اسباب کشی را با حمل اثاثیه منزل دارآباد تجربه کنید:

حمل اثاثیه منزل دارآباد با ۴۵% تخفیف خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز با قیمت‌های مناسب انجام خواهد داد ما می‌توانیم تمامی مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از روش‌ها و متدهای روز دنیا برای شما مشتریان عزیز همراه با پرسنلی خوش‌برخورد و خدمات ویژه انجام دهیم. زیرا شرکت حمل اثاثیه منزل دارآباد دارای چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی هست و به‌ راحتی می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید. منتظر تماستان هستیم تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات بسته‌بندی و باربری را برایتان انجام دهیم. بهتر است برای داشتن یک اسباب‌کشی دقیق و منظم از چندین روز قبل از اسباب‌کشی با تیم حرفه‌ای حمل اثاثیه منزل دارآباد تماس بگیرید تا نوبت خود را توسط این تیم رزرو نمایید. هم چنین آن‌ها به شما یک مشاوره رایگان را اطلاع می‌دهند تا با خیال راحت بتوانید خدمات باربری و اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

حمل اثاثیه منزل دارآباد

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما با استفاده از برنامه‌ریزی خاص و دقیق در منزلتان حضور پیدا می‌کنیم تمامی لوازم را برایتان بسته‌بندی می‌کنیم همچنین لوازم شکستنی را از دیگر لوازم برایتان جداسازی می‌کنیم تا با دقت بیشتری آن‌ها را بسته‌بندی کنیم با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها برای شما دوستان عزیز چیدمان و باربری را انجام می‌دهیم. نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید زیرا با انتخاب حمل اثاثیه منزل دارآباد بدون این‌که کوچک‌ترین لطمه‌ای به وسایلتان وارد شود و یا وسایلتان در حین جابه‌جایی بشکنند یا آسیب ببینند بار شما به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد.

بارسنتر با پرسنل با تجربه در کنار شما است:

تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند دارای سابقه کاری بالا هست به ما اعتماد کنید حمل اثاثیه منزل دارآباد با چندین کارگر نیرومند و زبده برای شما بار را جابجا خواهد کرد.

ما برای راحتی کار شما دوستان عزیز تیم‌هایی را ارسال می‌کنیم که روند اسباب‌کشی را سرعت ببخشند دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارتن‌های اسباب‌کشی باشید یا خودتان به‌تنهایی وسایل را بسته‌بندی کنید زیرا بسته‌بندی کردن کار سخت و زمانبری است. افرادی که در تیم حرفه‌ای بار سنتر مشغول فعالیت هستند دارای تجربه کاری بالایی هستند در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما خدمات بسته‌بندی وسایل را نیز انجام می‌دهند.

دیگر احتیاجی نیست خودتان به‌تنهایی این کار را انجام دهید حمل اثاثیه منزل دارآباد که برای شما مشتریان عزیز با استفاده از کارتن‌های چند لایه خدمات اسباب‌کشی و باربری را با روش‌ها و متدهای روز دنیا انجام خواهد داد نگران نباشید زیرا ما برای شما دوستان عزیز با استفاده از تجهیزات ایمنی که در اختیار داریم سطح ایمنی لوازم تان را بالا می‌بریم تا در حین جابجائی صدمه‌ای به آن‌ها وارد نشود. لوازمی مثل ظروف، کریستال شکستنی، لوسترها و دیگر لوازم شکستنی هستند را برای شما دوستان عزیز با استفاده از سلفون‌ها و نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را با استفاده از متدهای روز دنیا برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد. لوازم را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی با ایمنی بیشتری جابجا شوند و به ماشین‌های باربری حمل اثاثیه منزل دارآباد انتقال خواهیم داد و چیدمان را در ماشین‌ها به‌طور انجام می‌دهیم که با یک‌ بار رفت‌ و آمد بار به مقصد موردنظر ارسال شود.

کارگران حمل اثاثیه منزل دارآباد با دلسوزی تمام وسایل را جا به جا می‌کنند:

حمل اثاثیه منزل دارآباد برای شما مشتریان یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌اند حساسیت بیشتر مشتریان بر روی وسایلشان قابل‌درک است به‌همین خاطر آن‌ها باید شرکت باربری را انتخاب کنند که وسایلشان را بیمه می‌کند و به‌صورت معتبر وسایل را برایشان جابجا می‌کنند ما به شما حمل اثاثیه منزل دارآباد را پیشنهاد می‌دهیم زیرا شما با انتخاب بار سنتر می‌تواند از یک بیمه‌نامه معتبر برخوردار شوید. سقف بیمه‌نامه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر قابل‌افزایش است اگر قرار است اشیایی یا بار گران‌قیمتی را جابه‌ جا کنید شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید. هم چنین اگر قرار است جابجایی خارج از شهر را انجام دهید و بار خود را به مقصد دیگر ارسال کنید ما به شما مشتریان عزیز یک بارنامه دولتی را ارائه خواهیم داد این بارنامه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما صادر می‌شود تا خیالتان راحت باشد که در هنگام تردد در جاده‌ها و خیابان‌ها به‌راحتی بار خود را به مقصد موردنظر ارسال خواهید کرد. بار شما بدون کوچک‌ترین صدمه به مقصد موردنظر ارسال می‌شود زیرا افرادی که در مجموعه بار سنتر مشغول فعالیت هستند دارای چندین سال سابقه کاری هست و در کار خود ماهر و خبره هستند. آن‌ها با استفاده از آموزش‌های لازم که دیده اند بار دوستان عزیز را جابه‌جا می‌کنند و نگران صدمه دیدن نباشید در صورت بروز هرگونه خسارت و مشکل خسارت واردشده توسط بهترین شرکت‌های بیمه برای شما دوستان عزیز پرداخت خواهد شد. البته با انتخاب حمل اثاثیه منزل دارآباد خیالتان راحت باشد که وسایل شما بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد موردنظر ارسال می‌شود.

در بارسنتر چه خدماتی برای مشتریان در نظر گرفته شده است:

حمل اثاثیه منزل دارآباد از صفر تا صد مراحل بسته‌بندی را برای شما انجام می‌دهد یکی از گزینه‌های مهم در اسباب‌کشی بسته‌بندی است اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام ندهد نشئه نشود ممکن است بار شما در حین جابه‌جایی صدمه ببیند و دچار مشکل شود. هرچند که کادر حرفه‌ای ما برای شما خدمات بسته‌بندی را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهند که بدون که بار شما به مشکل بخورد سالم به مقصد موردنظر ارسال شود. حمل اثاثیه منزل بار سنتر برای شما مشتریان عزیز خدمات بسته‌بندی را با استفاده از کارتن‌های ضرب گیرها انجام می‌دهد. هم چنین برای شما رختخواب‌ها را نیز بسته‌بندی می‌کنند و با استفاده از سلفون‌ها مبلمان شما را می‌پیچند تا در هنگام جابجائی آلوده و یا کثیف نشود. زحماتی که حمل اثاثیه منزل دارآباد برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است شامل موارد زیر هست:

 1. ارائه بیمه‌نامه و بارنامه دولتی برای حمل بار و باربری و خارج از شهر
 2. ارائه خدمات بسته‌بندی مناسب همراه با تیم حرفه‌ای بسته‌بندی
 3. ارسال کارگران نیرومند و زبده جهت بسته‌بندی و باربری وسایل
 4. مشاوره به‌صورت بیست و چهار ساعته
 5. پشتیبانی به‌صورت بیست و چهار ساعت
 6. حمل بار از تهران به شهرستان‌های اطراف
 7. جابه‌جایی لوازم سنگین
 8. نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی
 9. سرویس‌دهی به‌صورت شبانه‌روزی
 10. ارسال رانندگان حرفه‌ای

شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از حمل اثاثیه منزل دارآباد دریافت نماییم منتظرتان هستیم شما دوستان عزیز می‌توانند خدمات اثاثیه منزل خود را به تیم بار سنتر بسپارید زیرا ما برای شما هم به‌صورت درون‌شهری و هم به‌صورت برون‌شهری خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم.

حمل اثاثیه منزل دارآباد به صورت ۲۴ ساعته مشتریان را پشتیبانی می‌کند:

در هفت روز هفته برای شما حمل بار را به شهرستان‌ها نیز انجام می‌دهیم اگر قصد اسباب‌کشی به شهرستان‌های اطراف را دارید و قرار است وسایل خود را به شهر دیگری ارسال کنید نگران نباشید زیرا ما برای شما خدمات برون‌شهری را نیز انجام می‌دهیم. حمل اثاثیه منزل دارآباد برای شما بار را از تهران به هر شهری که بخواهید با استفاده از بهترین ماشین‌ها که به‌صورت مسقف و روباز هستند جابه‌جا خواهد کرد. فقط کافییست  ماشین مورد نظر خود جهت حمل‌ و نقل و باربری انتخاب نمایید تا با خیال راحت در مسافت‌های طولانی با استفاده از بیمه‌نامه و بارنامه دولتی معتبر بار را برایتان جابجا کنیم. ماشین‌ها به‌صورت عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند حتی در مسافت‌های طولانی قادر به جابجایی بار است با خیال راحت می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید. سرویس‌دهی ما به‌صورت شبانه‌روزی هست حتی در فصول زمستان که با توجه به بارندگی و سردی هوا بیشتر باربری‌های سطح تهران فعالیت نمی‌کنم ما فعالیت‌های اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد. شما دوستان می‌توانید خدمات بسته‌بندی چیدمان باربری حمل اثاثیه سنگین را به افراد کاردان و ماهری که در مجموعه بارسنتر مشغول فعالیت هستند بسپارید آن‌ها برای شما دوستان عزیز با برنامه‌ریزی خاص و دقیق یک اسباب‌کشی خوب را به عمل می‌آورند. تا در کنار شما دوستان یک خاطره خوب اسباب‌کشی را داشته‌باشیم منتظر تماستان هستیم. بار سنتر برای مشتریان خود در نواحی مختلف تهران باربری‌های مختلفی را قرار داده‌ است که عزیزانی که در هر محله از تهران زندگی می‌کنند دسترسی را برایشان راحت‌تر کرده‌ایم شما می‌توانید برای انتخاب نوع باربری و اسباب‌کشی خود از یک مشاوره رایگان توسط حمل اثاثیه منزل دارآباد برخوردار شوید. همچنین برای راحتی کار شما دوستان عزیز از غرب تهران تا شرق تهران شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ایم که شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز به‌صورت بیست و چهار ساعته با این شعبه‌ها در تماس باشید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید. شعبه‌هایی که برای شما دوستان عزیز قرار داده‌ایم در مرکز تهران قرار دارد عزیزانی که در مرکز تهران زندگی می‌کنند تنها با یک تماس تلفنی و یا این‌که از طریق سایت بار سنتر می‌توانند به‌راحتی نوبت خود را توسط این شعبه‌ها رزرو نمایید. شعبه‌های بار سنتر شامل موارد زیر است:

 1. اتوبار کاووسیه
 2. باربری قائم مقام فراهانی
 3. اتوبار بخارست
 4. باربری کریمخان

همچنین اگر در شمال تهران زندگی می‌کنید و قصد انجام خدمات بسته‌بندی وسایل خود را دارید و قرار است یک اسباب‌کشی بی‌نقص را انجام دهید ما به شما توصیه می‌کنیم که حمل اثاثیه منزل اجودانیه را انتخاب کنید و اسباب کشی  و باربری را از آن‌ها دریافت نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس حمل اثاثیه منزل دارآباد بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات حمل اثاثیه منزل دارآباد استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس حمل اثاثیه منزل دارآباد کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند