.. همچنین از طرف دیگر جلوگیری از آسیب های بدنی و خستگی های ناشی از اسباب کشی جز مواردی است که باعث می شود استفاده از کارگران آموزش دیده کاملا به سود شما باشد. به یاد داشته باشید که وارد شدن آسیب فیزیکی به بدن شما، در زمان اسباب کشی و حمل بار، می تواند علاوه بر ناراحتی های و مشکلات جبران ناپذیر، این پروسه را هم به تعویق بیندازد و خود این مسئله هم دردسر های بیشتری برای شما و یا خانواده به وجود میاورد. تمامی اینها بخشی از خدماتی است که باربری بارسنتر در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در صورت هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و بهترین راه حل ها را دریافت نمائید.

شعبه مرکز تهران | شعبه شمال تهران | شعبه غرب تهران | شعبه شرق تهران | شعبه جنوب تهران 

 

حمل اثاثیه منزل

برخی از خدمات دیگر ارائه شده توسط شرکت بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار

 

شماره های تماس با ما

 

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *